Slovenský jazyk English language
NOVINKYDISTROLABELGUESTBOOKLINKYPUNKGEN.SK

* novinky
* CD
* DVD
* 5"
* 6"
* 7"
* 10"
* 12"
* pánske tričká
* dámske tričká
* dámske tielka
* nášivky malé
* nášivky chrbtové
* odznaky
* knihy
* ziny

Počet produktov v kategórií: 51
Usporiadať podľa: [ názvu ] [ ceny ]
ANIMA CANDIDA - Nikdo není bez viny (DIY) [ CD ]
Mladá punk rocková kapela zo severnej Moravy a ich debutné CD. Je zadarmo, treba si ho len opýtať.
0.00 €
Argies - Fake reaction [ CD ]
Genialny punk rock z Argentiny! Co ineho by ste cakali od kapely, ktora stravi sest mesiacov v roku na turne. Posledny radovy album este viacej pripomina legendarnych the Clash, klasicky punk rock s vybornymi melodiami a spanielskymi textami a ako bonus video k Nicaragua Sandinista!
7.50 €
Bella fica - Nešahej mi na štestí (PHR) [ CD ]
Debutové album takmer dievčenskej kapely Bella fica z Ústí nad Labem. Veselý melodický punk rock s vtipnými textami a dvoma dievčenskými vokálmi. 12 songov nahraných v skvelom štúdiu ExAvik v Plzni.
4.00 €
Biblbroxx - Mějte se fajn (PHR) [ CD ]
Geniálne spevy, neuveriteľne pestré pesničky, ktore majú šťavu a šľapú jedna radosť - ale zároveň sú melodické!
4.00 €
Brajgl - Az doslouzím, chci do Brajglu (PHR) [ CD ]
Energický punk rock v stýle NOFX alebo Good riddance s textami ala Toy dolls - to je ústecká kapela Brajgl. Kombinácia vtipného panku a výbornej zábavy! 15 skladieb + 3 bonus videa.
4.00 €
Bullboxers - Bloody rock´n´roll (Brutal rec.) [ CD ]
Druhy album od popradskych adictsovcov. 10 uplne novych songov, anglicke a slovenske texty. Pocin od Brutal records.
5.00 €
Climax - Zločin bez trestu (PHR) [ CD ]
Nová doska českej chaos punkovej Climax nahraná v novej aktuálnej zostave. Na CD nájdeš 8 zárezov pekne ostrého a kvalitného chaos punku. Pokiaľ si fanda bodlin, farebných čír a okovaných búnd, tak táto nahrávka je presne pre teba!
4.00 €
Čertůf punk / Do řady! / Šanov 1 (PHR) [ CD ]
Hneď tri kapely, ktoré sa dajú smelo označiť za legendy českého punku sa objavili na split CD. Všetky tri majú svoje korene dávno v 80-tych rokoch a za dobu svojej existencie jednoznačne dokázali, že ich pozícia v scéne je viac než oprávnená. A s kým, že sa to teda na CD pomenovanom jednoducho, ale výstižne 3 v 1 stretneme? Nie je to nikto iný ako Čertůf punk, Do řady! a Šanov 1. Kapely si pre nahrávku pripravily po dvochu zbrusu nových skladbách a dalšie dve natočili ako prerábky pesničiek svojich kolegov zúčastnených na tomto albume. Celkom tu tak máme 12 skladieb pekne nabrúseného punku a zároveň dôkaz, že tieto staré páky ešte zďaleka nepatria do starého železa. Pre Čertůf punk ide naviac o prvú štúdiovú nahrávku po 12 rokoch, Čerti mali obtiažnu personálnu výmenu na poste speváka a ich počin tak patrí na albume k tým nejočakávanejším. Myslím, že výsledok všetkých fanúšikov viac než príjemne prekvapí. Do řady! predvádzajú svoj punkrockový štandart, ktorý má toľko energie, že im ju mnoho mladších kolegov môže iba ticho závidieť. A Šanov? Ten je po rokoch späť v plnej sile a opäť pľuje do ksichtu všetkým svojím kritikom. Nový album už je na spadnutie a toto je viac než dôstojná zahrievačka.
6.00 €
Dáša fon fľaša - Temporary nameless EP (Burina records) [ CD ]
EP CDr vydané k nemeckému turné. 6 skladieb + cover od TURBONEGRO. Ako to už u Dáši býva, každý kus je originál, tentokrát je CDčko zabalené do kartónu.
