Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Ut 3.1.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
WOLF x DOWN (Nemecko), xCURRAHEEx (UK), ..

Št 5.1.2012 20:00 Prešov @ krčma U Ponča
ŠARIŠSKÁ NÁTIERKA (SK), GHASTLY ONES REVIVAL (SK)

Pi 6.1.2012 Topoľčany @ Bar-bar
FOOSE (USA), TRUE REASON (SK), RESPITE (SK)

Pi 6.1.2012 Rožňava
V.P.N. (SK), DISIDENT (SK)

Pi 6.1.2012 19:00 Banská Bystrica @ Tirish PLAGÁT
PASKUDA (SK), STRATA VKUSU (SK), VIA ANIMA (SK), RATS GET FAT (SK)

Pi 6.1.2012 20:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
the CITADEL (SK), JOHNNY BRAVO (SK), BURIED DAY BURINE (SK)

So 7.1.2012 19.00 Prešov @ krčma U Ponča
ODPAD (SK), V.P.N. (SK), DISIDENT (SK), 50% PANNA (SK) (krst cd)

So 7.1.2012 19:00 Vranov nad Topľou @ Abadon PLAGÁT
KSS (SK), VELVET STONE (SK), HEROES OF MIGHT AND MUSIC (SK)

So 7.1.2012 20:00 Banská Bystrica @ Metro PLAGÁT
bubnovačka, párty, ..
premietanie: Zeitgeist

So 7.1.2012 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
ATTACK OF RAGE (SK), the CITADEL (SK), BARNEY GUMBLE (SK), MASSMORD (SK)

Ut 10.1.2012 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Religulous

Št 12.1.2012 Praha @ Cross PLAGÁT
SANITÄR (CZ), GOMORA (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), MÖRKHIMMEL (CZ), ALEA IACTA EST (SK)

Pi 13.1.2012 18:30 Zvolen @ Music rock café PLAGÁT
D.N.O., BASAL BANAR, DISTAX
DJ´s zo zoskupenia 23 Pozitiv sound system (freetekno/hardtek/hardcore): Dodimorda, Mašozz, zmet3kk
Materiálna zbierka pre karanténnu stanicu Zvolen

Pi 13.1.2012 19:00 Trnava @ Art club
ČAD (SK), BETON (SK), ZOTRWAČNOSŤ (SK), ZÁPCHA (SK)

Pi 13.1.2012 20:00 Jihlava @ klub Ježek PLAGÁT
AFARASTAFA & BK (CZ), KŘIK Z TICHA (CZ), TARTUPALUK (CZ), DISBEATLESS (CZ), PRÜMYSLOVÁ SMRT (CZ), E.R.C.P. (CZ)
Dj Jogy afterparty
Food not bombs benefit

So 14.1.2012 Sereď @ Kemping PLAGÁT
MAD PIGS (CZ), TUPAK AMARU (CZ), GREEN MONKEY (SK), ALEA IACTA EST (SK), the CITADEL (SK), TENDENCY FACES TO US (SK)
benefit pre Punk aid

So 14.1.2012 16:00 Revúca @ MsKS Bábková sála PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), NA SMIECH (SK), PASKUDA (SK), CHILLY PRÁSHOCK (SK), PSEUDOSAPIENS (SK), VLASTNÝ NÁZOR (SK), SAKRA (SK), EXPERIMENT X (SK), MARION (SK), PIVNICA (SK)
benefičná akcia pre revúcky útulok
PRESUNUTÉ ZO 17.12.

So 14.1.2012 19:00 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
ILÚZIA (SK), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK), ROZPOR (SK), SOUND OF QUALM (SK)

So 14.1.2012 19:30 Lučenec @ New Slimák pub PLAGÁT
BETON (SK), ADACTA (SK), DISTAX (SK)

So 14.1.2012 20:00 Čadca @ Deja vu PLAGÁT
ČAD (SK), MUNÍCIA (SK)
afterparty DJ Štefan

So 14.1.2012 21:00 Rožňov pod Radhoštem @ Vrah
MÖBIUS, BLOOD IN OUR WELLS, BLUES FOR THE RED SUN

Št 19.1.2012 20:00 Ostrava @ Barrák music club PLAGÁT
the REAL McKENZIES (Kanada), the NEUNIKNEŠ, RETRO JOKERS

Pi 20.1.2012 Oslavany @ Zámecký bar
SEE YOU IN HELL (CZ), MIDNATT DÖD (CZ), ŠKODA 120 (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)

Pi 20.1.2012 20:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
CHILLY PRÁSHOCK (SK), 380V (CZ), VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ)
od 18:30 premietanie filmu, prezentácie o Občianskom združení Návrat

So 21.1.2012 Martin @ klub 69
MAD SIN (Nemecko), PROTI SMĚRU (CZ), ZAČIATOK KONCA (SK), ..
ZRUŠENÉ!

So 21.1.2012 20:00 Liptovský Mikuláš @ Musick PLAGÁT
ČAD (SK), ADACTA (SK), ATTACK OF RAGE (SK), HYDROUS PURULENCY (SK)

Ut 24.1.2012 Košice @ Collosseum
FLATFOOT 56 (celtic punk, USA)

Pi 27.1.2012 20:00 Ostrava @ Plan B hard core café PLAGÁT
HIBAKUSHA (CZ), STREGESTI (Poľsko), TRASHEARTH (CZ), KUTYA HARAP (CZ)

Pi 27.1.2012 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
HB FEST 6:
piatok: PERPETUUM MOBILE (CZ), ILLNESS (CZ), UN CHIEN ANDALOU (CZ), S.P.D. (CZ)
sobota: COCA CORE COMPANY (CZ), ARCANUM (CZ), ABSOLUTE ZERO (CZ), BRAK (CZ)

So 28.1.2012 20:30 Brno @ Favál PLAGÁT
ANTISECT (UK), GRIDE (CZ), MALIGNANT TUMOUR (CZ), RAPSÖD (CZ)

So 28.1.2012 20:30 Prešov @ krčma U Ponča PLAGÁT
ČAD (SK), ADACTA (SK), DOBYTČÍ MOR (CZ), KAMUFLÁŽ (SK), TERMINUS (SK)

Po 30.1.2012 21:00 Havlíčkův Brod @ Tempo underground café PLAGÁT
BEFORE TODAY COLLAPSES (Taliansko), A MILLION WAYS (Taliansko)

Št 2.2.2012 19:30 Praha @ Lucerna
PIPES AND PINTS (CZ), BUSTER SHUFFLE (UK), WILD TIDES (CZ)

Pi 3.2.2012 20:00 Vsetín @ Jatka PLAGÁT
FEAR OF EXTINCTION (CZ), HIBAKUSHA (CZ), KUTYA HARAP (CZ)

So 4.2.2012 19:00 Vranov nad Topľou @ Abadon PLAGÁT
FEAR OF EXTINCTION (CZ), BOILING POINT (SK), TIME OF MY LIFE (SK), ROXOR (SK)

So 4.2.2012 20:00 Piešťany @ LODENICA MUSIC PUB PLAGÁT
VANDALI, ZÁKON SCHVÁLNOSTI (krst albumu), ODKLON, UHOL DOPADU

Ne 5.2.2012 19:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
HEXIS (Dánsko), THIS GIFT IS A CURSE (Švédsko)

Ne 5.2.2012 20:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
FEAR OF EXTINCTION (CZ), MANSKLIG LADUGARD (SK), MASSMORD (SK)

Pi 10.2.2012 19 00 Banská Bystrica @ klub 77
ČAD, ADACTA, ESAZLESA (CZ)

Pi 10.2.2012 19.00 Prešov @ krčma U Ponča PLAGÁT
ROZBUJANE BETONIARY (Poľsko), KDRB PUNK BROTHERS (Poľsko), DOXICHTU (SK), KSS (SK), PARTIZAN BOYS (SK)

Pi 10.2.2012 20:00 Havlíčkův Brod @ Tempo underground café PLAGÁT
X-CORE, BU-FU, PAVILON 9, CARRERA KAI, D.O.P.

So 11.2.2012 20:00 Poprad @ Rock fabric PLAGÁT
BETON (SK), TIME OF MY LIFE (SK), BOILING POINT (SK), DISTAX (SK), BASAL BANAR (SK), RIGHT TO KILL (SK)

So 11.2.2012 20:00 Nový Jičín @ bar Eso PLAGÁT
TOP SEKRET (CZ), PRASELIZER (CZ), GENITAL DESTRUCTION (CZ), TRANSONIC VOMIT (CZ)

Ne 12.2.2012 Bardejov
KERRETTA (Nový Zéland)

Po 13.2.2012 Drážďany
blokáda neonacistického pochodu

Ut 14.2.2012 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
prednáška: Ochrana prírody na spadnutie

Pi 17.2.2012 19:00 Turzovka @ Depo club
the FIALKY (CZ)

Pi 17.2.2012 20:00 Šaľa @ Metro PLAGÁT
KOMATOZ (Rusko), BETON, MYSTERIOUS ECLIPSE, MASSMORD

Pi 17.2.2012 20:00 Havlíčkův Brod @ Tempo underground café PLAGÁT
DISCOBALLS (CZ), the ECCOS (Rakúsko), HOMOGURU (CZ), NOVOVESKA (CZ)

So 18.2.2012 Košice @ Tabačka
MÖBIUS (SK), DAWN TO COME (SK)

So 18.2.2012 14:00 Jihlava @ Náměstí Svobody PLAGÁT
blokáda neonacistického pochodu

So 18.2.2012 18:00 Bratislava @ Obluda
ZÁKON SCHVÁLNOSTI, FLATLAND WARRIORS (Rakúsko), BUBLIFUNK, KATÉTER, ODKLON, SPZ 06-05 (CZ)

So 18.2.2012 19:00 Lučenec @ new Slimák pub PLAGÁT
SYSTEMIC DAMAGE, JAKUBYSKO, KILLCHAIN

So 18.2.2012 19:30 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
the FIALKY (CZ), TIFE TIFE! (Poľsko), BULLBOXERS (CZ)

So 18.2.2012 20:00 Čadca @ Deja vu PLAGÁT
ATTACK OF RAGE (SK), BETON (SK), KOMATOZ (Rusko)

So 18.2.2012 20:00 Otrokovice @ Hospoda Apollo PLAGÁT
KUTYA HARAP (CZ), KRIMINALITÄT (CZ), BLUES FOR THE REDSUN (CZ)

Ne 19.2.2012 20:30 Uherské hradiště @ klub Mír PLAGÁT
KOMATOZ (Rusko), PROFESOR LEFEBVRE (CZ), BLOOD IN OUR WELLS (CZ)

Št 23.2.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
UK SUBS (UK), TV SMITH (UK), DEGRADACE

Pi 24.2.2012 16:30 Vyšné Ružbachy @ kino Mier PLAGÁT
PYRIMOR, BLACK FISH, BLUE CAT, KAPURA, AMATAE ADEA, SHANDY A ESTER, WILL, MAGIC SEVEN, DÁTUM VÝROBY, AJUST, FEELTER yrimor,Black Fish,Blue Cat,Kapura,Amatae Adea,Shandy a Ester,Swill,Magic Seven,Vaola,Dátum výroby,Ajust,Feelter,

Pi 24.2.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
BORN FROM PAIN (Holandsko), DEAF1CULT0, the TRUTH IS OVER THERE, FILTHY MINDS, AWRIZIS

So 25.2.2012 Rakovník
P.V.A. (CZ), RED INSECT (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), RETROPROTEST (CZ), UCHÁZÍM (CZ), V.O.H. (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)
benefit na psí útulok v Rakovníku

So 25.2.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BORN FROM PAIN (hard core, Holandsko), ABHORRENCE (SK), ANTE PORTAS (SK)

So 25.2.2012 20:30 Brno @ Favál PLAGÁT
PLEXIS (CZ), GANGNAILS (CZ), APPLE JUICE (CZ)

Ne 26.2.2012 17:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
burza muziky, zinov, kníh, handier..
od 20:30 premietanie filmu American hardcore

Ne 26.2.2012 19:00 Brno @ Muzak PLAGÁT
FEASTEM (Fínsko), GAF (Fínsko), NOTHING MORE TO EAT (Fínsko), SHEEVA YOGA (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)

St 29.2.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MUCKY PUP (crossover, USA), SAPROPHYTE (SK)

Št 1.3.2012 19:00 Martin @ FBC Club
KOFFIN KATS (USA)

Pi 2.3.2012 17:00 Trnava @ Gonzo tavern
piatok: HASH, ..
sobota: SISTEM ERORR, DAFY AND THE RAFTERS, KAČAKURA

So 3.3.2012 Moravská Třebová PLAGÁT
ZOČI VOČI, GOOD BYE LENIN, BAČOVA FUJARA, the ROCKET, WE ON THE MOON, RETRO JOKERS, EXOTS, BEZNADĚJNÝ PŘÍPAD, BOMBS FROM HEAVEN, COOKIES, NEOSOUND, LAST TIME, YOUR LAST BREATH

So 3.3.2012 20:00 Rožňava @ RC Cold Llght
PSEUDOSAPIENS (SK), HOLY FUCKT! (SK), MARION (SK)
ZRUŠENÉ!

