PUNKGEN
| NOVINKY | KONCERTY | FOTOARCHÍV | RECENZIE | ROZHOVORY | ČLÁNKY | SÚŤAŽE |
| DISTRO | LABEL | ARCHíV FANZINOV | PREKLADY TEXTOV | RECEPTY | GUESTBOOK |
RSS
POZÝVAME:
Po 8.7.2019
SUPPRESSION (USA), PRÜGELKNABE (CZ), -273.15 (SK), 7MS (SK)

Lovčica - Trubín, Iba pohoda pub

plagát
.. ostatné koncerty

NOVINKA V DISTRE:

VAP / THALIDOMIDE (EMERGENCY RECORDS)
14.00 €

NAJNOVŠIE FOTKY:
Forever Megashit XIII. (14 - 15.6.2019, Bardejov)

NAJNOVŠÍ ROZHOVOR:
JOHNY FOXTER

NAJNOVŠÍ REPORT:
INCRIMINATE, LOWEST CREATURE, LEEWAY (28.5.2019, Košice, Collosseum)

NAJNOVŠIA RECENZIA:
KAZOSTROJ - Promo 2019 7"

NAJNOVŠÍ ČLÁNOK:
Pozvánka na Forever Megashit XIII.

NAPOSLEDY NASKENOVANÝ ZIN:
Info zine #1 / 1997

NAJNOVŠÍ PRELOŹENÝ TEXT:
OI POLLOI - We dont need them

NAJNOVŠÍ RECEPT:
Čili z TV Paprika












KONCERTY
Ak vieš o nejakom koncerte, ktorý tu nie je uverejnený, budem vďačný ak sa s nim podelíš aj s ostatnými = pridať koncert.
2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Kedy ???Kto ???Kde ???Pozn.
So 5.1.2019
OUR STORIES (SK), PACINO (CZ)
Trnava @
Kubík

Po 7.1.2019 19:00
MICHALE GRAVES (USA), CRIMSON GHOST (Nemecko)
Košice @
Collosseum
13 € v klube / 15 €
PLAGÁT
Pi 11.1.2019 20:00
PADKAROSDA (Maďarsko), LUCIFER EFEKT (CZ), OLDSKULLS (CZ), PITVA (CZ)
Brno @
Kabinet múz

PLAGÁT
Pi 11.1.2019 20:00
ARNO x DUEBEL (Nemecko), SCHWACHEN NERVEN (Nemecko), RED LIST (Nemecko)
Liberec @
Azyl

PLAGÁT
Pi 11.1.2019 21:00
GREBER (Kanada), HUMANITY IS A CURSE (Taliansko / Nemecko), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), STRIKE DOWN (SK)
Nitra @
Mariatchi
5 €
PLAGÁT
So 12.1.2019 19:00
PADKAROSDA (Maďarsko), GARLANDS (CZ), PRACH (SK)
Ostrava @
Jeden Tag
80,- KČ
PLAGÁT
Ne 13.1.2019
TERRORIZER (USA), SKELETAL REMAINS (USA)
Košice @
Collosseum

Pi 18.1.2019 20:00
DVERE (SK), DUDETHEWOLF (SK), NABOSOPOSKLE (SK), SKLADKA (SK)
Bardejov @
Bašta

So 19.1.2019 12:30
E!E (CZ), VHS (CZ), KSS (SK), DR. PAKO (SK), PUNKREAS (SK), DIMENZIA X (SK), VOLANT (CZ), ZATMENIE MYSLE (SK), UNITY (SK), TVOI POSTOI (SK), SARGAZMUS (SK), ...
Košice @
Collosseum
10 €
So 19.1.2019 19:00
VOLANT (CZ), DIMENZIA X (SK), ABIÓZA (SK), DPH (SK)
MARTIN @
Včelín
6 €
Pi 25.1.2019 20:00
NABOSOPOSKLE (SK), DVERE (SK), INCRIMINATE (SK), DUDE THE WOLF (SK)
Banská Bystrica @
Kaktus

Pi 25.1.2019 20:00
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), JAKUB TICHÝ (CZ), TUROŇ A VOLOUPAL (CZ), KEXI (CZ)
Frýdek - Místek @
Sokolik

PLAGÁT
So 26.1.2019 18:30
INFEKCJA (Poľsko), STOLEN LIVES (CZ), KUNTA KINTE (CZ)
Praha @
Brouk

PLAGÁT
So 26.1.2019 19:30
DEZINFEKCE (CZ), LUCIFER EFEKT (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ)
Rožnov pod Radhoštěm @
Vrátnice
100 / 120,- KČ
PLAGÁT
So 26.1.2019 20:00
NABOSOPOSKLE (SK), DVERE (SK), DUDETHEWOLF (SK)
Trnava @
Kubík

Pi 1.2.2019 19:30
PENTAGRAMČEK (SK), DECIBELO RETARDO (CZ)
Žilina @
Hájovňa

PLAGÁT
Pi 1.2.2019 20:00
VAN DAMMES (Fínsko), PRACH (SK), DROWNING CHARON (SK)
Nitra @
Mariatchi
5 €
PLAGÁT
Pi 1.2.2019 - 2.2.2019 21:00
Streetunk winter riot fest 5:
piatok: DJ´s pre party
sobota: STARS AND STRIPES (USA), JUNTO (USA), SQUELETTE (Francúzsko), GATANS LAG (Švédsko), BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ (SK)
Bratislava @
Fuga