2.50 €
DAVOVÁ PSYCHÓZA - Kríza vedomia (PHR) [ CD ]
Keď v roku 1998 vyšla "Kríza vedomia" bola to bomba. DAVOVÁ PSYCHÓZA na albume využila to najlepšie z predchádzajúcich dvoch dosiek. Teda perfektný čuch na ostré, zároveň však chytľavé a zapamätateľné melódie. To všetko je samozrejme zavŕšené žieravými textami, ktoré ani dnes nič nestrácajú na svojej aktuálnosti. Tento "slnečnicové" album je tak dnes stále, celkom oprávnene, považovaný za jednu z najlepších slovenských punkových dosiek druhej polovice deväťdesiatych rokov. Keďže od prvého vydania pretieklo na Slovensku už veľa borovičky, je ten správny čas na reedíciu a nanebovzatie tejto skvelej nahrávky. Toho sa zhostili PH records, CD vybavili zbrusu novým digipackovým obalom (ktorý stále vychádza z toho pôvodného) a bonusovým videom.
8.00 €
Default ass fault - Decimate the state (DIY) [ CD ]
Death crust zo Svitu a ich prvé CDr demo.
Decimate the state, not the freedom and private property!
3.00 €
Dezinfekce - Staci najit duvod (Pohoda rec.) [ CD ]
Fungl nová doska Budejovických matadorov. Nasrany hc/punk doplnený nenavistnými textami, neludským chraplavým a z paty tahaným spevom a lahucko dochuteny metalom. CD ma podareny obal, doplneny papierovým prebalom.
8.00 €
Forca macabra - Caveira da forca (Hardcore holocaust) [ CD ]
12 songov typického trashcore inširovaného brazílskou hardcore školou. V portugalčine!
8.00 €
Hibakusha - Morula (DIY conspiracy) [ CD ]
Debutový album mlátičky Hibakusha z Orlovej s textami, ktoré neobsahujú žiadne litánie, ale poukazujú na plejádu aktuálnych spoločenských sračiek v 15 songoch!
7.00 €
Hibakusha - Naše smrtící koverky pro vaše smrdící montérky (DIY) [ CD ]
CD nabité brutálnymi krastovými a grind kovermi veľkých "hitov" od Agathocles, ENT, Nasum, Disrupt, Mrtvá budoucnost, Unholy grave, Warcollapse, Resist, Motorhead a mnohých ďalších. Samozrejme všetko prespievané do češtiny a so známymi vetami z českých klasických filmov.
7.00 €
Houba - ...ať von zacvrč! (PHR) [ CD ]
Vynikajúci nákazlivo chytľavý a melodický PUNKROCK z Čiech!!!
8.00 €
Houba / Leniwiec - Crazy Bros (PHR) [ CD ]
Dost originalny počin kapiel Houba a Leniwiec. 12 piesni nahranych v Plzenskom Aviku. Houba hra 6 piesni od Leniwiec s ceskymi textami a Leniwiec 6 piesni od Houby s polskymi textami. Na CD je aj video Leniwiec.
7.50 €
Houba / Punk floid (PHR) [ CD ]
CD vyšlo k spoločnému turné a výročiu oboch kapiel, na ktoré si Houba i Punk floyd pripravili po 5 nových pesničiek. Houba s dozretejších zvukom a jedovatými gitarami a viac "angažovanými" textami a Punk floid pokračujú v kurze posledných radových albumov. Výsledkom je melodická a chytľavá muzika a pekne spracovaný farebný búklet.
6.00 €
Ilegality - Sami proti sebe .. (PHR) [ CD ]
Uplna novinka od tychto nasratych pankacov z Topolcian! 11 uplne novych skladieb, 31 minut muziky, na multimedialnej stope 6 videoklipov, mnozstvo fotiek a maly bonus na zaver! Stare albumy uplne rozvalcovali! Vydane u PHR records. Pre prvych 20 samolepka k CD zdarma!
7.00 €
Jilted / Beyond description (Forest records) [ CD ]
Singel CD, po 3 skladby od oboch kapiel. Jilted sú z Talianska a mastia anarcho thrash punk a a japonských thrasherov B.D. azda netreba ani predstavovať.
5.50 €
Lunatics, the - Words like these (Pasazer) [ CD ]
Nova seria CD na Pasazer recs, ktore definitivne potvrdili svoju poziciu na polskej scebe! Lunaticssu polska kapela, vsetky songy su komplet v anglictine, spieva divecina a piesne su na hranici punkrocku/rock n rollu/ska - alebo klasickeho rnb a la Rolling stones nebo Kinks ( od tych je tu i cover). Kludna, ale energicka muzika so super dievcenskym spevom a vplyvy kapel jako Deadline, Rancid, Clash, Blondie, Social Distortion!