So 3.3.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
DR. PAKO (SK), P.N.D. (SK)
+ afterpárty

Ut 6.3.2012 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Punishment park

Pi 9.3.2012 Jihlava @ Ponorka
RAPSÖD (5 rokov, krst 7"), PRŮMYSLOVÁ SMRT, STOLEN LIVES, SEE YOU IN HELL, RUIDOSA INMUNDICIA (Rakúsko)

Pi 9.3.2012 19:00 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
SPÍNACÍ ŠPENDLÍK (CZ), HASIACI PRÍSTROJ (SK), PUNKRÁDIO (SK), MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ (SK)

So 10.3.2012 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
RUIDOSA INMUNDICIA (Rakúsko), TELEFON (CZ), VOCATIO INTERNA (SK), SEE YOU IN HELL (CZ), TOMORROWS HELL (CZ), PRÜGELKNABE (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ)
od 18:00 spoločná vegetariánska/vegánska večera
pokec s Vrahmi s Rožnova o fungovaní miestneho punkového fleku

So 10.3.2012 20:00 Nitra @ Valašský šenk PLAGÁT
JET SONS (Poľsko)

Ne 11.3.2012 Košice @ Collosseum
JET-SONS (Poľsko)

Pi 16.3.2012 20:00 Napajedla @ bar Malina PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), ROXOR (SK), MAD PIGS (CZ), TOMORROWS HELL (CZ)

Pi 16.3.2012 20:00 Šaľa @ Astoria pub PLAGÁT
JACK (Maďarsko), ALEA IACTA EST, GAME MISCONDUCT (Maďarsko), 9TH LIFE, THE CITADEL

Pi 16.3.2012 20:00 Láb @ club L.a.b. PLAGÁT
DAFY AND THE RAFTERS (SK), STRIGULI (SK), BLIND RÄTTVISA (SK), BARNEY GUMBLE (SK), HATE CONTROL (SK), PRINCESS KNOCKED OUT THE GARDENER (SK)

Pi 16.3.2012 20:00 Havlíčkův Brod @ Tempo underground café PLAGÁT
KONFLIKT (SK), RV-4 (CZ), BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ), ČERVENÁ CIHLA (CZ), S.P.D. (CZ)

Pi 16.3.2012 20:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
TUPAK AMARU (CZ), HIBAKUSHA (CZ)

So 17.3.2012 17:00 Vrútky @ piváreň U Beby PLAGÁT
DPH (SK), CHERNOBYL CHILDREN (SK), JELLY BABIES (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), CAUSA INVIDIA (SK), IDÉE FIXE (SK)
benefičný koncert

So 17.3.2012 19:00 Vsetín @ Jatka PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), ROXOR (SK), MAD PIGS (CZ), TOMORROWS HELL (CZ)

So 17.3.2012 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TUPAK AMARU (anarcho punk, ČR), HIBAKUSHA (grinding mincing crusting, ČR), JAKUBYSKO (režisérsky grind violence, Zvolen)

So 17.3.2012 21:00 Čadca @ Deja vu PLAGÁT
HERETIX (SK), EX-LEX (CZ), DIVNÍ HOSTI (CZ)

Po 19.3.2012 19:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
THREATS (UK), TYPHOON MOTOR DUDES (Nemecko)
ZRUŠENÉ!

Ut 20.3.2012 Vsetín
THREATS (UK)
ZRUŠENÉ!

Pi 23.3.2012 Košice @ Collosseum
BOHEMIAN HETYARS (Maďarsko)

Pi 23.3.2012 19:00 Martin @ FBC Klub
VPN, 50% PANNA, FRAKTURA SWASTIKAS, REÁLNA FIKCIA, BRMBOLCE

Pi 23.3.2012 19:00 Bratislava @ Randal
PRINCOVIA (SK), KAKTUS (SK), the BULLBOXERS (SK)

Pi 23.3.2012 20:00 Bratislava @ Obluda
CLASH CITY REBELS (Maďarsko), PARAMONES, TIMEBOMB (Maďarsko)

So 24.3.2012 Kanianka pri Prievidzi @ Matrix klub
BETON (SK), ČAD (SK), MINDFUCK (SK)

So 24.3.2012 18:00 Stříbrná Skalice @ Na Marjánce
ATAQUE SUICIDA (Brazília), FESTA DESPERATO (CZ), V.O.H. (CZ), PRAY FOR DEATH (CZ), MURUROA (CZ), KRUGER (CZ)

So 24.3.2012 19:30 Bardejov @ Jazz rock café
CONTAINER, P.A.S., SABOTÁŽ

So 24.3.2012 20:00 Trenčín @ Boogie bar
PRINCOVIA (SK), ZAŠITÁ DIERA (SK), the BULLBOXERS (SK), the 77 (SK)

Ne 25.3.2012 19:00 Košice @ Collosseum
NAPALM DEATH (UK), HYPNOS (CZ), BRUTALLY DECEASED (CZ), ČAD

Po 26.3.2012 Košice @ Tabačka PLAGÁT
BANE (USA), CRUEL HAND (USA), ROTTING OUT (USA)

Po 26.3.2012 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
BEAR TRAP (USA), WITCH CULT (UK), VOCATIO INTERNA

Po 26.3.2012 20:00 Ostrava @ Barrák music club PLAGÁT
REZUREX (USA), ČEMU NEROZUMÍŠ (CZ)

St 28.3.2012 21.00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
BÖKANÖVSKY (Francúzsko), BEAR TRAP (USA), WITCH CULT (UK), REMEK (CZ), WHO NEEDS MAPS (Francúzsko)

Št 29.3.2012 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
REZUREX (USA), LOUDER! (SK), NEW VILLAGE GANG (SK)

Št 29.3.2012 19:00 Košice @ Collosseum
GOOD REASON (SK), BACKROLL (SK)

Pi 30.3.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), the PELICANOS (SK)

Pi 30.3.2012 19:00 Vysoké Mýto @ DDM Mikádo PLAGÁT
BEAR TRAP (USA), WITCH CULT (UK), FESTA DESPERATO (CZ), STOLEN LIVES (CZ), MORROW (CZ)

Pi 30.3.2012 20:00 Havlíčkův Brod @ Tempo underground café PLAGÁT
SHATTER (CZ), PORK SODA (CZ), SUITHATERS (CZ), ILLNESS (CZ), SOCIAL PARTY (CZ), MEJ-DEJ (CZ)

Pi 30.3.2012 20:00 Topoľčany @ Bar Bar
SPS (CZ)

So 31.3.2012 Prešov @ Pumpa music club
SCHIZMA (Poľsko), SAPROPHYTE (SK)

So 31.3.2012 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA, the PELICANOS

So 31.3.2012 Bratislava @ MMC
THERAPHY? (UK), HERETIX (SK)

So 31.3.2012 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (CZ), KRIMINALITÄT (CZ), the BAROCKERS (CZ), MORSA (CZ)

Po 2.4.2012 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
SECRETARIAN VIOLENCE (UK / Švédsko / USA), BOILING POINT (SK)

Po 2.4.2012 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
the SHINING (Holandsko), RADIATION (SK), BARNEY GUMBLE (SK)

Po 2.4.2012 20:00 Ostrava @ Hardcore cafe Plan B PLAGÁT
FUCK THE FACTS (Kanada), PSYCHOFAGIST (Taliansko), HIBAKUSHA (CZ)

Ut 3.4.2012 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
the SHINNING (Holandsko), BOILING POINT (SK)

Ut 3.4.2012 Ostrava @ Hardcore cafe Plan B PLAGÁT
METRALLETA (Španielsko), THRASHEARTH (CZ)

Ut 3.4.2012 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
FUCK THE FACTS (Kanada), PSYCHOFAGIST (Taliansko). ADACTA, MIDNATT DÖD, GOT A WOLF

Ut 3.4.2012 19:00 Bratislava @ Garáže pod prístavnym mostom PLAGÁT
FEJLFIX (Dánsko), BARNEY GUMBLE (SK)

Št 5.4.2012 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA

Št 5.4.2012 Košice @ Collosseum
FUCK THE FACTS (Kanada), PSYCHOFAGIST (Taliansko) , KILLCHAIN (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK)

Št 5.4.2012 20:00 Ostrava @ Hardcore cafe Plan B PLAGÁT
GRIDE (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), BACK THEN (CZ)

Pi 6.4.2012 Liptovský Mikuláš @ Musick PLAGÁT
REMEK (CZ), PAPERPLANECRASH (Slovinsko)

Pi 6.4.2012 Piešťany @ Lodenica muzik pub PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA

Pi 6.4.2012 19:00 Zvolen @ MRC PLAGÁT
ILEGALITY (SK), PIVNICA (SK), CHILLY PRÁSHOCK (SK), NA SMIECH (SK), MAD FACES (SK)

Pi 6.4.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
GRIDE (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), PRÜGELKNABE (CZ), LUTRA (SK)

Pi 6.4.2012 20:00 Štoky u Jihlavy @ Stará kovárna PLAGÁT
ARCISKAČÁNY (CZ), CARRERA KAI (CZ), LIGHT SUGAR DREAMING (CZ), AFT (CZ), TÍSŇOVÝ VOLÁNÍ (CZ)

So 7.4.2012 Brno @ Favál PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA, ZEMĚŽLUČ, BESTIA TRIUMPHANS

So 7.4.2012 Košice @ Tabačka PLAGÁT
REMEK (CZ), PAPERPLANECRASH (Slovinsko)

So 7.4.2012 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
V.A.P. (CZ), ODKLON (SK), NA SMIECH (SK), BLIND RÄTTVISA (SK)

So 7.4.2012 19:30 Brezno @ Bombura
ILÚZIA (SK), RATS GET FATS (SK), 9TH LIFE (SK)

So 7.4.2012 19:30 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
NAČO NÁZOV (SK), KAMUFLÁŽ (SK), CLIFTONS (SK)

So 7.4.2012 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
SOKEA PISTE (Fínsko), GRIDE (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), TELEFON (CZ)

So 7.4.2012 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
PUNK KON TXORIZO (Španielsko), EXPERIMENT HOMO SAPIENS, BOMBATÖLCSÉR

Ne 8.4.2012 Bratislava @ U Očka
RISE AND FALL (Belgicko), OATHBREAKER (Belgicko), the SECRET (Taliansko)

Ne 8.4.2012 Pardubice @ RC Ponorka PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA

Ne 8.4.2012 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
VEĽKONOČNÁ ZABÍJAČKA V.:
GRIDE (fast core grind, CZ), SHEEVA YOGA (power violence, CZ), VOCATIO INTERNA (power violence, Čadca), PRÜGELKNABE (fast core power violence, CZ)
po koncerte súťaž o najštipľavejšie vege jedlo.

Ne 8.4.2012 20:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
RYHA (SK), REMEK (CZ), PAPER PLANE CRASH (Slovinsko), DAWN TO COME (SK)

Ne 8.4.2012 20:30 Malacky @ Pivareň Atrium PLAGÁT
D.R.S. (SK), BLIND RÄTTVISA (SK)

Ne 8.4.2012 21:00 Rožňov pod Radhoštem @ Vrah PLAGÁT
SOKEA PISTA (Fínsko), BUCKET FLUSH (USA), INNOXIA CORPORA, TELEFON

Po 9.4.2012 Praha @ Matrix PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA

Ut 10.4.2012 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: the Corporation

Ut 10.4.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
HEART IN HAND (UK), POLAR (UK), THE FALL OF GHOSTFACE

Ut 10.4.2012 20:30 Ostrava @ Hardcore cafe Plan B PLAGÁT
AFTER THE LAST SKY (UK), SHEEVA YOGA (CZ), BREAKFAST CLUB (CZ), PRÜGELKNABE (CZ)

St 11.4.2012 Napájedlá @ bar Malina PLAGÁT
AFTER THE LAST SKY (UK)

St 11.4.2012 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
the CANYON OBSERVER (Slovinsko)

St 11.4.2012 20:00 Olomouc @ U-klub PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA, ZATREST

Št 12.4.2012 Ostrava @ Barrák music club PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA

Št 12.4.2012 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CANYON OBSERVER (Slovinsko), DAWN TO COME (SK)

Pi 13.4.2012 Košice @ Collosseum
HOUBA (CZ), PUNK FLOID (CZ)

Pi 13.4.2012 Michalovce @ Subteren PLAGÁT
the CANYON OBSERVER (Slovinsko)

Pi 13.4.2012 Bratislava @ Randal
ZÓNA A (SK), the FIALKY (CZ), WILDERNESS (SK)

Pi 13.4.2012 19:00 Michalovice u Havlíčkova Brodu @ KD PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA, VHS, CLIMAX, VISION DAYS, MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA, AGGRESSIVE TYRANTS, NOVOVESKA, HIGHSTREET HOOLIGANS

Pi 13.4.2012 20:00 Zvolen @ Music rock cafe PLAGÁT
LYCANTHROPHY (CZ), ALEA IACTA EST (SK), JAKUBYSKO (SK), GORDON SHUMWAY (SK)

Pi 13.4.2012 20:30 Brno @ Melodka PLAGÁT
CHARGE 69 (Francúzsko), DESTRUCT (USA), DCOI (USA), MAD PIGS (CZ), DEAD MANS SOLDIERS (CZ)

So 14.4.2012 Žilina @ Smerr pub PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA

