3.3.2015 LOTFETT, KYFFPACK; Bardejov, skúšobňa


Konečne výjazd. Síce na úplne neznáme kapely, ktoré vedia niekedy viac prekvapiť, ako ich známejší kolegovia. Ale miesto akcie v skúšobni dávalo tušiť, že to nebude nejaký nudný cirkus. Od nás ide plné auto, ďalšie z Prešova stretávame na parkovisku pred Kauflandom. Kapely na svojom starom Volskwagen prichádzajú až niečo po deviatej. Rýchlo sa nanosia veci, tých zopár ľudí sa natlačí do skúšobňovej izby a už mastia LOTFETT. Mladí chalani ako vystrihnutí z pankovej stránky z módneho časopisu Burda, ročník ´76. Vytiahnite aj vy sieťované a batikované veci! Hrali akýsi mix psychadelického rocku (LED ZEPELLIN) a panku, spevy s ozvenou, natripovaná gitara ... sem tam chybička, asi nehrajú dlho, ale to nevadilo, obecenstvo ich prijalo celkom kladne. Potom si začali striedať nástroje, každý hral na všetko, čím sa trochu menili žánre, ale ku koncu mi to už prišlo trochu rozťahané. Ináč celkom fajn, taký pank na vyskákanie sa, aj keď takých kapiel je v Nemecku určite miliarda. Na WOLPACKovskú vykrádačku KYFFPACK sa čakalo dlhšie, ale o to bol na nich väčší bordel. Boli to vôbec Nemci? Ulrich, Gerhard, Helmut a Günther alebo Ulf, Torbjörn, Torsten a Gunnar? Drtili to svoje jadro pekelne. Riadny mirnix dirnix. Ľudia začali lietať ako handry, v kuse bol niekto na rukách, pekná tlačenica v takom malom priestore. Na záver ešte kaver "Police bastard" od DOOM, ktorým nikto nikdy nič nepokazil a je vymaľované. Obe kapely celkom prekvapenie takto na utorok. Pozdravujem organizačný tým, ktorý zastúpil chorého Fera a všetkých, cezpoľných, ktorí prišli cez týždeň na koncert dvoch úplne neznámych kapiel. Bez vás by tam bolo doslova 5 ľudí.

Autor: Adrik
Počet videní: 456

Pridaj komentár k reportu:

Meno:
Email:
Antispam: 2+L+V
Správa:

#6304 Balki napí­sal/a: 05.03.2015 14:27:36
Kokos, to musi byt dobra skusobna.

#6299 satelit napí­sal/a: 04.03.2015 22:12:24
A prvy krat som videl na skusobni circle pit ci wall of death ... a to som ani nepil :D

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.04. 11:57
Stockpot:
Zdravím komunitu Punkgenu,

rád chodím na tento web, lebo sú tu zaujímavé články a ako vidím, stavili ste na nový imidž, avšak jedna vec ktorá mi tu chýbala a nebola oprave ..
(guestbook)

19.04. 04:15
Scheby:
aj ja som sa zlakol, ze uz neni domena :D :D
(novinka)

19.04. 04:13
Scheby:
kurva, tiez mi chyba stary dizajn :(( tento je chladny a bleh!
(novinka)

16.04. 14:10
fog:
novy desing bolo treba ako sol. nech to nie je ako ms skicar. je rok 2021. prehladne to je aj teraz a stary design bol hocico len nie skvely :D
(novinka)

16.04. 00:43
krut:
Boha satana jeho, to čo sa stalo s punkgenom ? posledním true old school punk style strankou ve vodách střední Evropy ? :D Stary dizajn byl naprosto skvělý a přehledný... :(
(novinka)

15.04. 15:41
Hedrik:
Dobre to je kurva!!!...ako zaklad vyborne, este sa to urcite bude vylepsovat...ale konecne responzivny dizajn, co sa da citat aj na telefone. Vsetko naj PUNKGEN, vitaj do dospelosti aj s novou ofinkou ..
(novinka)

10.04. 00:52
Prasiak:
kamo vrať ten dizajn nazad ciboha :D
(novinka)

02.04. 17:34
Theresa:
Ahojte, koupim vinyl od Neurosis - A Sun That Never Sets

Diky
(guestbook)

01.04. 11:42
Elramon:
ja by som bol aj za moznost nastavenia si stareho templatu
(novinka)