NON SERVIUM - EL IMPERIO DEL MAL CD

Potencial hardcore
O tomto novom počine sa dlho nič nevedelo, album nebol nijako propagovaný žiadne dlhé čakania naň, žiadny avizovaný príchod. Proste je tu. To by nebolo nič prekvapujúce na niaku amatérsku kapelu, ktorú pozná pár fajnšmekrov, ale nie na dlhoročnú(pred 10 rokmi vznikli) stálicu a známu nielen v rodnom Madride, ale aj v celej Európe. Non Servium šíria ostrý punk rock spojený so silnou sociálnou tematikou a politikou.
Začiatok je typický pre skupinu. Dlhý príhovor - v pozadí hudba ako z niakeho apokalyptického filmu, ktorá sa jemne vryje do kože a nepustí. A potom šialený nástup gitár, spev speváka a zborové časti. Na cd sa nachádza 12 songov, a každý presahuje 3 minúty, ale nuda to nie je. Non Servium rozhodne nepatria k skupinám, ktoré odohrajú slohu, refrén ,slohu ,refrén, ale dávajú do svojej hudby rôzne vychytávky, celkovo má kapela silné inštrumentálne zázemie. Spev je veľmi tvrdý a zároveň ale zrozumiteľný , podporovaný ostatnými členmi kapely pri ráznych zboroch.
O ich hudbe sa nedá inak hovoriť, len v superlatívoch však kapela má u nás veľké zázemie, čo dosvedčoval aj koncert v Sub - Clube, ktorý bol plný.
Album nie je úplne ľahký na počúvanie, na prvý krát som bol troška mierne sklamaný, keďže som bol zvyknutý na troška jednoduchšie songy ako TU IRA, VIOLENCE, ale po x počutí som tam stále niečo nové objavoval a album si obľúbil.

1. Imperio del mal
2. Nuestra lucha
3. Todos al suelo
4. Mi vida loca
5. Cambio de orden
6. Muerte en vida
7. El impacto del discreto
8. Lagrimas de sangre
9. Dinero
10. Ratas de ciudad
11. Warriors
12. Torpedos

Autor: Krueger
Počet videní: 654

Pridaj komentár k recenzii:

Meno:
Email:
Antispam: K+K+G
Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

včera 14:10
fog:
novy desing bolo treba ako sol. nech to nie je ako ms skicar. je rok 2021. prehladne to je aj teraz a stary design bol hocico len nie skvely :D
(novinka)

včera 00:43
krut:
Boha satana jeho, to čo sa stalo s punkgenom ? posledním true old school punk style strankou ve vodách střední Evropy ? :D Stary dizajn byl naprosto skvělý a přehledný... :(
(novinka)

15.04. 15:41
Hedrik:
Dobre to je kurva!!!...ako zaklad vyborne, este sa to urcite bude vylepsovat...ale konecne responzivny dizajn, co sa da citat aj na telefone. Vsetko naj PUNKGEN, vitaj do dospelosti aj s novou ofinkou ..
(novinka)

10.04. 00:52
Prasiak:
kamo vrať ten dizajn nazad ciboha :D
(novinka)

02.04. 17:34
Theresa:
Ahojte, koupim vinyl od Neurosis - A Sun That Never Sets

Diky
(guestbook)

01.04. 11:42
Elramon:
ja by som bol aj za moznost nastavenia si stareho templatu
(novinka)

30.03. 09:41
Balki:
Shit, v prvom okamihu som sa zlakol, ze si pustil domenu abo co :D
(novinka)

29.03. 21:13
Pissmaster:
Uf... mam rad minimalizmu, ale az tak?
(novinka)

29.03. 08:37
Tomáš NIČITEĽ:
Super! Držím palce, nech všetko vyjde, ako má.
(novinka)