So 14.4.2012 Bardejov PLAGÁT
the CANYON OBSERVER (Slovinsko)

So 14.4.2012 Nitra @ Nová pekáreň
ZÓNA A (SK), the FIALKY (CZ), WILDERNESS (SK)

So 14.4.2012 21:00 Čadca @ Deja Vu PLAGÁT
DRIP OF LIES (Poľsko), HIBAKUSHA (CZ), MILANO (CZ)

So 14.4.2012 21:00 Bratislava @ Obluda
LYCANTHROPHY (CZ), IDIOTS PARADE, ALEA IACTA EST, BLIND RÄTTVISA

Ut 17.4.2012 Brno
DEMOKHRATIA (Alžírsko), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)

Št 19.4.2012 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), ILEGALITY (SK)

Št 19.4.2012 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
CONTROLLED EXISTENCE (CZ), MINDFUCK (SK), NONPROLIFIC (SK), KRUTÁ ZIMA (SK)

Pi 20.4.2012 Košice @ Collosseum
FARLERS FURY (Kanada), JET8 (CZ)

Pi 20.4.2012 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Pi 20.4.2012 Turzovka @ Depo klub PLAGÁT
CONTROLLED EXISTENCE (CZ), MINDFUCK (SK), SMÍCH HYEN (CZ), VOCATIO INTERNA (SK)

Pi 20.4.2012 18:30 Ostrava @ Barák PLAGÁT
ISACAARUM, INGROWING, TOP SEKRET, CRANIOTOMY, HAVE THE MUNCHIES, VIRTUAL VOID

Pi 20.4.2012 19:00 Nemšová @ Fans club PLAGÁT
E!E (CZ), TRI GROŠE (SK), the 77 (SK), UHOL DOPADU (SK)

Pi 20.4.2012 19:00 Prešov @ krčma U Ponča
NO FUTURE (SK), REÁLNA FIKCIA (SK), NEZÁUJEM (SK), DOXICHTU (krst CD, SK)

So 21.4.2012 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
CONTROLLED EXISTENCE (CZ), MINDFUCK (SK), MASSMORD (SK)

So 21.4.2012 19:00 Banská Bystrica @ klub 77
TOY PIŠTOĽS (krst CD, SK), NA SMIECH (SK), PIVNICA (SK)

So 21.4.2012 20:00 Žďár nad Sázavou @ Batyskaf PLAGÁT
CATHETER (USA), STREETWALKER (USA), BOILING POINT (SK), LYCANTHROPHY (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), BESTIA TRIUMPHANS (CZ), DISBEATLESS (CZ)

So 21.4.2012 20:00 Hodslavice @ Falcon PLAGÁT
TOP SEKRET (CZ), BLOOD MANACLE (CZ), DEAF1CULT0 (CZ), FIREZONE (CZ)

So 21.4.2012 21:00 Rožňov pod Radhoštem @ Vrah PLAGÁT
TIME OF MY LIFE (SK), ILÚZIA (SK), RATS GET FAT (SK), MILANO (CZ)

Ne 22.4.2012 19:00 Žiar nad Hronom @ Next bar PLAGÁT
CATHETER (USA), STREETWALKER (USA), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), MINDFUCK (SK)

Po 23.4.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
IRRADIATES (Francúzsko)

Po 23.4.2012 20:00 Bratislava @ Café Merian PLAGÁT
ERIC AYOTTE (USA)

Ut 24.4.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
TOASTERS (USA), SULTAN SOLIMAN (CZ), VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ)

Ut 24.4.2012 20:00 Bardejov @ Angels pub PLAGÁT
IRRADIATES (Francúzsko), POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI (SK)

Ut 24.4.2012 20:30 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
CATHETER (USA), STREETWALKER (USA), BETON (SK)

St 25.4.2012 Brno @ Vegalité
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Št 26.4.2012 Bratislava @ Randal PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA, ILEGALITY

Št 26.4.2012 20:00 Nitra @ Valašský šenk PLAGÁT
SUPERPILOT (CZ)

Pi 27.4.2012 Šaľa @ Metro PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), HERETIX (SK), ILEGALITY (SK)

Pi 27.4.2012 Prešov
SUPERPILOT (CZ)

Pi 27.4.2012 Ostrava @ Hardcore cafe Plan B PLAGÁT
ZEITGEIST (Taliansko), DIORRHEA (Taliansko), COZDEF (CZ)

Pi 27.4.2012 20:00 Trenčín @ Boogie bar
BOBBY SIXKILLER (Francúzsko), FOOLPROOF RIDDIMS (SK)

Pi 27.4.2012 20:00 Vsetín @ Tři opice
VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ), ODPAD (SK), TATROSKA (CZ)

So 28.4.2012 Prievidza @ Element music club PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), ILEGALITY (SK)

So 28.4.2012 Turzovka @ Depo club PLAGÁT
ROZPOR (SK), TIME OF MY LIFE (SK), ODKLON (SK), ÚNIKOVÝ VÝCHOD (SK), NAD VECOU (SK)

So 28.4.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SUPERPILOT (CZ), PELIKANOS (SK)

So 28.4.2012 20:00 Sereď @ Kemping
BOBBY SIXKILLER (Francúzsko), FOOLPROOF RIDDIMS (SK)

Ne 29.4.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BOBBY SIXKILLER (Francúzsko), FOOLPROOF RIDDIMS (SK)

Ne 29.4.2012 20:00 Bratislava @ Fuga
BOBBY SIXKILLER (Francúzsko), FOOLPROOF RIDDIMS (SK)

Po 30.4.2012 20:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
PYROKLAST (USA), RADIATION (SK)

Po 30.4.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
RENO DIVORCE (USA), BOMBS FROM HEAVEN (CZ), MADFALLS (CZ), JZD (CZ)

Pi 4.5.2012 18.00 Brezno @ Pod zeleným stromom
PEXESO (CZ), PIVNICA (SK), STRATA VKUSU (SK), PUNKRÁDIO (SK)

Pi 4.5.2012 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
CLOVER (Taliansko), STREGESTI (Poľsko), SHEEVA YOGA (CZ), COZ DEF (CZ)

Pi 4.5.2012 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
BOB (CZ), DAYDREAM (CZ), TALES OF ERROR (CZ)

So 5.5.2012 17:00 Věžnička na Vysočině PLAGÁT
vonku: ODEUR DE VIOLETTES (CZ), EDOSHŮV KURNIK (CZ), FAKNÉ (CZ)
od 19:00 vo vnútri: ROAD KILL ZOMBIES (CZ), KYKLOS GALAKTIKOS (CZ), OR (CZ), VÁCLAV KLAUS (CZ)
futbalový turnaj od 10:00, behom dňa prednáška, premietanie, diskusia, ..

So 5.5.2012 18:30 Komárno @ Knižnica PLAGÁT
HUMAN ERROR (Maďarsko), TRANZ (SK), DISENT (SK)

So 5.5.2012 20:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
the PSYKE PROJECT (Dánsko), ANIME TORMENT (CZ), RATS GET FAT, HOPELESS YOUTH (SK)

Po 7.5.2012 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
OI POLLOI (legenda anarcho hcpunku, Škótsko), CZOSNEK (hcpunk, Poľsko), ILEGALITY (hcpunk, Topoľčany), ADACTA (crustcore, Bratislava), BARNEY GUMBLE (crust punk, Sereď), WYNSTON SMYTH (crust hc punk, Košice)

Po 7.5.2012 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
DISTRESS (Rusko), HUMAN ERROR (Maďarsko), RIGHT TO KILL, MASSMORD

Ut 8.5.2012 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Into the wild

Ut 8.5.2012 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
MISMAL (Švédsko), BETON (SK), BARNEY GUMBLE (SK), ADACTA (SK)

Št 10.5.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
LOSE THE LIFE (Švédsko), CITIZENS PATROL (Holandsko), CHARLY BONE (Rakúsko)

Pi 11.5.2012 Viedeň @ Pankahyttn PLAGÁT
OI POLLOI (Škótsko)

Pi 11.5.2012 17:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
ROXOR (SK), K.I.T.T. (SK), BASAL BANAR (SK), WYNSTON SMYTH (SK), WARPATH (SK), PASKUDA (SK), D.N.O. (SK)
premietanie, distro, guláš

Pi 11.5.2012 - 12.5.2012 20:00 Přehrada Bystrička @ Areál letního kina PLAGÁT
CULTBURGER PICNIC:
piatok: MALIGNANT TUMOUR (CZ), ČAD (SK), NE!BUDEME (CZ), KUTYA HARAP (CZ), VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ)
sobota: OI POLLOI (Škótsko), TRIGGER EFFECT (Kanada), TYPHOON MOTOR DUDES (Nemecko), POWER (Nemecko), KONFIDENT (CZ), TELEFON (CZ), DÚISG! (Škótsko), the PUBLIC (CZ)

Pi 11.5.2012 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
S.P.S. (CZ)

So 12.5.2012 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
ROZPOR, CATASTROFY, HERETIX

So 12.5.2012 17:00 Pardubice @ Žlutý pes PLAGÁT
OBSCENE SOCIETY 2012:
MOB 47 (Švédsko), DESPERAT (Švédsko), ROXOR (CZ), MALIGNANT TUMOUR (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), PRÜGELKNABE (CZ), MÖRKHIMMEL (CZ), MARCH OF THE HORDES (CZ), GRIDE (CZ), HOW LONG? (CZ)

So 12.5.2012 18:00 Bardejov @ Jazz rock café
VIA CREATIVA, ZATREST (CZ), SISTEM ERORR, NIEČO NAVYŠE
benefičný koncert, ktorého výťažok pôjde pre týrané psy

So 12.5.2012 20:00 Nový Jičín @ Eso bar PLAGÁT
BOYCOTT, TWISTED TRUTH, AGGRESSIVE TYRANS, ETERNITY

Ne 13.5.2012 Nowy Sącz @ Zdarta Płyta
OI POLLOI (UK), CZOSNEK (Poľsko), AUSCHWITZ RATS (Poľsko)

Ne 13.5.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TOASTERS (USA), KARAVANA (SK)

Ne 13.5.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
ARMIA (Poľsko), BLACK AND BLUE (CZ)

Po 14.5.2012 Praha @ 007
OI POLLOI (Škótsko)

Pi 18.5.2012 20:00 Viedeň @ Venster 99 PLAGÁT
VIVISEKTIO (Fínsko), KURWA APARATA (Rakúsko), DISENT (SK)

So 19.5.2012 Bratislava @ Randal
EDDIE AND THE HOT RODS (UK), GUITAR GANGSTERS (UK), HERETIX (SK)

So 19.5.2012 Trenčín @ Boogie bar
SAINT AND SINNERS (CZ), HAPPY COCKS (SK)

Ne 20.5.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
EDDIE AND THE HOT RODS (UK), GUITAR GANGSTERS (UK), the CROOKED BEATS (CZ)

Po 21.5.2012 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
GUITAR GANGSTERS (UK), EDDIE AND THE HOT RODS (UK), the BULLBOXERS (SK)

Ut 22.5.2012 Topoľčany @ Bar bar
SPIDER CREW (Rakúsko)

St 23.5.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
STILL RING TRU (USA), FISH AND CHIPS (CZ)

Št 24.5.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
NOWHITERAGS (Taliansko), ILÚZIA (SK), 9TH LIFE (SK), INFAMIA (Taliansko)

Pi 25.5.2012 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
WOSLOM (Brazília), HUNTED SCRIPTUM (Portugalsko), LYCKA TILL (Švédsko)

So 26.5.2012 14:00 Vršovka u Nového Města nad Metují @ Letní areál PLAGÁT
ZÓNA A (SK), N.V.Ú. (SK), NEŽFALEŠ (CZ), ZPUTNIK (CZ), EVERYHATE HATE (CZ), BAD LOVERS (CZ), LOS CANDELABROS (CZ), STOLEN LIVES (CZ), PLH (CZ)

So 26.5.2012 19:30 Trnava @ Art klub PLAGÁT
LYCANTROPHY (CZ), ANIMALITY (SK), GORDON SHUMWAY (SK), IMMORALITY (SK)
ZRUŠENÉ!

