Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pi 2.1.2015 Hradec Králové @ klub č.p. 4
KLUTZ (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ)

Št 8.1.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda pub PLAGÁT
OAK (Švédsko), OTEOF (Švédsko), NIČITEĽ (SK)

Pi 9.1.2015 - 10.1.2015 20:00 Jihlava @ Mystic club PLAGÁT
piatok: MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA (CZ), TERMINAL (CZ), PRACOVNÍ ÚRAZ (CZ), REBÉLIE (CZ), TÍSŇOVÝ VOLÁNÍ (CZ)
sobota: AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), KÚROVEC (CZ), VPV (CZ), SMÍŠENÝ POCITY (CZ), PANDEMIE A (CZ), K.P.D. (CZ)

So 10.1.2015 20:00 Ořechov u Brna @ Restaurace U rybníčka PLAGÁT
ŠKODA 120 (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), STLOEN LIVES (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), MARCH OF THE HORDES (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ), BOMBATOLCSÉR (CZ)

Po 12.1.2015 19:00 Zlaté Moravce @ Quadraton club
FROM OUR HANDS (SK), PROBLEM (SK), FREEKIES (SK), NADOSAH (SK)

Pi 16.1.2015 20.00 Tatranská Lomnica @ Switch club PLAGÁT
ROZPOR (SK), LORD ALEX (SK), DISTAX (SK)

Pi 16.1.2015 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
KUNTA KINTE (CZ), SLAVERY (CZ), PUBLIC THANATRON (CZ), KRONSTADT (CZ)

Pi 16.1.2015 20:00 Lučenec @ Slimák
JENNY WOO (Kanada), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 17.1.2015 18:00 Bratislava @ U Očka
DETERMINATION (Rakúsko), MACGYVER (CZ), INDOCTRINATE (Rakúsko), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), ABSORBER (Rakúsko), KULLERVO (CZ)
vegánska večera, prednáška, výstava plagátov z bratislavských koncertov

So 17.1.2015 19:00 Orlová @ Futra
MÖRKHIMMEL (CZ), ANUS (SK), AT BONA FIDE (CZ)

So 17.1.2015 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
LORD ALEX (SK), ROZPOR (SK), PROTI SRSTI (SK)

So 17.1.2015 20:01 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
STREGESTI (Poľsko), SMÍCH HYEN (CZ), FYASCO (SK), HOUSE OF TECH (SK)

Po 19.1.2015 20:00 Šaľa @ Peklo
BENEATH THE HORROR (Mexiko), BARNEY GUMBLE (SK)

Ut 20.1.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda pub PLAGÁT
BENEATH THE HORROR (Mexiko), OUTLAW (SK)

Ut 20.1.2015 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: The pirate bay: away from keyboard

Št 22.1.2015 20:00 Brno @ Fléda
VIBRATORS (UK), OLDSKULLS (CZ)

Pi 23.1.2015 Ostrava @ Trojhalí Karolina PLAGÁT
SICK OF IT ALL (USA), IGNITE (USA), WALLS OF JERICHO (USA), RYKERS (Nemecko), TURNSTILE (USA), ALL FOR NOTHING (Holandsko), BROKEN TEETH (UK)

Pi 23.1.2015 19:00 Raztočno @ Eso
ROZPOR (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

Pi 23.1.2015 19:30 Bratislava @ Subclub PLAGÁT
EVIL CONDUCT (Holandsko), ULTIMO ASALTO (Španielsko), LIONS LAW (Francúzsko), FILAMENTS (UK), FAVL (Francúzsko), HIGH SOCIETY (Nemecko), SECRET ARMY (Španielsko), the UPSET (Španielsko), CENZÚRA (SK)

Pi 23.1.2015 20:30 Veľký Krtíš @ piváreň U Starca PLAGÁT
QUOLIČOMU? (SK), PSEUDOSAPIENS (SK), ALTERNATIWE (SK)

So 24.1.2015 Žilina @ Stanica Záriečie PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), RATS GET FAT (SK), RÚBANISKO (SK)

So 24.1.2015 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
ALIUSTERRA (CZ), MACGYVER (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), DEZINFEKCE (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ)
krst kompilačného LP Na krev

So 24.1.2015 20:00 Brno @ Yacht
BETON (SK), DETERMINATION (Rakúsko), ADACTA (SK), INDOCTRINATE (Rakúsko), LUTRA (SK), ABSORBER (Rakúsko)
vegánska večera, prednášky

So 24.1.2015 20:00 Jihlava @ Mystic club PLAGÁT
STARÉ PUŠKY (CZ), ZPUTNIK (CZ), KELWIN (CZ)

So 24.1.2015 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MY O VLKOCH (SK), KARGE MERI (SK), TURBOSAMPLER (SK), PARENTALS (SK), the ROCKAIN (SK)
DJ Citron
den pro Kliniku

Ut 27.1.2015 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
prednáška: Zviera nie je vec

Pi 30.1.2015 Viedeň
antifašistická blokáda buršáckeho bálu

Pi 30.1.2015 Praha @ squat Cibulka PLAGÁT
VICTIMS OF CLASSWAR (Nemecko), TEPPICHBODENDISCO (Nemecko), POMMES ODER PIZZA (Nemecko), MENSTRUAL SOUP (CZ), BADBADNESS (CZ), UNCLE GRASHAS FLYING CIRCUS (CZ)

Pi 30.1.2015 19:00 Velké Meziříčí @ Depo PLAGÁT
DEFUSED (Švajčiarsko), WASTE OF AMMO (Nemecko), TÍSŇOVÝ VOLÁNÍ (CZ)

Pi 30.1.2015 19:00 Ráztočno @ Eso klub PLAGÁT
BOMBATÖLCSÉR (CZ), BASAL BANAR (SK), EMBOLISM (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

So 31.1.2015 Šaľa @ Peklo
DOWNSTREAM (SK), XGROSS OUTX (Maďarsko), FYASCO (SK), the CITADEL (SK), PILLARS OF DESTRUCTION (Maďarsko)

So 31.1.2015 17:00 Košice @ Halmi café
premietanie: Cowspiracy
vegánske hody
selector Citrón

So 31.1.2015 19:00 Banská Bystrica @ Bosorka
BOMBATOLCSÉR (CZ), EMBOLISM (SK), ČAK NOJS (SK), NOSTALGIA (SK), BASAL BANAR (SK)

So 31.1.2015 19:30 Viedeň @ EKH
MACGYVER (CZ), BETON (SK), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), ADACTA (SK), KULLERVO (CZ), LUTRA (SK)
premietanie 161>88 + afterpárty

So 31.1.2015 20:00 Uničov @ Na Čtyřce PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), NORTH MORES (CZ), ZMETCI (CZ), FACAN (CZ), BI-LA KAIFA (CZ)

Ut 3.2.2015 Ostrava @ Plán b hardcore café
DIE WIRKLICHKEIT (Nemecko), ZLP GNR (Litva)

Št 5.2.2015 19:00 Bratislava @ U Dežmára PLAGÁT
OAK (Švédsko, DISEMBARKED (Švédsko), FIVE MINUTE FALL (Rakúsko), OUR STORIES (SK)

Pi 6.2.2015 18:00 Banská Bystrica @ 77
CHILLY PRÁSHOCK (posledný koncert, SK)

Pi 6.2.2015 19:00 Trenčín @ Havana pub
POINT BLANK RANGE (SK), CHEAP TALK (SK), OUTLAW (SK), FYASCO (SK), DOWNSTREAM (SK)

Pi 6.2.2015 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
TELEFON (CZ), HLINOMAZ (CZ)

So 7.2.2015 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
TELEFON (CZ), HLINOMAZ (CZ), LUTRA (SK), ANUS (SK)

So 7.2.2015 19:30 Žilina @ Meštianska piváreň PLAGÁT
ZNOUZECTNOST (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 7.2.2015 20:00 Topoľčany @ Barbar PLAGÁT
FOOSE (USA), TRUE REASON (SK), ILEGALITY (SK)

Ut 10.2.2015 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage
premietanie: Obsaď a žij!

