NVKLEAR HELLFROST (USA)

Občas na bandcampe prebehnem pár "zasľúbených tagov" a pod tým krastovým vyplávala na povrch čierna kohorta z Fort Wayne, v americkom štáte Indiana. Crustová špina a black metalová zúrivosť zachytená na ich prvom deme si ma získali hneď v prvých taktoch a tak neváhajúc, naťukal som pár anglických zdvorilostných fráz na ich email (Bobdenver666@gmail.com) s prosbou o viac informácií a druhý deň som mal v pošte odpoveď od Andyho:

MardokVeličizny

"Pokiaľ ide o biografiu kapely, ešte toho nie je moc, ale tu je aspoň to málo:
Kapelu som založil niekedy v septembri 2012 s mojim kámošom Karlom, ktorý sa ujal gitary, ja obsluhujem bicie a mikrofón. Tiež som v grindovej kapele NAK´AY a Karl v crossover/thrash bande SWAMP SQUAT. Eric, môj brat ktorý hrá so mnou tiež v NAK´AY a hrával aj v powerviolence kapele DAISYCUTTER, sa pripojil k NVCLEAR HELLFROST ako basák pár týždňov po tom čo sme začali. Prvé demo sme zložili v priebehu septembra a začiatkom októbra. Prvý gig sme odohrali 27. septembra spolu s PTAHIL a INFERNAL STRONGHOLD. Nahrávali sme koncom októbra/začiatkom novembra. Prvé demo vychádza 16. novembra ako 50 kusový limit na žltých kazetách. Momentálne máme hotovú asi polovicu materiálu na ďalšiu kazetu, ktorá by mohla byť hotová do konca decembra. Po tomto uvažujeme možno o dlhohrajúcom nosiči a pár potencionálnych split 7palcoch."
Thank you so much for the support!
Cheers!
Andy

Ako vidíte ide naozaj o čerstvú záležitosť, ktorá si trošku našej pozornosti iste zaslúži. Osobne som hrozne zvedavý na ďalšiu kazetu a mať tie prachy čo nemám, tak na nejakú ipku im s radosťou prihodím. Navyše keď teraz viem, že bicie a mikrák v tom švungu dáva jeden "člen", tak naozaj smekám. Dúfam, že to tejto trojici vydrží čo najdlhšie a budeme o nich ešte čo to počuť, alebo najlepšie mať možnosť vidieť ich niekde vo Vranove, Žiari alebo u teba v obývačke.
MardokVeličizny


nuclearhellfrost.bandcamp.com/

NAK´AY:
nakay.bandcamp.com

SWAMP SQUAT:
bhmccrecords.bandcamp.com/album/big-log-flush

DAISYCUTTER:
www.myspace.com/daisycutter666

Autor: MardokVeličizny & Andy
Počet videní: 474

Pridaj komentár ku kapele:

Meno:
Email:
Antispam: 7+G+2
Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

včera 14:10
fog:
novy desing bolo treba ako sol. nech to nie je ako ms skicar. je rok 2021. prehladne to je aj teraz a stary design bol hocico len nie skvely :D
(novinka)

včera 00:43
krut:
Boha satana jeho, to čo sa stalo s punkgenom ? posledním true old school punk style strankou ve vodách střední Evropy ? :D Stary dizajn byl naprosto skvělý a přehledný... :(
(novinka)

15.04. 15:41
Hedrik:
Dobre to je kurva!!!...ako zaklad vyborne, este sa to urcite bude vylepsovat...ale konecne responzivny dizajn, co sa da citat aj na telefone. Vsetko naj PUNKGEN, vitaj do dospelosti aj s novou ofinkou ..
(novinka)

10.04. 00:52
Prasiak:
kamo vrať ten dizajn nazad ciboha :D
(novinka)

02.04. 17:34
Theresa:
Ahojte, koupim vinyl od Neurosis - A Sun That Never Sets

Diky
(guestbook)

01.04. 11:42
Elramon:
ja by som bol aj za moznost nastavenia si stareho templatu
(novinka)

30.03. 09:41
Balki:
Shit, v prvom okamihu som sa zlakol, ze si pustil domenu abo co :D
(novinka)

29.03. 21:13
Pissmaster:
Uf... mam rad minimalizmu, ale az tak?
(novinka)

29.03. 08:37
Tomáš NIČITEĽ:
Super! Držím palce, nech všetko vyjde, ako má.
(novinka)