So 26.5.2012 20:00 Partizánske @ Bar Maják PLAGÁT
DR.PAKO (SK), ČAD (SK), ATTACK OF RAGE (SK), HAPPY COCKS (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

Št 31.5.2012 Praha @ Cross PLAGÁT
ASO NAGA (CZ), CULTURE OF DEATH (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), CRIPPLEKORPS (CZ), SANITÄR (CZ)

Pi 1.6.2012 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
NOTIMEFOR (Taliansko), N.S.O.S. (CZ), FELLASEA (CZ)

So 2.6.2012 Nové mesto nad Váhom
DZIECIZBECZEK (Poľsko)

So 2.6.2012 15:00 Kopřivnice @ Chata pod Červeným kamenem PLAGÁT
KAUFLANT (CZ), DEAD BLUES (CZ), LU (CZ), B4 (CZ), OTK (CZ), DIKOLSON (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), PISSKIT (SK), ARAN EPOCHAL (CZ), the FINALLY (CZ), MURKY AJAR (CZ)

So 2.6.2012 18:00 Bratislava @ garáže pod prístavným mostom PLAGÁT
SPASM (CZ), DISTROPHY (SK), SPINLESS FUCKERS (CZ), SPERM OF MANKIND (SK)

So 2.6.2012 19.00 Frýdek - Místek @ Sokolík
NIHILIZM (Poľsko), the NEUNIKNEŠ (CZ), BLACK AND BLUE (CZ), VETO (CZ)

Ne 3.6.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
ADAM BOMB (USA), COCAINE PARTY (CZ)

Po 4.6.2012 20:00 Opava @ Music bar Jam PLAGÁT
ADAM BOMB (USA), COCAINE PARTY (CZ)

Ut 5.6.2012 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Miesto zvané Chiapas

Ut 5.6.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
TODOS CAERÁN (Kanada), CAVALCADES (Škótsko)

Ut 5.6.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
TWITCHING TONGUES (USA), Frustration (Írsko)

Pi 8.6.2012 - 9.6.2012 19.00 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
PALLASIT FEST X.:
piatok: P.S.P. (CZ), красный кирпич (CZ), PROPAGANDA (CZ), UCHÁZÍM (CZ), DEZINFEKCE (CZ), AGGRESSIVE TYRANS (CZ)
sobota: KONTUZE (CZ), PRAY FOR DEATH (CZ), INTO SIKNESS (Mexiko), FORMACE (CZ), RV4 (CZ), NOT! (CZ), KONFIDENT (CZ), KOBRA XI (CZ), RABIES (CZ), K.A.I.N. (Rakúsko), SIX - SCORE (Rakúsko), LYCANTHROPHY (CZ), SAYWHY? (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), LIFE POSSESSION (CZ)
vychádza LP kompilácia Tribute to Pallasit, vege kuchyňa, stanovanie u rieky, ..

Pi 8.6.2012 19:00 Jihlava @ garáž DIY PLAGÁT
K.A.I.N. (Rakúsko), DISBEATLESS (CZ)
vegan grilovačka

So 9.6.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
K.I.T.T. (SK), BARNEY GUMBLE (SK), T.R.A.N.Z. (SK), SKATE HOSPITAL (SK)
ZRUŠENÉ

Ne 10.6.2012 Bratislava @ Fuga
WHORESNATION (Francúzsko), ALEA IACTA EST (SK), DISTAX (SK)

Ut 12.6.2012 Košice
INTEGRITY (Belgicko / USA), ..
ZRUŠENÉ!

Pi 15.6.2012 20:00 Svitavy CZ
TOP SEKRER, TWISTED TRUTH, BEHIND THE CEMETERY WALL, HIGH PURITY, MACERACE

Pi 15.6.2012 20:00 Poprad @ Rock fabric
VULVATHRONE (Slovinsko), DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND (CZ), GUTALAX (CZ), E.R.C.P. (CZ), G.O.R.E. (CZ), BOMBATOLCSÉR (CZ), BRUTE (SK)

So 16.6.2012 18:00 Žilina @ Bullwar bar PLAGÁT
WYNSTON SMYTH (SK), VOCATIO INTERNA (SK), SWRAB (SK), K.I.T.T. (SK), PRÜGELKNABE (CZ)
krst split sedempalca VOCATIO INTERNA / K.I.T.T.
PRESUNUTÉ Z 26. 5.

So 16.6.2012 19:00 Žilina @ Retro klub
the BULLBOXERS (SK), the 77 (SK), ZAŠITÁ DIERA (SK)

So 16.6.2012 20:00 Bánovce nad Bebravou @ Wood pub PLAGÁT
ZHODA NÁHOD (SK), PSYCHICKY NA DNE (SK), GODNOISE (SK), SAYRAYT (SK)

Ne 17.6.2012 17:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
burza muziky a iných vecí
+ premietanie, jedlo

St 20.6.2012 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
MUNDO MUERTO (USA), SEE YOU IN HELL (CZ), MIDNATT DÖD (CZ), the INTRUDERSS (CZ)

Št 21.6.2012 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TOTAL CHAOS (USA), DOXICHTU (SK)

Št 21.6.2012 20:00 Liptovský Mikuláš @ Kino Nicolaus
premietanie: Don´t stop

Pi 22.6.2012 Prešov @ krčma U Ponča
MALIGNANT TUMOUR (CZ), BETON (SK),HUMAN HUMMUS (SK), WYNSTON SMYTH (SK)
ZRUŠENÉ!

Pi 22.6.2012 Hradec Králové @ Pivnice U bejka
TOTAL CHAOS (USA), DISTANCE (CZ), the SARCASTIX (CZ)

Pi 22.6.2012 - 23.6.2012 14:00 Nekoř PLAGÁT
AGAINST THE STREAM III.:
MAD PIGS, TUPAK AMARU, FEAR OF EXTINCTION, HIROSHIMA NIGHTMARE, ASSESSOR, THALIDOMIDE, ONANIZER, PROPAGANDA, ŠKODA 120, HIBAKUSHA, 6MAS, EXORCIZPHOBIA, ODE ZDI KE ZDI, BIG BEER TERROR
futbalový turnaj

Pi 22.6.2012 18:00 Poprad @ Haliganda PLAGÁT
ČAD (SK), MÖRKHIMMEL (CZ), DISTAX (SK), ČAK NOJS (SK)

Pi 22.6.2012 - 23.6.2012 18:00 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
MEGASHIT FOREVER 6:
piatok: UNNATENDED FUNERAL (SK), TIME OF MY LIFE (SK), LOS PASTWA (Poľsko), WYNSTON SMYTH (SK), TERMINUS (SK)
reagge párty: Thierry Ebam (Afrika)
sobota: BOILING POINT (SK), AUSWITZ RATS (Poľsko), K.I.T.T. (SK), SIN OF LILITH (CZ), the PURPOSE (SK), KAMUFLÁŽ (SK)
výber z festivalu animovaných filmov
distro, vege jedlo, ..

So 23.6.2012 Jeseník @ Ski areál Na Smrťáku
GOMORA (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), SUDETUIA NON CANTAT (CZ), RACHOT PĚTKY (CZ), ŠROUBY (CZ)

So 23.6.2012 Komjatice @ Futbalový štadión PLAGÁT
DEGRADACE (CZ), ODPAD (SK), HAPPY COCKS (SK), MASSMORD (SK), ZHODA NÁHOD (SK), LOST SOULS (SK)

So 23.6.2012 13:00 Hostašovice @ Areál U Zrzávky
TOP SEKRET (CZ), NUCLEAR VOMIT (CZ), AMOCLEN (CZ), GUTALAX (CZ), MINCING FURY (CZ), PRASELIZER (CZ), G.O.R.E. (CZ), OROS (CZ), CUTTING EMBRYO (CZ), BASIC OF TORTURE PROCESS (CZ), ATTACK OF RAGE (SK), DEAF1CULT0 (CZ), BLOOD MANACLE (CZ), COZ DEF (CZ)

So 23.6.2012 19:00 Vranov nad Topľou @ Abadon PLAGÁT
MÖRKHIMMEL (CZ), ROXOR (SK), DAWN TO COME (SK), K.I.T.T. (SK)

Ne 24.6.2012 Košice @ Collosseum
burza nepotrebných vecí

Ne 24.6.2012 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
ASTRONAUTALIS (USA), BLEUBIRD (USA)

Ne 24.6.2012 17:15 Žilina @ Bôrik pri Športovej hale PLAGÁT
protest proti cirkusom

Ne 24.6.2012 19:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
MÖRKHIMMEL (CZ), EWIG FROST (Rakúsko), EXILENT (Nemecko), TOMORROWS HELL (CZ)

Ne 24.6.2012 19:00 Žilina @ Retro club
DOBYTĆÍ MOR (CZ), GENITAL DESTRUCTION (CZ), CELLS (SK)
ZRUŠENÉ!

Ut 26.6.2012 20:00 Topoľčany @ Bar bar PLAGÁT
the SPUDMONSTERS (USA), ZAČIATOK KONCA (SK), CHARLY BONE (Rakúsko)

Ut 26.6.2012 20:00 Velké Meziříčí @ Rock depo PLAGÁT
CITY RATS (Izrael), BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ), TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ (CZ)

Št 28.6.2012 14:00 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
the FIALKY (CZ), NEZFALEŠ (CZ), N.V.Ú. (CZ), KOHOUT PLAŠÍ SMRT (CZ), SEEGERS (CZ), HOUBA (CZ), PROTI SMŘU (CZ), SIDNEY (CZ), VISION DAYS (CZ)

Pi 29.6.2012 20:00 Štoky u Jihlavy @ Stará Kovárna PLAGÁT
COCA CORE COMPANY (CZ). ZPUTNIK (CZ), URGH (CZ), D.O.P. (CZ), HIGHSTREET HOOLIGANS (CZ)

So 30.6.2012 13:00 Jalubí @ Areál fotbalového hřiště
NEXT UNDER (CZ), BETHRAYER (CZ), SHADOW AREA (CZ), the TRUTH IS OUT THERE (CZ), CORPOSANT (CZ), MENTALLY CORRUPTED (CZ), BAD FACE (CZ), TARTAR0:S (CZ), HALALÍ (CZ), SPINELESS FUCKERS (CZ), TOP SEKRET (CZ)

So 30.6.2012 21:00 Čadca @ Deja vu
PISSKIT (SK), LE CHRIST HYPERCUBISTIC (CZ), VESTIGES (USA)

Ne 1.7.2012 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
USURPRESS (Švédsko), BARBARIAN (Taliansko), SMRTONOS (SK)

Po 2.7.2012 20:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
USURPRESS (Švédsko), BARBARIAN (Taliansko), BETON (SK)

Pi 6.7.2012 - 7.7.2012 Rtanj Bolevac @ Holy moutain PLAGÁT
STONERIZED PULJP X.:
piatok: TORN FROM EARTH (Maďarsko), NOMEGA (Rumunsko), VOID FORGER (Rumunsko), GYPSY WIZARD AND THE PROPHETS OF DOOM (Srbsko), INTAKT (Srbsko), VIŠE OD MILIMETRA (Srbsko)
sobota: LAST LEGION ALIVE (Taliansko), METHADONE SKIES (Rumunsko), HAZARDER (Srbsko), LIVIA SURA (Rumunsko), SHOCKTROOPERS (Macedónsko), BRICKHEADS (Srbsko),

Pi 6.7.2012 - 7.7.2012 Gorlice @ Lipca PLAGÁT
SIE DZIEJE II:
piatok: ALIANS (Poľsko), ILÚZIA (SK), GA-GA ZIELONE ŽABKY (Poľsko), POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI (SK), BIGGER HALF (Poľsko), GASTLY ONES REVIVAL (SK), PNEUMATIC FROST (Poľsko), PUNK BROTHERS (Poľsko), PARTY 5 (Poľsko), DRIVE ME INSANE (Poľsko), the BILLY GOATS (Poľsko)
sobota: CORRUPTION (Poľsko), ODPAD (SK), ULICZNY OPRYSZEK (Poľsko), ALEA IACTA EST (SK), AWARIAT NATO (Poľsko), CHILLY PRÁSHOCK (SK), CHAłTCORE (Poľsko), WYNSTON SMYTH (SK), AKALLABETH (Poľsko), LOS PASTWA (Poľsko), DARK SECTIOR (Poľsko)
kyvadlová doprava z Bardejova

So 7.7.2012 18:00 Havlíčkův Brod @ restaurace Vídeňská PLAGÁT
SPEICHELBROISS (Nemecko), BRAK (CZ), FOFRTON (CZ)

So 7.7.2012 21:00 Rožňov pod Radhoštem @ Vrah PLAGÁT
ANTIMELODIX (Rusko), SMíCH HYEN (CY)

Ne 8.7.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TORN FROM EARTH (Maďarsko), VIA ANIMA (SK) HARD CHARGER (Kanada)

Ut 10.7.2012 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
MOMS ON METH (Francúzsko), SIN BISHAR (SK), UNATTENDED FUNERAL (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 11.7.2012 - 14.7.2012 Trutnov @ Na bojišti PLAGÁT
OBSCENE EXTREME 2012:
ANDRALLS (Brazília), ASPHYX (Holandsko), BAD DREAMS ALWAYS (Švédsko), BENIGHTED (Francúzsko), BLOCKHEADS (Francúzsko), BLOOD (Nemecko), BLOOD I BLEED (Holandsko), BLOODSOAKED (USA), BOWEL FUCK (CZ), BUFFALO GRILLZ (USA), CEPHALIC CARNAGE (USA), CEPHALIC IMPURITY (Rusko), COCKLUSH (Bulharsko), COKE BUST (USA), DEAD (Nemecko), DEMISOR (Singapúr), DEMONICAL (Švédsko), DISGORGE (Mexiko), DISCHARGE (UK), ENTE (Ekvádor), EVISORAX (UK), EXHUMED (USA), EXORCIZPHOBIA (CZ), EXTINCTION OF MANKIND (UK), FUBAR (Holandsko), GROG (Portugalsko), GUTALAX (CZ), HARD CHARGER (Kanada), HUMAN SCUM (Tunisko), INTERNAL SUFFERING (Kolumbia), JIG-AI (CZ), KEITZER (Nemecko), KRISIUN (Brazília), LOOKING FOR AN ANSWER (Španielsko), M:40 (Švédsko), MALIGNANCY (USA), MASSIVE CHARGE (Francúzsko), NASUM (Švédsko), NECROMORPH (Nemecko), ORIGIN (USA), PLAGUE RAGES (Brazília), POISON IDEA (USA), REPUKED (Švédsko), ROTTENNESS (Mexiko), S.C.A.T. (Rusko), SAKATAT (Turecko), SANITYS DAWN (Nemecko), SICK FIX (USA), SOCIAL SHIT (Argentína), SPLATTERED MERMAIDS (Švédsko), SPLITTER (Švédsko), STOLEN LIVES (CZ), SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION (Francúzsko), SUFFOCATION (USA), TOOLS OF THE TRADE (Malajzia), VOMITORY (Švédsko), VON BÖÖM (Švédsko), VULVECTOMY (Taliansko), WEEKEND NACHOS (USA), WOJCZECH (Nemecko), WOLFBRIGADE (Švédsko), WORMROT (Singapúr), YACÖPSAE (Nemecko)