Ne 3.2.2019
SLAPSHOT (USA), SYSTEMIC DAMAGE (SK)
Košice @
Collosseum
12 / 15 €
Po 4.2.2019 20:00
ZAHRADA (Holandsko), NSS (CZ), DǍŠA FON FĽAŠA (SK)
Brno @
Sibiř

PLAGÁT
Ut 5.2.2019 20:00
ZAHRADA (Holandsko), PRAPODSTATA (SK)
Žilina @
Hájovňa

PLAGÁT
St 6.2.2019 20:00
ZAHRADA (Holandsko), PRACH (SK)
Olomouc @
SF mini

PLAGÁT
Št 7.2.2019 20:00
DǍŠA FON FĽAŠA (SK), CHASBO ZELENA (UK)
Liptovský Mikuláš @
ul. Gouthova
dobrovoľné
PLAGÁT
Pi 8.2.2019 20:30
CRIPPLED FOX (Maďarsko), HARAMIA (Maďarsko), ŠKODA 120 (CZ), STRIKE DOWN (SK)
Bratislava @
Re:fresh
6 €
So 9.2.2019
Label fest:
MOBIUS (SK), TORPUR (Poľsko), INCRIMINATE (SK), BILLOW (CZ)
Trnava @
Kubík

PLAGÁT
Po 11.2.2019 19:00
JUCIFER (USA), FAT (SK)
Košice @
Collosseum

PLAGÁT
Ut 12.2.2019
JUCIFER (USA), NIKANDER (CZ)
Rožnov pod Radhoštěm @
Vrátnice
170 / 200,- KČ
PLAGÁT
Pi 15.2.2019 20:00
CATASTROFY (SK), TRIBUTE TO FREEDOM (SK), I AM THE VERDICT (SK)
Nitra @
Mariatchi
5 €
PLAGÁT
Pi 15.2.2019 20:00
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), COFFIN VARNISH (CZ), KANNOUT (CZ), RAVING ED (CZ), TERMINAL (CZ)
afterpárty DJ DZOGY
Polná @
klub Polná

PLAGÁT
So 16.2.2019
DELIKVENCE (CZ), the WILDERNESS (SK), TELEX TRIBUE (SK)
Brno @
Vegalité

PLAGÁT
Po 18.2.2019 20:00
OUT OF PHASE (Nemecko), MUNCHEN KONFLIKT (CZ)
Žilina @
Hájovňa
4 €
PLAGÁT
Ut 19.2.2019 20:00
OUT OF PHASE (Nemecko)
Košice @
Collosseum
5 €
PLAGÁT
Pi 22.2.2019
BETON (SK), ESCARNIUM (SK), BLIND RÄTTVISA (SK)
Bratislava @
Kulturák

PLAGÁT
Pi 22.2.2019 20:00
CTIB (SK), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), VLOČKA (SK), DISKOTERROR SS (SK)
Žilina @
Hájovňa

PLAGÁT
So 23.2.2019
BETON (SK), ESCARNIUM (SK), HROBÁR (SK)
Nitra @
Mariatchi

PLAGÁT
So 23.2.2019 20:00
VOLE (CZ), ARALKUM (CZ), KRONSTADT (CZ), CONTINUA RECTO (CZ)
Prostějov @
Echo

PLAGÁT
So 23.2.2019 20:00
JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), FAJRONT (SK), MICHAL (sk), DISKOTERROR SS (SK)
Liptovský Mikuláš @
Guothova ul.
3 €
So 2.3.2019 19:00
D ZMRDS (SK), FAJRONT (SK), DPH (SK), PEXESO (SK), P.R.D. (SK), BAGANDŽA CREW (SK), ACETON (SK)
Ružomberok @
Solid
3 €
PLAGÁT
So 2.3.2019 20:00
ZATREST (CZ), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), BÚRKA (SK)
Martin @
Včelín
4 €
Po 4.3.2019 20:00
HARVO JAY (Chorvátsko), CHASBO ZELENA (UK)
Žilina @
Hájovňa

PLAGÁT
Ut 5.3.2019 20:00
the OSCILLATION (UK), MANON MEURT (CZ)
Brno @
Kabinet múz

Št 7.3.2019 20:00
JARS (Rusko), RAPE TAPE (Rusko)
Košice @
Collosseum

PLAGÁT
Pi 8.3.2019
JARS (Rusko), RAPE TAPE (Rusko)
Bardejov @
Bašta

Pi 8.3.2019 19:30
NÁSILNÍK (CZ), PTAKZ (CZ)
Trnava @
Kubík
dobrovoľné
Pi 8.3.2019 20.00
ZNOUZECNOST (CZ), VELKÁ POTREBA (SK), TZB (SK)
Bratislava @
Kulturák

PLAGÁT
Pi 8.3.2019 20:00
the WILDERNESS (SK), PREZIDENT LOURAJDER (SK)
Trnava @
Klub 69
3 €
So 9.3.2019
vinyl gramo punk párty na podporu azylu pre zvieratá
Praha @
U Habásků

