Pozývame:


So 27.7.2024
Malá Bystřice @ Santov

INTERPUNKCE (CZ), LICKSPIT (CZ), AM (Poľsko), NERVY (CZ), PERLY SVINÍM (CZ)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

DIKTÄT, ASTRIS LAPSUS, LUTRA, RETORSION (19.7.2024, Poprad @ Koľaj 22)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

DIKTÄT, ASTRIS LAPSUS, LUTRA, RETORSION (19.7.2024, Poprad @ Koľaj 22)

Najnovšia recenzia:

HORSEBASTARD – From the axial to the appendicular - an equestrography MC

Najnovší cestopis:

INCRIMINATE (Rakúsko, Slovensko, Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #8 + #9 / 2016

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


POZVÁNKA NA STOP AND GO! FEST 2022

Autor: Johan | Pridané: 12.9.2022 | Počet videní: 356

STOP AND GO! festival sa vracia s úplne drtiacou zostavou kapiel a tentokrát double-day line-upom lokalizovaným do dvoch najdôležitejších centier extrémnej muziky v Česku - Prahy a Brna! STOP AND GO!, za ktorého myšlenkou stojí Johan z kapely PRŮMYSLOVÁ SMRT, vznikol ako festivalová značka, ktorá vám chce prinášať to najlepšie z prevažne českej a európskej extremnej hudobnej scény - nech už sa jedná o extreme hardcore, fastcore, grind core alebo extrémny metal.

Ponorte sa teda s nami do vnútra hlbokých vôd extrémnych hudobných odnoží, rozbehnite moshpit a zažite extrémny headbangig na vlastnej koži!

Túto nálož odpálime druhý októbrový víkend 2022! Protiatómové obleky so sebou, na hlavu helmet a do ruky drtikol a stŕmhlav z pódia!

Termíny a miesta:
Piatok 7. 10. 2022 Praha @ 007
CYNESS (Nemecko)
WOJCZECH (Nemecko)
JALANG (Austrália)
NEEDFUL THINGS (CZ)
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)

Sobota 8. 10. 2022 Brno @ Kabinet múz
CYNESS (Nemecko)
WOJCZECH (Nemecko)
DISTASTE (Rakúsko)
SHEEVA YOGA (CZ)
ORBAN (CZ)
NO GOD RHETORIC (CZ)

Čo vás čaká: 
NEEDFUL THINGS
Drtiči jadra z Pardubíc melú v mlynčeku najhrubší grind corovú odnož už od úplne neskutočného roku 1995. Ich neskutočný old skullový grind core sound je pravou pochúťkou skutočných fandov GRIND CORE, nie žiadnych súčasných rádoby veselých hardcore/power violence rozhopsaných matematikov. NTéčka drtia hrubozrný distortion grind hard as fuck, tvrdý a surový - presne taký, aký má byť a rozemelú držky všetkým prasatám u žľabu! 

NO GOD RHETORIC
NO GOD RHETORIC vystupujú po naozaj dlhej dobe, s novou zostavou a novou invenciou! Zaži ich parádny presný hardcore / grind / power violence s jemným metalovým edge, ktúrý v Česku v konkurencii hrubozrnných kapiel nemá veľmi prirovnania! Ich prístup k extrémnej muzike je totiž natoľko originálny, že spoľahlivo prevalcujú i matadorov pôsobiacich na GC scéne dekádu! Príď hodiť mrkec na ich show a pochopíš! 

PRŮMYSLOVÁ SMRT
Partička metalistov / hardcoristov / punkáčov, ktorá tento rok vydala eponymný a hlavne brutálny album "Pedagogika poražených", ktorý poslucháčov stíha hit za hitom (GRINDovým hitom!), a ktorá fúzuje svojím osobitým a úplne brutálnym štýlom thrash metalu a raw grind core s pradávnym surovým hardcore/punkom, z ktorého táto partia maniakov a úchylov pôvodne vzišla! Ide tiež o organizátorov koncertu, tak príď hodiť oko na ich úplne zbesilý a ultra NÁSILNY HATE set! Nebudeš ľutovať!
 
SHEEVA YOGA
Matematický stop and go (sic!) power violence hardcore punk s extrémnou a dlhou históriou nekonečných turné, koncertov a vyhulených bŕk (sic! 2), a hlavne zbesilým a extrémne krátkým extreme hardcore setom! Príď, pobuď a hlavne buď tam včas, nech ti neunikne ani seKunda z tohoto zbesilého ostravského masakru robotohardcorovou pilou! Neuveríš!
 
ORBAN
Extreme hardcore as "PHUCK!" s nulovou stopou metalu, ale 100% stopou INFEST! Brno a priľahlé prdele sa opäť spojujú v jednu kapelu, aby natrhli (nielen) extrémnu hardcorovú řiť celému svetu! Buď tam a potom do kúpelne do sprchy! Alebo do Kabalu na hajzle! Extrémne krátky a zbesilý set! Hoď so sebou o podlahu, bejby, a neseď kurva v kúte!
 
