PUNKGEN
< FFUD FEST | OPIČÍ BÁL | PIVNÁ TURISTIKA | totalitarianism still continues DISTRO | LABEL >
< NOVINKY | KONCERTY | FOTKY | REPORTY | RECENZIE | CESTOPISY | ROZHOVORY | PREDSTAVUJEME | ČLÁNKY | FANZINY | PREKLADY | RECEPTYSÚŤAŽEGUESTBOOK >

POZÝVAME:

So 29.2.2020

POP. 1280 (USA), NULAJEDNANULANULA (CZ), ZMAR (CZ), LAKKA (CZ)

Košice, Collosseum

... ostatné koncerty

NOVINKA V DISTRE:

GRIDE - HLUBOKÁ TEMNÁ MODŘ (INSANE SOCIETY)
13.00 €

NAJNOVŠIE FOTKY:
NABOSOPOSKLE, DISTAX, CRIPPLED FOX, SEDEM MINÚT STRACHU (10.1.2020, Spišská Nová Ves)

NAJNOVŠÍ ROZHOVOR:
Muco (SANGRE DE CRISTO, SIGNA SINISTRA, KACZYNSKI, LAKKA)

NAJNOVŠÍ REPORT:
NABOSOPOSKLE, DISTAX, SEDEM MINÚT STRACHU, CRIPPLED FOX (10.1.2020, Spišská Nová Ves, ex 52-jka)

NAJNOVŠIA RECENZIA:
LIDSKÉ ZDROJE - Live demonstration MC

NAJNOVŠÍ ČLÁNOK:
Pozvánka na Setkání svobodných duší 2019

NAPOSLEDY NASKENOVANÝ ZIN:
Biosfere #5 / 2004

NAJNOVŠÍ PRELOŹENÝ TEXT:
ARTURO - Walzer

NAJNOVŠÍ RECEPT:
Čili z TV Paprika


(7.2.2014) CHEAP TALK, RÚBANISKO, SEDEM MINÚT STRACHU, ALEA IACTA EST - Sereď, skúšobňa (report)
Dlho som nebol na inom koncerte ako vlastnom. Poznáte to, človek je furt na koncertoch a cestách, hluk, a tak si treba aj oddýchnuť. Od posledného koncertu v Trenčíne, keď som si užil koncert BETONU som zas raz potreboval cítiť tie koncertné tlaky. A tak som sa vybral autobusom do Serede. V drevoni - našej skúšobni sa konala ďalšia tajná párty. Takže cesta busom tradične odsypala (nebolo cesty do Serede kedy by som v buse nespal). Cestou do skúšobne stretávam Ďura a valíme. Príchod niečo po siedmej a skúšobňa je dost naprataná. Popravde som tam tolko ľudí ešte nevidel.
Začína to klasiciky Barneym. Pardon, myslel som - CHEAP TALK. Ak dobre v pamati rátam, tak blázni okolo Pipa mali už asi 4. hudobné zoskupenia a nikdy by som nebol povedal, že niečo lokálne prekoná FLAME STILL BURNS. Aj very lajk it shitt! Total nájeb v tej najjednoduchšej forme. REGAN YOUTH išli na turné do Ruska a letadlo s nimi vyjebalo na Slovensku - inak si to vysvetliť neviem. Muzika ti jebe do hlavy aj skrz to, že nehrá jak o preteky, to hlavné čo funguje tejto kapele sú kurva dobré riffy z Uzlovej kuchyne. Možno si vravíš že je to úplná kopírka, čo sa žánru týka, ale dopiče že dobrá, vymenuj mi jednu kapelu u nás čo tak hrá?! Čakaj nahrávky soon....
Nasleduje RÚBANISKO aka RBNSK aka JBMNT nihil. Na ffude som počuj prvý krát - oželel som, v Žiline druhý krát - moc som sa na to nesútredil... teraz som z toho odpadol. Tiež kapela, ktorá drží na melódiách (aj keď to nebudú chceť doznať).. Dáša mal pekne rezavý hlas, naozajsný, tvrdý skinheadský hehe. Vážne dobrá farba hlasu, pripomenula mi prvé albumy HS kde mal Kuko hlas jak cirkulárka. Dobre zohrané na pomery RBNSK (aj ked to smaoška nepriznajú, keď sa ich spýtaš). Samozrejme som po koncerte nakúpil pokokot kazetiek. Ach bože. Čo máme ďalej?
7 MINÚT STRACHU trvalo asi 7:23.... ale to nikomu vobec neprekážalo, pretože to bolo hlučné a čo je hlučné to je aj dobré. Samozrejme som si zaobstaral aj ich minicd aj split kazošku a aj nový desaťpalec.
Posledný úder na dnes ostalo takmer lokálnym AIE. Chaloši ukázali to, čo vždy a to v plnom nasadení. Len sme stáli a nechali sa unášať krastom. Údajne to bolo viac noisy včera. Niet divu, každý chce byť ako 7 minút... Čo ti k tomu viac možem povedať, pusti si nejakú z mnohých nahrávok či už z CD alebo EP alebo LP alebo mp3. Pôvodne som chcel zdrhnúť naspať do BA desiatym vlakom, ale som rád, že som si nenechal ujsť posledné dve bandy.
Ozaj dal sa tam zjesť guláš a koláčiky jak od babičky hehe. Dobrovoľné vstupne a všetci boli spokojní. Kiež by sa každý vedel vynájsť a nevyhovárať sa, že není kde robiť koncerty. Tešíme sa na ďalšiu akciu. No vďaka pecovcom za odvoz...