PLAGÁT
So 9.3.2019
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
otvorenie cyklosezóny
Bratislava @
Cyklo kuchyňa

PLAGÁT
So 9.3.2019 19:30
ADACTA (SK), LUTRA (SK), HUMAN HUMUS (SK)
Lučenec @
Slimák

So 9.3.2019 20:00
POVODÍ OHŘE (CZ), SCIENCE KILLER (CZ)
Brno @
Kabinet múz

Po 11.3.2019 20:30
the DEAD PRESIDENT (Rusko), CENZÚRA (SK)
Bratislava @
Fuga
6 €
Ut 12.3.2019 21:00
the DEAD PRESIDENT (Rusko), PIVNICA (SK)
Nitra @
Mariatchi
5 €
PLAGÁT
Pi 15.3.2019 20:00
GUANTANAMO PARTY PROGRAM (Poľsko), PAPERPLANES (Poľsko), SAMORAST (SK)
Poprad @
Kozlovňa divoká

PLAGÁT
Pi 15.3.2019 20:00
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), JAKUB TICHÝ (CZ)
Rožnov pod Radhoštěm @
Vrátnice
100,- KČ
PLAGÁT
So 16.3.2019 18:30
DEUFORIA (Chile), V.O.H. (CZ), SCALP (CZ)
Praha @
Brouk
100,- KČ
So 16.3.2019 19:00
VOLE (CZ), SLAVERY (CZ), KUTYA HARAP (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), ABORTION (SK), RUIDOSA INMUNDICIA (Rakúsko), NUCLEAR CULT (Nemecko)
Brno @
Yacht

PLAGÁT
So 16.3.2019 19:00
HIBAKUSHA (CZ), PRACH (SK), DRUTTY (CZ)
Stonava @
U Bulače
80,- KČ
PLAGÁT
Ne 17.3.2019 19:00
OI POLLOI (UK), KUNG-FU GIRLZ (CZ), TROPHY JUMP (Chorvátsko)
PRAHA @
007

Št 21.3.2019 19:30
VRAKUŇA (SK), 52 HERTZ WHALE (SK), TRPÍM. (SK)
Trnava @
Kubík
dobrovoľné
Št 21.3.2019 20:00
FERTILE HUMP (Poľsko), GULAG BEACH (Nemecko), KINKIES (CZ)
Brno @
Kabinet múz

PLAGÁT
So 23.3.2019 18:30
EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko), DISEASE (Macedónsko), SVART UT (Nemecko), COFFIN VARNISH (CZ), CTIB (CZ)
Brno @
Sibiř

PLAGÁT
So 23.3.2019 19:00
BLACK SACHBAK (Izrael), NEWSPEAK (CZ), FACAN (CZ)
Rožnov pod Radhoštěm @
Vrátnice
140 / 170,- KČ
PLAGÁT
Po 25.3.2019
REZUREX (USA)
Košice @
Collosseum

PLAGÁT
Št 28.3.2019 20:00
RAPTURE (Grécko), VIOLENT DEFINITION (Grécko), STOLEN LIVES (CZ), KRONSTADT (CZ)
Brno @
Kabinet múz
150,- KČ
PLAGÁT
Pi 29.3.2019 20:00
ČISTÁ RYŽA (SK), SBA (SK), OUR STORIES (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)
Sereď @
Kemping

PLAGÁT
So 30.3.2019 16:00
EXTREME NOISE TERROR (UK), VITAMIN X (Holandsko), HUMAN DOGFOOD (Francúzsko), HIGH SOCIETY (Nemecko), TELEX TRIBUTE (CZ), JUST WÄR (CZ), S.N.T! (SK), ŠANOV 1 (CZ), RV-4 (CZ), DELIKVENCE (CZ), ČERTŮF PUNK (CZ)
Havlíčkův Brod @
Hala Bodus

So 30.3.2019 20:00
GOSPEL OF THE FUTURE (CZ), KOVADLINA (CZ), TUMMO (CZ), SHEEVA YOGA (CZ)
Brno @
Kabinet múz
dobrovoľné
PLAGÁT
Ne 31.3.2019 19:00
WEEDWOLF (Nemecko), MA CHANKA (SK)
Košice @
Collosseum

PLAGÁT
Ut 2.4.2019 19:30
WEEDWOLF (Nemecko), the PUBLIC (SK)
Žilina @
Hájovňa

PLAGÁT
Št 4.4.2019 19:30
BURN THE CROSS (Poľsko), LUTRA (SK), BLIND RÄTTVISA (SK)
Trnava @
Kubík
dobrovoľné
Ut 9.4.2019 20:00
MOLCHAT DOMA (Bielorusko), JACK THE HIPPER (CZ)
Bratislava @
Fuga
6 €
Pi 12.4.2019 18:00
CATASTROFY (SK), the WILDERNESS (SK), MENTAL TENSION (SK), FYASCO (SK)
pred koncertom prednáška
Žilina @
Smerr

PLAGÁT
Pi 12.4.2019 19:30
7AM (Slovinsko), PACINO (CZ), CAMELEON (SK)
Trnava @
Kubík