CYNESS
Ultimátna kapela od susedov z Nemecka, ktorá nejedným tour a gigom už párkrát prevalcovala Česko, sa vracia exkluzívne na oba gigy STOP AND GO!, a kuje svoje oceľové meče grindovým poklepom kladiva, aby ste si mohli vychutnať ich zbesilý set! Extrémny hardcore punk / grind so švédským edge ide ako mašina, ktorá ťa rozdrtí na PADRŤ, a ver mi, že TO CHCEŠ! Maniak na vokále ako bonus, tak príď pod stage posrať sa z tohoto grindového blaha! Moshpit ti bude odmenou!

WOJCZECH
Ťažko povedať, prečo má táto parta z Nemecka v názve Czech ako Česko! Asi preto, že tu kedysi na koncertoch bývala ako doma, alebo? Možno odpoveď na túto otázku dostanete na našich koncertoch STOP AND GO!, v Prahe alebo v Brne! Táto parta je tiež známa svojim ortodoxným prístupom k hardcore/punk remeslu, v ktorom varí a smaží svoj originálny GRIND CORE vegan kebab s ozvenami hardcore/punku, ktorý v strednej Európe nemá obdoby - do počtu odohraných koncertov teda rozhodne nie! Posaď sa na hajzel, uvoľni svaly a pusť si rádio GRIND! Toto je WOJCZECH! 

JALANG
A máme tu vzácu návštevu z Austrálie! JALANG sú už známym menom na crust/hardcore punk a queer scéne! Táto parta maniakov ťa rozpára svojou fúziou agresívneho hardcore/punku so silným crustovým vplyvom a refrénami, čo nedostaneš z hlavy! Úplne ťa rozdrtia svojou show a zbesilými tempami, ktoré ťa prinútia urobiť čokoľvek, len nie stáť! Tak opusť doprdele svoju obľúbenú hospodu v Pze a v okolí, a vyraz na gig JALANG! STOP AND GO! ti exkluzívne prináša túto skvelú partu, ktorá ťa nenechá na pochybách, že stojí za to ešte kurva chodiť na koncerty! Rozbi sa v kotli, veď to chceš!

DISTASTE 
Zbesilý grindcore DIGBEAT rimbuch z Rakúska nakazený silnou death metalovou chrípkou vám ukáže, začo stojí za to sa postaviť za gitaru a začať mastiť ten najviac nekompromisný hudobný štýl na svete! Blast beat as fuck, swedish sound a ortodoxný prístup s citeľným hardcore/punk feelingom si vás podmaní a vy budete DISASTE zobať z ruky ako sliepky zrno z hliny na dvore v Kabale! Príď si zobnúť, prd si klofnúť, do ruky lopatu a kopni si pod stage, pretože tento old skull death grind hardcore punk výsyp ťa dostane tam, kde máš beat! Do basovej bedny pod pódiom - poď ju očoudiť vole, toto nie je dramík, toto sú DISTASTE!

Na mieste festivalový merch, distrá ako Dead heroes records, Diy factöry merch and records a Hardcore loves all colors records.

www.stopandgo.cz

Pridaj komentár k článku:

Meno:

Email:

Antispam: J+W+O

Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.07. 11:06 fog:


pracuje sa na nom. som v polke. ak vsetko vyda, tento vikend to doklepem. skorej napisem report na jednu kapelu ako zhruba styridsat. trpezlivost. vsetko je na ceste.
7.7.2024 SOLIPSISM, WIEGEDOOD Bratislava @ Pink whale (report)

20.07. 10:02 elramon:


Nemal tomuto reportu predchadzat report na oef? Ten uvod tomu nasvedcuje
7.7.2024 SOLIPSISM, WIEGEDOOD Bratislava @ Pink whale (report)

22.06. 18:19 fog:


planujem.
Čurby (rozhovor)

22.06. 10:05 Dirigentova zlomena palička:


Prosim vas pan recenzent,skladba prokofiev nieje symfonicky track,nezavadzajte!!!
GRIDE - Vyzobat CD (recenzia)

19.06. 08:53 Scheby:


viac rozhovorov!
Čurby (rozhovor)

17.06. 22:30 Bretfa:


,, chlapci měl sem vás rád, ale dnes jsme každý na jiné straně barikády... ti zoufale jednoduché argumenty, ani se mě to nechce nějak vyvracet,, je mi z toho smutno
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

11.06. 11:12 Mišo Štich:


Peckä!
(novinka)

07.05. 09:00 Tomáš Ničiteľ:


Skvelý scene report :) Som sa normálne vrátil v čase. Pre Ničiteľa to bol zásadný rok. V novembri 2013 sme odohrali náš prvý koncert práve v Interactive. Spolu s Human Humus, Warshock, Bur ..
Východné Slovensko scene report (archív zinov)

03.04. 21:34 Rado RK:


Bolo skvele, kopa ľudí naozaj odkiaľkoľvek...ako vždy naozaj ústretové prostredie bosorky...dik...normálne mi to pripomenulo BB spred skoro 20 rokov keď v Irishi, Tartarose, Podlaviciach, 77m ..
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

28.03. 14:49 deegee:


Wrbo: Nesom istý, či si Adam pamätá večer :(
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)