St 11.7.2012 Čadca @ Déja vu
WORMROT (Singapúr), EVISORAX (UK)

St 11.7.2012 20:00 Havlíčkův Brod @ klub Oko PLAGÁT
M.A.D. BAND (Rusko), NOVOVESKA (CZ)

Pi 13.7.2012 - 14.7.2012 Gdynia @ Ucho
DIY HARD CORE PUNK FEST 8:
ANTISECT (UK), WOLFBRIGADE (Švédsko), SJU SVARA AR (Švédsko), FUTURE RUINS (Švédsko), AGNOSY (UK), LAST LEGION ALIVE (Belgicko), NERVOUS (Nemecko), TZN XENNA (Poľsko), INKWIZYCJA (Poľsko), INFEKCJA (Poľsko), REGRES (Poľsko), CALM THE FIRE (Poľsko), CAST IN IRON (Poľsko), LIFE SCARS (Poľsko)

Pi 13.7.2012 - 14.7.2012 Prešov @ Marakaňa
EAR DRUM KRU (SK), FOOLPROOF RIDDIMS (SK), NO FUTURE (SK), 50% PANNA (SK), N30 (SK), LEBKA & RUFFNECK SOUNDSYSTEM (SK), RVZ0O SOUNDSYSTEM (SK), MC LOOPATA MAKAY (SK), APG! (SK), OVERMIND SOUNDSYSTEM (SK), MŠK CREW (SK), OZRUTA 3000 & PILIER (SK), DANNY BWOI (UK / SK), AKATHA SOUNDSYSTEM (SK), AKATHA (SK), HR BO (SK), PATRA (SK), TURO (SK), IKA SALI (SK), EMD (SK),
DJs: Mirsat, Rudlock, Opex & Cetebe, Klokan, Double J, Paul Diamond, Eric Trane

Pi 13.7.2012 Trenčín @ Boogie bar
DÁŠA FON FĽASA (SK)

Pi 13.7.2012 14:30 Rokytov (okres Bardejov)
SABOTÁŽ (SK), RUŽOVÍ PEŽOTI (SK), SISTEM ERORR (SK), ALTERNATIWE (SK), UŽ DOSŤ! (SK), FUCKTOR (SK), NO FUTURE (SK), ZÁKAZ VJAZDU (SK), DEFORMÁCIA (SK), TERMINUS (SK)

So 14.7.2012 14:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
AUSSITOT MORT (Francúzsko), NINE ELEVEN (Francúzsko), COKE BUST (USA), ABHORRENCE (SK), DAYDREAM (CZ), MÖBIUS (SK)

So 14.7.2012 19.00 Púchov @ Piváreň 6
BARNEY GUMBLE (SK), RATS GET FAT (SK), MACUMBA (SK), TIME OF MY LIFE (SK), JOHNNY BRAVO (SK)

So 14.7.2012 22:00 Rožňava @ Cold Light RC PLAGÁT
NA SMIECH (SK), HOLY FUCKT! (SK)

Ne 15.7.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BIOHAZARD (USA), BENIGHTED (Francúzsko)

Ne 15.7.2012 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
SAKATAT (Turecko), MINDFUCK (SK), PASKUDA (SK), MASSMORD (SK)

Št 19.7.2012 - 21.7.2012 Piešťany @ Lodenica
PUNKÁČI DEŤOM:
G.B.H. (UK), ANALOGS (Poľsko), STAGE BOTTLES (Nemecko), GUITAR GANGSTERS (UK), NAČO NÁZOV (SK), HOUBA (CZ), PUNK FLOID (CZ), ODPAD (SK), SMOLA A HRUŠKY (SK), DUKLA VOZOVNA (SK), KARAVANA (SK), HRANA (SK), CHILLY PRÁSHOK (SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK), N.V.Ú. (CZ), ZHODA NÁHOD (SK), FUERA FONDO (SK), PRAGUE CONSPIRACY (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), ...

So 21.7.2012 12:30 Branišovice PLAGÁT
BRANIŠOVICE XVI:
ANDRALLS (Brazília), MALIGNANT TUMOUR, MINDFLAIR (Nemecko), BUSINESS AS USUAL (Nemecko), V.A.R. (CZ), N.V.Ú. (CZ), TERRORDOME (Poľsko), VANDALI (SK), ŠKODA 120, (CZ) 6MAS (CZ), V DOBĚ MORU (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), OLDSKULLS (CZ), MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMMOUR OF QEER DECAY (CZ)

So 21.7.2012 13:00 Fulnek @ Jerlochovice Autokemp
DEFLORACE (CZ), the TRUTH IS OUT THERE (CZ), TOP SEKRET (CZ), STORMY FLIGHT (CZ), ENNOIA (CZ), the FALL OF GHOSTFACE (CZ), MERETRICES (CZ), TODAY ASHLEY (CZ), SCARLETT AVENUE (CZ), FOLLOW THE WAVES (CZ)

So 21.7.2012 14:00 Vodňany @ Sokolovská louka
FESTA DE LA POHODA:
GRIDE (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), TELEFON (CZ), TUMMO (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), PIVNICA (SK), DEZINFEKCE (CZ), SVINĚ! (CZ), P.S. (CZ), CRIPPLEKORPS (CZ)

So 21.7.2012 20:00 8 km zo Žiaru nad Hronom smer Handlová @ Motorest Dubník PLAGÁT
GRAF ORLOCK (USA), the PUBLIC (SK), BETON (SK), IDIOTS PARADE (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), MINDFUCK (SK), BARNEY GUMBLE (SK), MASSMORD (SK), DRÉN (SK)
distro

Ne 22.7.2012 21:00 Čadca @ Deja vu
ALPINIST (Nemecko), MASAKARI (USA), RATS GET FAT (SK)

Ut 24.7.2012 Humenné @ Nostalgia pub PLAGÁT
LONG WAY DOWN (Holandsko)

Ut 24.7.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
RED ALERT (UK)

St 25.7.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
LONG WAY DOWN (Holandsko)

Št 26.7.2012 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
LONG WAY DOWN (Holandsko)

Št 26.7.2012 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
SAKATAT (Turecko), 6MAS (CZ), ŠKODA 120 (CZ), BOMBATÖLCZÉR (CZ)

Pi 27.7.2012 - 28.7.2012 Hradec Králové @ Letisko PLAGÁT
PLAY FAST OR DONT 2012:
BACKSLIDER (USA), BOILING POINT (SK), DOKUGA (Portugalsko), ENTRAILS MASSACRE (Nemecko), FATUM (Rusko), GERIATRIC UNIT (UK), GRIDE (CZ), HELL DIVISION (Španielsko), KRU$H (Holandsko), LAUTSTÜRMER (Švédsko), LIVSTID (Nórsko), MASSGRAV (Švédsko), MATKA TERESA (Holandsko), PARASYTIC (USA), PARTIYA (Bielorusko), PASSIV DÖDSHJÄLP (Švédsko), PIZZA HI-FIVE (USA), POWERCUP (Kanada), RATTUS (Fínsko), SAKATAT (Turecko), SOCIAL CHAOS (Brazília), SUDOR (Španielsko), SUFFERING MIND (Poľsko), the AFTERNOON GENTLEMEN (UK), TOMMOROWS HELL (CZ), TONER LOW (Holandsko), TOOLS OF THE TRADE (Malajzia), TURBOKRIEG (USA), VESTIGES (USA), VOCATIO INTERNA (SK), WHORESNATION (Francúzsko)

So 28.7.2012 13:00 Trebišov @ Sunnyho ranč PLAGÁT
CROISSANT (SK), SAMČO (SK), OHEŇ2 (SK), WYNSTON SMYTH (SK), the PELIKANOS (SK), SNP (SK), 3xDENNE (SK), SYMBOL SHOW (SK), VAROVNÝ SIGNÁL (SK), TRIBE (SK)
premietanie, turnaj vo futbale, distro

So 28.7.2012 21.00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
LEFT IN RUINS (Taliansko), TRACHIMBROD (SE), ROSA PARKS (HU)

Ut 31.7.2012 Ostrava @ Plán B
AFONIA (Rusko), KITT (SK), PRÜGELKNABE

Pi 3.8.2012 Bánovce nad Bebravou @ Wood pub
MALIGNANT TUMOUR (CZ), ATTACK OF RAGE (SK), DISTAX (SK), OBLITERATE (SK), RESPITE (SK), ALEA IACTA EST (SK)

Pi 3.8.2012 20:00 Revúca @ Piváreň DAKA PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 3.8.2012 21:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
SOCIAL CHAOS (Brazília), COCK BRUTALITY (CZ)ock Brutality (CZ), RADIATION (SK), RIGHT TO KILL (SK)

So 4.8.2012 19:00 Uherské Hradiště @ klub Mír PLAGÁT
ESAZLESA (CZ), GATTACA (CZ), STOLEN LIVES (CZ), KŘIKZTICHA (CZ),DUKES OF VATTENHAL (CZ)
od 19:00 pred klubem vege grilovačka

Ne 5.8.2012 Cheb PLAGÁT
SOUND OF QUALM (SK), KUMURU (SK)

Po 6.8.2012 Uničov PLAGÁT
SOUND OF QUALM (SK), KUMURU (SK)

Po 6.8.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
KOFFIN KATS (USA), the RUMONES (CZ)

Ut 7.8.2012 Ostrava PLAGÁT
SOUND OF QUALM (SK), KUMURU (SK)

Št 9.8.2012 20:00 Košice @ Collosseum
LOS DE ABAJO (Mexiko)

Št 9.8.2012 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
KUMURU (SK), SOUND OF QUALM (SK), PROTI SRSTI (SK), K.I.T.T. (SK)

Pi 10.8.2012 - 11.8.2012 Sereď @ Kemping PLAGÁT
FFUD FEST 3:
ARGIES (Argentína), ZEMĚŽLUČ (CZ), CZOSNEK (Poľsko), HUMAN ERROR (Maďarsko), FOOLISH (Francúzsko), CRIPPLED FOX (Maďarsko), DEER IN THE HEADLIGHTS (Bosna a Hercegovina), NIHIL BAXTER (Nemecko), SANCHEZ (Francúzsko), STUCK IN A RUT (Rumunsko), LIFE CRIME (Rakúsko), FxAxSxTx (Maďarsko), YOUTH VIOLENCE (Maďarsko), 6MAS (CZ), the PUBLIC (SK), IDIOTS PARADE (SK), ILÚZIA (SK), JAKUBYSKO (SK), RATS GET FAT (SK), KUMURU (SK), 9TH LIFE (SK), CHILLY PRÁSHOCK (SK), NA SMIECH (SK), DÁŠA FON FLAŠA (SK), WYNSTON SMYTH (SK), T.R.A.N.Z. (SK), BARNEY GUMBLE (SK), MC BROKO (CZ), SUPRAPHON FAMILY (SK), MORDYNGA (Poľsko), SOUND OF QUALM (SK), RADIO MAQUIS (Francúzsko), MYCIAA (Francúzsko), EL CABARET (Rumunsko), PAVILIONUL 32 (Rumunsko), I STARED INTO THE FOREST (Rumunsko)
afterpárty: Hank the DJ, Strapatý
tobogan, vege/vega žrádlo, distrá, párty, premietanie, ..