PLAGÁT
So 13.4.2019
OR (CZ), LYSSA (CZ), CHOROBOPOP (CZ)
Rožnov pod Radhoštěm @
Vrátnice
100 / 130,- KČ
PLAGÁT
So 13.4.2019 18:00
CATASTROFY (SK), the WILDERNESS (SK), MY O VLKOCH (SK), FARA (SK)
pred koncertom prednáška
Košice @
Collosseum

PLAGÁT
So 13.4.2019 19:00
GAGARIN (CZ), ĎAS (SK), HROBÁR (SK), ČISTÁ RYŽA (SK)
vegánska večera
Banská Bystrica @
Farhof

PLAGÁT
So 13.4.2019 19:30
ZAČIATOK KONCA (SK), SISTEM ERORR (SK), SEKTOR 20.0 (SK), the OUTSIDERS (SK)
Martin @
Včelín
5 €
PLAGÁT
Ne 14.4.2019
7AM (Slovinsko), GOTTEMIA (Nórsko)
Žilina @
Hájovňa

PLAGÁT
Št 18.4.2019
VOLE (CZ), TOUFAR (CZ), KOLONIE PES (CZ), -273.15 (SK)
Trnava @
Kubík
dobrovoľné
Pi 19.4.2019 19:00
CUMULONIMBUS (CZ), POTHRATOR (SK), RANA (SK), NABOSOPOSKLE (SK)
Spišská Nová Ves @
Ex-52jtka

PLAGÁT
Pi 19.4.2019 20:00
VOLE (CZ), JOHNY FOXTER (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), SHITSYSTEM (CZ), DADCARE (SK)
Banská Bystrica @
Bosorka

PLAGÁT
So 20.4.2019 19:00
VOLE (CZ), the PUBLIC (SK), JOHNY FOXTER (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), SHITSYSTEM (CZ), -273.15 (SK)
od 18:00 vegánska žranica (niečo dones alebo príď hladný)
Košice @
Collosseum
5 €
PLAGÁT
Po 22.4.2019 19:00
RAT CAGE (UK), INDIKATOR (?), BETON (SK)
Šurany @
Underground pub
4 €
Ut 23.4.2019 20:30
ARROTZAK (Španielsko), TRPÍM (SK)
Bratislava @
Garáže pod Prístavným mostom

Št 25.4.2019 20:00
FATAMORGANA (Španielsko), SDH (Španielsko), RAT CAGE (UK)
Brno @
Kabinet múz

PLAGÁT
Pi 26.4.2019 20:00
SISTEM ERORR (SK), MY O VLKOCH (SK), PIVNICA (SK)
Liptovský Mikuláš @
koniec Guothovej ulice
5 €
PLAGÁT
So 27.4.2019
UNDERGANG (Dánsko), GOSPEL OF THE FUTURE (CZ), SxOxTxEx (Maďarsko), REPUKED (Švédsko), LYCANTHROPHY (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), KULMA (CZ), ANCIENT EMBLEM (Španielsko), KARAK (Maďarsko), SICK DESTROYER (CZ), JANO DOE (CZ), PRESSOR (Rusko)
Výstava plagátov Děda & Myšina
Praha @
Eternia
400 / 500,- KČ
So 27.4.2019 19:00
TOY PIŠTOĽS (SK), SAMORAST (SK), ZOZOO (SK)
Košice @
Collosseum
5 € (dostaneš nové CD) / 10 € (dostaneš novú LP)
PLAGÁT
Št 2.5.2019 20:00
NO PROBLEM (Kanada), INNOXIA CORPORA (CZ)
Brno @
Kabinet múz

PLAGÁT
Pi 3.5.2019 19:00
ENDLESS SWARM (UK), NOTHING CLEAN (UK), INCRIMINATE (UK), HROBAR (UK)
Lovčica - Trubín @
Iba pohoda pub
5 €
PLAGÁT
Pi 3.5.2019 20:00
GODNOISE (SK), S.B.A. (SK), P.N.D. (SK), ELL FASSO (SK)
Partizánske @
Maják
4 €
PLAGÁT
So 4.5.2019 18:30
MALSWÄRM (Švédsko), TANATOR (Rusko), HOW LONG? (CZ), ALIUSTERRA (CZ)
Brno @
Sibiř
200,- KČ
PLAGÁT
Ut 7.5.2019 20.00
NO MORE WAITING (Francúzsko), the PUBLIC (SK), CAMELEON (SK), ĎAS (SK)
afterparty: BANDASKA SOUNDSYSTEM
Sereď @
Kemping
5 €
PLAGÁT
Ut 7.5.2019 20:00
NIGHTWATCHERS (Francúzsko), PRACH (SK), RENO RAINES (SK)
Bratislava @
T3- kultúrny prostriedok
dobrovoľné
Pi 10.5.2019 19:00
INFEKCJA (Poľsko), DǍŠA FON FĽAŠA (SK), DIS-K47 (CZ), ALSKAPONE (CZ), C-4 (Poľsko)
Albrechtice @
areál Zámostí
120,- KČ
PLAGÁT
So 11.5.2019 20:00
ILEGALITY (SK), PIVNICA (SK), UHOL DOPADU (SK)
Hurbanovo @
U Aničky