St 11.2.2015 Praha @ Café na půl cesty PLAGÁT
BRUTAL YOUTH (Kanada), RÚBANISKO (SK)

Pi 13.2.2015 21:00 Stropkov @ F-pub PLAGÁT
EPITOME (Poľsko), HUMAN HUMUS (SK), GRINDING JESUS BROTHERS (SK)

So 14.2.2015 18:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
SITŇAN (SK), PRINCOVIA (SK), ŠHT (SK), the BULLBOXERS (SK)

So 14.2.2015 18:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
ROZPOR (SK), MUERTI (CZ), ZLÁ KREV (CZ), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK), OI OI PIRATOI (CZ), SLOBODNÁ VOĽBA (SK)

So 14.2.2015 20:00 Moravský Krumlov @ Zámecký sklep PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), CARL GUT (CZ), KULLERVO (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), TERRORELHÁRÍTÁS (CZ), K.P.D. (CZ), MOTORMENT (CZ), SKUNK PUNK (CZ)

So 14.2.2015 20:00 Poprad @ Rock fabric
KONFLIKT (SK), HOLY FUCKT! (SK), CHAOS SHIT (SK)

Ne 15.2.2015 18:00 Praha @ 007
WHAT WE FEEL (Rusko), MOSCOW DEATH BRIGADE (Rusko)

Po 16.2.2015 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
HIGHTOWER (Francúzsko), FAKE SHAKES (Maďarsko), TOUCH (Maďarsko)

Ut 17.2.2015 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
prednáška: Človek, príroda a trvalá udržateľnosť

Pi 20.2.2015 18:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
DISTAX (SK), BASAL BANAR (SK), CONCUSSA (SK), ZLOBÄ (SK), CHAOSSHIT (SK)

So 21.2.2015 Viedeň @ EKH
BOILING POINT (SK), PRÜGELKNABE (CZ)

So 21.2.2015 14:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
the RESTARTS (UK), PURGEN (Rusko), SUBURBAN UPROAR (Taliansko), ROZPOR (SK), ILEGALITY (SK), GAUNEŘI (CZ), ŠANOV 1 (CZ), P.S. (CZ), AKUTNÍ OTRAVA (CZ), ZEMĚŽLUČ (CZ), V.T.MARVIN (CZ), S.P.D. (CZ)

So 21.2.2015 18:00 Ostrava @ Mandragora PLAGÁT
BASIC TORTURE PROCESS (CZ), NA POKRAJI DEBILITY (CZ), ROMEO FUCKED JULIET (CZ), HERPES (CZ)

So 21.2.2015 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
ROSA PARKS (CZ), MACGYVER (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ)

So 21.2.2015 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), RÚBANISKO (SK), PELIKANOS (SK), MY O VLKOCH (SK)
vinyl afterpárty

So 21.2.2015 19:00 Bratislava @ U Očka
CATASTROFY (SK), BLIND RÄTTVISA (SK), EXORCIZPHOBIA (CZ), HUMAN HUMUS (SK)

So 21.2.2015 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
KOTÚČE DM (SK), A.P.T. (SK)

So 21.2.2015 20:00 Žilina @ Meštianska piváreň PLAGÁT
UHOL DOPADU (SK), PUNKOVÁ KNEDĽA (SK), the BLOTS (SK)

St 25.2.2015 19:00 Košice @ Collosseum - 777
CORNERED (Holandsko), OUTLAW (CZ)

Št 26.2.2015 Vsetín @ Vesmír
KYFFPACK (Nemecko), LOETFETT (Nemecko), KUTYA HARAP (CZ)

Pi 27.2.2015 Strakonice @ Křemelka PLAGÁT
E!E (CZ), the FIALKY (CZ)

Pi 27.2.2015 21:00 Jihlava @ Mystic club PLAGÁT
the MASK (CZ)
JAKUB J. HEJÁTKO (CZ)

So 28.2.2015 Šumperk @ Kotelna
NĚMÁ BARIKÁDA (CZ), ANIMA CANDIDA (CZ), HUMAN FAULT (CZ), ILUZE SVOBODNÉ VŮLE (CZ), NAKOPALYPSA (CZ), POSTEA (CZ)

So 28.2.2015 Břeckav @ Kafé Piksla PLAGÁT
E!E (CZ), the FIALKY (CZ)

So 28.2.2015 19:00 Malacky @ piváreň Átrium PLAGÁT
ENCORE (CZ), CATASTROFY (SK), CHEAP TALK (SK), BLIND RATTVISA (SK)

So 28.2.2015 21:00 Prešov @ Fleck club PLAGÁT
SISTEM ERORR (SK), KARGE MERI (SK), PARTY5 (Poľsko)

Ut 3.3.2015 Bardejov @ Skúšobňa
KYFFPACK (Nemecko), LOTFETT (Nemecko)

St 4.3.2015 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
SYSTEMATIK (Kanada), ŠIGELA (SK), URBURA (CZ)

St 4.3.2015 20:00 Liberec @ Azyl
REPULSIONE (Taliansko), INCARNATE (CZ)

Ut 10.3.2015 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Grasp the nettle

Pi 13.3.2015 20:00 Banská Bystrica @ 77 PLAGÁT
BUSINESS (UK), ROZPOR (SK), DERKOVBOIS (Maďarsko), MUNÍCIA (SK)

So 14.3.2015 16:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
GODOT YOUTH (CZ), DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ), COMMODORE 64 (CZ), APOLITA (CZ), ROSA PARKS (CZ), GOMORA (CZ), the PUBLIC (SK), SEE YOU IN HELL (CZ), SVINĚ! (CZ), HOW LONG? (CZ), MASSOLA (CZ), MUSHROOMS OF YUGGOTH (CZ)
od 17:30 prednáška: Kulturou proti chátrání a Bajkazyl Brno
od 18:00 spoločná vegánska večera

So 14.3.2015 18:00 Spišská Nová Ves @ Legenda pub PLAGÁT
FAMINEHILL (Maďarsko), KARGE MERI (SK), LAST CHANCE (SK), CRITICA (SK)
ZRUŠENÉ!

So 14.3.2015 18:00 Moldava nad Bodvou @ Heaven and hell
CATASTROFY (SK), PUNKREAS (SK), EZKATOR (SK), CHAOSSHIT (SK)

So 14.3.2015 19:00 Zvolen @ Fink bar PLAGÁT
BETON (SK), BASAL BANAR (SK), PASKUDA (SK), GATES OF PTULAH (SK), JAKUBYSKO (SK), KONTRA (SK)

So 14.3.2015 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
PIVNICA (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), NOSTALGIA (SK)

So 14.3.2015 20:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
the FIALKY (15 rokov,, CZ), PROTI SMĚRU (CZ), KAKTUS (SK)

Ut 17.3.2015 Liberec @ Azyl PLAGÁT
KOMPLEX VINY (CZ), ENCORE (CZ), VENGANZA (Španielsko)

Ut 17.3.2015 Praha @ 007
REPELENT SS (CZ), HANBA (CZ)

St 18.3.2015 Ostrava @ Plán b hardcore café
REPELENT SS (CZ), HANBA (CZ)

St 18.3.2015 19:30 Martin @ Včelín PLAGÁT
TOPNOVIL (Australia)

St 18.3.2015 20:00 Žilina @ Meštianska piváreň PLAGÁT
OLD TREES (Portugalsko / Poľsko), HLEDÁNÍ (CZ)

Št 19.3.2015 20:00 Bratislava @ Re:fresh PLAGÁT
HANBA (CZ), POINT BLANK RANGE (SK), REPELENT SS (CZ)

Št 19.3.2015 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka
OLD TREES (Portugalsko / Poľsko), FAJRONT (SK)

Pi 20.3.2015 19:00 Hrušovany u Brna @ Sokolovna PLAGÁT
HIROŠIMA (CZ), CARL GUT (CZ), BRUNNER TODESMARSCH (CZ), HALALÍ (CZ), RISPOSTA (CZ), HISTOS (CZ)

Pi 20.3.2015 19:30 Banská Bystrica @ 77
HANBA (CZ), REPELENT SS (CZ), POINT BLANK RANGE (SK)

Pi 20.3.2015 20:00 Bardejov @ Jazz rock café
the BULLBOXERS (10 rokov, SK), PRINCOVIA (SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK)
ZRUŠENÉ!

