Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Št 6.1.2011 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Unveil (Švajčiarsko), Madcult

Št 6.1.2011 Opava
Junkie daddies (Taliansko)

Pi 7.1.2011 Praha @ Motoráj
Junkie daddies (Taliansko), Jet8

Pi 7.1.2011 Košice @ Collosseum
Eccos (ska, Rakúsko)

Pi 7.1.2011 20:15 Malacky @ Piváreň Átrium PLAGÁT
Libera in causa (CZ), Paskuda, DNO, Blind rättvisa

So 8.1.2011 Prešov @ krčma U Ponča PLAGÁT
Rozpor, CBA, Bod zlomu, Kamufláž, 50% panna

So 8.1.2011 20:08 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
Paskuda, Libera in causa (CZ), Idiots parade, DNO, Tranz

Ne 9.1.2011 19:00 Lučenec @ Slimák pub PLAGÁT
Libera in causa (CZ), D.N.O., Paskuda

Pi 14.1.2011 20:00 Jihlava @ Ponorka PLAGÁT
Lycanthrophy, Saywhy?, 6mas, Průmyslová smrt, Epsteinbar

So 15.1.2011 Lučenec @ Slimák pub
Rozpor, Ad acta, Die hards

So 15.1.2011 19:00 Žilina @ Retro club PLAGÁT
Peshata (CZ), S.R.O., Proti srsti, the Kľemones

So 15.1.2011 20:00 Břeclav @ Piksla PLAGÁT
Ruidosa inmundicia (Rakúsko), See you in hell, Tomorrows hell, Midnatt dod, Evidence smrti

Ut 18.1.2011 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie dokumentu Alexa Jonesa: Endgame

Ut 18.1.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Cativeiro (Brazília), Human humus

Pi 21.1.2011 Jihlava @ Ponorka PLAGÁT
Phoenix II, Rapsöd, Zkouška sirén, Vochoč si mě, Dáša fon fľaša

Pi 21.1.2011 19.00 Prešov @ City club
Heretix, Vyschlí sysli, D-formácia

Pi 21.1.2011 19:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
Ani krok späť!, Antivírus, Prohibice (CZ), Chilly práshock, Ska3x

Pi 21.1.2011 20:00 Vsetín @ Tři opice PLAGÁT
English dogs (UK), the Public, Jezus crust, Edelweiss piraten

So 22.1.2011 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Kitty in a casket (Rakúsko), Lost souls

So 22.1.2011 18:00 Brezno @ Pod zeleným
Na Smiech, Stoičostoi, Inbetweendays

So 22.1.2011 19:00 Sečovce @ Country house pub PLAGÁT
the Search, Obliterate, Fading tomorrow, S.N.P.

So 22.1.2011 19:00 Žilina @ Bullwar pub PLAGÁT
Mother (CZ), Green monkey

So 22.1.2011 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Edelweiss piraten (CZ), Innoxia corpora (CZ), Macgyver (CZ), Ilúzia, Dáša fon fľaša
afterpárty Hank - the DJ

So 22.1.2011 20:00 Opava @ Musicbar Jam PLAGÁT
Skampararas (Poľsko), Vysoké napětí, 380V

So 22.1.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Heretix, Holy fuckt!, Sabotáž

Po 24.1.2011 20:00 Ostrava @ Marley PLAGÁT
Street dogs (USA), the Mahones (Kanada), Proti směru
ZRUŠENÉ!

Ut 25.1.2011 20:00 Brno @ Melodka PLAGÁT
Street dogs (USA), the Mahones (Kanada)
ZRUŠENÉ!

St 26.1.2011 18:00 Košice @ Collosseum
Kill´em dead cowboy (UK), Invasion of Madness, Saprophyte

Št 27.1.2011 Hradec Králové @ kino Centrál PLAGÁT
Křikzticha, MC Broko, Hidden by the grapes (Rakúsko)

Pi 28.1.2011 19:00 Malacky @ piváreň PLAGÁT
Ourway (CZ), Storm of eternity, Sadistic crips (CZ), Catastrofy

Pi 28.1.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Obliterate, Vocatio interna, Mizar, Gazdas grind

Pi 28.1.2011 21:00 Senica @ Inferno
the Kľemones, the 77

So 29.1.2011 Trenčín @ garáž 77 PLAGÁT
the Kľemones, the 77

So 29.1.2011 20:00 Bánovce nad Bebravou @ Wood pub
Coldblooded, Poškodený tovar, Fishface, Psychicky na dne, Rage against the machine revivalt

Ne 30.1.2011 Olomouc @ 15 minut
the Members (UK), Staré pušky, Zatrest

Ne 30.1.2011 Lučenec @ New Slimák
Kitty in a casket (Rakúsko), the Kľemones
ZRUŠENÉ!

Pi 4.2.2011 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Ilúzia (nezameniteľný hcpunk s husľami), Boiling point (besný thrash hard core), Unattended funeral (power violence a smrť)

Pi 4.2.2011 19:00 Čadca @ U Crustyho PLAGÁT
Green monkey, Veľa hodín, Eyemotion

So 5.2.2011 18:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Krutá zima, Heretix, Catastrofy
premietanie od 18:30, rock n roll after party DJ Fabko

So 5.2.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Ilúzia, Boiling point, Unattended funeral

So 5.2.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Harem heroes, Next on the edge

Po 7.2.2011 18:00 Opava @ Musicbar Jam PLAGÁT
Death before dishonor (USA), the Mongoloids (USA), Countdown (Belgicko), Smashed face

Ut 8.2.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Green
distro, vegánske mňamky

Ut 8.2.2011 21:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Goudron (Francúzsko), Průmyslová smrt

St 9.2.2011 20:00 Jihlava @ Ponorka PLAGÁT
Goudron (Francúzsko), E.R.C.P., Průmyslová smrt

Št 10.2.2011 Praha @ Café Na půl cesty
Cowboy Poetry (Nemecko), Friends and liars (Nemecko), Dáša fon fľaša, ...

Pi 11.2.2011 19:00 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
KSS, Terminus, Bod zlomu, the Pelikanos

So 12.2.2011 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
punkotéka
Vyzbierané vstupné pôjde na zaplatenie domény punkgen.sk
vege žrádielko
vodka za 50 centov

So 12.2.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Čo koho do toho

So 12.2.2011 20:30 Brno @ Favál PLAGÁT
Restarts (UK), Antidote (Holandsko), Ucházím, Demarche

So 12.2.2011 21:00 Senica @ Inferno
Proti směru (CZ)

Ne 13.2.2011 18:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
Leng tche (Belgicko), Eternal bleeding, Killchain
ZRUŠENÉ!

Po 14.2.2011 20:00 Bratislava @ Obluda
Rat city riot (USA), Zhoda náhod

Pi 18.2.2011 20:00 Prievidza @ Diwadlo
the Fialky (CZ), the Bullboxers, Papundekel

Pi 18.2.2011 20:00 Žiar nad Hronom @ Garden bar
Staré pušky (CZ), Agata , Vaudeville

Pi 18.2.2011 20:00 Košice @ Letom svetom PLAGÁT
Kneel in dust, April bias

Pi 18.2.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Grinding Jesus brothers, Killer face

So 19.2.2011 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Munícia, Roxor, Dawn to come
afterpárty: punkotéka, ska a reggae, distro, vege žrádlo

So 19.2.2011 17:00 Babice u Havlíčkova Brodu @ Hospoda u Pacienta PLAGÁT
E!E, Zeměžluč, Ilegality, Do řady!, Demarche, Red insect, Angry brigade, V.T.Marvin

So 19.2.2011 18.30 Martin @ Klub 69
Deadline (UK), Staré pušky (CZ), Pipes and pints (CZ), Happy cocks, Thunderbirds (CZ), Kaktus
afterparty DJ´s Street selectors

So 19.2.2011 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Ruidosa inmundicia (Rakúsko), the Bold and the beautiful (Poľsko), Sicherhate system, Bombatolcscér, Idiots parade

So 19.2.2011 20:00 Senica @ Inferno music pub
the Fialky (CZ), Nekultúra

So 19.2.2011 20:00 Vsetín @ Jatka PLAGÁT
Gospel of the future, Saade

So 19.2.2011 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Ad acta, Emor, Barney Gumble

Ut 22.2.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Bold native

St 23.2.2011 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Point blank range, Momma knows best, Citylights, Eyes of azrael

Št 24.2.2011 Trnava @ Art club PLAGÁT
Point blank range, Momma knows best, Citylights, Eyes of azrael

Pi 25.2.2011 Praha @ 007 PLAGÁT
Gride, Lahar, Sheeva yoga, See you in hell

Pi 25.2.2011 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
Point blank range, Momma knows best, Citylights, Eyes of azrael

Pi 25.2.2011 Bytča @ café Mezzanine PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý, Buzzycat

Pi 25.2.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Radiation, Grassity, Grond

Pi 25.2.2011 21:00 Vsetín @ 3 opice PLAGÁT
Sto zvířat, Ne!budeme, Vysoké napětí

So 26.2.2011 České Budějovice @ Velbloud PLAGÁT
Gride, Lahar, Sheeva yoga, See you in hell

So 26.2.2011 Martin @ FBC club PLAGÁT
Point blank range, Momma knows best, Citylights, Eyes of azrael

So 26.2.2011 19:00 Brno @ Mandragora PLAGÁT
Happy cocks, Konec hry, Dead man´s soliders

So 26.2.2011 20:00 Prešov @ U Ponča PLAGÁT
Everyday hate (CZ), Godnoise, Nasmiech

So 26.2.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Vagris, Porucha

Ne 27.2.2011 19:00 Prešov @ Krčma U Ponča PLAGÁT
Point blank range, Momma knows best, Citylights, Eyes of azrael

St 2.3.2011 20:00 Žilina @ Bullwar pub PLAGÁT
Dawn to come, Mobius

Št 3.3.2011 20:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
65 mines street (Francúzsko), Foolproof riddims
afterpárty

Pi 4.3.2011 Malacky @ Piváreň PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Dj Ďobo

Pi 4.3.2011 Bardejov @ Rock jazz caffé
Odpad, Deformácia, Kamufláž, Padla na hlavu

Pi 4.3.2011 19:30 Praha @ Paikka klub Bažina
Evidence smrti, Brutally deceased, V.O.H., Exorcizphobia, Ydinperhe (Fínsko), the Carnival (Fínsko)

Pi 4.3.2011 20:00 Ostrava @ Bogotá PLAGÁT
Gride, Lahar, Sheeva yoga, See you in hell

Pi 4.3.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Dimenzia x, Pivnica, Prikázaný smer

Pi 4.3.2011 20:00 Košice @ Colloseum
65 mines street (Francúzsko), Foolproof riddims
afterpárty

Pi 4.3.2011 20:00 Šaľa @ Metro
Catastrofy, Barney Gumble, Alea iacta est, die Hards, Massmord

So 5.3.2011 Brno @ Melodka PLAGÁT
Gride, Lahar, Sheeva yoga, See you in hell, Tomorrows hell, Prugelknabe

So 5.3.2011 Brezno @ Bombura PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Loopata makay, DJ Bagr, Disko teror SS

So 5.3.2011 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Ydinperhe (Fínsko), the Carnival (Fínsko), Flame still burns, Massmord, Barney Gumble

So 5.3.2011 20:00 Bratislava @ Obluda klub PLAGÁT
65 mines street (Francúzsko), Foolproof riddims
DJ Junior afterpárty

So 5.3.2011 20:00 Partizánske @ bar Maják
Dr. pako, Svině! (CZ), Embolism, Nikdy viac, Johny Bravo

So 5.3.2011 20:00 Opava @ Jam PLAGÁT
Saving Joshua (Švédsko), No time for it (Taliansko), Madcult

So 5.3.2011 21:00 Žiar nad Hronom @ Kaktus music club PLAGÁT
Gospel of the Future (CZ), Möbius, Saade
ZRUŠENÝ

Ne 6.3.2011 19:00 Zvolen @ Rock cafe
the Carnival (Fínsko), Ydinperhe (Fínsko), Idiots parade, Vocatio interna, Morted