Pi 10.8.2012 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
MAKABERT FYND (Švédsko)
vinyl afterpárty

So 11.8.2012 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
SUBHUMANS (UK), REJECTED YOUTH (Nemecko), SS KALIERT (Nemecko), ROZPOR (SK), DEZINFEKCE (CZ), SVINĚ! (CZ), MARCEL DUCHOŇ (SK), TALES OF ERROR (CZ)

So 11.8.2012 20:00 Košice @ Collosseum
KOFFIN KATS (USA)

Po 13.8.2012 18:00 Havlíčkův Brod @ restaurace Vídeňská PLAGÁT
THEE INFIDELS (Nemecko)

Ut 14.8.2012 18:00 Humpolec @ Motorkářské doupě PLAGÁT
THEE INFIDELS (Nemecko)

Ut 14.8.2012 21:00 Štoky u Jihlavy @ Stará Kovárna PLAGÁT
THEE INFIDELS (Nemecko)

St 15.8.2012 20:00 Velké Meziříčí @ Rock depo PLAGÁT
THEE INFIDELS (Nemecko), TÍSŇOVÉ VOLǍNÍ (CZ)

Pi 17.8.2012 Košice @ Collosseum
ARGIES (Argentína)

Pi 17.8.2012 Ostrava @ zkušebna Jeremenko PLAGÁT
MÖBIUS (SK), UNNATENDED FUNERAL (SK), SKLO (CZ), RŮŽOVÝ VANKÚŠ (CZ)

Pi 17.8.2012 - 18.8.2012 15:00 Vendryně @ Vápenka PLAGÁT
ALBÁNSKY DIY FEST 10:
KPP (Poľsko), HIROSHIMA NIGHTMARE (CZ), KONFIDENT (CZ), BLAHO 19 (CZ), STERN (CZ), MOTOROVÁ PRDEL (CZ), BRATROVA SVATBA (CZ), BLACK AND BLUE (CZ), ARGIES (Argentína), SPOSA IN ALTO MARE (Taliansko), AFONIA (Rusko), RASTA FŰHRER (CZ), TERROR FIRMER (Taliansko), PISSKIT (SK), KAUFLANT (CZ), KONFIDENT (CZ), POMLETÉ KOSTI (CZ), STERN (CZ), TARTAROS (CZ), TRASHEARTH (CZ), DURCHUMDURCH (CZ), the CROOKS (CZ), GREEDHALE (CZ)
afterpárty: Funky punky

So 18.8.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
WOLFXDOWN (Nemecko), DEMONWOMB (Rakúsko)

So 18.8.2012 17:00 Šírava @ bufet Ideál PLAGÁT
IGNORÁCIA (SK), PARANOIYA (SK), ŽUMPA (SK), JUŽNÁ 3D (SK), KSS (SK), NO FUTURE (SK), ST. BLACK (SK) gnoracia, Paranoiya, Zumpa, Juzna 3D, KSS, No Future, St. Black www.minipunkfest.tk

So 18.8.2012 20:00 Podbor u Hrochova Týnce @ Fotbalové hřiště PLAGÁT
SPOSA IN ALTO MARE (Taliansko),TERROR FIRMER (Taliansko), KURWA APARATA (Rakúsko), BOMBATOLCSER (CZ), LIFE POSSESSION (CZ), KRUGER (CZ), SHITNOISE (CZ), CULTURE OF DEATH (CZ)

So 18.8.2012 21:00 Kunín @ Výletiště
AFONIA (Rusko), INSANIA (CZ), KONFIDENT (CZ), PASKUDA (SK), BLAHO 19 (CZ), EX-LEX (CZ), KRAOST (CZ), COHORTA (CZ)

Ne 19.8.2012 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
WOLF DOWN (Nemecko), DEMONWOMB (Rakúsko), POINT BLANK RANGE (SK)

Po 20.8.2012 19:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
TERROR (USA), FIRST BLOOD (USA), NAYSAYER (USA), BRUTALITY WILL PREVAIL (UK), SKYWALKER (CZ)

Ut 21.8.2012 19:00 Košice @ Collosseum
FIRST BLOOD (USA), TRUTH AND ITS BURDEN (Južná Afrika)

Pi 24.8.2012 - 25.8.2012 18:00 Košice @ Colloseum
7. narodeniny Collosea:
SILVESTER 69 (SK), RETARDED FISH (SK) PODFUCK (krst CD, SK), CONTEMPT (SK), IMPACT (SK), ALTERNATIWE (SK), the PELIKANOS (SK), the WEED /SK), MEREDITH (SK), SAPROPHYTE (SK), GODNOISE (SK), JUŽNÁ 3D (SK)

Pi 24.8.2012 19:00 Újezd u Čerhovic
LYCANTHROPHY (CZ), PRÜGELKNABE (CZ), PASKUDA (SK), V DOBĚ MORU (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ)

So 25.8.2012 Francova Lhota @ Na lyžařském vleku PLAGÁT
STREGESTI (Poľsko), BESTIA TRIUMPHANS (CZ), NORTH MORES (CZ), KUTYA HARAP (CZ), PASKUDA (SK)
DJ Strapo

So 1.9.2012 Liberec @ Azyl PLAGÁT
SLAVEBREED (Grécko), TWISTED TRUTH (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ)

So 1.9.2012 Plzeň @ Kapsa PLAGÁT
SOLD OUT (Litva), BARREL (CZ!

Po 3.9.2012 20:00 Čadca @ Deja vu
HAGGATHA (Kanada), DJ PJUBAK (SK)

Št 6.9.2012 20:00 Ostrava @ U Peciválů
UP!GREAT (CZ)

Št 6.9.2012 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
DROM (CZ), MÖBIUS (SK)

Pi 7.9.2012 Košice @ Collosseum
DROM (CZ)

Pi 7.9.2012 - 8.9.2012 Polná u Jihlavy @ Zimní stadion PLAGÁT
MRKVAN CORE 5:
piatok: HFD (CZ), MIMORITMUS (CZ), AFARASTAFA (CZ), DISCOBALLS (CZ), WOHNOUT (CZ!, STRAIGHT (CZ)
Keramzit sound system, Dj Dzogy / Mc Broko
sobota: DRAGA BANDA, TRIEBLAUT (Nemecko), RASTA FÜHRER (CZ), MADE BY THE FIRE (CZ), the ROCKET DOGS (CZ), STO ZVÍŘAT (CZ), KYKLOS GALAKTIKOS (CZ)
bábkové divadlo, DJ Radia 1

Pi 7.9.2012 20:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
GREEN SMATROLL (CZ), SKAFANDER (SK)
Joe67, Ugly selectors

So 8.9.2012 Brezno
CHILLY PRÁSHOCK (SK), NA SMIECH (SK), VIA ANIMA (SK), BASAL BANAR (SK)

So 8.9.2012 18:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
HUMAN HUMUS (SK), HOPSASALA (SK), SUPRAPHON FAMILY (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), DUTLON FLYTLENTLAX (SK), DNO (SK)

Ne 9.9.2012 18:00 Trnava @ The Jam PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 10.9.2012 Brno @ Vegalité PLAGÁT
INSTINTO (Španielsko), YARVAR COCHA (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA

Ut 11.9.2012 Topoľčany @ Bar bar PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Ut 11.9.2012 20:30 Bratislava @ Obluda
REKA (Rusko), FINISTERRE (Nemecko), VIA ANIMA (SK), MOBIUS (SK)

St 12.9.2012 Pezinok @ Galéria café PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 13.9.2012 Frýdek - Místek @ U černého kocoura PLAGÁT
JAKUB TICHÝ (CZ), TOM 77 (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 14.9.2012 - 15.9.2012 Praha @ Matrix PLAGÁT
ENEMY OF THE SUN:
piatok: WOLFBRIGADE (Švédsko), CHILDREN OF TECHNOLOGY (Taliansko), SANITÄR (CZ)
sobota: WOLFPACK (Švédsko), VITAMIN X (Holandsko), the MOB (UK), MASSGRAVE (Kanada), YUPPICIDE (USA), CYNESS (Nemecko), INSTICT OF SURVIVAL (Nemecko), RUIDOSA INMUNDICIA (Rakúsko), LAST HOPE (Bulharsko), ILEGAL (Kanada), KRÜGER (CZ)

Pi 14.9.2012 Poděbrady @ Boss bar PLAGÁT
BABY LOU (Nemecko), JAKUB TICHÝ (CZ), TOM 77 (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 14.9.2012 - 15.9.2012 Úštěk PLAGÁT
BLIVAJZ FEST:
piatok: SANDOKAN REBELS (CZ), COTTONBUTS (CZ), DEMONTÁŽ (CZ)
sobota: NOTHING TO ME (CZ), NĚMÁ BARIKÁDA (CZ), DRUŽBA (CZ), TABULA RASA (CZ), FRIEND FOR BAD TIMES (CZ), NOT! (CZ), PIXLA (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), TOM 77 (CZ), JAKUB TICHÝ (CZ)

Pi 14.9.2012 - 15.9.2012 Praha PLAGÁT
GENDER FUCK FEST:
piatok: divadelní soubor Rozkoš, POOR LITTLE RICH GIRL (Nemecko), FINIS AFEMIE (Nemecko)
DJs, performácie the Phallusophy
sobota: prednášky, divadlo
nedeľa: Migrantská pouliční hra

Pi 14.9.2012 20:00 Pardubice @ Gekon bar PLAGÁT
SHOYU SQUAD (Nemecko), RUTHLESS (CZ), the BREED (CZ), KLUTZ (CZ)

So 15.9.2012 Čadca
the PUBLIC (SK), HOPSASALA (SK), VOCATIO INTERNA (SK), GREEN MONKEY (SK)
benefit na psí útulok

So 15.9.2012 19:00 Vsetín @ skatepark / Jatka pod hřbitovem PLAGÁT
KISS ME KOJAK (CZ), DROM (CZ), TOP SEKRET (CZ), AZKAZA (CZ), MENARCHE (CZ)
od 10:00 prezentícia a tréning
od 13:00 preteky

Ne 16.9.2012 18:00 Jihlava @ Ohniště na skládce PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 17.9.2012 Lenora @ záhradka U Grobiana PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (CZ)

Po 17.9.2012 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
CARDIAC (Brazília)

Po 17.9.2012 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
XAXAXA (Macedónsko), SIZ (Macedónsko)

Ut 18.9.2012 České Budějovice @ Velbloud PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 19.9.2012 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
the WORLD INFERNO FRIENDSHIP SOCIETY (USA), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 20.9.2012 Brno @ Yacht
THINK AGAIN (Japonsko), RUIDOSA INMUNDICIA (Rakúsko / Chile), MAD PIGS (CZ)
ZRUŠENÉ

Št 20.9.2012 Olomouc @ Ostatní galerie U Mloka PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 20.9.2012 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
UŽ JSME DOMA (CZ), KAUFLANT (CZ)

Št 20.9.2012 21:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
NOT ON TOUR (Izrael), TIME OF MY LIFE (SK), PRINCESS KNOCKED OUT THE GARDENER (SK)

Pi 21.9.2012 Ostrava @ Plán B PLAGÁT
NOT ON TOUR (Izrael), TIME OF MY LIFE (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 21.9.2012 19:00 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), RATS GET FAT (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), HUMAN CONFESSION (krst CD, SK)

So 22.9.2012 Sokolov @ Rychta
BLACK HOURGLASS (Maďarsko)

So 22.9.2012 21:00 Topoľčany @ Bar Bar PLAGÁT
HAPPY COCKS (SK), TPS CREW (SK)

Ne 23.9.2012 Tisovec PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 24.9.2012 Rimavská Sobota PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 24.9.2012 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
SQUARTOPHOBIC (Rakúsko), SMASHING DUMPLINGS (CZ), SICK, GORE, SUFFER (CZ)

Ut 25.9.2012 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 26.9.2012 Partizánske @ Baba pub PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 27.9.2012 Brno
WARHEAD (Japonsko)

Št 27.9.2012 Liptovský Mikuláš PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 27.9.2012 Praha @ 007 PLAGÁT
VYČŮRÁT A SPÁT (CZ), VT MARVIN (CZ), VAGYNY DY PRAGA (CZ)

Št 27.9.2012 Praha @ Final
TEST (Brazília)

Pi 28.9.2012 Ostrava @ Hudební bazár PLAGÁT
INNOXIA CORPORA (CZ), 6MAS (CZ)

Pi 28.9.2012 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
VYČŮRÁT A SPÁT (CZ), VT MARVIN (CZ), VAGYNY DY PRAGA (CZ)

Pi 28.9.2012 Hořovice
TEST (Brazília)

Pi 28.9.2012 20:00 Spišská nová ves @ Interactive PLAGÁT
SHITOBA FAMILY (SK), HUMAN HUMUS (SK), WYNSTON SMYTH (SK)

Pi 28.9.2012 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
WARHEAD (Japonsko), FUK (UK), WHITE LUNG (Kanada), HERETIX (SK)

So 29.9.2012 Dubany u Libochovic PLAGÁT
the KĽEMONES (SK), DISIDENT (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 29.9.2012 Brno @ Boro klub PLAGÁT
VYČŮRÁT A SPÁT (CZ), VT MARVIN (CZ), VAGYNY DY PRAGA (CZ)

So 29.9.2012 20:00 Vsetín @ Tři opice PLAGÁT
WARHEAD (Japonsko), FUK (UK), KUTYA HARAP (CZ), ENTRÖPIAH (Španielsko)

So 29.9.2012 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
HIROSHIMA NIGHTMARE (CZ), AZID (CZ), the CITADEL (SK), RADIATION (SK)

Ne 30.9.2012 Praha
WARHEAD (Japonsko)

Ne 30.9.2012 Bratislava @ Fuga
TEST (Brazília), OROS (SK)

Po 1.10.2012 20:00 Bratislava @ Randal
NASUM (Švédsko), BLACK BREATH (USA)

Št 4.10.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
the MOVEMENT (Dánsko), NE!BUDEME (CZ)

Pi 5.10.2012 - 6.10.2012 Olomouc @ S-cube PLAGÁT
MORAVSKÝ INDUSTRIALNÍ FESTIVAL IV.:
300 000 V.K. (Slovinsko), IN SLAUGHTER NATIVES (Švédsko), NÄO (Francúzsko), C.3.3. (Veľká Británia), MINAMATA (Francúzsko), NAPALMED (CZ), EX_TENSION (Francúzsko), [HAVEN] (Poľsko), FRONTIER GUARDS (CZ), AKIMBO (CZ)