Pi 20.3.2015 20:00 Praha @ Rock café PLAGÁT
the FIALKY (15 rokov,, CZ), PROTI SMĚRU (CZ), REMEMBER THE HEROES (CZ)

So 21.3.2015 Vsetín @ Vesmír
P.R.O.B.L.E.M.S. (USA), TELEFON (CZ), RÚBANISKO (SK)

So 21.3.2015 Košice @ Collosseum PLAGÁT
HANBA (CZ), POINT BLANK RANGE (SK), REPELENT SS (CZ), DOWNSTREAM (SK)

So 21.3.2015 20:00 Starý Smokovec @ Casa dolce PLAGÁT
the BULLBOXERS (10 rokov, SK), PRINCOVIA (SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK)

So 21.3.2015 21:00 Moldava nad Bodvou @ Rakva PLAGÁT
INSANE (Maďarsko), DISASTER (SK) CHAOSSHIT (SK)

Ne 22.3.2015 Brno @ Kabiner múz
REPELENT SS (CZ), HANBA (CZ)

Ne 22.3.2015 18:00 Praha @ Chapeau rouge PLAGÁT
ALLOCHIRIA (Grécko), RYVULET (Nemecko), TOSIRO (CZ), KING KEPOKRAK (CZ), BADBADNESS (CZ), UNCLE GRASHAS FLYING CIRCUS (CZ), SMUTEČNÍ SLAVNOST (CZ)
benefit na združenie Pravěk a Food not bombs

Po 23.3.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
MY FUNERAL (Fínsko), NYMPHA (SK)

Ut 24.3.2015 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
prednáška: Od alternatív ku komunitám

Pi 27.3.2015 České Budějovice @ Velbloud PLAGÁT
E!E (CZ), the FIALKY (CZ)

Pi 27.3.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ terasa Miš maš café a čajovne Alchýmka PLAGÁT
INHERITANCE (CZ), I AM PLANET (SK)

So 28.3.2015 Třebíč @ hudební klub PLAGÁT
E!E (CZ), the FIALKY (CZ)

So 28.3.2015 19:00 Ráztočno @ Eso
ZAČIATOK KONCA (SK), THALIDOMIDE (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ), PENNY DREADFUL (CZ)

So 28.3.2015 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), SISTEM ERORR (SK), K1W6K1 (SK)

So 28.3.2015 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
BAIT (Nemecko), ZERRE (Nemecko), VULTURE CITY (SK), KARGE MERI (SK), RETARDED FISH (SK)

Ne 29.3.2015 18:30 Košice - Kavečany @ chata Hrešná PLAGÁT
BAIT (Nemecko), WLVS (Rusko), ZERRE (Nemecko), KARGE MERI (SK)

Ne 29.3.2015 20:00 Šurany @ La bugaňa PLAGÁT
TOWER (Nemecko), CHEAP TALK (SK)

Ne 29.3.2015 21:00 Bratislava @ Re:fresh PLAGÁT
THALIDOMIDE (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ), the WILDERNESS (SK)

Ut 31.3.2015 Ostrava @ Plán b hardcore café
DEAD WESTERN (Berlin)

Št 2.4.2015 19:30 Bratislava @ Randal
HEART IN HAND (UK), LIFERUINER (Kanada), HAND OF MERCY (Rakúsko), CREATE TO INSPIRE (UK)

Št 2.4.2015 20:00 Lučenec @ Slimák
PIVNICA (SK!, LA GACHETTE (SK)

Pi 3.4.2015 Rimavská Sobota
DIPHTERIA (CZ), KONFRONT (CZ)

Pi 3.4.2015 Brno @ Fléda PLAGÁT
TOTÁLNÍ NASAZENÍ (CZ), DUKLA VOZOVNA (CZ), VOLANT (CZ), ŇUŇU (CZ)

Pi 3.4.2015 20:00 Trenčín @ Lúč
POSLEDNÝ ZAMYKÁ (SK), DOWNSTREAM (SK), PICASSO BLOT (SK), FYASCO (SK), ABHORRENCE (SK)

Pi 3.4.2015 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
SOCIAL PARTY (CZ), ILLEGAL ILLUSION (CZ), POTATOE RESEARCH (CZ), ILLNESS grunge (CZ)

Pi 3.4.2015 20:00 Sereď @ Afrikola PLAGÁT
HIRNSÄULE (Nemecko), the WILDERNESS (SK)
afterpárty: Bandaska sound system

So 4.4.2015 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
DIPHTERIA (CZ), KONFRONT (CZ)

So 4.4.2015 20:00 Liberec @ Azyl
KLUSTER FUCK (Dánsko), NOLL IQ (Švédsko), MEČEM NAPLOCHO (CZ), BOMBATÖLCSÉR (CZ)

So 4.4.2015 20:00 Jihlava @ Mystic club PLAGÁT
LAJKY (CZ), SOCIAL PARTY (CZ), ILLEGAL ILLUSION (CZ), POINT 2 POINT (CZ), EXTREME thrash (CZ)

So 4.4.2015 20:30 Komárno @ Rock Klub 25
DOG ATTACK (Maďarsko), KILL BLINTON (Maďarsko), TRANZ (SK), M.I. (Maďarsko)

Ne 5.4.2015 Partizánske
DIPHTERIA (CZ), KONFRONT (CZ)

Ne 5.4.2015 19:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
CONTROLLED EXISTENCE (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK)
od 17:00 zdarma vegánska žranica = niečo dones!

Ne 5.4.2015 20:00 Vsetín @ Vesmír
YARVAR COCHA (CZ), DOG ATTACK (CZ), CHRISTMAS (CZ)

Po 6.4.2015 20:00 Praha @ Exit-us PLAGÁT
KLUSTER FUCK (Švédsko), NOLL IQ (Švédsko), AMOCLEN (CZ), MEČEM NAPLOCHO (CZ), KLUTZ (CZ)

Po 6.4.2015 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
BURN THE CROSS (Poľsko), S.A.T.A.N. (Poľsko)

Ut 7.4.2015 Košice @ Collosseum
premietanie: Dajte nám peniaze

Ut 7.4.2015 20:00 Praha @ Sběrné suroviny PLAGÁT
CRUTCHES (Švédsko), FEAR OF EXTINCTION (CZ)

St 8.4.2015 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
LA CONFRATERNITA DEL PURGATORIO (Taliansko), COUSIN (UK), FLASH BANG BAND (UK)

St 8.4.2015 20:00 Brno @ Schrott PLAGÁT
CRUTCHES (Švédsko), SEE YOU IN HELL (CZ), MIDNATT DÖD (CZ)

Št 9.4.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
DRYVIA (Maďarsko), TANTE TIMBUKTU (Švajčiarsko), CRITICA (SK), SOUND OF QUALM (SK)

Pi 10.4.2015 Pardubice @ Žlutý pes PLAGÁT
E!E (CZ), the FIALKY (CZ)

Pi 10.4.2015 20:00 Trnava @ Markíz pub PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), CHEAP TALK (SK), the WILDERNESS (SK)

So 11.4.2015 Jablonec nad Nisou @ Na rampě PLAGÁT
E!E (CZ), the FIALKY (CZ)

So 11.4.2015 Brno @ Vegalité PLAGÁT
KARGE MERI (SK), SOUND OF QUALM (SK), RATS GET FAT (SK)

So 11.4.2015 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), TOMORROWS HELL (CZ), UNATTENDED FUNERAL (SK)

So 11.4.2015 20:00 Praha @ Sběrné suroviny PLAGÁT
ANGSTBREAKER (Nemecko), HOPSASALA (SK), FULL TIME JOB (CZ)

So 11.4.2015 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club
PIVNICA (SK), SISTEM ERORR (SK), NOSTALGIA (SK), ČAK NOJS (SK)

So 11.4.2015 21:00 Sereď @ Afrikola PLAGÁT
the TRUTH (Srbsko), UGLY FUCKS (Chorvátsko), CHEAP TALK (SK), DOWNSTREAM (SK), FYASCO (SK)

Ne 12.4.2015 20:00 Bratislava @ Re:fresh
DOWNFALL OF GAIA (Nemecko), KARGE MERI (SK), SOUND OF QUALM (SK)

Po 13.4.2015 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
OR (CZ), PALAHNIUK (CZ)

St 15.4.2015 20:00 Praha @ Lucerna
AGAINST ME! (USA)

Št 16.4.2015 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
210 (Rusko)
+ premietanie: Ivan, spomienky na nášho priateľa
+ vegánska večera

Št 16.4.2015 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
VOODOO HEALERS (Grécko), the BLOTS (SK)

Pi 17.4.2015 Ostrov u Karlových Varů @ M-klub PLAGÁT
E!E (CZ), the FIALKY (CZ)

Pi 17.4.2015 19:00 Havířov @ Tattoo bar Arena PLAGÁT
BASIC - TORTURE - PROCESS (CZ), GREEDHALE (CZ), TOP SEKRET (CZ), GOATBASTARDS (CZ)

Pi 17.4.2015 20:00 Bratislava @ British rock stars
DOKTOR DUIDES (SK), SEX PRE PANENSTVO (SK)

So 18.4.2015 Klatovy @ U Košile PLAGÁT
E!E (CZ), the FIALKY (CZ)

So 18.4.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK), GRINDING JESUS BROTHERS (SK)

So 18.4.2015 19:00 Žilina @ Meštianska piváreň PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), PIVNICA (SK), NOSTALGIA (SK)

So 18.4.2015 20:00 Vsetín @ Vesmír
BETON (SK), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ). KRIMINALITÄT (CZ), ALKALMÖTLANKODIK (CZ)

So 18.4.2015 20:00 Ružomberok @ Panoptikum
DIMENZIA X (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

So 18.4.2015 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
TRUE REASON (SK), xDISTILLx (Lotýšsko), TPS CREW (SK), LOST SOULS (SK), KONTRA (SK)

Po 20.4.2015 Ústé nad Labem @ Exit
CLOCKED OUT (UK)

Ut 21.4.2015 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
prednáška: Patrí urán do Košíc?