Ut 14.5.2019 21:00
SCARFOLD (Kanada), WE STILL HERE (SK)
Nitra @
Mariatchi
5 €
PLAGÁT
St 15.5.2019 19:30
OPERANT (Nemecko), COAL (Nemecko)
Trnava @
Kubík
dobrovoľné
PLAGÁT
St 15.5.2019 20:30
the PRIMALS (USA), SMALL TOWN LIFE (SK)
Bratislava @
Garáže pod Prístavným mostom
6 €
Št 16.5.2019 19:00
OPERANT (Nemecko), COAL (Nemecko), ZINTAER (SK)
Košice @
Collosseum
5 €
PLAGÁT
Pi 17.5.2019
SHEEVA YOGA (CZ), KULMA (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), -273.15 (SK)
Žilina @
Hájovňa

PLAGÁT
Pi 17.5.2019 19:00
LUTRA (SK), RISPOSTA (CZ), MORAL HANGOVER (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), SEKEROMLAT (CZ), INSPIRATIO (CZ)
Praha @
Modrá vopice
150,- KČ
Pi 17.5.2019 20:00
FUMATA (Mexiko), TERROR CÓSMICO (Mexiko), GRINDING JESUS BROTHERS (SK), FAT (SK)
Bratislava @
garáže pod Prístavným mostom
5 €
So 18.5.2019
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), SHEEVA YOGA (CZ), KULMA (CZ), FYASCO (SK), MEDICATION TIME (SK), MENTAL TENSION (SK)
Košice @
Collosseum
5 / 7 €
PLAGÁT
So 18.5.2019
DOMLUVA (CZ), INTERPUNKCE (CZ), DISAVOIR VIVRE (CZ), BAESTIEN (CZ)
benefit na SOLIS
Plzeň @
garáže Újezd

PLAGÁT
So 18.5.2019
RATO TRISTE (CZ), DRÉN (CZ), NIKANDER (CZ)
Liberec @
Azyl

PLAGÁT
So 18.5.2019 14:00
CATASTROFY (SK), ADACTA (SK), DISTAX (SK), SNT (SK), PAPUNDEKEL (SK), RUMASKA (SK), SAMČO BRAT DAŽDOVIEK (SK), KONTRA (SK), HLAS (SK)
Banská Bystrica @
Kaktus

So 18.5.2019 20:00
GINNUNGAGAP (CZ), ZIMMER FREI (CZ), KOITU SS (CZ), L´ANIMA LIBERA (CZ), CONTINUA RECTO (CZ)
Prostějov @
Echo

PLAGÁT
So 18.5.2019 20:00
MAN MUST DIE (UK), CRANIOTOMY (SK), ATARAXIA (SK)
Nitra @
Mariatchi
7 / 10 €
PLAGÁT
Pi 24.5.2019 - 25.5.2019
Fear fest:
DEVIATED INSTINCT (UK), EXTINCTION OF MANKIND (UK), HONNÖR SS (Švédsko), AGNOSY (UK), SLUTET (Švédsko), SYSTEMIK VIOLENCE (Portugalsko), PISSCHARGE (Nemecko), BRINK OF DESPAIR (Nemecko), ATERFALL (Švédsko), PANIKATTACK (Švédsko), KILLBITE (Nemecko), TERRORVÄLDE (Švédsko), ANTIGEN (CZ / Nemecko), DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ), ENCORE (CZ), CAPSAICIN (CZ), KIBERA (CZ)
Praha @
Modrá vopice

PLAGÁT
Pi 24.5.2019 19:00
HUMAN HUMUS (SK), POTHRATOR (SK), GORE AND CARNAGE (Mexiko)
Poprad @
garáže

Pi 24.5.2019 20:00
DON GATTO (Maďarsko), TRUE REASON (SK), ZAČIATOK KONCA (SK), PROTI SRSTI (SK), HLAVNÝ VYPÍNAČ (SK)
Ráztočno @
Eso klub
4 €
PLAGÁT
Pi 24.5.2019 20:30
GATTACA (CZ), LAKKA (CZ), BOX (SK)
Bratislava @
garáže pod Prístavným mostom

PLAGÁT
So 25.5.2019 15:00
GATTACA (CZ), LAKKA (CZ), RANA (SK), PIVNICA (SK), C.A.C.I.B. DORTMUND (SK), ĎAS (SK), the WILDERNESS (SK), NABOSOPOSKLE (SK), INCRIMINATE (SK), HUMAN HUMUS (SK), DADCARE (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)
Slovenská Ľupča @
táborisko Mlynčok

