ENTRAILS MASSACRE - NETWORK OF EPIC MISERY 7"

Dead heroes
Keď niečo robíš tridsať rokov, už len z princípu by si to mal vedieť. Táto zákonitosť nemusí platiť plošne, ale pri kapelách, ktoré operujú na scéne tak dlho, to zvyčajne platí. ENTRAILS MASSACRE to ťahajú od roku pána tisícdeväťstodeväťdesiat a svoje remeslo zvládajú s prehľadom.

Jubilejnú tridsiatku oslavujú ďalším počinom, už ktovie koľkým presne. Veď za tie roky toho splodili. "Network of epic misery" je výborný darček na oslavu. Nemôžeš síce povedať, že ťa prekvapí, predsa len po toľkých rokoch spolužitia je moment prekvapenia malý. Na druhú stranu ale oceníš stabilitu dlhoročného vzťahu. Na oslavu sa servíruje deväť rýchlych chodov, ktoré ti tak chutia. Grindcore jednoduchého, ale razantného strihu, v ktorom je presne vyvážený pomer potrebných ingrediencií. Pekne nakorenené a napácované riffy, mastné bicie a poriadne štipľavý vokál. Pomiešané v precíznom tempe a podávané na čiernom asfaltovom podnose v peknej grafike. Stačí hodiť na gramec, zobrať príbor, sadnúť na stoličku a pichnúť si od radosti vidličkou do oka.

Nie je čo dodať, len zopakovať. Keď niečo robíš dlhočizné roky a vieš ako, na konci po tebe ostáva kvalitne odvedená robota. Výsledok. Nahrávka. Je jedno, ako to nazveš. Hlavné je, že pár minút po naservírovaní ostávaš sedieť spokojný s plným bruškom.

entrailsmassacre.bandcamp.com

  1. Gunslingers
  2. Weak minds
  3. Jackbooted hatemongers
  4. Lord Benz - fake friends
  5. Digital takeover
  6. Network of epic misery
  7. XXX sniper
  8. So full of hate
  9. Common spitting

Autor: Fog
Počet videní: 148

Pridaj komentár k recenzii:

Meno:
Email:
Antispam: V+V+C
Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.04. 11:57
Stockpot:
Zdravím komunitu Punkgenu,

rád chodím na tento web, lebo sú tu zaujímavé články a ako vidím, stavili ste na nový imidž, avšak jedna vec ktorá mi tu chýbala a nebola oprave ..
(guestbook)

19.04. 04:15
Scheby:
aj ja som sa zlakol, ze uz neni domena :D :D
(novinka)

19.04. 04:13
Scheby:
kurva, tiez mi chyba stary dizajn :(( tento je chladny a bleh!
(novinka)

16.04. 14:10
fog:
novy desing bolo treba ako sol. nech to nie je ako ms skicar. je rok 2021. prehladne to je aj teraz a stary design bol hocico len nie skvely :D
(novinka)

16.04. 00:43
krut:
Boha satana jeho, to čo sa stalo s punkgenom ? posledním true old school punk style strankou ve vodách střední Evropy ? :D Stary dizajn byl naprosto skvělý a přehledný... :(
(novinka)

15.04. 15:41
Hedrik:
Dobre to je kurva!!!...ako zaklad vyborne, este sa to urcite bude vylepsovat...ale konecne responzivny dizajn, co sa da citat aj na telefone. Vsetko naj PUNKGEN, vitaj do dospelosti aj s novou ofinkou ..
(novinka)

10.04. 00:52
Prasiak:
kamo vrať ten dizajn nazad ciboha :D
(novinka)

02.04. 17:34
Theresa:
Ahojte, koupim vinyl od Neurosis - A Sun That Never Sets

Diky
(guestbook)

01.04. 11:42
Elramon:
ja by som bol aj za moznost nastavenia si stareho templatu
(novinka)