Tento report už bol zobrazený 876 krát!
 Autor: Erika je moja
Späť na reporty
Oznámkuj tento report ako v škole:
1 2 3 4 5
Hodnotenie reportu: 1.57

Pridaj komentár k reportu:
NICKNAME:
E-MAIL:
WEB:
ANTISPAM: O+M+F
TEXT:


ZAUJALO NÁS:

POSLEDNÉ KOMENTÁRE:
včera 17:34
HCST: No hlavně do ČR zavítají Hetze. A nezbývá než doufat, že vystoupí i na nějakém pro takový námrd důstojném místě (rozuměn...díře) .. >> (novinka)
13.02. 13:15
dášo: lukasukaz: dík. nie, v lete chodím na tour južnú pologuľu. ale Kvapka nie je zlý nápad, minimálne logo by som už mal. .. >> 23.11.2019 Nö fest Trangoška (report)
12.02. 19:08
lukasukaz: Vločka topka celého víkendu u mňa :D Keď sa začalo drbať bežkou o odposluch tak som myslel, že to niekto v predu naozaj schytá :D Dášo, v lete to premenuješ na kvapka? :D .. >> 23.11.2019 Nö fest Trangoška (report)
09.02. 10:44
Zintaer: HURK na krabičkách Zintaer a Noitt!! Dík za pozitívny report!!! Akcia bola celá super!!! >> 6.2.2020 POKORA, HURK, SZMEJ, DUDE THE WOLF Košice, Collosseum (report)
04.02. 08:15
dášo: elramon: nie, je to (zatiaľ) výhradne koncertná záležitosť. vo februári doslova koncertný boom BB, ZA, SNV, BR. .. >> 23.11.2019 Nö fest Trangoška (report)
02.02. 15:52
elramon: ten dasov projekt ma uz nieco vonka? >> 23.11.2019 Nö fest Trangoška (report)
11.01. 15:42
masskillah: Rišo vystopoval som tam alúziu na Rozpor?:) >> AHOJ (Slovensko) (predstavujeme kapelu)
11.01. 12:48
deegee: No však naviac pobúrený z Ahoj bol práve Adrik >> AHOJ (Slovensko) (predstavujeme kapelu)
10.01. 16:05
Raklo : Najobľúbenejšia kapela. >> AHOJ (Slovensko) (predstavujeme kapelu)
05.01. 21:02
Mx: xxx, však to vyzerá, že ju roman ešte nevypredal: https://amentma.bigcartel.com/product/wwhc-photobook .. >> (guestbook)

ANKETA:
Má to tu ešte zmysel?

[270/91.84%]
Má!

[12/4.08%]
Ako kedy, je tu aj plno píčovin.

[2/0.68%]
Je mi to jedno, som tu prvý krát.

[10/3.4%]
Nechaj tú mŕtvolu už konečne dôstojne pochovať, aj tak je všetko na facebooku a aktuálnejšie!


PoČet hlasov: 294


(copyleft) 2003 - 2020 adrik punkgen@gmail.com