Po 7.3.2011 19:00 Žilina @ squat Palác Sofia PLAGÁT
the Carnival (Fínsko), Ydinperhe (Fínsko), Barney Gumble

Ut 8.3.2011 Bardejov @ skúšobňa Kumuru
Rit it up! (Francúzsko), the Povedz

Ut 8.3.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie : Libertarias + prednáška o boji žien za slobodu a rovnoprávnosť

Ut 8.3.2011 20:00 Bratislava @ Randal club
UK subs (UK), the Vibrators (UK)

St 9.3.2011 Trnava @ Art club
Ravelin 7 (CZ), Esa z lesa (CZ)

St 9.3.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
the Carnival (Fínsko), Ydinperhe (Fínsko), Barney Gumble

Št 10.3.2011 Lučenec @ Slimák pub
the Carnival (Fínsko), Ydinperhe (Fínsko), Barney Gumble

Št 10.3.2011 Trenčín @ Lúč
Ravelin 7 (CZ), Esa z lesa (CZ)

Pi 11.3.2011 Malacky @ Piváreň
Barney Gumble, Blind rättvisa, Massmord

Pi 11.3.2011 20:00 Havlíčkův brod @ Starej bar PLAGÁT
Konflikt, Nezfaleš, Primitiv plebs, AFT, Zamčená hlava

Pi 11.3.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Los perdidos (CZ), Bessar unggas (CZ)

Pi 11.3.2011 21:00 Čadca @ Dejavu
Ravelin 7 (CZ), Esa z lesa (CZ)

So 12.3.2011 Most @ Sandokan bar
Dáša fon fľaša, Tom77, Peťan Kotvička

So 12.3.2011 Moravská Třebová
Pipes and pints

So 12.3.2011 19.00 Prešov @ RC Ester PLAGÁT
50% panna, Padla na hlavu, Kamufláž

So 12.3.2011 19:00 Martin @ Funky bastardz club PLAGÁT
GxFxTx (Litva), K.A.N.G. (Litva), the Rats

So 12.3.2011 20:00 Hurbanovo @ U Aničky
Blind rättvisa, Barney Gumble, the Flame still burns, Dead colony

So 12.3.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Ravelin 7 (CZ), Esa z lesa (CZ)

Ne 13.3.2011 Bratislava @ Obluda
Ravelin 7 (CZ), Esa z lesa (CZ)

Pi 18.3.2011 Hranice na Moravě @ Inferno
Yarvar cocha. Uštkni!, Superpilot

Pi 18.3.2011 18:00 Olomouc @ U - klub
Septicopyemia (Rusko), Necrovile (Rumunsko), Ass to mouth (Poľsko), D.E.O.A.G., Gutalax, Rubufaso mukufo, G.O.R.E., Pisstolero

Pi 18.3.2011 19:00 Prešov @ Krčma U Ponča PLAGÁT
Tri groše, Sistem erorr (krst CD), Deformácia, 50 % panna

Pi 18.3.2011 20:00 Čadca @ U Crustyho
Smashed Face (CZ), Beheading machine (Poľsko)

So 19.3.2011 Košice @ Collosseum
Visací zámek (došiel traktor z Prahy)

So 19.3.2011 Čadca @ U Crustyho
the Grand astoria (Rusko)

So 19.3.2011 19.00 Topoľčany @ Barbar
Fight4life, Poškodený tovar, Sex sense, Lost souls, Zle

So 19.3.2011 19:00 Bratislava @ Rock n roll club
MF, Sustain, Odklon

So 19.3.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Crippled fox (Maďarsko), Motivation (Maďarsko), Boiling point
afterpárty

So 19.3.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Mäso, Khadaver, Eternity

So 19.3.2011 20:00 Žilina @ Retro PLAGÁT
ska & reggae párty: Bandaska soundsystem, Junior Bengel

So 19.3.2011 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
V době moru, the Sin of Lilith, Ježišovi pivo nelej
Breakdore DJs: Yarrdesh & Catarct, DJ Džogy

Št 24.3.2011 Košice @ Collosseum
Offenders (ska, Taliansko)

Pi 25.3.2011 Košice
Zubrowska (psycho screamo / grind / metal, Francúzsko)

Pi 25.3.2011 18:00 Hrušovany u Brna @ TJ Sokol PLAGÁT
Lycanthrophy, Dissolution, 6mas, See you in hell, Bobmatolcser, Bricanyl turbuhaler, Risposta
benefit na podporu psieho útulku Tibet v Marefách

Pi 25.3.2011 19:00 Praha @ 007 PLAGÁT
Angry brigade, Jonestown, Rapsod, Red insect
Dj after párty
distrá ABC, ČSAF, výstava o represiach v Rusku, vege občerstvenie

Pi 25.3.2011 20:00 Trenčín @ Lúč
Houba (CZ), Tom77, Uhol dopadu

Pi 25.3.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Ad acta, Švablast, Default ass fault, Disconsolate

Pi 25.3.2011 20:00 Teplice @ Božák PLAGÁT
Step by step (Nemecko), Climax, Burning steps

Pi 25.3.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Kamufláž, Fucktor

Pi 25.3.2011 21:00 Lovča @ KD
Sitňan, ŠHT, Búrka, Tuzexx

Pi 25.3.2011 21:00 Čadca @ U Crustyho PLAGÁT
Yarvar cocha (CZ), Kulma, Vandali

So 26.3.2011 18:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
Houba (CZ), Tom 77 (CZ), Dimenzia x, Critica

So 26.3.2011 18:00 Martin @ FBC Club PLAGÁT
Brmbolce (krst CD), Zotrwačnosť, V.T.Marvin (CZ), Odpad, Funkce šroubu (CZ)

So 26.3.2011 18:00 Žilina @ squat Palác Sofia
Funkce šroubu, Disident, Causa invidia
ZRUŠENÝ!

So 26.3.2011 19:00 Žilina @ Bullwar bar PLAGÁT
Morted, Parte!, Knight industries two thousand

So 26.3.2011 20:00 Liberec @ Pivní klub Azyl PLAGÁT
Jonestown, Red insect
distrá ABC, ČSAF, výstava o represiách v Rusku, vege občerstvenie

So 26.3.2011 20:00 Nitra @ Žalár
Diturvit

So 26.3.2011 20:00 Domažlice @ Moskyto PLAGÁT
Mother, Owls are not what they seem, Demolition workers, Taras bullba

Ne 27.3.2011 17:30 Žilina @ Bulwar pub
premietanie: Battle in Seatle
Benefičná akcia na podporu ABC Moskva v Žiline.

St 30.3.2011 19:30 Brno @ Heretix PLAGÁT
Pipes and pints, Heretix

St 30.3.2011 21:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Overmars (Francúzsko), Binaire (Francúzsko)

Pi 1.4.2011 Nové Zámky @ AVP
Street spirit, Nekultúra, Heretix
turné na podporu festivalu Punkáči deťom 2011

Pi 1.4.2011 18:00 Jihlava @ DIY garáž PLAGÁT
Afarastafa&BK, Widlákow recordz, Křikzticha, Molochovi
od 18:00 vege grilovačka, zober si žrádlo na gril!

Pi 1.4.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
GxFxTx (Litva), K.A.N.G. (Litva), Saprophyte, Delusion (CZ)

So 2.4.2011 Trenčín @ Klub Lúč
Street spirit, Nekultúra, Heretix
turné na podporu festivalu Punkáči deťom 2011

So 2.4.2011 20:00 Praha @ Rock café PLAGÁT
Church of confidence (Nemecko), Pipes and pints, Kung fu girlz

So 2.4.2011 20:00 Žďár nad Sázavou @ Batyskaf klub PLAGÁT
Risposta, Gride, See you in hell, Midnatt dod, Prugelknabe, Lycanthrophy, March of the hordes

So 2.4.2011 20:00 Sečovce @ Country pub
Padla na hlavu, Terminus, From the abyss

So 2.4.2011 20:00 Brno @ Vegalité
Stolen lives, Boiling point, Blind rättvisa, Bobatolcser

Ne 3.4.2011 19:00 Košice @ Collosseum
Sick of it all (USA), Deafness by noise (Chorvátsko), Saprophyte

St 6.4.2011 Čadca @ U Crustyho
Presley bastards (Fínsko)

Št 7.4.2011 19:30 Prešov @ City club PLAGÁT
Presley bastards (Fínsko), Ante portas, April Bias

Pi 8.4.2011 Bardejov @ Rock jazz club
Street spirit, Nekultúra, Heretix
turné na podporu festivalu Punkáči deťom 2011

Pi 8.4.2011 19:00 Liptovský Mikuláš @ Stella pub PLAGÁT
Retarded fish, Johnny Bravo, Iceptum

Pi 8.4.2011 19:00 Nitra @ RC Naozzay PLAGÁT
Dimenzia x, Pivnica, Prikázaný smer

Pi 8.4.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Zone of alienation (Grécko), Bradavek
ZRUŠENÉ

So 9.4.2011 Košice @ Collosseum
Street spirit, Nekultúra, Heretix
turné na podporu festivalu Punkáči deťom 2011

So 9.4.2011 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Dimenzia x, Prikázaný smer, Pivnica, Odklon, Zpunkruky

So 9.4.2011 19:00 Žilina @ Boonker PLAGÁT
Show your teeth (Rakúsko), Abhorrence, ČAD, Point blank range, Krutá zima, Johnny Bravo

So 9.4.2011 19:00 Sečovce @ Country House PLAGÁT
Thorwald, April bias, Tribe, Grond

So 9.4.2011 19:00 Strážske @ Park pub
the Fialky, Padla na hlavu, Porucha

So 9.4.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Alerta, Chilly práshock, Sistem erorr, Deformácia
ZRUŠENÉ

So 9.4.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Human humus, Organon

Pi 15.4.2011 Čadca @ U Crustyho
the Shaking sensations (Dánsko)

Pi 15.4.2011 Bratislava @ café Kut PLAGÁT
reggae párty: Pedro, Majka, Ras D

Pi 15.4.2011 18:30 Michalovce @ Piváreň Terno
the Kľemones, Strecha, Sistem erorr

Pi 15.4.2011 19:00 Brno @ Melodka PLAGÁT
Gewapend beton (Holandsko), Mad pigs, Red dons (USA / Nemecko), Resurgo, Intruderss
afterpárty

Pi 15.4.2011 19:00 Šaľa @ Astra pub PLAGÁT
Human Error (Maďarsko), Alea iacta est, the Citadel

Pi 15.4.2011 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Punkotéka
V cene vstupného je vege občerstvenie zdarma, párty do rána a akcia na vodku za 50 centov!

Pi 15.4.2011 20:00 Bratislava @ Randal club
Anti - nowhere league (UK), Grobiáni

Pi 15.4.2011 20:00 Vsetín @ Tři opice
Vysoké napětí (10 rokov), Konflikt, Sultan Soliman, Lumpenproletariat.