7.00 €
Mad pigs - W.W.B.L.O. (Voltage) [ CD ]
Po skoro desiatich rokoch koncertovania krížom krážom po celej Českej republike, Slovensku, Európe, Anglicku, Japonsku a zrušenom americkom turné zo strany úradníkov americkej ambasády bez udania dôvodu, brnenskí Mad pigs konečne zaliezli do štúdia na dlhšiu dobu a vydali plnohodnotnú dosku, ktorá obsahuje 10 zásekov vyhraného hardcore / punku, kde sa dá povedať, že našli samých seba. Muzika sa uberá smerom, ktorý je pre nich typický: silný hardcore punk na dve gitary s občasnými výletmi so spevovými vokálmi, ale stále naštvane, ako je to len možné. Vplyv japonskej a americkej školy sa im na tejto doske nedá uprieť, ale české texty všetko vracajú na zem, tak ako sa to len sluší a patrí. Úplne luxusný digipack so striebornou potlačou a striebornou nálepkov navrch!
10.00 €
Němá barikáda - S maskou lidumila (PHR) [ CD ]
Po 4 dlhých rokoch konečne nový album. Z 20 skladieb je 11 úplne nových (vrátane coverov Kryptor a Napalm death), dve prerobené staré skladby a zvyšok tvorí live záznam. Všetko v crustpunkovom zvuku okoreneným troškou metalu. Súčasťou dosky je aj vymykaný 14 stránkový farebný pekne prepracovaný búklet. Celkom 60 minút muziky.
6.00 €
Nonsens - Oswoic oczy (Pasazer) [ CD ]
Nonsens asi netreba predstavovat, klasicky punk so spevackou z Wroclawi. Treti studiovy material sa dockal digipack obalu, najlepsieho zvuku a vydania na renomovanem labelu, co su urcite plusove body. Ale nejvacsi rozdiel je v tom ze kapela je v dokonalej forme, a toto je ich najsilnejsi material!
7.00 €
NVU - Vzorek bez ceny (Cecek rec.) [ CD ]
Nová doska ceskych veteranov. Dobry zvuk a hlavne doska je plna energie,ktoru urcite poznas z koncertov! Toto CD ti pekne nakope ten tvoj punkovy zadok. Punk rock ako ma byt.
8.00 €
Odpad - Live (DIY) [ CD ]
18 dobre nahraných live skladieb + ako bonus videoklip k skladbe Attack.
4.00 €
P.S. - Hele ... ! (Pohoda records) [ CD ]
20 songov prazskych klasikov. Nechybaju znovu nahrane hity: Písničku si zazpíváme, Komíny atd. Cele CD má parádny zvuk a je určite najlepsie co P.S. zatial vytvorili. Pokial mas rad cesku klasiku, tak toto CD si urcite zamilujes.
8.00 €
PELIKANOS - Staraj sa o seba (DIY) [ CD ]
Na vlastné náklady vydala táto košická punková kapela svoj prvý album, alebo demo (ako vy chcete) v podobe digipacku. Na CD nájdeš 11 skladieb sviežeho punku.
4.00 €
Pestpocken / Bad Nasty (Neuro empire) [ CD ]
Medzinárodná DYI punk konspirácia. Pestpocken je naslapaný punk 84 z Nemecka s nemeckym spevom a Bad nasty je francúzsky punk lehce v Casualties stylu ( jejich leadera Fredze asi poznas z jeho hostovania v Mad pigs na Antifestu 2004). Solidná nahrávka!
9.00 €
Plexis - Vohul to (PHR) [ CD ]
Čakanie na nový radový album punkerov PLEXIS, ktorí sa radia medzi legendy tohto štýlu v Čechách, je u konca. Po takmer celých jedenástich rokoch od dosiaľ poslednej štúdiovky "Už mi to kroutí nohy" (2000) práve vychádza u nezávislého labelu Papagájův hlasatel records album "Vohul to!". "Vohul to!" bude určite najtvrdší a najrýchlejší a zároveň najmelodickejší album, čo sme kedy natočili,“ lákal na novinku už v dobe jeho natáčania v pražských štúdiách Faust frontman kapely Petr Hošek.
6.00 €
PNS / Societys parasites(PHR) [ CD ]
So 6 novými skladbami a veľkým nasadením sa tu predstavujú pražskí PNS s ich hc punkom. Za nimi v ešte rýchlejšom tempe mexickí Societys parasites s 10 skladbami, ktoré neskôr výjdu aj na samostatnom LP.