Ut 21.4.2015 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
CLOCKED OUT (UK), PRÜGELKNABE (CZ), the BREED (CZ)

Pi 24.4.2015 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
E!E (CZ), the FIALKY (CZ)

Pi 24.4.2015 Žilina @ ŽMP PLAGÁT
DISIDENT (SK), LOUTY (CZ), ...
benefit pre útulňu Partizán

Pi 24.4.2015 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
MASSOLA (CZ), HLEDÁNÍ (CZ), BAD SPENCER (CZ)

Pi 24.4.2015 20:00 Znojmo @ Gogo
V.T. MARVIN (CZ), PANDEMIE A (CZ), KELWIN (CZ)

So 25.4.2015 Brno @ Vegalité PLAGÁT
DISTURBANCE PROJECT (Španielsko), RAGEOUS INTENT (Španielsko), HIGH PURITY (CZ), KONFIDENT (CZ)

So 25.4.2015 17:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
TOTAL CHAOS (USA), NAČO NÁZOV (SK), ZAČIATOK KONCA (SK), N.V.Ú. (CZ), DO ŘADY! (CZ), ČERTŮF PUNK (CZ), JUST WÄR (CZ), ANGRY BRIGADE (CZ)

So 25.4.2015 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
HOW?NO!CUC (SK), HALUZOTVORISTIKA (SK), RETORIK (SK)

So 25.4.2015 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
GAGARIN (CZ), HOUSE OF TECH (SK), the WILDERNESS (SK), CHEAP TALK (SK)

Ne 26.4.2015 Uherské Hradiště @ Mír PLAGÁT
DISTURBANCE PROJECT (Španielsko), RAGEOUS INTENT (Španielsko), BOLEST BUDE VĚTŠÍ (CZ)

Ne 26.4.2015 16:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
GAGARIN (CZ), GATTACA (CZ), REMEK (CZ)

Ne 26.4.2015 18:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
ACID WITCH (USA), BETON (krst LP, SK), BONEHUNTER (Fínsko), WITCHCULT (SK)

Po 27.4.2015 19:00 Žiar nad Hronom @ Holy cross pub PLAGÁT
DISTURBANCE PROJECT (Španielsko), RAGEOUS INTENT (Španielsko), ALEA IACTA EST (SK)

Po 27.4.2015 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka
TOTAL CHAOS (USA), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), CAUSA INVIDIA (SK), PROTI SRSTI (SK)

Ut 28.4.2015 20:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
TOTAL CHAOS (USA), PEXESO (SK)

St 29.4.2015 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
DISTURBANCE PROJECT (Španielsko), RAGEOUS INTENT (Španielsko), ALEA IACTA EST (SK)

Št 30.4.2015 Brno @ Vegalité
HANOI (Maďarsko), BAD AGE (CZ), TRAUMA (CZ)

Št 30.4.2015 Praha @ Baryton PLAGÁT
DISTURBANCE PROJECT (Španielsko), RAGEOUS INTENT (Španielsko), NEEDFUL THINGS (CZ), FLUMMOX (CZ)

Pi 1.5.2015 Ostrava @ Plán b hardcore café
PLANETY (CZ), KURAC (CZ), LAUNDERED SYRUP (CZ)

Pi 1.5.2015 Orlová @ Futra PLAGÁT
DISTURBANCE PROJECT (Španielsko), RAGEOUS INTENT (Španielsko), SHEEVA YOGA (CZ)

Pi 1.5.2015 - 2.5.2015 Šurany @ La bugaňa PLAGÁT
MAYDAY minifest vol.III.
piatok: DJ Hrubiánm Cerulo a Mishela
sobota: STRIKE DOWN (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK), DISTAX (SK), BLACKMAIL (Maďarsko)
oba dni benefitné vegánske jedlo, premietanie dokumentov, ...

Pi 1.5.2015 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
ZERO TALENT (Francúzsko), ROZPOR (SK)

Pi 1.5.2015 20:00 Uherské Hradiště @ Mír PLAGÁT
ABHORRENCE (SK), EVIDENCE SMRTI (SK), PIGS IN THE LIVING ROOM (SK), TOMORROWS HELL (CZ), KRONSTADT (CZ), FASTING FEAST (CZ)
benefit pre

Pi 1.5.2015 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
HALALÍ (CZ), FATALITY (CZ), EXPERIMENT HOMO SAPIENS (CZ), D.O.P. (CZ), TERMINAL (CZ)

Pi 1.5.2015 21:00 Čadca @ A café PLAGÁT
piatok: VULTURE CITY (SK), HANOI (Maďarsko), GREEDHALE (CZ)
sobota: PLANETY (CZ), KURAC (CZ), LAUNDRED SYRUP (CZ)

So 2.5.2015 Vsetín @ Vesmír
ONE BURNING MATCH (Francúzsko)

Ne 3.5.2015 Sereď @ Kemping PLAGÁT
ONE BURNING MATCH (Francúzsko), the CITADEL (SK)

Po 4.5.2015 Žilina @ Stanica Záriečie - Kontajner PLAGÁT
MULCT (Bielorusko), VULTURE CITY (SK)

Ut 5.5.2015 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
DAILY NOISE CLUB (Bulharsko), DPH (SK)

St 6.5.2015 20:00 Bratislava @ Re:fresh PLAGÁT
SPIRITS (USA), BHF (Rakúsko)

Št 7.5.2015 Košice @ Collosseum
premietanie: Na sever od slnka

Št 7.5.2015 Šurany @ La Bugaňa
HERETIX (SK), MUNÍCIA (SK)

Št 7.5.2015 19:30 Žilina @ Meštianska piváreň PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (krst 7", SK), CTIB (CZ), JAKUB TICHÝ (CZ)

Št 7.5.2015 19:50 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), PIVNICA (SK), PASKUDA (SK), BASAL BANAR (SK), FAJRONT (SK)

Pi 8.5.2015 Bratislava
ANGRY BRIGADE (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ)

Pi 8.5.2015 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
MUNÍCIA (SK), HERETIX (SK), DAFY AND THE RAFFERS (SK)

Pi 8.5.2015 17:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
MULCT (Bielorusko), HUMAN HUMUS (SK), ROSA PARKS (CZ), HLEDÁNÍ (CZ)
prednášky, premietanie: Chasseurs de skins

Pi 8.5.2015 20:00 Trnava @ Ten! podnik PLAGÁT
UNNA (CZ)
vegánska večera

So 9.5.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda pub PLAGÁT
HERETIX (SK), MUNÍCIA (SK), MY O VLKOCH (SK)

Po 11.5.2015 19:00 Bratislava @ Photoport gallery PLAGÁT
prednáška amerického kolektívu CrimethInc.: Změň vše

Ut 12.5.2015 Praha @ Café na půl cesty PLAGÁT
KOHTI TUHOA (Fínsko), DARFÜR (Fínsko), GINNUNGAGAP (cz)

St 13.5.2015 18:00 Praha @ Klinika PLAGÁT
CATASTROFY (SK), RADIATION (SK), KAAR (CZ)

Št 14.5.2015 18:00 Jaroměř @ Starý koupaliště PLAGÁT
CATASTROFY (SK), RADIATION (SK), INFERNAL HERETIC (CZ), HELL HITLER (CZ)

Št 14.5.2015 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
KASCHORROS WICIADOS (Brazília / Rakúsko), HERETIX (SK)

Pi 15.5.2015 Bardejov @ Bašta
B.H.F. (Rakúsko)

Pi 15.5.2015 19:00 Plzeň @ Újezd PLAGÁT
CATASTROFY (SK), RADIATION (SK), WRECK SHIT (CZ), NBDY & CxOxHx COLLAB. (CZ)
od 16:00 grilovačka

So 16.5.2015 18:00 Písek @ Papírák PLAGÁT
KUNTA KINTE (CZ), CATASTROFY (SK), KASCHORROS WICIADOS (Rakúsko), LAHAR (CZ), RADIATION (SK)
+ prednáška o projektoch Wontanara v Guineji

So 16.5.2015 18:30 Martin @ Včelín PLAGÁT
LOST SOULS (SK), CAUSA INVIDIA (SK), BRMBOLCE (SK), SLOBODNÁ VOĽBA (SK)

So 16.5.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ terasa Miš maš café a čajovne Alchýmka PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), POD ALTÁNKOM (SK)

So 16.5.2015 20:00 Topoľčany @ Bar bar PLAGÁT
NORMALS?! (CZ), NEKULTÚRA (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

Ne 17.5.2015 Prešov
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), KARGE MERI (SK)

Ut 19.5.2015 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
prednáška: Vojna a mier - oslobodenie mesta Košice

Pi 22.5.2015 18:00 Poprad @ Road pub PLAGÁT
ADACTA (SK), LUTRA (SK), FYASCO (SK), ATARAXIA (SK)

Pi 22.5.2015 20:00 Praha @ Exit-us
SATAN (Francúzsko), 202 PROJECT (Francúzsko), VOLUPTAS (CZ), SLAVERY (CZ), UNCLE GRASGAS FLYING CIRCUS (CZ)

So 23.5.2015 Košice @ Collosseum PLAGÁT
LUTRA (SK), FYASKO (SK), MASSOLA (CZ), PRUGELKNABE (CZ), AD ACTA (SK), MARUOSA (Japonsko), PANKPOP (SK), KARGE MERI (SK), ...