Pi 15.4.2011 20:00 Brno @ Boro klub PLAGÁT
Justice yeldham (Austrália), Zone of alienation (Grécko), Te ri (Japonsko), Nod dod, Zabloudil(a)
od 19:30 prednáška na tému: Jak vyrobit po domácku generátor hluku vedená Jesusem zo Zone of alienation v angličtine

Pi 15.4.2011 20hod Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Bonus, My funeral, Le Christ hypercubistic, Ilúzia

So 16.4.2011 Čadca @ U Crustyho
reggae párty

So 16.4.2011 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
Gewapend beton (Holandsko)

So 16.4.2011 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Spasm (CZ), Suburban terrorist, Thorwald, Human humus

So 16.4.2011 19:30 Nový Jičín @ bar Bazar PLAGÁT
Deflorace, Top sekret, Konfident, Sklepmaster, Dirty talking

So 16.4.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Rozpor, Železná kolóna, Kaktus

So 16.4.2011 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
the Kľemones, Slobodná voľba, Screws
ZRUŠENÉ

So 16.4.2011 21:00 Bardejov @ Jazz rock café
Stoičostoi, Sistem erorr, Sabotáž

Ne 17.4.2011 Praha @ Cross PLAGÁT
Gewapend beton (Holandsko)

Ne 17.4.2011 17:30 Opava @ Music bar Jam PLAGÁT
Full blown chaos (USA), Smashface (USA), United blood (Rakúsko), Suffocate with your vomitus

St 20.4.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Stay hungry (Švédsko), Allocation (Belgicko), Rewritten (Nemecko), Charly bone (Rakúsko)

Št 21.4.2011 Košice @ Collosseum
Johnny Bravo (ex Mitch Buchannon), Alloction (Belgicko), Rewritten (Nemecko)

Št 21.4.2011 20:00 Jihlava @ DIY garáž PLAGÁT
March of the hordes, Fasteratu, Disbeatless
od 17:00 vege grilovačka

Pi 22.4.2011 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Toasters (reggae / ska, USA), Skarbone 14 (ska, Belgicko)

Pi 22.4.2011 21:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Zatokrev (Švajčiarsko) FDK (CZ)
DJ´s Revize, Hujer, Pedro

Pi 22.4.2011 21:00 Vsetín @ 3 opice PLAGÁT
Gride, See you in hell, How long?, Dobytčí mor

So 23.4.2011 Lučenec
Suffering mind (Poľsko)
ZRUŠENÉ!

So 23.4.2011 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Lycanthrophy (CZ), Alea iacta est, Mizar, Knight industries two thousand

So 23.4.2011 Košice @ Collosseum
S.P.S. (CZ)

So 23.4.2011 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Glom dä! (Švédsko), Sumo, Mad pigs

So 23.4.2011 Spišská nová ves @ Semafor II.
Selfish (Rakúsko), Búrka
ZRUŠENÉ

So 23.4.2011 17:00 Praha @ Café na půl cesty PLAGÁT
xTrue naturex (USA), Gattaca, Křik z ticha
benefit na ABC
diskusia Dr. Stevenom Bestom
+ vegánska grilovačka

So 23.4.2011 18:30 Ostrava @ Prostor - Tančírna PLAGÁT
Cataract (Švajčiarsko), Streetmachine, Shatter, Deaf1cult-0, Ennoia

So 23.4.2011 20:00 Čadca @ U Crustyho PLAGÁT
Gride (CZ), See you in hell (CZ), the Public, Sheeva yoga (CZ), Prugelknabe (CZ)

So 23.4.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
KSS (15 rokov), No future (krst CD), Na smiech, Ignorácia

So 23.4.2011 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
Jack (Maďarsko), Fasteratu (CZ), Massmord, Catfish

So 23.4.2011 20:00 Vsetín @ Jatka PLAGÁT
Trashcat (UK), Toito!

Ne 24.4.2011 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Lycanthrophy (fast core fofr, Čechy), Suffering mind (fofr, Poľsko), the Flame still burns (zabudnutý hcpank, juch), Barney Gumble (reggae hc pank, juch), Thorwald (bodycheck grindcore, Kassa)
Počas koncertu súťaž o najštipľavejšie vege/vega žrádlo!
Vecné ceny pre tri naštipľavejšie žrádielka: čili, vindaloo, čatny, guláš, feferónkové srandy, ale všetko BEZ MÄSA! info na punkgen@gmail.com

Ne 24.4.2011 19:00 Čadca @ U Crustyho PLAGÁT
Glom dä! (Švédsko), Festa desperato (CZ), Midnatt dod (CZ), Black and blue (CZ), Únikový východ, Wank for peace (Francúzsko), No gods or kings (Francúzsko)

Po 25.4.2011 20:00 Bardejov @ skúšobňa PLAGÁT
Glom dä! (Švédsko) , ..

Ut 26.4.2011 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Collectif Mary read (Francúzsko), Drowning dog (USA), Křikzticha, DJ Malatesta

St 27.4.2011 Spišská nová ves @ Semafor II.
I am a curse (Francúzsko)
ZRUŠENÉ

St 27.4.2011 20:00 České Budějovice @ Velbloud PLAGÁT
Cataract (Švajčiarsko), Who killed Marilyn?, Bethrayer

Št 28.4.2011 Ostrava @ Tančírna PLAGÁT
Macabre (USA), Birdflesh (Švédsko), Rompeprop, Brutally deceased

Pi 29.4.2011 Spišská nová ves @ Semafor II.
Turéshatár (Maďarsko), Garga Pitic (Maďarsko), Búrka
ZRUŠENÉ!

Pi 29.4.2011 20:00 Malacky @ Pivareň
Blind rättvisa, Radiation, D.R.S

So 30.4.2011 Košice @ piváreň U Legionárov
Na smiech, Holy fuckt
ZRUŠENÉ

So 30.4.2011 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Napszyklat (Poľsko), Ink midget & Pjoni, Piča z hoven

So 30.4.2011 18:00 Levice @ Rakwa
Šoková terapia, Flaška visočini, Extip, Na smiech, Uhol dopadu
krst split CD Šoková terapia a Flaška visočini

So 30.4.2011 18:00 Komárno @ Knižnica PLAGÁT
Barney Gumble, T.R.A.N.Z., Disent, Z ničoho nič

So 30.4.2011 20:00 Brno @ Favál PLAGÁT
La fraction (Francúzsko), Ilúzia, Macgyver, Thalidomide

So 30.4.2011 20:00 Bardejov @ Black rose PLAGÁT
Birds in row (Francúzsko), ..

Po 2.5.2011 Spišská nová ves @ Semafor II.
Koenigsten youth (Francúzsko), Strong as ten (Francúzsko)
ZRUŠENÉ

Po 2.5.2011 19:30 Košice @ Collosseum
the Static age (USA), Birds in row (Francúzsko)

Ut 3.5.2011 19:30 Olomouc @ Galerie U Mloka PLAGÁT
Seeds in barren fields (Švédsko), Gattaca
vegánske občerstvenie

St 4.5.2011 Košice @ Collosseum - Backstage
premietanie: Lovci náckov

St 4.5.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Tragedy (USA), Boredom (Rakúsko), Lahar (CZ)

Št 5.5.2011 Litoměrice @ Baronka PLAGÁT
All heads rise (Holandsko), Anime torment, Madcult

Št 5.5.2011 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Pipes and pints (CZ), Time of my life, Dáša fon fľaša

Št 5.5.2011 19:00 Žilina @ Bullwar bar PLAGÁT
Lost boys (Francúzsko), Boiling point, KITT

Pi 6.5.2011 Spišská nová ves @ Semafor II.
Lost boys (Francúzsko), Recycle bin (Rumunsko), Time of my life
ZRUŠENÉ

Pi 6.5.2011 Zvolen @ Music rock café PLAGÁT
All heads rise (Holandsko), Anime torment (CZ), Madcult, My escape

Pi 6.5.2011 Bardejov @ Jazz rock cafe
Lost boys (Francúzsko)

Pi 6.5.2011 Lučenec @ Slimák
Pipes And Pints (CZ), Lost souls, Dáša fon fľaša

Pi 6.5.2011 19:00 Žiar nad Hronom @ Garden bar
Dr. pako, ŠHT, Abba, DPH

So 7.5.2011 Prešov @ City club PLAGÁT
All heads rise (Holandsko), Anime torment (CZ), Madcult

So 7.5.2011 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Kryzys (Poľsko), Uštkni, Stern

So 7.5.2011 16:00 Martin @ M-klub (bývalá Alpia) PLAGÁT
D-formácia, Načo názov, Odpad, Falešný obvinění (CZ), Speichelbroiss (Nemecko), Konflikt, Vision days (cz), Spínací špendlík (CZ), Fatal error, Dr. pako, S.R.O.

So 7.5.2011 16:30 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
Ilúzia, Massmord, Dno, Gordon Shumway, Chilly práshock, Vocatio interna, Alea iacta est, Dáša fon fľaša od 15:00 premietanie

So 7.5.2011 17:00 Věznička u Jihlavy @ U Tadeáše PLAGÁT
Comaneci (Taliansko), Andrea Rottin (Taliansko), Boiling point, Gattaca, Got a wolf, Daleko, Ježek a Čížek
Od 11:30 futbalový turnaj
+ vegánske občerstvenie, grill, alko/nealko, zapata kaviareň, diskusia na tému vegánstva a oslobodenia zvierat, workshop DIY výroby sexuálnych hračiek, ..

So 7.5.2011 19:00 Bánov @ U Capa PLAGÁT
Embolism, Idiots parade, Respite, Animality

So 7.5.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Terminus, 50% panna

So 7.5.2011 21:00 Poprad @ Rock fabric PLAGÁT
Smola a hrušky, Stoičostoi, Sokherwitza

Ne 8.5.2011 Žilina @ Retro pub PLAGÁT
All heads rise (Holandsko), Anime torment (CZ), Madcult, Parte

Po 9.5.2011 Jihlava @ Ponorka PLAGÁT
All heads rise (Holandsko), Anime torment, Madcult

Ut 10.5.2011 Chomutov @ Kulisárna PLAGÁT
All heads rise (Holandsko), Anime torment, Madcult

St 11.5.2011 Spišská nová ves @ Semafor II.
Komatoz (Rusko)
ZRUŠENÉ

St 11.5.2011 Děčín @ Biograffs club PLAGÁT
All heads rise (Holandsko), Anime torment, Madcult

St 11.5.2011 20:00 Hurbanovo @ Bar U Aničky
Komatoz (Rusko), D.N.O.

Pi 13.5.2011 Košice @ Collosseum
Los kung - fu monkeys (fun ska punk, Nové Mexiko, USA), Podfuck (neopunk, KE)

Pi 13.5.2011 Vsetín @ Ohrada u splavu PLAGÁT
Radiolokátor, Death never pain, Rescator

Pi 13.5.2011 Brno @ Boro klub PLAGÁT
Bricanil turbuhaler, Bomba tölcsér, Yack (Madarsko), Průmyslová smrt

Pi 13.5.2011 17:00 Revúca @ MsKS
Smola a hrušky, Chilly práshock, In between days, Swill, Stoičostoi, Refly
benefičná akcia pre revúcky útulok

Pi 13.5.2011 20:00 Zvolen @ Music Rock Café
Znouzectnost (CZ), ŠHT, Barbar punk (CZ), ABBa

Pi 13.5.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Muerti (CZ), Začiatok konca, Odklon, Munícia

Pi 13.5.2011 20:00 Český Těšín @ Ibiza stereo club PLAGÁT
Ilegality, On2b (Poľsko), Adwent (Poľsko), the Neunikneš

Pi 13.5.2011 20:00 Havlíčkův brod @ Effect club PLAGÁT
Našrot (krst knihy, CD a DVD), Inpain, Question mark, Illness

So 14.5.2011 17:00 Pardubice @ RC Žlutý pes PLAGÁT
OBSCENE SOCIETY
Doom (UK), Now you´re fucked (Austrália), Komatoz (Rusko), Needful things, Lycanthrophy, Festa desperato, Onanizer, Evidence smrti, Brutally deceased, Midnatt dod

So 14.5.2011 19:00 Sečovce @ Country pub PLAGÁT
KSS, No future, SNP, Ignorácia

So 14.5.2011 20:00 Banská Bystrica @ Tirish pub
Znouzectnost (CZ), ŠHT, Barbar punk (CZ), ABBa

So 14.5.2011 20:00 Bratislava @ Obluda
Začiatok konca, Muerti (CZ), Munícia, Odklon

So 14.5.2011 21:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
René Binamé (Belgicko), Telefon, HGW (Poľsko), Pavlache (Poľsko)

Po 16.5.2011 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Nux vomica (USA), the Flame still burns

Ut 17.5.2011 Spišská nová ves @ Semafor II.
More than a thousand (Portugalsko), Fading tomorrow
ZRUŠENÉ

Št 19.5.2011 19:30 Prešov @ Za siedmimi oknami PLAGÁT
Posledné decembrové dni, Duben v Pešti (CZ), Rene Biname (Belgicko)

Pi 20.5.2011 Košice @ Collosseum
Adacta (krást, hlavné mesto)
ZRUŠENÉ!