6.00 €
Prawda - 77 (PHR) [ CD ]
Sedemdesiatsedmičkový veteráni z poľského Wroclavu a ich najnovší počin, ktorý vychádza v Čechách. Dvadsať skvelých songov a k tomu ako bonus video!
7.00 €
Punk floid - Pop is dead (Cecek records) [ CD ]
Tretie CD od moravských veteránov. Uskočný punk, so srandovnymi textami a jedna z naj kapiel sučastné CZ scény - nadupaný a energický punk, odlahcené texty a nadhlad - vsetko korunovane dobrým zvukom!
6.50 €
Punk floid - Underground (PHR) [ CD ]
Punk floid zo Zábřehu pripravili po 3 rokoch čakania nový album. Už ochutnávka pre nedočkavých v podobe split CD s kapelou Houba z jari jasne ukázala, že Punk floidi sú vo forme a pripravení opäť poriadne zčierniť vody bahnitého punkrockového rybníka. Bubnujúci spevák – spievajúci bubeník je už dávno minulosťou a leader kapely je teraz frontmanom na plný úväzok, čo sa pozitívne prejavilo na celkovom prejave dosky. Album s lakonickým názvom “Underground” toto očakávanie našťastie bez zbytku potvrdilo a určite bude ešte dlho vytvárať na hladine kruhy, ktoré budú pomaly, ale iste nahlodávať stabilitu zdánlivo pevných hrádzí. 12 songov vyzratého a kvalitného punkrocku skrátka iste nenechá na pochybách, že Punk floid už definitivne patria na špicu českej punkrockovej scény. Všetko naviac podtrhuje naprosto šialené prevedenie grafiky v luxusnom digipackovom balení.
7.50 €
Rest - Vsechno je možné (PHR) [ CD ]
Debut CD brnenských melopankov, nahrané v Exponente, veselý melopunk bez krče a s nápadmi, pekny lahko matrixovatý obal.. Pokud si fanda mäksej odrody punku - tak tohle je horúci favorit do tvojej zbierky! Jedna z najlepsie nastartovaných cz melopunk bandičiek...
4.00 €
Sangre de christo - Discography (Different records) [ CD ]
Komplet diskografia žiarskej bandy Sangre de christo, ktorá obsahuje starší (už vydaný materiál) a najnovší ich materiál plus živák, ktoré doteraz vydané neboli. Banda hrala v rokoch 2002 až 2006. Všetkých 39 songov je plných rýchleho, sekaného stop n go prasopal coru. K tomu sem tam dajaký cover od Mrtvej budoucnosti, the Public alebo Pneumatic drill. Vychádza opäť v brutálnom digipacku!
2.50 €
See you in hell - Útok (Insane society/Phobia records) [ CD ]
Druhé CD týchto brňákov vyšla za spolupráce Insane society a Phobia records. Najdes na ňom 8 zbrusu nových skladieb rýchleho, hrubého a energického hard core / punku nahraných v osvedčenom štúdiu Šopa. Toto CD je totálna šleha!
9.50 €
Sex deviants - Pozpátku (PHR) [ CD ]
Po troch rokoch nový album kapely z českých Rokycian. Melodický a energický punk rock so speváčkou Oliee.
7.00 €
Soukromey pozemek - Rouhání (PHR) [ CD ]
11 + 1 songov nekompromisného punku z českého Příbramu s kritickými ale aj odľahčenými textami. Sympatický digipack.
5.00 €
Stanaz - Nikdy viac! (Streetrock records) [ CD ]
Prvotina od tejto bratislavskej radikalnej oi partie. 13 songov + intro a outro.
8.00 €
Strecha - Irónia [ CD ]
Nové a zároveň aj prvé oficiálne CD od prešovskej Strechy, ktorá to už tiahne od roku 1991! Na CD nájdeš aj klasické znovunahrané skladby z dema. 13 skladieb v 35 minutách.
5.00 €
Suburban showdown / Distress (Headnoise) [ CD ]
Amerických Suburban showdown možno poznáš zo splitiek s Besthoven a Warvictims a ruskú dis karbobrúsku v našich končinách asi netreba predstavovať. Obe kapely po 8 skladieb.