So 23.5.2015 14:00 Brno @ Vlhká 28 PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (CZ), RECORDINACE & MC SCISSAL ft. DJ KORNOUT (CZ), SAKKARA (CZ), AVA DJs (CZ)
happening kulturou proti chátrániu: art, tanec, graffiti jam, workshopy, freemarket

So 23.5.2015 16:00 Spišská Nová Ves @ skejtpark PLAGÁT
BOILING POINT (SK), NIČITEĽ (SK), COCO BONGO (SK)
skejt súťaže, vegan jedlá, výstavy, ...
benefit na diy skejtový spot v Senici

So 23.5.2015 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
YARVAR COCHA (CZ), NORTH MORES (CZ), KULLERVO (CZ), the BREED (CZ), BAD AGE (CZ)

Po 25.5.2015 20:00 Bratislava @ Re:fresh PLAGÁT
ANCHOR (Švédsko), CROOKED LETTER (Švédsko), DOWNSTREAM (SK)

Pi 29.5.2015 19:00 Liberec @ Azyl
NEEDFULL THINGS (CZ), PERFECITIZEN (CZ), G. I. JOKE (Belgicko), ONANIZER (CZ), RABID DOGS (Taliansko)

Pi 29.5.2015 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
S.O.T.E. (Maďarsko), ALEA IACTA EST (SK), SUBATOMIC FEAT DROGDEAD (SK / Maďarsko)

Pi 29.5.2015 19:00 Vrbové @ Kruhovka PLAGÁT
HNILOBA (SK), TENDENCIE (SK), the WILDERNESS (SK), CHEAP TALK (SK)

So 30.5.2015 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
EGERIA (Taliansko), ILEGALITY (SK)

So 30.5.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
S.O.T.E. (Maďarsko), ALEA IACTA EST (SK), SUBATOMIC FEAT DROGDEAD (SK / Maďarsko)

Po 1.6.2015 19:00 Bratislava @ Fuga
RABID DOGS (Taliansko), BOMBATÖLCSÉR (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ)

St 3.6.2015 21:00 Vsetín @ Suchý dok PLAGÁT
KULTRA (CZ), GRRZZZ (Francúzsko)

Pi 5.6.2015 18:00 Michalovice u Havlíč Brodu @ KD PLAGÁT
V.O.H. (CZ), MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA (CZ), TASS (CZ), INSEMINAČNÍ STANICE (akusticky, CZ), BLANK OUT (CZ), VPV (CZ), TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ (CZ), ČERVENÁ CIHLA (CZ)

So 6.6.2015 18:00 Landek PLAGÁT
JAKUB TICHÝ (CZ), LESNÍ SMĚS (CZ), KUJÓNI (CZ)

So 6.6.2015 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Freeško PLAGÁT
TELEFON (CZ)

Ut 9.6.2015 Košice @ Collosseum
premietanie: Vitajte v Lolionde

Ut 9.6.2015 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
METH DRINKER (Nový Zéland), LEECHFEAST (Slovinsko), WEAK (Dánsko), MÖBIUS (SK)

Št 11.6.2015 - 12.6.2015 Bardejov @ Bašta
FOREVER MEGASHIT IX.:
štvrtok: divadlo Rum a vodka
piatok: PARTY 5 (Poľsko), KATHAA (Poľsko), FYASCO (SK), DOWNSTREAM (SK), HUMAN HUMUS (SK)
sobota: INHERITANCE (SK), DAŠA FON FĽAŠA (SK), MY O VLKOCH (SK), BURN THE CROSS (Poľsko), S.A.T.A.N. (Poľsko), WOUNDEAD KNEE (CZ)
premietanie: prehliadka film festu Anča

Pi 12.6.2015 - 13.6.2015 Ostrava @ Důl Hlubina PLAGÁT
CELSTIAL SHORE (USA), MUNNEN (Švédsko), SPACE LOVE (UK / CZ), FOR YOU KATRINA (Nemecko / CZ), SISTER BODY (CZ), HIBAKUSHA (CZ), MANCUSO (CZ), the MAGGIES MARSHMALLOWS (CZ), VELLOCET ROLL (CZ), AEIOU (CZ), MANON MEURT (CZ), BENELUX (CZ), ..

Pi 12.6.2015 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
NEKULTÚRA (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MY O VLKOCH (SK)

Pi 12.6.2015 Újezd u Cerhovic @ Hella
SPEED!!! NOISE!!! HELL!!! (Japonsko), MODERNE KRUPPEL (Nemecko), GROWLS (?), CAUSE OF DIVORCE (?))

Pi 12.6.2015 - 13.6.2015 20:00 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
PALLASIT FEST:
piatok: PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), STOLEN LIVES (CZ), the BREED (CZ), HUMAN FAULT (CZ), PRAY FOR DEATH (CZ), DEATHWISH KIDS (CZ)
sobota: KONTUZE (CZ), RV4 (CZ), GROWLS (Francúzsko), MODERNE KRUPPEL (Nemecko), CAUSE OF DIVORCE (Nemecko), MIDNIGHT CRISIS (Nemecko), NASTY PACK (Nemecko), KLUTZ (CZ), PAREGORIK (CZ), SICK, GORE, SUFFER (CZ), FLUMMOX (CZ), DISFUNKCE MYSLI (CZ), K.P.D. (CZ)

So 13.6.2015 15:00 Hostašovice @ U Zrzávky PLAGÁT
DEZERTER (Poľsko), STREGESTI (Poľsko), LYCANTHROPHY (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), HOW LONG? (CZ), KUTYA HARAP (CZ), ALIUSTERRA (CZ), APOLITA (CZ), URBURA (CZ), MYCOP (CZ), EX-LEX (CZ), KULLERVO (CZ), MENARCHE (CZ), OPPENHEIMER (CZ), DIS-AIM (CZ), SPEED!!! NOISE!!! HELL!!! (CZ)
benefit na záchrannú stanicu v Bartošovicích

Ne 14.6.2015 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
SPEED!! NOISE!! HELL!! (Japonsko), PRÜGELKNABE (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Ne 14.6.2015 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
LAPINPOLTHAJAT (Fínsko), MAAILMANLOPPU (Fínsko), EU´S ARSE (Taliansko), DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ)

Ne 14.6.2015 Košice @ Collosseum
KOFFIN KATS (USA), PIRATO KETCHUP (Belgicko)

Ne 14.6.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ MIš maš café PLAGÁT
WOUNDEAD KNEE (CZ), COCO BONGO (SK)

Ne 14.6.2015 20:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
KNOCK OUT (Španielsko), MUNICIA (SK)

Po 15.6.2015 Hradec Králové @ klub č.p.4
SPEED!!! NOISE!!! HELL!!! (Japonsko), LEVÁK BOB (CZ)

St 17.6.2015 19:30 Brno @ Schrott PLAGÁT
LAPINPOLTHAJAT (Fínsko), MAALMAINLOPPU (Fínsko), MACGYVER (CZ), SPEED!! NOISE!! HELL!! (Japonsko)

Št 18.6.2015 19:00 Praha @ 007 PLAGÁT
SPEED!!! NOISE!!! HELL!!! (Japonsko), MORKHIMMEL (CZ), GOMORRA (CZ)

Pi 19.6.2015 Čermná u Sušice @ Bouda PLAGÁT
KAOSQUAD (CZ), IMPURITUM (CZ), KALLE (CZ), ██████ (CZ), HEIDEN (CZ), COMMODORE 64 (CZ), PLANETY (CZ), VIOLENCE BY NATURE (CZ), MR. CEMETERY (CZ)

Pi 19.6.2015 Tábor @ MC Orion
SPEED!!! NOISE!!! HELL!!! (Japonsko), KRAOST (CZ), DEZINFEKCE (CZ)

So 20.6.2015 15:00 Bratislava @ Hodžovo námestie PLAGÁT
Bratislava blokuje

So 20.6.2015 19:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
ZAČIATOK KONCA (SK), BEAUTIFUL BASTARDS (SK)

So 20.6.2015 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
TRI GROŠE (SK), PEXESO (SK), FAJRONT (SK)