PLAGÁT
So 25.5.2019 20:00
SHEEVA YOGA (CZ), URBURA (CZ), HIBAKUSHA (SK), KOITU SS (CZ), KUTYA HARAP (CZ)
Vsetín @
Vesmír
150,- KČ
So 25.5.2019 20:00
MARJORY STEWART-BAXTER (Poľsko), DECULTIVATE (CZ), PROTI SRSTI (SK)
Čadca @
Acafé
5 €
PLAGÁT
Ne 26.5.2019 19:30
DECULTIVATE (CZ), DAMATO (SK)
Trnava @
Kubík
dobrovoľné
PLAGÁT
Ut 28.5.2019
LEEWAY (USA), LOWEST CREATURE (Švédsko), INCRIMINATE (SK)
Košice @
Collosseum
10 / 12 €
PLAGÁT
Pi 31.5.2019
MAZUT (Poľsko)
Trnava @
Kubík
dobrovoľný
Pi 31.5.2019 19:30
ŠANOV 1 (CZ), TVOI POSTOI (SK)
Košice @
Collosseum
7 / 8 €
Pi 31.5.2019 20:00
LYDIA LUNCH and THE BIG SEXY NOISE (USA), CARDIO RADIO (CZ), the WILDERNESS (SK)
Brno @
Kabinet múz

So 1.6.2019 18:00
VELKÁ POTREBA (SK), DEVACHAN (SK), THE SCOTLANDYARDS (SK), LESBEAT (SK)
Bratislava @
Cyklo kuchyňa

So 1.6.2019 20.00
ANTISOCIAL SKILLS (SK), PRACH (SK), BLACK PASSENGER (SK), - 273,15 (SK)
Sereď @
Kemping
5 €
PLAGÁT
Št 6.6.2019 20:00
ARNO DE CEA & the CLOCKWORK WIZARDS (Francúzsko), THERAPIST (SK)
Čadca @
Acafé
5 €
PLAGÁT
Pi 7.6.2019 - 8.6.2019
Pallasit fest 2019:
WOJCZECH (Nemecko), MORBID MOSH ATTACK (Nemecko), KELLERASSELN (Nemecko), AARGH FUCKKILL (Nemecko), ASOCIAL DISTORTION (Nemecko), KUNTA KINTE (CZ), ENCORE (CZ), THALIDOMIDE (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), SCALP (CZ), HOW LONG? (CZ), GODOT YOUTH (CZ), SAMORAST (SK), ZOZOO (SK), KRAOST (CZ), ONANIZER (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), ORBAN (CZ), BLIND PRIDE (CZ)
Zruč nad Sázavou @
Pallasit

PLAGÁT
Pi 7.6.2019 - 8.6.2019 15:00
Hodoštiak fest:
ŠOULET (CZ), the PAU (Poľsko), CTIB (CZ), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), PEXESO (SK), JOZEF ŽEMĽA (SK), PENTAGRAMČEK (SK), JAKUB TICHÝ (CZ), ĽUBO ŠTOVČÍK (SK), DUDE THE WOLF (SK), MISKA NA KREV (SK), MARTIN MACEJ (SK), FAJRONT (SK), ZRCADLO SRDCA (SK), DISKOTERROR SS (SK)
Zaježová @
Kultúrny dom
10 € / 15 €
PLAGÁT
Pi 7.6.2019 20:00
BURNING KITCHEN (Švédsko), SEE YOU IN HELL (CZ), KULTRA! (CZ)
Brno @
Sibiř

Pi 7.6.2019 20:00
SAMORAST (SK), ZOZOO (SK), NO GOD RHETORIC (CZ)
Brno @
Bajkazyl

Ut 11.6.2019 20:00
INVIDIOSUS (USA), FREEDOM IS A LIE (Maďarsko), MELMOSH (Rakúsko)
Bratislava @
garáže pod Prístavným mostom
6 €
Št 13.6.2019 - 15.6.2019
Forever Megashit XIII:
štvrtok: divadlo Na peróne - Fasbuk
piatok: ZABLOUDIL(A) (CZ), PRUGELKNABE (CZ), MASSOLA (CZ), RUDDA (Rusko)
sobota: DROM (CZ), DAMATO (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), MY O VLKOCH (SK), KATHAA (Poľsko), RUMASKA (SK)
premietanie, diskusia, benefičná výstava, ...
Bardejov @
Bašta

PLAGÁT
Št 13.6.2019 20:00
NEIGHBORHOOD BRATS (USA), NEGATIVE GEARS (Austrália), BLACK WAVE (CZ)
Brno @
Kabinet múz

PLAGÁT
Pi 14.6.2019 19:30
DROM (CZ), SU∑MA (SK), |ONDREY| |ZINTAER| (SK), MY O VLKOCH (SK)
Trnava @
Kubik

Pi 14.6.2019 21:00
DEFORM (CZ), BEAUTIFUL BASTARDS (SK), COLDBLOODED (SK)
Nitra @
Mariatchi
4 €
PLAGÁT
So 15.6.2019 20:00
SHALLOV (SK), NABOSOPOSKLE (SK), PURE CONFUSION (SK), DUDE THE WOLF (SK)
Košice @
Kotolňa

PLAGÁT
Po 17.6.2019 20:00
SAVAK (USA), J. MARINELLI (USA), PULSAR (CZ)
Brno @
Kabinet múz

PLAGÁT
Pi 21.6.2019 20:00
KORROSIVE (USA), COFFIN VARNISH (CZ)
Brno @
Kabinet múz