Pi 20.5.2011 Jihlava @ DIY garáž
Yfere (Nemecko), Rapsod, Průmyslová smrt
od 18:00 vege grilovačka

Pi 20.5.2011 19:00 Bardejov @ Black rose PLAGÁT
Posledné decembrové dni, Duben v Pešti (CZ), Rene Biname (Belgicko)

So 21.5.2011 15:00 Brno @ Moravské náměstí
Road kill zombies (Nemecko), Telefon, See you in hell, Mad pigs, Návrat druhé hlavy, Křikzticha, Dáša fon fľaša, Worldhood unplugged, ..

So 21.5.2011 19:00 Bratislava @ U Očka
Binzer, Catastrofy, Odklon, Anonym kids

So 21.5.2011 20:00 Košice @ bar Tarantino PLAGÁT
Posledné decembrové dni, Duben v Pešti (CZ), Rene Biname (Belgicko)

St 25.5.2011 21:00 Olomouc @ Galerie U Mloka PLAGÁT
xTrue naturex (USA)
od 20:00 vegánska večera + premietanie filmu Bold native

Št 26.5.2011 21:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
xTrue naturex (USA), Křikzticha
Od 19:30 premietanie filmu Bold native

Pi 27.5.2011 Úštěk @ Kafíčko
Hanny, Tom77, Dáša fon fľaša

Pi 27.5.2011 18:00 Zvolen @ Music rock café
Na smiech, Pivnica, Šoková terapia, Vlastný názor

Pi 27.5.2011 19:00 Brno @ Muzak PLAGÁT
Midnatt död, Hiroshima nightmare, La migra, Intruderss

Pi 27.5.2011 19:00 Žilina @ Boonker pub PLAGÁT
Proti srsti, Chilly prashock, Vec verejná, Zhoda náhod, 106.9 mpa

Pi 27.5.2011 19:30 Orlová @ klub Futra PLAGÁT
xTrue naturex (USA), Křik z ticha, Tyranie identity, Shaak ti

Pi 27.5.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Karavana
DJ Buggi 68

Pi 27.5.2011 20:00 Javorinka @ Nika pub PLAGÁT
Ilúzia, Heartbeat, the Flame still burns, the Citadel

Pi 27.5.2011 20:30 Čadca @ U Crustyho PLAGÁT
Čad, Jakubysko, Vocatio interna, Idiots parade

So 28.5.2011 Praha @ 007
Ilúzia, V.A.P., Your fucking nightmare

So 28.5.2011 17:30 Bratislava @ Horáreň Horský park PLAGÁT
xTrue naturex (USA)
premietanie filmu Bold native

So 28.5.2011 18:00 Banská Bystrica @ Tirish pub
Na smiech, Šková terapia, Vlastný názor, Via anima, Punk rádio

So 28.5.2011 19:00 Bardejov @ Jazz rock café
Bačová fujara, Dátum výroby, Irónia

So 28.5.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Degradace (CZ), Kaktus, Porucha
ZRUŠENÉ!

So 28.5.2011 20:00 Brno @ U Babičky PLAGÁT
Profesor Lefebve, Nihil, Paskuda, High purity

So 28.5.2011 20:00 Čadca @ Dejavu PLAGÁT
Pisskit, Time of my life
after párty: Settler, Beňo Benito

Ut 31.5.2011 Košice @ Collosseum - Backstage
premietanie: Surplus

Št 2.6.2011 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Stuntbox (Taliansko), UNK (Taliansko), Light sugar dreaming, S.P.D.

Pi 3.6.2011 18:30 Levice @ Rakwa
Kaktus, the Bullboxers, Zhoda náhod, Happy cocks

Pi 3.6.2011 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Švablast, Attack of rage
ZRUŠENÉ

Pi 3.6.2011 19:00 Štoky u Jihlavy @ Stará kovárna PLAGÁT
Odpad, Street machine, Inseminační stanice, Stuntbox (Taliansko), Žirafička, UNK (Taliansko)

So 4.6.2011 Košice @ Collosseum
Misery index (USA), Killchain

So 4.6.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Terminus, Before the zero day, Time to rest, Freedeggs

So 4.6.2011 20:00 Humpolec @ Štočkův dvůr PLAGÁT
RV-4, Nonsense, Kůrovec, Brak, Carrera kai, Výprodej

So 4.6.2011 21.00 Púchov @ Queens pub
Extip, Načo názov

Ut 7.6.2011 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the Adicts (punk šou, UK), Staré pušky (pop, CZ), the Pelikanos (punk, KE)

St 8.6.2011 19:30 Brno @ Melodka PLAGÁT
Eddie and the hot rods (UK), the Lurkers (UK), Staré pušky

Št 9.6.2011 20:00 Bratislava @ Randal club
the Lurkers (UK), Eddie and the hot rods (UK), Zhoda náhod

Št 9.6.2011 20:00 Prešov @ Krčma U Ponča
Strecha (20 rokov), Zóna a + after párty

Pi 10.6.2011 20:00 Brno @ Vegalité
Flame still burns, Barney gumble, Skorbiti kurdan
after párty - Diskoterror soundsystem
akcia je benefit na nový infoshop v Prahe

Pi 10.6.2011 21:00 Bardejov @ Jazz rock café
Zóna a, Terminus, No future,

Pi 10.6.2011 21:00 Přezletice u Prahy @ T3 klub
Gattaca, Remek, Esazlesa

So 11.6.2011 Zvolen @ Music rock café PLAGÁT
Vandali, Abba, DNO

So 11.6.2011 15:00 Zruč nad Sázavou PLAGÁT
Needful things, Infest (Francúzsko), Porno infantil (Mexico), Onanizer, K.A.I.N. (Rakúsko), Katarakta, Hiroshima nightmare, Ojciec dyktator (Poľsko), Not!, Kobra XI
stanovanie na priľahlej lúke v areáli, fungovanie od piatku ..

So 11.6.2011 17.00 Martin @ Pirát
the Kľemones, Brmbolce, Chernobyl children, Idee fixe

So 11.6.2011 18:00 Sokolov @ club U Fedora
Gattaca, Remek, Esazlesa

So 11.6.2011 20:00 Brandýs nad Labem @ Areál letního kina Houštka PLAGÁT
Astpai (Rakúsko), the Eccos (Rakúsko), the Boring (Francúzsko), Liberty jail, JET8, Plus mínus, Retarded fish, Barney Gumble, ..

St 15.6.2011 19:00 Bielsko - Biała @ Backstage
Boysetsfire (USA), Eye for an eye, Tommy say ..., Watching me fall

St 15.6.2011 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Turn away (Nemecko), Time of my life, the River card (UK), Broken teeth (UK), Cowboy poetry (Nemecko)

Pi 17.6.2011 - 18.6.2011 16:00 Poděčely Chroustovice u Chrudimi PLAGÁT
PUNK REBEL 6:
SPS, Konflikt, NVÚ, Šanov1, Čertůf punk, Argies (Argentína), Wergjův pjos, Načo názov, Ilegality, Vision days, Qýchodu, Zakázaný ovoce, Zputnik, Red insect, Falešný obviněný, Žádnej stres, Demarche, V.O.H., Promile, Spots, Ucházím, Retroprotest, Nové zboží, A-basta boneyard,

So 18.6.2011 Košice @ Collosseum
Začiatok konca, Deformácia

So 18.6.2011 12:00 Komjatice (okres Nové Zámky) @ Areál Poľovníckej chaty
Incident, Rozpor, DPH, Happy cocks, Zhoda náhod, Die hards, Lost souls, T.A.P.U., TZB, Vaudeville, Antivirus
Bandaska, DJ Richťo

So 18.6.2011 15:00 Čermná u Sušice @ Bouda Cult PLAGÁT
Bonus ft Plugnplay, Anyway, Orchestra, Gride, Liver garnish, Zeměžluč, Mortifilia, Roots riot soundsystem

So 18.6.2011 19:00 Čadca @ U Crusyho
Hard charger (Kanada), All or nothing hc (USA), In the hearts of emperors (Švédsko), Downfall of gaia (Nemecko), Pisskit
+ afterpárty DJs

So 18.6.2011 20:00 Jihlava @ Ultima
Memento mori, Afarastafa & BK feat JoeD, Křikzticha
DJ´s afterparty

Ne 19.6.2011 21:00 Brno @ Vegalité
Volk makedonski (Macedónsko), Professional savage (Austrália), Abstral compost (Švajčiarsko)

Po 20.6.2011 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Reka (Francúzsko / Rusko), In hearts of emperors (Švédsko), the Sin of Lilith

St 22.6.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
First blood (USA), Point blank range

Pi 24.6.2011 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Xaxaxa (Macedónsko), Möbius, Unattended funeral

Pi 24.6.2011 - 25.6.2011 10:00 Kočvary @ Statok PLAGÁT
LEUCAEMIA CARNIVAL:
Splattered mermaids (Švédsko), Punished earth (Belgicko), Porno infantil (Mexiko), Clitgore, Eardelete, Idiots parade, Spasm, Sheeva yoga, Lycanthrophy, Choked by own vomits, G.O.R.E., Poppy seed grinder, Opitz, But, Colp, Gutalax, Melancholy pessimism, Aggressive tyrans, Mincing fury, Macheta, Demented retarded, Spineless fuckers, Psychotic despair, Praselizer, Pikodeath, Attack of rage, Pisstolero, Deoag, Amoclen, Cock brutality, Akutní potřeba, Assessor, Blu-82/b, Moonfog, Hirošima, Cruel face of life, Močový khameni, Heaving earth, Brutally deceased, Onanizer, Uprise, Narcoleptic, Smashing dumplings, Twisted truth, Cunnilingus, Cutting embrio, BBYB, Paskuda, Amok
vege žrádielko, tombola

Pi 24.6.2011 18:30 Žilina @ Chillout club PLAGÁT
Barney Gumble, the Flame still burns, Proti srsti

Pi 24.6.2011 20,00 Bratislava @ Randal
Brain Drain (CZ), Degradace (CZ), Princovia

So 25.6.2011 17:00 Bardejov @ Jazz rock cafe PLAGÁT
FOREVER MEGASHIT 5:
Ram1s, Barney Gumble, the Flame still burns, Holy examination (Poľsko), Pneumatic frost (Poľsko), Ilúzia, C.B.A., Sound of qualm, Kumuru
distrá, vege jedlo, prvých 30 ľudí dostane zin + CD kompiláciu zdarma

So 25.6.2011 18:00 Opava @ Jam PLAGÁT
Death by stereo (USA), HC3, Čemu nerozumíš

So 25.6.2011 20:00 Žďár nad Sázavou @ Rock hell moto bar PLAGÁT
Tear them down (Švédsko), Phlematix (Nemecko), Carrera kai

Ne 26.6.2011 Košice @ Collosseum
Death by stereo (metal hard core, USA)

Ne 26.6.2011 18:00 Opava @ Jam PLAGÁT
War from a harlots mouth (Nemecko), Insane, Deaf1cult0, the Truth is out there

Ne 26.6.2011 18:00 Humpolec @ Motorkářské Doupě PLAGÁT
Tear them down (Švédsko), Phlematix (Nemecko), Carrera kai

Ne 26.6.2011 22:00 Štoky u Jihlavy @ Stará kovárna PLAGÁT
Tear them down (Švédsko), Phlematix (Nemecko), Carrera kai

Po 27.6.2011 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Tear them down (Švédsko), Phlematix (Nemecko), Carrera kai

Ut 28.6.2011 Košice @ Collosseum
Lasting traces (Nemecko), Wake the dead (Francúzsko)

Ut 28.6.2011 20:00 Bratislava @ Randal
U.S. Bombs (USA)

St 29.6.2011 Brno @ Yacht PLAGÁT
Estranged (USA), My dead cat (CZ), Dáša fon fľaša

St 29.6.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Raein (Taliansko), Rosa parks (Maďarsko)