Ne 21.6.2015 19:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
HEATSEEKER (Poľsko), VICIOUS X REALITY (Poľsko), CHEAP TALK (SK), BLACK PASSANGER (SK)

Ne 21.6.2015 19:00 Poprad @ Rock fabric
LUNOKHOD (SK), RATS GET FAT (SK), LANDLESS (SK), VICTIMIZED (SK)

Ne 21.6.2015 19:30 Liberec @ Azyl PLAGÁT
SPEED!!! NOISE!!! HELL!!! (Japonsko), SLAVEBREED (Grécko), ARMADA (Mexiko), AMOCLEN (CZ), INCARNATE (CZ)

Po 22.6.2015 19:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
VICIOUS REALITY (Poľsko), HEATSEEKER (Poľsko), MORAL HANGOVER (CZ)

Po 22.6.2015 20:00 Žilina @ kontajner pri stanici Záriečie PLAGÁT
LA CASA FANTOM (Nórsko)
vegan grilovačka

Ut 23.6.2015 18:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
prednáška: Záježová - inšpirácia k slobodnému životu

Ut 23.6.2015 19:00 Bratislava @ Photoport PLAGÁT
prednáška: Bob Kuřík: Jdeme pomalu, protože jdeme daleko (mnoho tváří autonomie a revoluce pro 21. století)

Ut 23.6.2015 19:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
BLACKBIRD RAUM (USA), CASCABEL (SK), DÁŠA FON FLAŠA (SK), OIOIPIRATOI (CZ)

St 24.6.2015 19:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
NOVIOT POCHETOK (Macedónsko), SPANK (Macedónsko), SMELSER (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 26.6.2015 14:30 Brno @ Park na Moravském náměstí PLAGÁT
protifašistická demonštrácia

Pi 26.6.2015 - 27.6.2015 15:00 Kolárovo @ Vodný mlyn
FAMILY FEST 2015:
piatok: SKYWALKER (CZ), FROM OUR HANDS (SK), the SOUTHERN ORACLE (Maďarsko), SHRILL WHISPERS (SK), CITY LIGHTS (CZ), LANDLES (SK), NEW DEAD PROJECT (Maďarsko), HAVE NO CLUE (Maďarsko), LEGEND OF THE SUBMARINE (SK), CRANIAL VOID (SK), DISTAX (SK), SHALLOV (SK)
sobota: STUBBORN (CZ), ABHORRENCE (SK), GOT BLUE BALLS (SK), SUFFOCATE WITH YOUR FAME (CZ), HANOI (CZ), RETARDED FISH (SK), WASTED STRUGGLE (Maďarsko), PIGS IN THE LIVINGROOM (SK), STEP TO THE CROWD (CZ), the CITADEL (SK), RATS GET FAT (SK), HARD TO SAY (SK), SMELSER (SK), LUTRA (SK)
nedeľa: DÁŠA FON FĽAŠA (SK), VIKTOR ORI (?)

Pi 26.6.2015 - 27.6.2015 18:00 Košice - Kavečany @ chata Hrešná PLAGÁT
piatok: T-BAND (SK), SAMČO + ROBO RYBOLOV (SK), SIX BETWEEN (SK), S!STEM ERORR (SK), RETARDED FISH (SK), KARGE MERI (SK), BEAVER (Poľsko), ESCAPSIM (Poľsko), OUTLAW (SK), LUNOKHOD (SK)
sobota: DŽUMELEC (SK), VICTIMIZED (SK), MY O VLKOCH (SK), the PELIKANOS (SK), CASCABEL (SK), YEKTAL (SK), FÚZY MÚZY (SK), NIČITEĽ (SK), FROM THE DEPTHS OF MEXICO (SK), the PYTAGORAS (SK)
elektronik chillout caravan - soundsystem stage, prednášky, premietanie filmov Jeden svet, jedlo, ...

Pi 26.6.2015 - 27.6.2015 19:00 Rechle u Prachatic @ Kemp PLAGÁT
JEALOUSY MOUNTAIN DUO (Nemecko), EÁ (CZ), KAPLAN BROS. (CZ), KISS ME KOJAK (CZ), UNKILLED WORKER MACHINE (CZ), ZABLOUDILA (CZ), MR. NOBODY (CZ), WHITE WIGWAM (CZ), P.F.N.O. (CZ), INDIA (CZ), LIONEL DIXIT (CZ), KIDNEY TRAUMA (CZ), LEM (CZ), STÁRNEŠ (CZ)
DJ Svěcení nové varny

So 27.6.2015 10:00 Spišská Nová Ves @ Zázemie PLAGÁT
CASCABEL (SK), MIŠO ŠTICH (SK), FAJRONT (SK), TEN MORE MINUTES (SK), N2H (SK)
workshopy, freebox, vege guláš

So 27.6.2015 20:00 Trnava @ Markíz pub PLAGÁT
GENOM BASTARD (CZ), TENDENCIE (SK), BASAL BANAR (SK), BARNEY GUMBLE (SK)

So 27.6.2015 20:00 Bratislava @ Randal
GUITAR GANGSTERS (UK), HERETIX (SK), DAFY AND THE RAFTERS (SK)

So 27.6.2015 20:00 Vsetín @ Vesmír
CHAOS SYNOPSIS (Brazília), HOPSASALA (CZ), LUMPENPROLETARIAT (CZ), VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ), FIKAS (CZ)
benefit na podporu diy priestoru Vesmír

So 27.6.2015 20:00 Plzeň @ Pohoda PLAGÁT
BATY VON JANOF & HOST (CZ), NÍZKA ÚROVEŇ (CZ), BIJOLIT (CZ), CHICHIMEKU (CZ), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (CZ), UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ)
benefit na právnu pomoc všetkým postihnutým akciou Fénix

Ne 28.6.2015 19:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
HEATSEEKER (Poľsko), VICIOUSxREALITY (Poľsko), OUTLAW (SK)

Po 29.6.2015 Košice @ Collosseum
GUITAR GANGSTERS (UK)

St 1.7.2015 Košice
APOCALIPSIS (Mexiko)

Št 2.7.2015 20:00 Trnava @ Ten! podnik PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 3.7.2015 19:00 Praha @ Baryton PLAGÁT
KARAK (Maďarsko), HALITOSIS (Maďarsko), SEPTIC ASSAULT (Maďarsko), BOMBATÖLCSÉR (CZ)

Pi 3.7.2015 21:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
APOCALIPSIS (Mexiko), SHALLOV (SK), ERIKA JE MOJA (SK)

So 4.7.2015 16:00 Sklabiňa @ areál športovej strelnice PLAGÁT
CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), HOPSASALA (SK), FACAN (CZ), the PUBLIC (SK), PRUGELKNABE (CZ), BOILING POINT (SK), ANUS (SK), BRUNNER TODESMARSCH (CZ)
after párty

So 4.7.2015 21:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
APOCALIPSIS (Mexiko), SHALLOV (SK), ERIKA JE MOJA (SK)

Ne 5.7.2015 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
MODERN PETS (Nemecko), the WILDERNESS (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

St 8.7.2015 - 12.7.2015 Trutnov @ Na bojišti PLAGÁT
OBSCENE EXTREME 2015:
7 MINUTES OF NAUSEA (USA), ALEA IACTA EST (SK), ANALKHOLIC (Nová Kaledónia), BLOOD (Nemecko), BODYFARM (Holandsko), BROKEN HOPE (USA), BULLDOZER (Taliansko), CENTINEX (Švédsko), CLOUD RAT (USA), COTE D´AVER (Holandsko), DECHE-CHARGE (Kanada), DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND (CZ), DILUTION (Taliansko), ENEMA SHOWER (SK), ENTRÖPIAH (Španielsko), EVISORAX (UK), FAILURE TRACE (Thajsko), FEASTEM (Fínsko), FISSURE (USA), FOETAL JUICE (UK), FREDAG DEN 13:E (Švédsko), GENERAL SURGERY (Švédsko), GETS WORSE (UK), GORE AND CARNAGE (Mexiko), HEAD CLEANER (Grécko), HEMDALE (USA), HIDEOUS DIVINITY (Taliansko), HIRAX (USA), ICON OF EVIL (Poľsko), INCARCERATION (Brazília), INHUMATE (Francúzsko), INTERNAL BLEEDING (USA), JASAD (Indonézia), KORSFÄST (Švédsko), LAHAR (CZ), LAUTSTÜRMER (Švédsko), LIFELESS (Nemecko), LIVIDITY (USA), MARTYRDÖD (Švédsko), MARUTA (USA), MINDFUL OF PRIPYAT (Taliansko), MY MINDS MINE (Holandsko), NAKAY (USA), NAUSEA (USA), NERVOSA (Brazília), OBITUARY (USA), PIG DESTROYER (USA), POSTHUMOUS BLASPHEMER (Bielorusko), PRIMARY RESISTANCE (CZ), PROTECTOR (Nemecko), PUTRID OFFAL (Francúzsko), RABID DOGS (Taliansko), ROMPEPROP (Holandsko), S.O.B. (Japonsko), SATANIC MALFUNCTIONS (UK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (Rakúsko), SICK OF STUPIDITY (Holandsko), SQUIRTOPHOBIC (Rakúsko), TEETHGRINDER (Holandsko), TEETHING (Španielsko), TERRORIZER LA (USA), TEST (Brazília), THANATOS (Holandsko), U.L.F.C.M. (Nemecko), UNHOLY GRAVE (Japonsko), UNTAMED (Francúzsko), URTIKARIA ANAL (Mexiko), UXDXS (Dánsko), VITAL REMAINS (USA)