Pi 5.10.2012 19:00 Michalovice u Havlíčkova Brodu @ KD PLAGÁT
DEBUSTROL (CZ), WERGLŮV PJOS (krst CD, CZ), D.O.P. (krst CD, CZ), ZPUTNIK (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ)

Pi 5.10.2012 19:30 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
SLOBODNÁ EURÓPA (SK)

Pi 5.10.2012 20:00 Bardejov @ Angels pub PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 6.10.2012 19:00 Košťany nad Turcom @ oproti zastávke
P.V.A. (CZ), IDÉE FIXE (SK), BRMBOLCE (SK)

Ne 7.10.2012 15:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
nedeľný veget: ochutnávka vegánskych jedál

Po 8.10.2012 19:00 Banská Bystrica @ U Bosorky PLAGÁT
NIHILDUM (Taliansko), GORDON SHUMWAY (SK)

Ut 9.10.2012 Bratislava @ Randal
CRUSHING CASPARS (Nemecko)

St 10.10.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
CRUSHING CASPARS (Nemecko), ENDYRIAH (Rakúsko), NOTHING LEFT (Srbsko)

Št 11.10.2012 20:30 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
DAIGHILA (Malajzia), VASZ SZUSZANNE (CZ), PRÜGELKNABE (CZ)

Pi 12.10.2012 - 13.10.2012 Starý Smokovec @ Casa dolce PLAGÁT
OKTHOBER FEST:
piatok: PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), ILÚZIA (SK), BOILING POINT (SK), DISTAX (SK), JAKUBYSKO (SK)
sobota: STOLEN LIVES (CZ), TIME OF MY LIFE (SK), ČAD (SK), ROXOR (SK), RÚBANISKO (SK), WYNSTON SMYTH (SK), UTTBROTT (Švédsko)
distrá, afterpárty

Pi 12.10.2012 Košice @ Collosseum
NAČO NÁZOV (SK), the PELIKANOS (krst CD, SK)

Pi 12.10.2012 Brezno @ Pod zeleným stromem PLAGÁT
PILSNER OIQUELL (CZ), PIVNICA (SK), PEXESO (SK)

Pi 12.10.2012 Praha @ Hoodoo music club PLAGÁT
CITIZEN FISH (UK), HELLSINGLAND UNDERGROUND (Švédsko), 5 FINGER DISCOUNTS (CZ)

So 13.10.2012 Brno @ zkušebna BOY
SEE YOU IN HELL (CZ), BOY (CZ), MAD PIGS (CZ), MINERAL COLLAPS (CZ)

So 13.10.2012 Vigľaš @ Čitáreň
BARNEY GUMBLE (SK), MASSMORD (SK), BASAL BANAR (SK), CHILLY PRÁSHOCK (SK)

So 13.10.2012 19.00 Prešov @ club 1898 (krčma U Ponča) PLAGÁT
PUNKREAS (SK), 50% PANNA (SK), TRIBE (SK), DISASTER (SK)
benefičný koncert pre Ivanu Boorovú a jej deti

So 13.10.2012 19:00 Považská Bystrica @ Apollo music club
CIVILNÍ OBRANA (CZ), STAV NÚDZE (SK), the RATS (SK), PRENIČ ZANIČ (SK)

So 13.10.2012 20.00 Vsetín @ Tři opice PLAGÁT
CITIZEN FISH (UK), 5 FINGER DISCOUNTS (CZ), LUMPENPROLETARIAT (CZ)

Ne 14.10.2012 20:00 Bratislava @ café Merian PLAGÁT
GAB DE LA VEGA (Taliansko)

Po 15.10.2012 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
DAIGHILA (Malajzia), the WILDERNESS (SK)

Ut 16.10.2012 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Earth firt!

St 17.10.2012 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
LA CASA FANTOM (Nórsko), MORO MORO LAND (Rusko)

St 17.10.2012 20:00 Bratislava @ Randal
TYRANNOSAURUS ALAN (UK)

Št 18.10.2012 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
BOB ROONEY (Nemecko), BARNEY GUMBLE (SK)

Št 18.10.2012 19:30 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
UTBROTT (Švédsko), RÚBANISKO (SK)

Št 18.10.2012 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BLITZKID (USA)

Pi 19.10.2012 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
PIVNICA (SK), SVINĚ! (CZ), NA SMIECH (SK), THALIDOMIDE (CZ), VIA ANIMA (SK)

Pi 19.10.2012 20:00 Šaľa @ Peklo bar (ex Astória) PLAGÁT
JACK (Maďarsko), ALEA IACTA EST (SK), MINDFUCK (SK), UNDER THE KNIFE (SK)

Pi 19.10.2012 20:00 Prešov @ Bunker
STRECHA (SK), DEFORMÁCIA (SK)

So 20.10.2012 Brno @ Melodka PLAGÁT
the BOYS (UK), CRUSADES (USA)

So 20.10.2012 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
THALIDOMIDE (CZ), SVINĚ! (CZ), PIVNICA (SK), NA SMIECH (SK)

So 20.10.2012 15:00 Stříbrná Skalice @ Na Marjáně PLAGÁT
VICTIMS OF CLASSWAR (Nemecko), HOLY EXTERMINATION (Poľsko), GUTS AND GUNS (Nemecko), WYNSTON SMYTH (SK), CRIPPLE CORPS (CZ), KRUGER (CZ), INTESTACY (CZ), SANITÄR (CZ), GOMORA (CZ), LIFE POSSESSION (CZ), DISBEATLESS (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), FEAR OF EXTINTION (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), NEZAPOMEŇ (CZ), BLINDED (CZ)

So 20.10.2012 19:30 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), KSS (SK), KAMUFLÁŽ (SK)

So 20.10.2012 21:00 Topoľčany @ Bar bar
ROZPOR (SK), NAČO NÁZOV (SK), MACUMBA (SK)

Ne 21.10.2012 Brno @ Boro club
AUXES (Nemecko), BLACK HOURGLASS (Maďarsko)

Ne 21.10.2012 19:00 Praha @ Final PLAGÁT
YACK (Maďarsko), ISKRA (Kanada), GRAVECRUSHER (Maďarsko), AHNA (Kanada)

Po 22.10.2012 19:30 Brno @ Kabinet můz PLAGÁT
BLITZKID (USA), MAD PIGS (CZ), BLACK BURLEY (CZ)

Po 22.10.2012 19:30 Brno @ RC Brooklyn PLAGÁT
PSYCHOFAGIST (Taliansko), PERFECITIZEN (CZ), BEAUTIFUL CAFILLERY (CZ), PASSION OF THE TRUTH (CZ)

Po 22.10.2012 20:30 Uherské HradištěHERSKÉ HRADIŠTĚ @ klub Mír PLAGÁT
ISKRA (Kanada), AHNA (Kanada), BLUES FOR THE RED SUN (CZ)

St 24.10.2012 Praha @ 007
LOTUS FUCKER (USA), D-CLONE (Japonsko), SEE YOU IN HELL (CZ), BLINDED (CZ)

St 24.10.2012 Liberec
BLACK HOURGLASS (Maďarsko)

Št 25.10.2012 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
DCLONE (Japonsko), LOTUS FUCKER (USA), BETON (SK), KRÜGER (CZ),KONTATTO (Taliansko)

Pi 26.10.2012 Bardejov
BLACK HOURGLASS (Maďarsko)

Pi 26.10.2012 19.00 Trenčín @ Lúč
ATTACK OF RAGE (SK), MACUMBA (SK), BARNEY GUMBLE (SK), ALEA IACTA EST (SK), DOWNSTREAM (SK), RATS GET FAT (SK)

Pi 26.10.2012 19:00 Žiar nad Hronom @ MSKC Zrkadlovka PLAGÁT
LOTUS FUCKER (USA), SEE YOU IN HELL (CZ), BOILING POINT (SK), JAKUBYSKO (SK), BASAL BANAR (SK), ADACTA (SK)

Pi 26.10.2012 19:00 Žilina @ Boonker club PLAGÁT
DISIDENT (nové CD, SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK), the KĽEMONES (SK), ZPUNKRUKY (SK)

Pi 26.10.2012 19:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
AHUMADO GRANUJO (CZ), JIG-AI (CZ), SODOMA GOMORA (CZ), BBYB (CZ), GAGARIN (CZ), TRUTH IS OUT THERE (CZ), SEII TAISHOGUN (CZ), M.A.C. OF MAD (CZ)

Pi 26.10.2012 20:00 Vsetín @ Jatka
HOW LONG? (CZ), KULMA (CZ), SHEEVA YOGA (CZ)
krst split LP HOW LONG? / KULMA

Pi 26.10.2012 20:00 Prešov @ Pumpa music club PLAGÁT
VESSEL LEFT THE SIPYARD (SK), GODNOISE (SK), EVERYDAY HATE (CZ), SAPROPHYTE (SK)

So 27.10.2012 19:00 Prešov @ Ester PLAGÁT
KSS (SK), DOXICHTU (SK), NEZÁUJEM (SK)

So 27.10.2012 19:00 Rimavská sobota @ Kongo
ILÚZIA (SK), RATS GET FAT (SK), NASMIECH (SK)

So 27.10.2012 19:30 Košice @ Collosseum
ZONA A (SK), the FIALKY (CZ)

So 27.10.2012 20.00 Šurany @ piváreň Bugaňa
LOST SOULS (SK), BASAL BANAR (SK), ADACTA (SK)
vegan žrádlo, afterpárty.

So 27.10.2012 20:00 Čadca @ Deja vu PLAGÁT
LOTUS FUCKER (USA), SEE YOU IN HELL (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), VOCATIO INTERNA (SK), PRUGELKNABE (CZ)

So 27.10.2012 20:00 Topoľčany @ Vox pub PLAGÁT
SAPROPHYTE (SK), GODNOISE (SK), EVERYDAY HATE (CZ)

Ne 28.10.2012 Ostrava @ Plán B
LOTUS FUCKER (USA), SHEEVA YOGA (CZ)

Po 29.10.2012 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
FAST FEST 7:
pondelok: KILL THE CLIENT (USA), FEASTEM (Fínsko), MINDFUCK (SK)
utorok: DOOM (UK), KURWA APARATA (Rakúsko), BETON (SK)

Po 29.10.2012 Viedeň @ EKH
DOOM (UK), LOTUS FUCKER (USA)

Ut 30.10.2012 Praha @ Modrá Vopice
KILL THE CLIENT (USA)

Ut 30.10.2012 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Road on Reykjavik

St 31.10.2012 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
DOOM (UK), FEAR OF EXTINCTION (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), RISPOSTA (CZ), MARCH OF THE HORDES (CZ)

Št 1.11.2012 Komárno @ 25
PSYKOANALYYSI (Fínsko), HUMAN ERROR (Maďarsko), MASSMORD (SK)

Št 1.11.2012 Praha @ 007
DOOM

Pi 2.11.2012 18:00 Havlíčkův Brod @ restaurace Vídeňská PLAGÁT
TASS (CZ), MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA (CZ), ČERVENÁ CIHLA (CZ), BRAK (CZ)

Pi 2.11.2012 20:30 Uherské Hradiště @ klub Mír PLAGÁT
ANORAK (Francúzsko), SMASHED FACE (CZ), 9TH LIFE (SK), SLAUGHTERING (CZ)

So 3.11.2012 Prešov @ Pixel club PLAGÁT
BURNING BRIGHT (Francúzsko), VOCATIO INTERNA (SK), GREEN MONKEY (SK), PENTAGRAMČEK (SK)

So 3.11.2012 20:00 Košice @ Collosseum
ZERO TALENT (Francúzsko)

So 3.11.2012 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
HUMAN HOST BODY (Slovinsko), ATER ERA (Slovinsko), HUMAN WASTE (Nemecko), MASSMORD (SK), MACUMBA (SK), BARNEY GUMBLE (SK)

Ut 6.11.2012 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DEVIL IN ME (Portugalsko), the BANISHED (Maďarsko), the LAST LIES (SK)

Št 8.11.2012 Leipzig @ Liwi PLAGÁT
WARVICTIMS (Švédsko)

Št 8.11.2012 20:00 Bratislava @ Randal
VISACÍ ZÁMEK (CZ), CHVM (SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK)

Pi 9.11.2012 Dresden @ Eckladen PLAGÁT
WARVICTIMS (Švédsko), EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko)

Pi 9.11.2012 19.00 Banská Bystrica @ klub77
the CASUALTIES (USA), TROUBLEKID (Nemecko), AUSCHWITZ RATS (Poľsko)

Pi 9.11.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
FECALIZER (Mexiko), RIPPING ORGANS (Mexiko), SPINELESS FUCKERS (CZ), OROS (SK), LYMPHATIC GORE DECOMPOSITION (SK)

Pi 9.11.2012 21:00 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 10.11.2012 Berlin @ Kopi PLAGÁT
WARVICTIMS (Švédsko)

So 10.11.2012 16:00 Ostrava @ Jeremenko PLAGÁT
PENTAGRAMČEK (SK)

Ne 11.11.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
FURTIVE FOREST (Srbsko)

Ne 11.11.2012 15:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
nedeľný veget II.: ochutnávka vegánskych jedál