Št 30.6.2011 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Loopata makay

Št 30.6.2011 14:00 Praha @ Modrá opice PLAGÁT
Totální nasazení, N.V.Ú., the Fialky, Punk floid, Vision days,Ilegality, MHD, ATD, Alskajdy

Št 30.6.2011 20:00 Brno @ Vegalite PLAGÁT
Veloz (USA), Lich (UK), 6mas

Pi 1.7.2011 - 2.7.2011 Boljevac @ Rtanj PLAGÁT
STONERIZER PULJP IX.:
piatok: Hazarder (Srbsko), Trepanacija (Srbsko), Helltard (Srbsko), Mahaj (Srbsko), Atomski rat (Srbsko), Dishumanity (Srbsko), Remnants (Macedónsko), Livia sura (Rumunsko)
sobota: FEK (Srbsko), Kalo (Srbsko), New mortal gods (Srbsko), Mor (Srbsko), Intakt (Srbsko), Deer in headlights (Bosna), Nomega (Rumunsko), Paperplanechrash (Slovinsko)

Pi 1.7.2011 Zvolen @ Rock café PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Loopata makay

Pi 1.7.2011 - 2.7.2011 Sereď @ Kemping PLAGÁT
PONDA RIVER:
Deadly hunta (UK), Smoke da (Poľsko), Crackoff, Medial banana, Uraggan Andrew, Zionguide crew (Maďarsko), Reggae ortodox (CZ), Tour de bars (CZ), Spankers (CZ), ..
DJs and sounds: Simple sample, Respect vibration, Sound halliday, Vikitee, Ugly selectors, Mishela, Burro, Junior Bengel, Juju planet dub, Sickcity pozititif sound, Warren (Poľsko)
premietanie, tobogan, futbal, lacné vege jedlo

So 2.7.2011 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Repulsione (Taliansko), Dáša fon fľaša

So 2.7.2011 16:00 Lucia Baňa @ areál kúpaliska
Avariat nato (Poľsko), Stoičostoi, Karavána, Tribe, Ante portas, Beyond the limits, Pelikanos, Heroes of might and music

So 2.7.2011 18:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
Right to kill, Midnat död (CZ), Radiation, Distance to empty

So 2.7.2011 21:00 Rožňava @ Cold light rock club
Na smiech, No future

Po 4.7.2011 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Escape from sickness (Švajčiarsko), Noostrak

Po 4.7.2011 20:00 Košice @ Collosseum - 777
Fast*thrash*grind*crust*hc vinyl párty by Six feet Ander z Košíc
rum za 50 centov

St 6.7.2011 Uherské Hradiště @ Mír PLAGÁT
Unkind (Fínsko), Destroyed in seconds (USA), Tomorrows hell

St 6.7.2011 19:30 Praha @ Modrá vopice PLAGÁT
Chiens (Francúzsko), Fatal nunchaku (Francúzsko), Feastem (Fínsko), Repulsione (Taliansko), Idiot convention (Belgicko)

Št 7.7.2011 - 9.7.2011 Trutnov @ Na bojišti PLAGÁT
OBSCENE EXTREME 2011:
Afternoon gentlemen (UK), Aggrenation (Švédsko), Another way (Maďarsko), Assessor, Atomck (UK), Attack of rage, Benediction (UK), Brujeria (Brazília), Brutal truth (USA), Collision (Holandsko), Combat noise (Kuba), Debustrol, D.I.S., Dislike (Chorvátsko), Dropdead (Nemecko), Enthrallment (Bulharsko), Entombed (Švédsko), Entrails (Švédsko), Extreme smoke 57 (Slovinsko), Fatal nunchaku (Francúzsko), Feastem (Fínsko), Fleshrot (UK), Gore and carnage (Mexiko), Gride, Gronibard (Francúzsko), Grunt (Portugalsko), Gutslit (Indonézia), Haemophagus (Taliansko), Headcrash (Francúzsko), Chiens (Francúzsko), Children of technology (Taliansko), Idiot convention (Belgicko), Impaled (USA), Inhumate (Francúzsko), Instinct of survival (Nemecko), Interment (Švédsko), Isacaarum, Jack (Maďarsko), Komatoz (Rusko), Last days of humanity (Holandsko), Lautstürmer (Švédsko), Le scrawl (Nemecko), Lock up (UK), Magrudergrind (USA), Melancholy pessims, Mesrine (Kanada), Mincing fury and guttural clamour of queer decay, Napalmed, Nominal abuse (Srbsko), Onanizer, Pandemia, Psycho (USA), Putrid pile (Dánsko), Razor rape (Švédsko), Rectal smegma (Holandsko), Reproach (Belgicko), Repulsione (Taliansko), Rotted (UK), Rotten sound (Fínsko), Skitsystem (Švédsko), Squash bowells (Poľsko), Suffering mind (Poľsko), Unkind (Fínsko), Varukers (UK), Visions of war (Belgicko), Von boom (Švédsko), Wrathcobra (USA), Zeitgeist (Taliansko), Zubrovska (Francúzsko)

Št 7.7.2011 - 9.7.2011 18.00 Val u Dobrušky @ amfiteátr ve Valu PLAGÁT
Pipes and pints, N.V.Ú., Degradace, the Fialky, Šanov 1, Punk floid, Totální nasazení, Inseminační stanice, S.n.a.d., Wergjův pjos, DPH, Muerti, Falešný obvinění, Visions days, the Rocket dogs, VHS, Kohout plaší smrt, Nezfaleš, Čertůf punk, Spínací špendlík, Legalizace, Scarecrow, Promile, Sadistic crips, Last ninjas, Žádnej stres, Rizikové pracoviště, JZD, Krizový štáb, Ode zdi ke zdi, the Seegers, Driák, P.L.H., 2H5ka, MpÚ

Pi 8.7.2011 Trenčín PLAGÁT
Dáša fon fľaša

Pi 8.7.2011 - 9.7.2011 18:00 Gdynia @ Ucho club PLAGÁT
DIY HARDCORE PUNK FEST 7:
Mob 47 (Svédsko), Skitsystem (Švédsko), Agrimonia (Švédsko), Desperat (Švédsko), Restarts (UK), Morne (USA), Beyond pink (Švédsko), Downfall of gaia (Nemecko), Wasted (Fínsko), Eye for an eye, Eight, the Corpse, Biala goraczka, A birthday party band

So 9.7.2011 10:30 Prešov @ Marakaňa PLAGÁT
Rozpor, Odpad, Spínací špendlík (CZ), Rotten society (Poľsko), Here comes the pain (Poľsko), Time to rest, 50% panna, CBA, Kamufláž, No future, D-Besnot, the Pelikanos, DoXichtu, Silvester 69, Terminus, ..
prvých 50 platiacich CD 50% panna zdarma
afterpárty do 7.00

Ne 10.7.2011 20:00 Košice @ Collosseum
Karamelo santo (reggae ska, Argentína)

Po 11.7.2011 20:00 Havlíčkův brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Hostiles (UK), Novoveska

Ut 12.7.2011 17:00 Most PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Pesničkárka

Ut 12.7.2011 17:00 Humpolec @ Motorkářské doupě PLAGÁT
Hostiles (UK), Novoveska

Ut 12.7.2011 20:00 Štoky u Jihlavy @ Stará Kovárna PLAGÁT
Hostiles (UK), Novoveska

St 13.7.2011 17:00 Ústí nad Labem PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Pesničkárka

St 13.7.2011 20:00 Žďár nad Sázavou @ Rock Hell Moto Bar PLAGÁT
Hostiles (UK), Novoveska

Št 14.7.2011 19:00 Martin @ FBC Club
the Casualties (USA), Munícia, Rozpor

Št 14.7.2011 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Reconcile (Argentína), Carl Sagan (Argentina), Time of my life

Po 18.7.2011 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Anchor (Švédsko), No omega (Švédsko), Rank ´n´ file (Nórsko), Your fucking nightmare (CZ), Kung-fu girlz (CZ)
vegan barbecue, mini rampa na skateboarding

Pi 22.7.2011 - 23.7.2011 Piešťany
PUNKÁČI DEŤOM 2011:
Skarface (Francúzsko), Argy bargy (UK), the Lurkers (UK), the Twinkles (Taliansko), Klasse kriminale (Taliansko), Bulbulators (Poľsko), Leniwiec (Poľsko), SPS (CZ), Alkehol (CZ), Plexis (CZ), Tleskač (CZ), Degradace (CZ), Apple juice (CZ), Houba (CZ), Punk floid (CZ), Malomocnost prázdnoty (CZ), Sex deviants (CZ), Lord Alex, Heretix, Hasiaci prístroj, Volant (CZ), Totální nasazení (CZ), N.V.Ú. (CZ), Odpad, Nezfaleš (CZ), Karpina, Spínací špendlík (CZ), HT, the Fialky (CZ), Extip, Princovia, Kotúče dm, Zakázaný ovoce (CZ), ..

Pi 22.7.2011 Košice @ Collosseum
Argies (punk rock, Argentína)
distro

Pi 22.7.2011 - 23.7.2011 16:30 Ladzany
NO FUTURE FEST:
Slobodná Európa, Náterová hmota, Extip, Bogota system, 100%, Godnoise, Mäso, Jo-ann, Forma, Brainscan, Mortodua, Hecate, Náhodní známi, Fullhdshit, One year before apocalypse, TZB, Vlastný názor, Na smiech, Eternity, Tuzexx, Chilly práshock, Deti chaosu, Laurenty, Head2down, Apatia, Nohy do x

Pi 22.7.2011 20:00 Brno @ Muzak PLAGÁT
Alert (Izrael), S.U.M.O., Post mortem

So 23.7.2011 Branišovice PLAGÁT
Lobotomia (Brazília), Šanov 1, Insania, See you in hell, 6mas, Punk floid, Needful things, Škoda 120, Dispirate, Alert (Izrael), Bobrbend, Godnoise, Attack of rage

So 23.7.2011 15:00 Vodňany @ Sokolská louka PLAGÁT
Short bus window lickers (UK), Gride, Lahar, Adacta, Svině!, Dezinfekce, Ilegality, Ucházím, Zeměžluč, Tummo, Funkce šroubu

Ut 26.7.2011 Spišská nová ves @ Semafor II.
Jack & the Bearded fishermen (Francúzsko)
ZRUŠENÉ

Ut 26.7.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Totälickers (Španielsko), the Sold outs (Litva), Mindfuck

Št 28.7.2011 Brno @ Vegalité
Totälickers (Španielsko), Bombatolcsér

Pi 29.7.2011 - 30.7.2011 Hradec Králové @ Hangar 187 PLAGÁT
PLAY FAST OR DONT 8:
Agathocles (Belgicko), Agrimonia (Švédsko), Aguirre (Francúzsko), Cancer spreading (Taliansko), Dick Tracy (Švédsko), Distress (Rusko), Entrails massacre (Nemecko), Fear of extinction, Giuda (Taliansko), Glom dä! (Švédsko), Hellisheaven (Poľsko), Hellshock (USA), How long?, Chiens (Francúzsko), Children of technology (Taliansko), Idiots parade, Last legion alive (Belgicko), Lobotomia (Brazília), Looking for an answer (Španielsko), Lycanthrophy, Mesrine (Kanada), Mob47 (Švédsko), Mondo gecko (Izrael), Pretty little flower (USA), Scorched earth (Švédsko), See you in hell, Senata fox (Chorvátsko), Sheeva yoga, Summon the crows (Nórsko), the Atrocity exhibit (UK), Totalickers (Španielsko), Visions of war (Belgicko)

Pi 29.7.2011 12:00 Martin @ Letné kúpalisko
First Blood (USA), Saving Joshua (Švédsko), Till we drop (Maďarsko), From our hands, Abhorrence, Bačova fujara, Voice of horse, Whisper of a lie, All faces down (Rakúsko), the Paranoid, Vaudeville, Fallen avenue

Po 1.8.2011 20:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
Scorched earth (Švédsko), Midclass crisis (CZ)

Po 1.8.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Ensign (USA)

So 6.8.2011 17:00 Dolný Kubín @ bar Oravia PLAGÁT
Kristov bachor, DPH, the Kľemones, Skunx, Silesia (Poľsko)

Ne 7.8.2011 Starý Smokovec @ Casa dolce PLAGÁT
Mondo gecko (Izrael), Time of my life, Rúbanisko, Bullboxers

Po 8.8.2011 19:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Mondo gecko (Izrael), Disent

St 10.8.2011 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Total chaos (chaospunk, USA), Cliftons (punk, SNV)

St 10.8.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Reason to care (Nemecko), the Citadel

Pi 12.8.2011 - 13.8.2011 Sereď @ Kemping PLAGÁT
FFUD FEST:
the Shining (Holandsko), Waking the dead (Holandsko), Not on tour (Izrael), Räpsod (CZ), Wroongg (Maďarsko), Time of my life, Flame still burns, the Kľemones, Mizar, Vocatio interna, Barney Gumble, Massmord, Unattended funeral, Rúbanisko, the Eccos (Rakúsko), Conflict maestria (Francúzsko), Emor, Ježišovi pivo nelej, Ska3x, Hexis (Nórsko), Throught police brutality (Nórsko), Killanation (Taliansko), Macgyver (CZ), MC Broko (CZ), Ilúzia, Heartbeat, Supraphon family
ubilejný 15. ročník futbalového Alkogrezz cupu, premietanie filmov, tobogán, bazén, vegetariánske dobroty, distrá

Pi 12.8.2011 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Besthoven (Brazília), Beton, Kontatto (Taliansko), NOIA (Taliansko)

So 13.8.2011 Brno @ Favál PLAGÁT
Adicts (UK), Radio dead ones (Nemecko), Degradace

Ne 14.8.2011 19:00 Humpolec @ Motorkářské doupě PLAGÁT
Hexis (Dánsko), Hahn kult (Dánsko), D.O.P.