PLAGÁT
So 22.6.2019 13:00
HISATAKA (Japonsko), FVTVRE (CZ), HYDRAULITER (CZ), LAKKA (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), THANX (CZ), MURDER INC. (CZ), SEKEROMLAT (CZ)
Řevnice @
Lesní divadlo
250,- KČ
So 22.6.2019 19:00
FAT (SK), DADCARE (SK), DIRTY (SK), ZRCADLO SRDCA (SK)
Spišská Nová Ves @
Club 52
3 €
PLAGÁT
So 22.6.2019 21:00
LOCURA (CZ), SICHERHATESYSTEM (CZ), SAGVAN TÖFI (CZ)
Vraclav @
Absolutely free
100,- KČ
PLAGÁT
Ut 25.6.2019 20:00
EINE STUNDE MERZBAUTEN (Nemecko), DRÉN (SK), UNCLE GRASHA’S FLYING CIRCUS (CZ)
Praha @
Underdogs

PLAGÁT
Št 27.6.2019 20:00
AMENAZAS (Kolumbia), ABUSO (Kolumbia), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), ORBAN (CZ)
Brno @
Vegalité
150,- KČ
PLAGÁT
So 29.6.2019
ODPAD (SK), TRI GROŠE (SK), RACHOT PĚTKY (CZ), NASCHVÁL (SK), TVOI POSTOI (SK), NOTABENE (SK), PNH (SK), A ČO TERAZ? (SK)
Čadca @
Satelit
5 €
PLAGÁT
Ne 30.6.2019 17:00
POLIKARPA Y SUS VICIOSAS (Kolumbia), GINNUNGAGAP (CZ), VOLE (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), DGVM (CZ)
Praha @
Mayapur pokojíček

Po 1.7.2019 19:30
the PUBLIC (SK), CORRUPT MORAL ALTAR (UK), NOISEM (USA)
Čadca @
Acafé
7 €
Ut 2.7.2019 20:00
the PUBLIC (SK), CORRUPT MORAL ALTAR (UK), NOISEM (USA)
Bratislava @
Fuga
8 €
St 3.7.2019 - 7.7.2019
Obscene extreme:
ABNORMALITY (USA), ACCION MUTANTE (Nemecko), ACTIVE MINDS (UK), ADACTA (SK), ANTI-SYSTEM, BRADI CEREBRI ECTOMIA (Bielorusko), BRUTAL SPHINCTER (Belgicko), BÜTCHER (Belgicko), CANNIBAL CORPSE (USA), CARTILAGE (USA), CATASTROFY (SK), CENOTAPH (Turecko), CLITGORE (Rumunsko), CORRUPT MORAL ALTAR (UK), CRIPPLED FOX (Maďarsko), CRUEL FACE (Brazília), CRYPTIC VOID (USA), DARK HORSE (Austrália), DERANGED (Švédsko), DISAVOWED (Holandsko), DROPDEAD (USA), FECAL ADDICTION (Kostarika), FINAL FLAG (CZ), FLEAS AND LICE, FORWARD (Japonsko), GBH (UK), GORGASM (USA), GUTSLIT (India), HOLY CO$T (Kanada), HOW LONG? (CZ), IMPLORE (Nemecko), INDIAN NIGHTMARE (Nemecko), INSANITY ALERT (Austrália), INSISTENT (CZ), INVIDIOSUS (USA), LITTLE PUPPY PRINCESS (Južná Kórea), LOWLIFE (USA), MAKKMAT (Nórsko), MAR DE RABIA (Venezuela), MILKING THE GOATMACHINE (Nemecko), MISERY INDEX (USA), MR MARCAILLE (Francúzsko), MUNICIPAL WASTE (USA), N.V.Ú. (CZ), NEGATIVE APPROACH (USA), NERVE GRIND (USA), NOISEM (USA), OI POLLOI (Škótsko), PARACOCCIDIOIDOMICOSISSARCOMUCOSIS (Mexiko), PODRIDO (Mexiko), PSYCROPTIC (Austrália), PULMONARY FIBROSIS (Francúzsko), PURULENT SPERMCANAL (CZ), REPULSION (USA), ROT (Brazília), SCANDAL (Rumunsko), SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (Rakúsko), SIEGE (USA), SOBRAS DEL DESCONTENTO (Chile), STILLBIRTH (Nemecko), SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION, SUFFERING QUOTA (Holandsko), SUPPRESSION (USA), TANTALUM (USA), TELEX 2019 (CZ), THE PUBLIC (SK), TRITURATION (Paraguaj), UGRAKARMA (Nepál), URTIKARIA ANAL (Mexiko), V.A.R. (CZ), VISCERA INFEST (Japonsko), VITAMIN X (Holandsko), VOMITORY (Švédsko), WARHEAD (Japonsko)
Trutnov @
Bojiště

PLAGÁT
Ne 7.7.2019 20:00
DARK HORSE (Austrália), FACE DEFECT (SK)
Sereď @
Kemping
4 €
PLAGÁT
Po 8.7.2019 19:00
SUPPRESSION (USA), PRÜGELKNABE (CZ), -273.15 (SK), 7MS (SK)
Lovčica - Trubín @
Iba pohoda pub
7 €
PLAGÁT
Pi 12.7.2019 20:00
PURGEN (Rusko), ROSA PARKS (CZ), SISTEM ERORR (SK)
Banska Bystrica @
Kaktus