Ut 13.11.2012 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Addicted to plastic

Št 15.11.2012 Košice @ Collosseum
SOUND OF QUALM (SK), ALTERNATIV QUARTET (Rumunsko)

Pi 16.11.2012 Tavíkovice @ KD
AHUMADO GRANUJO (CZ), ATTACK OF RAGE (SK), EMOBOLISM (SK), SEE YOU IN HELL (CZ)

Pi 16.11.2012 Brezno @ Bombura PLAGÁT
NAČO NÁZOV (SK). RHODESIAN (SK), SAPROPHYTE (SK), GODNOISE (SK)
benefičný koncert na útulok Tuláčik

Pi 16.11.2012 18:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo pub PLAGÁT
ROZPOR (SK), ODKLON (SK), BIGGER HALF (Poľsko) CRITICA (SK)

Pi 16.11.2012 19:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
KARAVANA (SK), FUERA FONDO (SK), CHILLY PRÁSHOCK (SK)
benefičná párty pre detský domov Svetluška

Pi 16.11.2012 19:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
KUTYA HARAP (CZ), PASKUDA (SK)

So 17.11.2012 Bratislava
TESTIMONY (SK)

So 17.11.2012 17:30 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
Mišo Štich (SK), ODKLON (SK), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), LUTRA (SK), BARNEY GUMBLE (SK), the ELEGANS (SK), RATS GET FAT (SK)
premietanie, diskusia, poézia, výstava fotografií, free vege jedlo

Ut 20.11.2012 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the CASUALTIES (USA)

Pi 23.11.2012 20:00 Vsetín @ Jatka
DYING FOR SOME ACTION (Švédsko)

Pi 23.11.2012 20:00 Poprad @ Zanzibar
RISPOSTA (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), ZLOBÄ (SK), NEZÁUJEM (SK)

So 24.11.2012 Košice @ Collosseum
AWARIAT NATO (Poľsko)
raggae, ska a oldies & rum párty

So 24.11.2012 18:00 Ostrava @ Dom umění
PRÜGELKNABE (CZ), PARANOIZ (Maďarsko), 900PIESEK (SK), NOISE MORTANNA (SK)

So 24.11.2012 19:00 Vranov @ Abadon PLAGÁT
RISPOSTA (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), SUPRAPHON FAMILY (SK)

So 24.11.2012 21:00 Šaľa @ Metro PLAGÁT
DYING FOR SOME ACTION (Švédsko), CRIPPLED FOX (Maďarsko), FxAxSxTx (Maďarsko), the WILDERNESS (SK), ANDREJGROUND (SK)

Ut 27.11.2012 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Slamenný dom

Št 29.11.2012 16:30 Humenné @ Vihorlatská knižnica PLAGÁT
premietanie: Nakupuj, dokud nepadneš

Pi 30.11.2012 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
ČAD (SK), GODNOISE (SK), S.B.A. (SK), DOGMA (SK), MASSMORD (SK)

Pi 30.11.2012 20:00 Opava @ Jam PLAGÁT
IRON CROSS (USA), BACKFLIPING DOG (CZ), the WET FOX (CZ)

Pi 30.11.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
STERN (CZ), CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
punkotéka po koncerte

So 1.12.2012 18:00 Martin - Záturčie @ Pirát (ex Včelín) PLAGÁT
INNOXIA CORPORA (CZ), TUMMO (CZ), RISPOSTA (CZ), IDÉE FIXE (SK)

So 1.12.2012 19:00 Žilina @ Bullwar pub PLAGÁT
VEKSLAN (CZ), DUKES OF Vukes Of VÄTTENHAL (CZ), TOMORROWS HELL (CZ)

So 1.12.2012 21:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
STERN (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), CTIB (CZ)

Ne 2.12.2012 17:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
burza muziky
premietanie od 20:30

Po 3.12.2012 20:00 Velké Meziříčí @ Depo club PLAGÁT
SHAM 69 (UK), INSEMINAČNÍ STANICE punk (CZ), PRACOVNÍ ÚRAZ (CZ)

Ut 4.12.2012 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SHAM 69 (UK), the WILDERNESS (SK)

St 5.12.2012 20:00 Bratislava @ Randal club
SHAM 69 (UK), PRINCOVIA (SK), KOTÚČE DM (SK)

Pi 7.12.2012 19:30 Košice @ Collosseum
POTULNÝ ORCHESTER (Marcel Duchoň a Roman Fantagíro, SK)

Pi 7.12.2012 21:00 Košice @ Cassbar PLAGÁT
RADIATION (SK), EXLIRIS (SK), CROISSANT (SK)

So 8.12.2012 17:00 Martin @ Kocka rock pub PLAGÁT
ODPAD (SK), FALEŠNÝ OBVINĚNÍ (CZ), TRI GROŠE (SK), NAČO NÁZOV (SK), WERGJŮV PJOS (CZ), 50% PANNA (SK), PUNKTUM (SK)

So 8.12.2012 18:30 Zvolen @ piváreň Pohoda PLAGÁT
TOFU CRUSTER (SK), H.V.Z.P. (SK), VOCATIO INTERNA (SK), JAKUBYSKO (SK), RADIATION (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

So 8.12.2012 19:30 Liptovský Mikuláš @ Musick klub PLAGÁT
ETERNAL BLEEDING (SK), CRANIOTOMY (SK), ATTACK OF RAGE (SK), COCK2PUSSY (SK)

So 8.12.2012 20:00 Žilina @ Bullwar pub
POTULNÝ ORCHESTER (Marcel Duchoň a Roman Fantagíro, SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Ne 9.12.2012 14:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
nedeľný veget III.: ochutnávka vegánskych jedál

St 12.12.2012 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Behind the mask

Pi 14.12.2012 - 15.12.2012 20:00 Brno @ Vegalité / Yacht PLAGÁT
KILLED BY BRNO 10.:
piatok: BOMBATOLCSÉR (CZ), SUMO (CZ), MAD PIGS (CZ), MORSA (CZ), TUMMO (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), MIDNATT DOD (CZ)
sobota: INTRUDERSS (CZ), V DOBĚ MORU (CZ), KUTYA HARAP (CZ), KRAOST (CZ), 6MAS (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), KOBRA XI (CZ), JONESTOWN (CZ), V RUKOU OSUDU (CZ)

Ne 16.12.2012 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
FLOWERS FOR WHORES (CZ), BONUS (CZ), RATS GET FAT (SK)

Po 17.12.2012 20:00 Košice @ Collosseum
the STRAPONES (Švajčiarsko)

Po 17.12.2012 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
BRUJERIA (UK / Mexiko), MALIGNANT TUMOUR (CZ), SPAZM (CZ)

Ut 18.12.2012 18:00 Košice @ Collosseum
BRUJERIA (UK / Mexiko), ENDLESS PAIN (Taliansko), KILLCHAIN (SK)

Št 20.12.2012 20:00 Štoky u Jihlavy @ Stará Kovárna PLAGÁT
SAKALA (CZ), ILLNESS (CZ), D.O.P. (CZ), BRAK (CZ)

Pi 21.12.2012 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 21.12.2012 19:00 Prievidza @ Diwadlo
ROZPOR (SK), ILÚZIA (SK), RATS GET FAT (SK), DOWNSTREAM (SK), MACUMBA (SK)

Pi 21.12.2012 20:00 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
KONFRONT (CZ), PRIMARY RESISTANCE (CZ)

So 22.12.2012 18:30 Uherské Hradiště @ Klub Mír PLAGÁT
VEHEMENCE (Francúzsko), MINDFUCK (SK), BETON (SK), TOMORROWS HELL (CZ), AZKAZA (CZ), FACAN (CZ), NULLUSSUM (CZ), DEKASTA (CZ)

So 22.12.2012 19:00 Ústí nad Labem @ Exil PLAGÁT
THALIDOMIDE (CZ), RED INSECT (CZ), MOČOVÝ KHAMENÉ (CZ), SANITAR (CZ), KRUGER (CZ), CRIPPLEKORPS (CZ), URIN (CZ), ATTITUDE (CZ)

So 22.12.2012 19:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
GORDON SHUMWAY (SK), BASAL BANAR (SK), PASKUDA (SK), VIA ANIMA (SK)
výťažok z akcie poputuje do Zvolena organizácii Pes v núdzi

So 22.12.2012 19:00 Šurany @ La bugaňa
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MASSMORD (SK), BARNEY GUMBLE (SK), STERCORE (SK)

So 22.12.2012 20:00 Vranov @ Abadon PLAGÁT
HIPPIE KILLER (posledný koncert, SK), ROXOR (SK)

So 22.12.2012 20:00 Nový Jičín @ U Mola PLAGÁT
SAME OR DIFFERENT (CZ), PŘEPLESK (CZ), KUTYA HARAP (CZ), HIBAKUSHA (CZ), NON TROPPO PORNO (CZ)

So 22.12.2012 21:00 Trnava @ Rock café The jam
FUCKING WORLD (SK), KÝBEL MAČIEK (SK), BOKOM OKOLKY (SK)

Ut 25.12.2012 Žilina @ Bullwar bar
ILÚZIA (SK), RATS GET FAT (SK), PROTI SRSTI (SK), HOPELESS YOUTH (SK), CAUSA INVIDIA (SK), HOUSE OF TECH (SK)
benefit pre žilinský útulok

Ut 25.12.2012 20:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
RADIATION (SK), GOATCRAFT (SK), IMMORALITY (SK), LYMPHATIC GORE DECOMPOSITION (SK)

Ut 25.12.2012 21:00 Havlíčkův Brod @ klub Oko PLAGÁT
NAŠROT (CZ)

St 26.12.2012 Brezno @ Pod zeleným stromom
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), 30 DEKA PYPY (SK), VLASTNÝ NÁZOR (SK), TOFU CRUSTER (SK)

St 26.12.2012 19:00 Spišská Nová Ves @ Interactive PLAGÁT
HOLY FUCKT! (SK), DÁTUM VÝROBY (SK). ALTERNATIWE (SK)

Pi 28.12.2012 Košice @ Colloseum
KONFLIKT (SK), KAMUFLÁŽ (SK), ALTERNATIWE (SK)

Pi 28.12.2012 17:00 Revúca @ piváreň Daka
PSEUDOSAPIENS (SK), QUOLIČOMU? (SK), POHĽAD ZBLÍZKA (SK)
benefit pre revúcky útulok

Pi 28.12.2012 19:00 Poprad @ Rock fabric
PARRICIDE (Poľsko), CRANIOTOMY (SK), SPERM OF MANKIND (SK), CLITGORE (Rumunsko), HUMAN HUMUS (SK), OROS (SK)

Pi 28.12.2012 19:00 Prešov @ Bunker PLAGÁT
HASIACI PRÍSTROJ (SK), SISTEM ERORR (SL), ABBa (SK), DOXICHTU (SK)

Pi 28.12.2012 19:00 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84 PLAGÁT
CONTROLLED EXISTENCE (CZ), UNATTENDED FUNERAL (SK), MINDFUCK (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Pi 28.12.2012 19:00 Martin @ Kocka rock pub PLAGÁT
DOWNSTREAM (SK), SILENT TREATMENT (SK), PIGS IN THE LIVING ROOM (SK), SHOWYOURTEETH (Rakúsko)

So 29.12.2012 Košice @ Collosseum - Backstage
reggae párty
benefit pre Food not bombs Košice

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.05. 19:07 Elramon:


ja som spoko. prva verzia chaos, toto nie je extra vzhladne, ale ucelove, takze ok.
(novinka)

05.05. 18:10 Lichtle - B.I.T.CH.:


https://bitchxzine.blogspot.com/2021/05/obrana-bicova-pozdravujem-necitatelov.html
(novinka)

05.05. 08:19 punkerxxx:


Super, drzim palce, takyto kseft s doskami by som uvital aj v BA. (otvoril uz konecne Klaus ten kseft na Medenej po tych rokoch??)
(novinka)

04.05. 20:47 Pissmaster:


Odvazna vec. Drzim vam palice a tesi sa ked dojdem na nakup!! (a pivo)
(novinka)

04.05. 20:28 Dead:


Tento zin som si ešte nezaobstaral ale keď sa mi dostane do rúk čo dúfam že hej!tak prednú stranu určite prelepím,z jednoduchého dôvodu, mám deti ktoré majú niečo pod desať rokov a nec ..
(novinka)

02.05. 23:23 Večne nespokojný:


A to ste videli ešte len prednú stranu :D
(novinka)

02.05. 21:46 aids:


Aspon použil kondóm.
(novinka)

02.05. 15:21 Marek:


To Zintaer, trocha pobouření neuškodí. Kdysi punk dokázal šokovat a rozvádět debaty, nyní se tu děsíme v pseudokorektnosti jako křesťani satana. Kdybych dal na obálku masakr z Vietnamu s ..
(novinka)

02.05. 14:02 zintaer:


Ja som na to išiel jednoduchšie trocha. Tým že celé číslo je o kresličoch a fotografoch, tak som to tak bral, že to je take pankove porno, všetky tie motívy dizajny fotografie. To, že to n ..
(novinka)

02.05. 03:23 Prasiak:


ešte taka myšlienka na zaver - nekorektny vtip sa ma hovoriť potichu :D
(novinka)