Po 15.8.2011 18:00 Bratislava PLAGÁT
Geranium (Francúzsko), Isaiah (Belgicko)

Po 15.8.2011 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Hexis (Dánsko), Hahn kult (Dánsko), D.O.P.

Ut 16.8.2011 20:00 Štoky u Jihlavy @ Stará kovárna PLAGÁT
Hexis (Dánsko), Hahn kult (Dánsko), D.O.P.

Pi 19.8.2011 - 20.8.2011 Vendryně @ Vápenka
ALBÁNSKY DIY FEST:
Orgasmatron, 3 tečky, Rozpor, Jakub Tichý, Another way (Maďarsko), Jack (Maďarsko), BBYB, Ilúzia, Hopsasala, Mletý standart, Moskvič, Ne!budeme, MHAD, Profesor lefebvre, Tupak amaru, Aggressive tyrans, Genital destruction, E:D:A:E, Shitnoise, Matka Teresa (Holandsko), Dáša fon fľaša, Rúbanisko, Dissvolving of prodigy, Jo riittää!, Neunikneš, AM, Samar x, Fasteratu, Selfish (Rakúsko)

So 20.8.2011 Žďár nad Sázavou
Besthoven (Brazília), Kontatto (Taliansko)
ZRUŠENÉ

So 20.8.2011 Nový Jičín @ Skatepark PLAGÁT
Zkažená mysl, Toitoi
skate & graffiti jam

So 20.8.2011 15:00 Gerlachov @ Sonáta bar
TZB, Na smiech, No future, Sabotáž, Sistem erorr, Dátum výroby, Ružoví pežoti, Kamuflaž, Alternatiwe, CBA, K.B., Niečo navyše

So 20.8.2011 18:00 Michalovce @ Amfiteáter PLAGÁT
Degustátor, KSS, Č.K.D.T., Fucktor, DVP, Žumpa

Št 25.8.2011 22:00 Vysoké Mýto @ Fénix PLAGÁT
the Kľemones, Disident, Roz2ka na 3,5 jacka

Pi 26.8.2011 Topoľšany @ Barbar
Začiatok konca, Dr.pako, Sayrait

Pi 26.8.2011 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Uncle dog (Taliansko), Ante portas, Podfuck, Retarded fish, Alternatiwe, Silvester 69, the Pelikanos, Impact, Obliterate, Fadding tomorrow
6. narodeniny Collossea
+ vinyl párty do rána, akcia na drinky

Pi 26.8.2011 19:00 Prešov @ City club
Drown my day (Poľsko), Ante portas, Obliterate

Pi 26.8.2011 20:00 Most - Rudolice @ Rafanda PLAGÁT
the Kľemones, Disident, Tom 77

So 27.8.2011 Francova Lhota @ Vlek PLAGÁT
Yarvar yocha, Same of different, Vědomí, Lehká mozková disfunkce, Kauflant
benefit na Vrah

So 27.8.2011 Dubaj - Libochovice @ Stodola PLAGÁT
the Kľemones, Disident, Sandokanrebells

So 27.8.2011 19:00 Revúca @ Club Vega
Pseudosapiens, Eternal bleeding, Gazdasgrind, Via anima, Marion, Supernowa, Sakra

So 27.8.2011 20:00 Žilina @ Bullwar Bar PLAGÁT
Radiation, Parte!, K.I.T.T.

So 27.8.2011 20:00 Bardejov @ Jazz rock cafe
Bod omylu, Kamufláž, Sabotáž, Partizan Boys, Niečo navyše

So 27.8.2011 20:00 Bardejov @ Black rose club
Vocatio interna, Green monkey, Smích hyen (CZ), Time of my life

Ne 28.8.2011 19:00 Praha @ Café na půl cesty PLAGÁT
the Kľemones, Disident, Trailer trash

St 31.8.2011 19:00 Prešov @ Pumpa music club
Through this defiance (USA), Saprophyte

Št 1.9.2011 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Šanov 1, Oldskůl

Pi 2.9.2011 Brandýs nad Labem @ Saloon Brandys PLAGÁT
Dáša fon fľaša

Pi 2.9.2011 19:00 Prachatice @ Camp Rechle PLAGÁT
Gride (15 rokov!), Lahar, Ingrowing, See you in hell, Lycanthrophy, I.B.H.C., Sheeva yoga, Ucházím
ochutnávka rôznych štipľavých vege vypaľovákov

Pi 2.9.2011 19:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Street machine, Aggresive tyrans, Pavilon 9 (krst CD), Sakala, Illness, Nonsense

So 3.9.2011 12:00 Bílina @ Letní amfiteátr Na Kyselce
Sham 69 (UK), Anti-nowhere league (UK), Do řady!, Slobodná Európa, Del moe (Nemecko), N.V.Ú., Michael´s uncle, Zputnik, Apple juice, Zatrest, Šanov 1, Whitworthův závit, Legalizace, ..

So 3.9.2011 14:00 Kralupy nad Vlt.
Tagada Jones (Francúzsko), Rozpor, the End (Poľsko), Ilegality, Družba, Spots, Jet 8, V.A.P., PSOH

So 3.9.2011 15:00 Bratislava @ Garáže na Prístavnej ulici PLAGÁT
Dimenzia X, Raptor 04, Papundekel, Apokryf, Luvra, Atmosferik

So 3.9.2011 16:00 Piešťany @ Hudobný pavilón
Black diamond, Flying fish, Zákon schválnosti, Chronická únava, Devils furnace, Opretý o plot, O 106

So 3.9.2011 20:00 Praha @ Café Na půl cesty PLAGÁT
Edelweiss piraten, Dáša fon fľaša
after party: DJ L&M
+ Food not bombs gril

Ne 4.9.2011 Brno @ Melodka
Krum bums (USA), SS kaliert (Nemecko), Ourway

St 7.9.2011 19:00 Praha @ kavárna Potrvá PLAGÁT
Dáša fon fľaša

St 7.9.2011 20:00 Humenné @ Nostalgia
Zašitá diera, the Bullboxers, the 77

Pi 9.9.2011 Poděbrady @ Boss bar PLAGÁT
Dáša fon fľaša

Pi 9.9.2011 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Gomora, Libera in causa, Radio Maquis (Francúzsko), CN roundhouse kick (Nemecko)

Pi 9.9.2011 - 10.9.2011 18:00 Polná u Jihlavy @ Zimní stadion PLAGÁT
MRKVANCORE 4:
Fast food orchestra, Queens of everything, Straight, Afarastafa, HFD, MC Broko, Rapsöd, 0 on 1, Butcher babes (Rakúsko), Zkoužka sirén, ..

Pi 9.9.2011 19:00 Žiar nad Hronom @ Garden bar
Začiatok konca, Dimenzia x, Pivnica, Na smiech

So 10.9.2011 Brno @ Vegalité
Nailbitter (UK), Festa desperato

So 10.9.2011 Šaľa @ Astoria jazz bar PLAGÁT
Suicide pride (Maďarsko), Youth violence (Maďarsko), the Flame still burns, the Citadel

So 10.9.2011 Komárno
Gomora (CZ), Libera in causa (CZ), Paramones, the Catfish

So 10.9.2011 Košice @ Collosseum
Samostalni referenti (ska zo Srbska)

So 10.9.2011 19:30 Liberec @ Azyl PLAGÁT
Gattaca, Remek, Dáša fon fľaša

So 10.9.2011 20:00 Trenčín @ Piano
Zóna A, Princovia

Ne 11.9.2011 Polná u Jihlavy @ Zámecký rychta
Hidden by the grapes (rakúsko), CN Roundhouse kick (Nemecko)
Afterparty Dj Dzogy

Ne 11.9.2011 19:00 Banská Bystrica @ Tirish pub
Gomora (CZ), Libera in causa (CZ), D.N.O., Paskuda

Ne 11.9.2011 20:00 Bardejov @ Black rose
Suicide pride (Maďarsko), Youth violence (Maďarsko)

Po 12.9.2011 Jihlava
Gomora, Causa in libera

Po 12.9.2011 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Radio maquis (francúzsky melodický elektro hard core opäť v Košiciach!), Suicide pride (hard core, Maďarsko), Youth violence (violence hard core, Maďarsko)

Ut 13.9.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Testify!

Ut 13.9.2011 19:30 Sereď @ Kemping
Radio Maquis (Francúzsko)

St 14.9.2011 Brno @ Melodka PLAGÁT
Swingin utters (USA), Macgyver, My dead cat

St 14.9.2011 19:00 Čadca @ Deja vu PLAGÁT
Hombre malo (Nórsko), My funeral (CZ), Pisskit

Št 15.9.2011 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Zóna a, Padla na hlavu

Št 15.9.2011 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Yellow spots (Maďarsko), Manokken proletarz (Maďarsko)

Pi 16.9.2011 Zvolen @ Music rock café PLAGÁT
Saywhy? (CZ), Idiots parade, Ex-lex (CZ), DNO, Paskuda

Pi 16.9.2011 17:00 Humpolec @ Motorkářské doupě PLAGÁT
Yellow spots (Maďarsko), Manokken proletarz (Maďarsko)

Pi 16.9.2011 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
Zóna a, KSS

Pi 16.9.2011 20:00 Štoky u Jihlavy @ Stará kovárna PLAGÁT
Yellow spots (Maďarsko), Manokken proletarz (Maďarsko)

So 17.9.2011 19:00 Trebišov @ Na Koronči
No future, Zóna a

Ne 18.9.2011 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Rutsi buba (rock n roll, Izrael)
+ rock n roll vinyl afterpárty

Po 19.9.2011 19:00 Brno @ Muzak PLAGÁT
Wormrot (Singapúr), Maruta (USA), Risposta, V době moru

Ut 20.9.2011 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Acephalix (USA), Beton

Ut 20.9.2011 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Trial (USA), Anchor (Švédsko), Run with the hunted (USA), Pettybone (UK)

St 21.9.2011 19:00 Žiar nad Hronom @ Garden bar PLAGÁT
Wormrot (Singapúr), Maruta (USA), Idiots parade, Mindfuck

Št 22.9.2011 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Monkey (tradition ska, USA), Silvester 69 (oldies, KE)

Pi 23.9.2011 Banská Bystrica @ Tirish pub
NVÚ, Ilegality, Pivnica, Chilly práshock

Pi 23.9.2011 19:00 Banská Bystrica @ Klub 77
Madcult, City lights (CZ), Time of my life, Basal banar

So 24.9.2011 Martin @ FBC
NVÚ, Ilegality, Pivnica, Chilly práshock

So 24.9.2011 19:00 Poprad @ Rock fabric
Horrorshow (Poľsko), Crosszech (CZ), Streetfight, Degustator

So 24.9.2011 19:00 Prešov @ Pumpa music club
Plexis (CZ), Apple juice, ..