5.00 €
TOM77 - Přišel čas (PHR) [ CD ]
V našich končinách nie je veľmi zvykom hrať štýl, ktorý by sa dal nazvať ako folk-punk. Teda spevák s gitarou hrajúci akusticky vlastné songy v punkovom rytme a s punkovým feelingom. Zdá sa, že prišel čas na zmenu a TOM77 je tomu skvelým přríkladom. (Ne)obyčajné pesničky so španielkou doplnené o punkovou rytmiku okorenenú bustrovaným ukulele. TOM77, kedysi spevák kapely NOSYMPATHY, natočil album s neotrelými textami, ktorých nájdeme v súčasné scéne pomenej. Za doprovodnú kapelu si vybral členov ústeckej HOUBY a spoločne natočili dosku, ktorá je punková, ale trochu inak...
4.00 €
Ucházím - Edice 15 - Separace (PHR) [ CD ]
Novinka od prachatických pankáčov na čele s Paayom z Gride. 12 kúskov kvalitného hcunku samozrejme s kvalitnými textami. Odporúčam song GNWP! Ako bonus fotky z nahravania a videoklip Slečna se psíkem. Čo viac chceš za 130 korún?
4.00 €
Ucházím / Black spirit rose - Split kontrakultura (PHR) [ CD ]
Split CD dvoch prachatických undergroundových kapiel. Ucházím s 3 vlastnými songami experimentálneho hc/punku a covermi od Šanov 1, Kritická situace a MOdrý tanky. Druhú polku dosky okupuje zaujímavá kapela Black spirit rose, ktorá touto nahrávkou oslavuje 5 rokov existencie. Black spirit rose tu majú 5 vlastných skladieb psychadelického rocku v duchu Velvet underground a cover od Olympic.
4.00 €
V.O.H. - Sen o životě (PHR) [ CD ]
Dlhoočakávané CD pražských V.O.H., ktorá prináša temný a surový punk s presahmi do metalu a crustu. Členovia tiež pôsobia v kapelách Kadence, Jig-ai alebo Psychotic despair. 13 skladieb + cover od Torr - Kladivo na čarodejnice!
6.00 €
V/A A tribute to Patareni (PMK records) [ CD ]
CDrková verzia tribute vinylu balkánskym Patareni. Účastníci tohto šialeného psycho noise grind core zájazdu: W.B.I., Le scrawl, Hladno pivo, Strelnikoff/J-B-trio, Rot, Beyond destription, Cripple bastards, Sterbehilfe, Viseur trio, Speedball, Porota, Minus cway, Garage monsters, Violent headache, Necrophiliacs, Mayhem decay cudgel, Insidous anal homicide, the Pacjenti, Fear of dog, Desinence mortification, Ruido de odio, Bloody George, U.S.uck. CDr s potlačou a totožným obalom ako mala LP.
2.70 €
V/A Happy deaf people - Tribute to Patareni vol. 2 (PMK records) [ CD ]
Druhá časť tribútu slávnej noisegrindcore legendy Patareni za ešte väčšej účasti kapiel: EU, Niyazov, Dislike, Dreddup, Via combusta, Drob, Amoniac, Karmakumulator, Anarkonda, Agitator, Los primjer, 2 minuta dreka, Pinheads victim, Jasamhrist, Sick to the back teeth, Gruuthaagy, Patereni, Cold meat, Život piše drame, Senseless, Dead corcoras, Downtrodden, Sobota, Emophobic, GMD, Bxoxkx, Takashi Ohkawa, Insomnia isternica, Atentat na sluh, Giht shasie, Kolateralna steta, Repulsione a Sauerkraut. Všetko v obale od sedempalca.
2.70 €
Vnitřní Faktor - Slzy pani Poldi (PHR) [ CD ]
Po 3 rokoch ďalšie CD ďalšie CD Vnitřního faktoru. V 10 piesňach sa započúvaš do klasického českého punku.
4.00 €
Vysoké napětí - Na druhou dobu ... (PHR) [ CD ]
Po piatich rokoch konečne nový album od týchto vsetínskych skapankáčov. Oproti predchádzajúcim dvom albumom je tento s prvkami ska a dychovou sekciou ;) 11 skladieb!
4.00 €
Zeměžluč - 07&08 (PHR) [ CD ]
Nové CD týchto brnenských veteránov obsahuje 19 skladieb nahraných v rokoch 2007 a 2008. Nájdeš tu komplet sedempalce "Z očí do očí", "Zabit v akci" a "Odložte všechnu naději" a ako bonus skladbu "Nemám o ně strach" z kompilácie Spalte Brno na prach. Takže pokiaľ to nemáš na vinyloch, tak si to okamžite objednaj!
7.00 €

Počet produktov v kategórií: 51
Online: ... Autor: adrik punkgen@gmail.com: 2003 - 2014 ...