PLAGÁT
St 17.7.2019 19:00
UNIFORM (USA), BIOS (SK)
Košice @
Collosseum
7 €
PLAGÁT
Pi 19.7.2019 - 20.7.2019
Opičí bál:

Kláštor pod Znievom @
Strelnica

Ut 23.7.2019 19:00
BIRDS IN ROW (Francúzsko), HEAVY HEART (Francúzsko), CHAVIRÉ (Francúzsko)
Košice @
Collosseum
8 €
PLAGÁT
So 3.8.2019 14:00
VOLXMASSAKA (AT), KRANG (CZ), APOLITA (CZ), RACHOT PETKY (CZ), SPOTS (CZ), INTERPUNKCE (CZ), VPV (CZ), ZÁKAZ VĚZDU (CZ)
Horní Loděnice @
fotbalove hřiště
150,- KČ
PLAGÁT
Ut 6.8.2019 20:00
PRESCRIPTIONDEATH (Švédsko), PEASANT (JAR), SHITSYSTEM (CZ)
Brno @
Vegalité
130,- KČ
Pi 9.8.2019 - 10.8.2019
Ffud fest X.:
D.O.A. (Kanada), APSURD (Srbsko), WILD FORMS (Chorvátsko), DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), ABORTION (SK), ...
Sereď @
Kemping

So 17.8.2019 17:00
TOY PIŠTOĽS (SK), UZAVRETÁ SPOLOČNOSŤ (SK), KSS (SK), ANGRY DOLPHINS (SK), SKRYTÝ VÝZNAM (SK), PARTY 5 (Poľsko), REAKCIA (SK)
Zemplínska Šírava @
Biela hora - chatová osada IDeál
dobrovoľné
PLAGÁT
Pi 23.8.2019 - 24.8.2019
More noise for life 13:
BAKOUNINE (Francúzsko), PER CAPITA (Nemecko), DØZIX (Nemecko), POSTEA (CZ), ULTIMO GOBIERNO (Španielsko), HELLKNIFE (Nemecko), HERIDA PROFUNDA (Poľsko), TERMINÁTOR 1 (Maďarsko), GIPSY SS (Maďarsko), MORIBUND SCUM (Nemecko), SLAVERY (CZ), USA LA TUA RABBIA (Francúzsko), PISSCHARGE (Nemecko), ACTIVE MINDS (UK), K.Z.O. (CZ), KRU$H (Holandsko), POLIS-ÄCKEL (Taliansko), SELKÄSAUNA (Švédsko), DORNATA (Slovinsko), INFEKCJA (Poľsko), MOČOVÝ KHAMENI (CZ), CLUSTER BOMB UNIT (Nemecko), BLITZED (Poľsko), HUMUS (Taliansko), SCUM SYSTEM KILL (UK), HUMAN FAULT (CZ), UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ), CACA DE LUNA (Německo)
Podbor
2 dni 700,- KČ / 28 € / len sobota 500,- KČ / 20 €
PLAGÁT
So 7.9.2019 17:00
PENTAGRAMČEK (SK), OBLITERATE (SK), BLACK LIGHT (SK), HROBAR (SK), MORHORR (SK)
benefit pre Spoločnosť detskej onkologie Košice
Košice @
Collosseum
dobrovoľné
PLAGÁT
So 7.9.2019 18:00
VISIONS OF WAR (Belgicko), VOIDFILLER (Švédsko), BRUNNER TODESMARSCH (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), INSISTENT (CZ), INTERPUNKCE (CZ), NOT! (CZ), KOSY GEN (CZ)
Stříbrná Skalice @
Na Marjánce

Ne 22.9.2019
GRADE 2 (UK)
Košice @
Collosseum

PLAGÁT
So 7.12.2019 18:00
SEE YOU IN HELL (CZ), HOMOCONSUMENS (CZ), LAHAR (CZ), HOW LONG? (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), KULLERVO (CZ), DEZINFEKCE (CZ)
Brno @
Yacht

PLAGÁT
POSLEDNÉ KOMENTÁRE:
07.06. 14:19
axc: https://www.yout >> (guestbook)
27.05. 19:09
nakra: "hnilá infraštru .. >> 27.9.2018 ROZPOR (Izrael) (cestopis)
18.05. 17:21
Mišo Štich: Vďaakaa. Tento z .. >> Smrt #1 / 2006 (archív zinov)
14.05. 17:27
deegee: bolelo >> 30.6.2018 UAFA cup Trenčín (report)
09.05. 10:39
waagbistritz69: ...a teraz sú ti .. >> 30.6.2018 UAFA cup Trenčín (report)

ANKETA:
Má to tu ešte zmysel?

[250/92.59%]
Má!

[11/4.07%]
Ako kedy, je tu aj plno píčovin.

[2/0.74%]
Je mi to jedno, som tu prvý krát.

[7/2.59%]
Nechaj tú mŕtvolu už konečne dôstojne pochovať, aj tak je všetko na facebooku a aktuálnejšie!


Počet hlasov: 270

Online: ... Autor: adrik punkgen@gmail.com: 2003 - 2018 ...