So 24.9.2011 20:00 Vsetín @ skatepark / Jatka pod hřbitovem PLAGÁT
Top sekret, Konfident, Zkažená mysl, Divní hosti
od 10:00 prezentácia + tréning
od 13:00 štart závodu
kategória nad 15 rokov / do 15 rokov /nutná ochrana hlavy) / best trick

So 24.9.2011 20:00 Cífer @ krčma U Švejka PLAGÁT
Munícia, Massmord, Barney gumble

Ne 25.9.2011 17:00 Humpolec @ Motorkářské doupě PLAGÁT
Torture squad (Brazília), Alumunium, Carrera kai

Ne 25.9.2011 19:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Nailbitter (UK), Infäme (Španielsko), Discarded (Španielsko), Sarabante (Grécko)

Ne 25.9.2011 20:00 Žilina @ Bullwar pub PLAGÁT
Blues for the redsun (CZ), V rukou osudu (CZ)

Ne 25.9.2011 20:00 Jihlava @ Ultima club PLAGÁT
Torture squad (Brazília), Alumunium, Carrera kai

Ne 25.9.2011 20:30 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Torture squad (Brazília), Alumunium, Carrera kai

Ut 27.9.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Architekt odpadu

Št 29.9.2011 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
Al & the black cats (USA), Rocket dogz

Pi 30.9.2011 19:30 Nitra @ Naozzay
Proti směru (CZ), ŠHT, Grobiani

Pi 30.9.2011 19:30 Prešov @ City club
Abhorrence, Show your teeth (Rakúsko), Kneel in dust

So 1.10.2011 Košice @ Collosseum
Saywhy? (power violence fast core, Pardubice), Jakubysko (violent grind, Zvolen)
ZRUŠENÉ!

So 1.10.2011 Trenčín @ Lúč
Deathcage (Austrália), Festa desperato (CZ)

So 1.10.2011 Zvolen @ Music rock cafe
Proti směru (CZ), ŠHT, ..

So 1.10.2011 Čadca @ Dejavu
the Public, Telefon
benefit pre rožňovský Vrah

So 1.10.2011 17:00 Žilina @ Bullwar pub PLAGÁT
Vegánske hody
od 19:30 premietanie: Behind the mask

So 1.10.2011 19:00 Revúca @ Club Vega
Ortodox (Poľsko), Na smiech, Dátum výroby, Protesta
ZRUŠENÉ!

So 1.10.2011 20:00 Vysoké Mýto @ Mikádo PLAGÁT
P.L.F. (USA), Tinner (Fínsko), Sicherhatesystem, Lycanthrophy, E.D.A.E.,

Ne 2.10.2011 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
P.L.F. (USA), Tinner (Fínsko), Alea iacta est, Mindfuck

Po 3.10.2011 Košice @ Collosseum
Al & the black cats (USA)

Ut 4.10.2011 Prešov @ Pumpa music club
Al & the black cats (USA)

Ut 4.10.2011 20:00 Bratislava @ MMC
Bad manners (UK), Cenzúra

Pi 7.10.2011 Humenné @ Nostalgia music pub
Zašitá diera, the Bullboxers, the 77

Pi 7.10.2011 19:30 Breznica (Stropkov) @ Open air
Saprophyte, Dark sight, Grinding Jesus brothers, Liquid-princess

Pi 7.10.2011 20:00 Trenčín @ Boogie bar
Marie Rottenová, Nekultúra, K.P. (Nemecko), Menkenke (Nemecko)

So 8.10.2011 19:00 Košice @ Collosseum
Zašitá diera, the Bullboxers, the 77, Niekde sa stala chyba

So 8.10.2011 19:00 Bánov @ U Capa PLAGÁT
Adacta, Barney Gumble, T.R.A.N.Z., Disent, Alea iacta est

So 8.10.2011 19:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Debustrol, Street machine, Zputnik, D.O.P., Rise after defeat (Taliansko)

So 8.10.2011 20:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
Kaktus, Vaudeville

Ut 11.10.2011 18:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Pozemšťania

Pi 14.10.2011 Pardubice @ RC Ponorka
Cenzúra, Ani krok späť, Primitive core, Nezfaleš, Caximba, Lust 4 luck

Pi 14.10.2011 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Criaturas (USA), Rapsöd, the Kurws (Poľsko), 21 gun salute (Holandsko), the words I never said (Taliansko)

Pi 14.10.2011 20:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
the Citadel, the Flame still burns

So 15.10.2011 Lučenec @ Slimák
Skafander, Chilly práshock

So 15.10.2011 Banská bystrica @ Tirish PLAGÁT
the Twinkles (Taliansko), Karpina, Volant (CZ), Čertúf punk (CZ), Totálni nasazení (CZ), Deratizéři(CZ), All ska pones (CZ), Tri groše, Karavana, Vandali, Odpad, ŠHT, Búrka, ABBa, Slovanský kríž, Gordon Shumway, ..

Po 17.10.2011 20:00 Žilina @ Bullwar pub PLAGÁT
La casa fantom (Nórsko), Möbius, Dáša fon fľaša

St 19.10.2011 20:00 Brno @ Boro klub PLAGÁT
Disbeatless, Křikzticha, Ježišovi pivo nelej, Mondrian room, Scorbiti kurdan
+ DJ Jogy

Št 20.10.2011 19:30 Brno @ Desert
Birds in row (Francúzsko), Intruderss

Pi 21.10.2011 - 22.10.2011 20:00 Starý Smokovec @ Casa dolce
OKTHOBER FEST:
piatok: Barney Gumble, Green monkey, Dawn to come, Vocatio interna, Průgelknabe (CZ), Idiots parade, Rapsöd (CZ), Rozpor
sobota od 18:00: Dáša fon fľaša, Rats get fat, the Flame still burns, City lights (CZ), Madcult, Abhorrence, Roxor, Time of my life
Průmyslová smrt (CZ)
distrá

So 22.10.2011 18:00 Bardejov @ Black rose PLAGÁT
Holly extermination (Poľsko), Burn the cross (Poľsko), Kumuru, No future

So 22.10.2011 19:00 Nemšová @ Fans club (bývalé kino) PLAGÁT
N.V.Ú. (CZ), Nezfaleš (CZ), Anonym kids, Už dosť!

So 22.10.2011 20:00 Hurbanovo @ U Aničky
Freedom is a lie (Maďarsko), Do you think I care? (Maďarsko), the Catfish, Disent

So 22.10.2011 20:00 Trnava @ Artklub
Zóna a, Zotrwačnosť, Vandali

Po 24.10.2011 Banská Bystrica @ klub 77
Bastard noise (USA), Idiots parade, Dysmorfic (Taliansko)

Po 24.10.2011 17:00 Humpolec @ Motorkářské doupě PLAGÁT
Rash decision (UK), 2 sick monkeys (UK)

Po 24.10.2011 19:30 Prešov @ Pumpa music club
Downfall Of gaia (Nemecko), Esa z lesa (CZ), Dawn to come, Dáša fon fľaša

Po 24.10.2011 21:00 Štoky u Jihlavy @ Stará kovárna PLAGÁT
Rash decision (UK), 2 sick monkeys (UK)

Ut 25.10.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: End:civ

Ut 25.10.2011 20:30 Ostrava @ Plan B hardcore café PLAGÁT
Bastard noise (USA), Dysmorfic (Taliansko), Green monkey

Št 27.10.2011 Brno @ Vegalité
Innoxia corpora, Dezinfekce, Macgyver

Št 27.10.2011 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Znouzectnost (CZ), Siláž (CZ)

Pi 28.10.2011 Banská Bystrica @ Tirish pub
Ravelin 7 (CZ), Pivnica, Strata vkusu, Chilly práshock, Via anima, Aenema
Benefit pre Priamu akciu

Pi 28.10.2011 Dubnica nad Váhom @ Rockstar
Princovia, Zašitá diera, the Bullboxers

Pi 28.10.2011 Bratislava @ Randal PLAGÁT
Extip (30 rokov)

Pi 28.10.2011 19:00 Zruč nad Sázavou @ Pallasit
See you in hell, Rabies, Kraost, Propaganda, RV4, Vodopumpamasomlejn, Kpachblň knpnny

Pi 28.10.2011 20:00 Čadca @ Deja vu PLAGÁT
Bad luck rides on wheels (Nemecko), Crowskin (Nemecko), Veľa hodín, Green monkey

Pi 28.10.2011 20:00 Bratislava @ Obluda
Innoxia corpora (CZ), Dezinfekce (CZ), Mac gyver (CZ)
+a fterpárty

Pi 28.10.2011 20:00 Spišská Nová Ves @ Interactiv club PLAGÁT
Hiroshima nightmare (CZ), Process of decay (CZ)

So 29.10.2011 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
Ravelin 7 (CZ), Pivnica, Chilly práshock, Aenema

So 29.10.2011 Trenčín @ Lúč
Innoxia corpora (CZ), Dezinfekce (CZ), Macgyver (CZ)

So 29.10.2011 18:00 Prešov @ Krčma U Ponča PLAGÁT
Sistem erorr, Nezáujem, Do xichtu, Fucktor

So 29.10.2011 19:00 Žiar nad Hronom @ Garden bar
Princovia, the Bullboxers, Zašitá diera

So 29.10.2011 19:00 Třebíč @ Che Guevara PLAGÁT
Zeměžluč, Kůrovec, Biblbroxx, Peach U.S., Pracovní úraz

So 29.10.2011 19:00 Banská Bystrica @ Tartaros PLAGÁT
Hiroshima nightmare (CZ), Paskuda, Proces of decay (CZ)

So 29.10.2011 20:00 Praha @ Vagon PLAGÁT
Plexis (27 rokov), Apple juice (10 rokov), S.A.S.

So 29.10.2011 20:00 Havlíčkův Brod @ Tempo underground café
Djevara (UK)

So 29.10.2011 23:30 Znojmo @ Gogo club
Djevara (UK)

Ne 30.10.2011 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Guitar gangters (rock n roll, UK), Pelikanos (punk, KE), Niekde sa stala chyba (KE)

Ne 30.10.2011 19:30 Brno @ Melodka PLAGÁT
Crucial section (Japonsko), Sheeva yoga, See you in hell, Rapsöd, 6mas

Ne 30.10.2011 19:30 Humpolec @ Motorkářské doupě PLAGÁT
Djevara (UK), Cut that city (Nemecko)

Ne 30.10.2011 21:00 Štoky u Jihlavy @ Stará Kovárna PLAGÁT
Djevara (UK), Cut that city (Nemecko)

Po 31.10.2011 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Iron lamb (Švédsko), Heretix
after párty: Herr Cuco

Po 31.10.2011 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
Last resort (UK), Proti směru, the Riot

Po 31.10.2011 19:00 Praha @ Dejvická klubovna
Crucial section (Japonsko), See you in hell, Fear of extinction, Barrel

Po 31.10.2011 19:00 Šaľa @ Astoria pub
Blind rättvisa, Alea iacta est, Underdose, Massmord

Po 31.10.2011 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Djevara (UK), Cut that city (Nemecko)

Ut 1.11.2011 20:00 Praha @ Modrá vopice
Djevara (UK), Pigshackle (UK)

St 2.11.2011 20:00 Nitra @ Naozzay club
Rozpor, Slobodna voľba

Pi 4.11.2011 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
See you in hell (CZ), Roxor, Boiling point, Buried day burned

Pi 4.11.2011 19:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
Záviš, Brak, Illness, Žirafička, Spermie pro Dášu

So 5.11.2011 19:00 Vranov nad Topľou @ RC Abadon PLAGÁT
See you in hell (CZ), Roxor, Distax, Wynston Smyth