Pi 10.7.2015 19:00 Trnava @ City club
the WILDERNESS (SK), CHRONICKÁ ÚNAVA (SK), ZOTRWAČNOSŤ (SK), REINKARNACE (SK), KEBY NIEČO (SK)

Pi 10.7.2015 20:00 Bratislava @ Fuga
the CREEPSHOW (Kanada), CLOCKWORK PSYCHO (Slovinsko), COSPIRAZIONE (Taliansko)

So 11.7.2015 15:00 Žilina @ Mariánske námestie
protest proti zhromaždeniu kotlebovcov v Žiline

Po 13.7.2015 19:30 Košice @ Collosseum - 777
HEMDALE (USA), NAK´AY (USA), THORWALD (SK)
ZRUŠENÉ!

Po 13.7.2015 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
HEMDALE (USA), DRAINAGE (USA / Poľsko) MRAVCOLEV (SK)

Pi 17.7.2015 - 18.7.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Miš maš poschodie PLAGÁT
piatok: BEYOND THE BORDERS (Lotyšsko / Španielsko), EKE BUBA (Chorvátsko)
sobota: APOCALIPSIS (Mexiko), ATARAXIA (SK)

Pi 17.7.2015 20:00 Bystřička @ areál letního kina
Cultburger picnic IV.:
SARKAST (Nemecko), TYPHOON MOTOR DUDES (Nemecko), RISPOSTA (CZ), NORTH MORES (CZ), KULTRA! (CZ), RÜBÄNÏSKÖ (SK), DÁŠA FON FLÁŠA (SK), FACAN (CZ), GATTACA (CZ), KOLONA (CZ), 6 MAS (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), KUTYA HARAP (CZ), ARTIFICIAL LIFE (CZ)

So 18.7.2015 Topoľčany @ Duchonka - Malá pláž PLAGÁT
SPS (CZ). MY RYHHA (CZ), TPS CREW (SK), ATTACK OF RAGE (SK), BEAUTIFUL BASTARDS (SK), EVERYDAY HATE (CZ), TRUE REASON (SK), CATASTROFY (SK), DEPRESY (SK), SAPROPHYTE (SK), COLDBLOODED (SK)

So 18.7.2015 - 19.7.2015 Michalovice u Havlíčkova Brodu @ KD PLAGÁT
piatok: ZVLÁŠNÝ ŠKOLA (CZ), PESHATA (CZ), PRINCOVIA (SK), VHS (CZ), BARRICADE (CZ), EXORCIZPHOBIA (CZ), JOHNNY STALK (CZ), MAWATAKI (CZ), HAKMAK (CZ). sobota: ČERTŮF PUNK (CZ), ZÁVIŠ (CZ), LAHAR (CZ), GAUNEŘI (CZ), THALIDOMIDE (CZ), DRIÁK (CZ), TASS (CZ), ŽÁDNEJ STRES (CZ), D.O.P. (CZ), VYSOKÝ NAPĚTÍ (CZ), VPV (CZ), BLANK OUT (CZ), RÁDIO JEREVAN (CZ), BRAK (CZ)

So 18.7.2015 20:00 Sereď @ Afrikola PLAGÁT
KIDS INSANE (Izrael), SLANDER (Taliansko), BOILING POINT (SK), CHEAP TALK (SK)

Ut 21.7.2015 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Príroda

Ut 21.7.2015 19:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
NERVOUS (Nemecko), COLLORED MOTH (Nemecko), FYASCO (SK)

Ut 21.7.2015 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
CLOUD RAT (USA), the PUBLIC (SK), ALEA IACTA EST (SK)

Št 23.7.2015 Ostrava @ Chacharkovo doupě PLAGÁT
BLATOIDEA (UK)

Pi 24.7.2015 Poprad @ Road pub
DARK CIRCLES (Kanada), THROWERS (Nemecko), NIČITEĽ (SK), DISTAX (SK)

Pi 24.7.2015 19:00 Tavíkovice @ Bouda PLAGÁT
TERRORELHÁRÍTÁS (CZ), BOBATÖLCSÉR (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), KUNTA KINTE (CZ), DIS-K47 (CZ), DISFUNKCE MYSLI (CZ), CARL GUT (CZ)

So 25.7.2015 Praha @ Modrá Vopice
LAHAR (CZ), HLINOMAZ (CZ), MARCH OF THE HORDES (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), ENCORE (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ)

Ne 26.7.2015 19:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
GIVE (USA), MY O VLKOCH (SK), FORSAKEN (Chile), AMONG US (Argentína)

St 29.7.2015 20:00 Bardejov @ Bašta
AXE RASH (Švédsko)

Pi 31.7.2015 Liberec @ Azyl
SEE YOU IN HELL (CZ), THALIDOMIDE (CZ), DROM (CZ), UPROSTŘED PÁDU (CZ), BEZBOLESTNÁ (CZ)

Pi 31.7.2015 - 1.8.2015 19:00 Dolní Paseky @ Střelnice PLAGÁT
SETKÁNÍ SVOBODNÝCH DUŠÍ:
AXE RASH (Švédsko), MASSOLA (CZ), HLINOMAZ (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), LUCIFER EFEKT (CZ), PLAYBACK REVIVAL (CZ), YARVAR COCHA (CZ), GYPSY MAFIA (Srbsko), PAST (CZ), UŠTKNI (CZ), CASCABEL (SK)

So 1.8.2015 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
GADGET (Švédsko), OVERVIOLENCE (Švédsko), the PUBLIC (SK), SIX - SCORE (Rakúsko)

Ne 2.8.2015 20:00 Bratislava @ Fuga
LOS FASTIDIOS (Taliansko), CALL THE COPS (Taliansko)

Ne 2.8.2015 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
GADGET (Švédsko), OVERVIOLENCE (Švédsko), the PUBLIC (SK)

Pi 7.8.2015 - 8.8.2015 Sereď @ Kemping PLAGÁT
FFUD FEST:
RATOS DE PORAO (Brazília), KDC (Portoriko), RESONANCE CASCADE (Švédsko), TINNER (Fínsko), SMÅSTADSLIV (Fínsko), BUNDOLO (Fínsko), HIGGS BOSON (Nórsko), EXTENDED SUICIDE (Dánsko), SIBERIAN MEAT GRINDER (Rusko), 4 SCUMS (Rusko), ACCIDENTE (Španielsko), CALL THE COPS (Taliansko), SLANDER (Taliansko), PSIHOZA (Slovinsko), CONCRETE WORMS (Srbsko), KOTVA (Rakúsko), CRIPPLED FOX (Maďarsko), PTAO (CZ), KULTRA (CZ), MASSOLA (CZ), MOBIUS (SK), RÚBANISKO (SK), SOUND OF QUALM (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), DISTAX (SK), HUMAN HUMUS (SK), the WILDERNESS (SK), BLIND RÄTTVISA (SK), KARGE MERI (SK), FYASCO (SK), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK), PROTI SRSTI (SK), CHEAP TALK (SK), ..

So 8.8.2015 14:00 Námestovo @ Nábrežie Oravskej priehrady PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), VLASTNÝ NÁZOR (SK), the KOWAL CHICKS (SK), VAGRIS (SK), KUCA-PACA (SK), BUCHTY NA PARE (SK), POLDECKO NA KRKU (SK), AMADEUS (SK)

Po 10.8.2015 20:00 Praha @ Kuře v hodinkách PLAGÁT
OBSTRUCT (UK), FEAR OF EXTINCTION (CZ)

Po 10.8.2015 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
DIESEL BREATH (Holandsko)

St 12.8.2015 19:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
NAYSAYER (USA), FRIEND OR FOE (USA), BLIND BELIEFS (Belgicko)

Pi 14.8.2015 - 15.8.2015 Svidník @ Minigolf PLAGÁT
PERVERSITY (SK), SAPROPHYTE (SK), KILLCHAIN (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), MY O VLKOCH (SK), KARGE MERI (SK), SISTEM ERORR (SK), SIX BETWEEN (SK), YEKTAL (SK), GRINDING JESUS BROTHERS (SK), CINNAMON WIND (SK), POGO FACTORY (SK)
workshopy, prednášky, divadlo, opekačka, ..