So 5.11.2011 20:00 Košice @ Collosseum - Backstage
ska reggae párty: Roots tradition, Citrón,
benefit na Food not bombs Košice

Ut 8.11.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Fat & sick & nearly dead

Ut 8.11.2011 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
the Boring (Francúzsko), Barney Gumble

Št 10.11.2011 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Quartier libre (Francúzsko), Schlitz (Rumunsko)
+ DJ Poliglot

Pi 11.11.2011 Varšava
blokáda neonacistického pochodu, info: www.11listopada.org

Pi 11.11.2011 18:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
Hibakusha (15 rokov), Veto, Stregesti (Poľsko), Tupak amaru

Pi 11.11.2011 20:00 České Budějovice @ K2 PLAGÁT
Hiroshima nightmare, Innoxia corpora, Svině!, Zeměžluč, Dezinfekce (20 rokov)
+ DJ Želvín
distrá

So 12.11.2011 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
Krum bums (USA), Mad pigs, Über you (Švajčiarsko), Mineral collaps, Ourway

So 12.11.2011 20:00 Michalovce @ Terno PLAGÁT
No future, Porucha, the Pink peach

So 12.11.2011 20:00 Poděbrady @ Boss bar PLAGÁT
Sheeva yoga, Hibakusha, Gomora

So 12.11.2011 20:30 Uherské Hraďiště @ Klub Mír
Needful things, Melancholy pessimism, Slaughtering, Alamotgo

Ne 13.11.2011 20:00 Havlíčkův Brod @ Tempo underground café
Sarah where is my tea (Rusko), Mordeath (Brazília), Noostrak

Ut 15.11.2011 20.30 Kosice @ Colloseum
Hang the bastard (UK), Systemic damage

St 16.11.2011 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
Rapsöd (CZ), Průmyslová smrt (CZ), Tummo (CZ)

St 16.11.2011 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar
Distemper (Rusko), Novoveska, Highstreet hooligans

Št 17.11.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Rapsöd (CZ), Průmyslová smrt (CZ), the Flame still burns, Lutra

Št 17.11.2011 20:00 Čadca @ Deja vu
Tummo (CZ), Plešatá speváčka (CZ)

Št 17.11.2011 20:00 Prešov @ Bunker
Totalní nasazení (CZ)

Pi 18.11.2011 19:00 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
Rapsöd (CZ), Průmyslová smrt (CZ), DNO

Pi 18.11.2011 20.00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo pub
Tummo (CZ), Critica

So 19.11.2011 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Rapsöd (thrash hard core, CZ), Průmyslová smrt (extrémny violence grind hc, CZ), Boiling point (thrash hc besnota, krst platne!, Žilina)
tombola o dosky

So 19.11.2011 19:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo pub
Dimenzia x

So 19.11.2011 19:00 Bardejov @ Black rose
Tummo (CZ), Sound of qualm

So 19.11.2011 20:00 Brno @ Favál PLAGÁT
Zeměžluč (25. narodeniny, krst LP), Juggling jugulars (Fínsko), Left for dead (UK), See you in hell

So 19.11.2011 20:00 Michalovce @ Terno PLAGÁT
Karavana
+ DJ Buggi 68

Po 21.11.2011 Martin @ FBC
Krum bums (USA)

Po 21.11.2011 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
the Business (UK), Muerti

Ut 22.11.2011 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Business (UK), Krum bums (USA)

Pi 25.11.2011 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Prague conspiracy (CZ), Queens of everything (CZ), Unholy preachers (CZ)

Pi 25.11.2011 Jablonec nad Nisou @ Na rampě
Houba, the Fialky

Pi 25.11.2011 19:00 Polná @ Zámecký rychta PLAGÁT
Mimoritmus, D.A.D., Průmyslová smrt, AFT
after párty, súťaže o ceny, ..

Pi 25.11.2011 20:00 Ostrava @ Fabric club
Malignant tumour (20 rokov), ČAD + tombola, súťaže

So 26.11.2011 19:30 Košice @ U Legionárov
Pneumatic frost (Poľsko), Grassity, Thorwald

So 26.11.2011 20:30 Praha @ Rock café
Proti směru, Houba & Tom77, the Fialky
od 19:30 divadelné predstavenie

Ut 29.11.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: First Earth

So 3.12.2011 18:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
the Flame still burns, Jakubysko, Rats get fat, Barney Gumble

So 3.12.2011 18:00 Vrútky @ Piváreň U Beby PLAGÁT
Disident, DPH, Idee fixe, Zpunkruky, Reálna fikcia, Mada faka brada

So 3.12.2011 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Munícia, K.A.I.N. (Rakúsko), Mindfuck, Krutá zima, Tomorrows hell (CZ)

Po 5.12.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Behind the mask
ZRUŠENÉ

Po 5.12.2011 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
Here comes the kraken (Mexiko), Give em blood (Rakúsko), Ennoia

Št 8.12.2011 Košice @ Collosseum
the Jet sons (rockabilly, Poľsko)

Pi 9.12.2011 - 10.12.2011 19:00 Michalovice u Havlíčkovho Brodu @ KD PLAGÁT
10 LET CECEK RECORDS:
piatok: Čertůf punk, P.V.A., Nezfaleš, Tass, RV-4, Aggressive tyrans, AFT, Desort
sobota od 14:00: SPS, Speichelbroiss (Nemecko), Ilegality, Street machine, Zputnik, VHS, Wergjův pjos, Inseminační stanice, Novoveska, Promile, Mentálně narušená moucha, Highstreet hooligans

So 10.12.2011 19:00 Vranov nad Topľou @ Abadon PLAGÁT
Systemic damage, Jakubysko, Idiots parade
distro

So 10.12.2011 19:30 Košice @ Collosseum
Kohout plaší smrt, Slobodná Európa
ZRUŠENÉ!

So 10.12.2011 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
Beton, the Citadel, Animality Bierfront

So 10.12.2011 20:00 Bardejov @ Jazz rock cafe
Punk floid (CZ), Sistem erorr, Sám sebou

So 10.12.2011 21:30 Horné Orešany @ Maestro PLAGÁT
Zotrwačnosť, Krvná skupina

Ut 13.12.2011 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Breaking the spell

Ut 13.12.2011 21:30 Bratislava @ Goblins pub PLAGÁT
Dáša fon fľaša, the Weeds

St 14.12.2011 20:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Mattik

Št 15.12.2011 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Flowers of whores (CZ), Momma knows best (CZ), Point blank range, Fat man warface (Nemecko)

Št 15.12.2011 Ústí nad Labem @ Na žumpě PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Tom77, Peťan Kotvička

Pi 16.12.2011 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Flowers of whores (CZ), Momma knows best (CZ), Point blank range, Fat man warface (Nemecko), Time of my life

Pi 16.12.2011 Most @ Sandokan PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Tom77

Pi 16.12.2011 21:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
KILLED BY BRNO 8.:
Mad pigs, See you in hell
DJs afterpárty
+ vernisáž výstavy

So 17.12.2011 Martin @ Fest69 club PLAGÁT
Flowers of whores (CZ), Momma knows best (CZ), Point blank range

So 17.12.2011 Vysoké mýto @ Fénix PLAGÁT
Dáša fon fľaša

So 17.12.2011 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
KILLED BY BRNO 8.:
Morsa, High purity, Bombatölcsér, Tummö, Fear of extinction, Mörkhimmel, Boiling point, How long?, Blues for the red sun
od 18:00 spoločná vegetariánska/vegánska večera, dones vlastné jedlo! distrá, freebox, ..

Ne 18.12.2011 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
Flowers of whores (CZ), Momma knows best (CZ), Point blank range, Eyes of azrael

Ne 18.12.2011 Jihlava @ Vrak bar PLAGÁT
Dáša fon fľaša
vegánska večera

Ne 18.12.2011 18:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
burza muziky, zinov, kníh, handier..
od 20:30 premietanie filmu Punk ako životný postoj

Po 19.12.2011 19:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Buzzycat & Worchester, Mateys, Tom Novotný

Ut 20.12.2011 Praha @ Rekomando PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Ctib

St 21.12.2011 20:00 Sereď PLAGÁT
Dáša fon fľaša

Št 22.12.2011 Dolný Kubín @ Minibar Oravia PLAGÁT
Dáša fon fľaša

Pi 23.12.2011 Námestovo @ Triangel PLAGÁT
Dáša fon fľaša

Pi 23.12.2011 19:00 Spišská Nová Ves @ Interactive club PLAGÁT
Niekde sa stala chyba, Holy fuckt!, Prezident klaun

Pi 23.12.2011 20:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
the 77, Uhol dopadu, Forbidden paradox, From zero to hero, Marie Rottenová

Ne 25.12.2011 Žiar nad Hronom @ Garden bar PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Skapela

Ne 25.12.2011 19:00 Žilina @ Bullwar
Rats get fat, Hopeless youth, Hitch a death

Ne 25.12.2011 19:00 Banská Bystrica @ Tartaros PLAGÁT
Animality, Godnoise, Gordon Shumway, ..
Výťažok z koncertu bude venovaný detskému domovu na Kollárovej ulici v BB

Po 26.12.2011 Brezno @ Bombura PLAGÁT
Dáľa fon fľaša, Loopata makay

Po 26.12.2011 18:30 Spišská Nová Ves @ Interactive club PLAGÁT
Pseudosapiens, Výhrada svedomia, Na smiech

Po 26.12.2011 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
Errorizer (Nemecko), Holle arbeit, Cock brutality, Sick gore suffer

Po 26.12.2011 20:00 Poprad @ Rock fabric PLAGÁT
Attack of rage, Embolism, Respite, Hydrous puruleny, Gordon shumway, Cock2pussy

Ut 27.12.2011 20:00 Stropkov @ pub U Ďuriho
Human humus, Distax

Pi 30.12.2011 Košice @ Collosseum
Konflikt, Whisper of a lie, Bačova fujara, Fatal error

Pi 30.12.2011 20:00 Michalovce @ Terno PLAGÁT
KSS

Pi 30.12.2011 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Davová psychóza (unplugged)
+ DJ Speedy afterparty

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.05. 19:07 Elramon:


ja som spoko. prva verzia chaos, toto nie je extra vzhladne, ale ucelove, takze ok.
(novinka)

05.05. 18:10 Lichtle - B.I.T.CH.:


https://bitchxzine.blogspot.com/2021/05/obrana-bicova-pozdravujem-necitatelov.html
(novinka)

05.05. 08:19 punkerxxx:


Super, drzim palce, takyto kseft s doskami by som uvital aj v BA. (otvoril uz konecne Klaus ten kseft na Medenej po tych rokoch??)
(novinka)

04.05. 20:47 Pissmaster:


Odvazna vec. Drzim vam palice a tesi sa ked dojdem na nakup!! (a pivo)
(novinka)

04.05. 20:28 Dead:


Tento zin som si ešte nezaobstaral ale keď sa mi dostane do rúk čo dúfam že hej!tak prednú stranu určite prelepím,z jednoduchého dôvodu, mám deti ktoré majú niečo pod desať rokov a nec ..
(novinka)

02.05. 23:23 Večne nespokojný:


A to ste videli ešte len prednú stranu :D
(novinka)

02.05. 21:46 aids:


Aspon použil kondóm.
(novinka)

02.05. 15:21 Marek:


To Zintaer, trocha pobouření neuškodí. Kdysi punk dokázal šokovat a rozvádět debaty, nyní se tu děsíme v pseudokorektnosti jako křesťani satana. Kdybych dal na obálku masakr z Vietnamu s ..
(novinka)

02.05. 14:02 zintaer:


Ja som na to išiel jednoduchšie trocha. Tým že celé číslo je o kresličoch a fotografoch, tak som to tak bral, že to je take pankove porno, všetky tie motívy dizajny fotografie. To, že to n ..
(novinka)

02.05. 03:23 Prasiak:


ešte taka myšlienka na zaver - nekorektny vtip sa ma hovoriť potichu :D
(novinka)