Pi 14.8.2015 - 15.8.2015 Vendryně @ areál Hájenky u vápenných pecí PLAGÁT
OTVORENI PRELOM (Srbsko), COITUS DIALIZA (CZ), SPLAŠ MŮRU (CZ), HOPSASALA (SK), DEAD CARNAGE (CZ), JO RIITÄÄ (CZ), OTRÁVENÁ GENERACE (CZ), the NEUNIKNEŠ (CZ), AGGRESSIVE TYRANS (CZ), SHITNOISE (CZ), THE END (Poľsko), E.D.A.E. (CZ), ROMEO FUCKED JULIET (CZ), NA POKRAJI DEBILITY (CZ), SYSTEMIC DAMAGE (SK)

Pi 14.8.2015 20:00 Košice @ Collosseum - 777
DOWNFALL OF GAIA (Nemecko), ATARAXIA (SK)

So 15.8.2015 17:00 Šírava PLAGÁT
PUNKREAS (SK), CLIFTONS (SK), VLASTNÝ NÁZOR (SK), NO FUTURE (SK), POGO FACTORY (SK)

So 15.8.2015 18:00 Praha @ Rekomando PLAGÁT
JUST FOR BEING (CZ), OiOiPIRATOI (CZ)
výstava xAdam Tománekx

So 15.8.2015 19:00 Jeseník @ Ski areál na Smrťáku PLAGÁT
ILEGALITY (SK), PIVNICA (SK), ILUZE SVOBODNÉ VŮLE (CZ), SCHEISS BOHMEN (CZ), TERRORELHÁRITÁS (CZ), NORTH MORES (CZ), SJETEJ KŘEČEK (CZ)

Ut 18.8.2015 20:00 Bratislava @ Batyskaf
JUNGBLUTH (Nemecko), ÊTRE? (Nemecko)

Št 20.8.2015 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
PIGPRIDE (Maďarsko) PEXESO (SK)

Št 20.8.2015 20:00 Bratislava @ Randal
STICK TO YOUR GUNS (USA), WOLF DOWN (Nemecko)

Pi 21.8.2015 - 22.8.2015 Čižatice PLAGÁT
TRAKTOR FEST:
SIX BETWEEN (SK), LUNOKHOD (SK), MY O VLKOCH (SK), HOSPITAL BUKRA (SK), the LAMPIONS (SK), ČO KOHO DO TOHO (SK), ...

Pi 21.8.2015 - 22.8.2015 Tři Dvory PLAGÁT
PUNX PIKNIK:
piatok: LEVÁK BOB (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), STREGESTI (Poľsko), ČLOVEKOK (CZ)
sobota: GINNUNGAGAP (CZ), GOMORA (CZ), TOTAL KOMPLET (Izrael), RÚBANISKO (SK), STERN (CZ)
premietanie, workshop, turnaje, prednášky, benefičný jukebox, tombola, ...

Pi 21.8.2015 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
MINCING FURY AND G.C.O.Q.D. (CZ), SPINELESS FUCKERS (CZ), TWISTED TRUTH (CZ), LYMPHATIC GORE DECOMPOSITION (SK)

So 22.8.2015 Bratislava @ Garáže pod prístavným mostom PLAGÁT
ČAK NOJS (SK), RADIATION (SK), BASAL BANAR (SK), DISTANCE TO EMPTY (SK), AMAGORE (SK)

Po 24.8.2015 16:00 Poprad @ Road pub
SANGRE DE MUERDAGO (Nemecko / Španielsko), KARGE MERI (akustický set, SK), RANA (akustický set, SK)

Ut 25.8.2015 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Vlčie hory

Ut 25.8.2015 19:30 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
SIKE (Ukrajina), REMINDED, (Ukrajina), the WILDERNESS (SK)

Ut 25.8.2015 19:45 Brno @ Schrott PLAGÁT
DISSEKERAD (Švédsko), KNARK (Švédsko), KULLERVO (CZ)

Št 27.8.2015 19:30 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
DISSEKERAD (Švédsko), KNARK (Švédsko), KRÜGER (CZ), SLAVERY (CZ)

Št 27.8.2015 20:00 Brno @ Fléda
JELLO BIAFRA & the GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE (USA), TELEFON (CZ), HANBA (CZ)

Po 31.8.2015 Praha @ Fatal PLAGÁT
HELLSTORM (Grécko), DISEASE (Macedónsko), SPEWN (Macedónsko), FEAR OF EXTINCTION (CZ)

Št 3.9.2015 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
GRADE 2 (UK), CENZÚRA (SK), TPS CREW (SK), LOST SOULS (SK)

Pi 4.9.2015 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
ROSA PARKS (CZ), MACGYVER (CZ), HLEDÁNÍ (CZ), ANUS (SK), PASKUDA (SK)

Pi 4.9.2015 - 5.9.2015 Trebišov @ Koronč PLAGÁT
SKAPAL PES FEST:
piatok: DŽUMELEC (SK), MY O VLKOCH (SK), NIČITEĽ (SK), PANKPOP (SK), OHEŇ 2 (SK)
sobota: RATM GUERILLA TRIBUTE BAND (SK), CASCABEL (SK), YEKTAL (SK), MACGYVER (CZ), KURKUS (SK), KARAVANA (SK)
diskusie, divadlo, premietanie, DJs, kalistenika, jóga, tanec, hry, ..

Pi 4.9.2015 20:00 Přibyslav @ Vinárna PLAGÁT
ZODIAC (krst CD, CZ), D.O.P. (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), SCABIES (CZ), DIRTY PISS FUCKERS (CZ)

Pi 4.9.2015 20:00 Košice @ Collosseum
PRINCOVIA (SK), BULLBOXERS (SK)

So 5.9.2015 16:00 Kralupy nad Vltavou @ Raft camp
DRUŽBA (15 rokov, CZ), KONFLIKT (SK), LENIWEC (Poľsko), JOHNNY STALK (CZ), STAMP OUT SYSTEM (CZ)

So 5.9.2015 20:00 Praha @ Kain
MÉĎA PÉĎA (CZ)

So 5.9.2015 20:00 Bardejov @ Jazz rock café
PRINCOVIA (SK), the BULLBOXERS (SK)

Št 10.9.2015 Brno @ Yacht PLAGÁT
WARCRY (USA), SEE YOU IN HELL (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), TOMORROWS HELL (CZ), GATTACA (CZ)

Št 10.9.2015 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
MAKABERT FYND (Švédsko), UTANFÖRSKAPET (Švédsko), GOMORA (CZ), SEBESTŘET (CZ)

Pi 11.9.2015 Pardubice PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Pi 11.9.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Miš maš café PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), MY O VLKOCH (SK)

Pi 11.9.2015 - 12.9.2015 19:00 Polná u Jihlavy @ Bradská luka PLAGÁT
MRKVANCORE FEST:
piatok: DJEVARA (UK), ROST (Rakúsko), KOTVA (Rakúsko), DISBEATLESS (CZ), STRAIGHT (CZ), VLNY (CZ), ZATIM NIC (CZ), AFARASTAFA & FIL. (CZ)
DJs: BAGETÁŘ, MEHRFLINGER, ISTAR, KOTIX, SEWWA & EMZAG, ROHYPNOL
divadlo Palovevole

sobota: MANGO SHEIKH (CZ), KOLONA (CZ), MC BROKO (CZ / Rakúsko)
KERAMZIT DJs, X.MORPH, SINETIK vs. DEMENTEKK, DJ DJOGY

Pi 11.9.2015 20:00 Bratislava @ Batyskaf
WE HAD A DEAL (Nemecko), the Citadel (SK)

So 12.9.2015 Praha @ pod Barrandovským mostom PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), SICK GORE SUFFER (CZ), SÍTĚ (CZ), LEZOK (CZ)

So 12.9.2015 18:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ!, SLOBODNÁ VOĽBA (SK), ODPADKOVÝ KÔŠ (SK), ZATMENIE MYSLE (SK)

So 12.9.2015 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), MY O VLKOCH (SK), VULTURE CITY (SK)

Ne 13.9.2015 Ostrava @ skúšobňa Jeremenko PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), MASSOLA (CZ), KULMA (CZ)

Ne 13.9.2015 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
RED DONS (USA), RÚBANISKO (SK), HERETIX (SK)

Ne 13.9.2015 20:30 Liberec @ Azyl
ANCIENT EMBLEM (Španielsko), HROBOKOP (CZ), BEZE JMÉNA (CZ)

Po 14.9.2015 20:00 Trnava @ Kríček PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), the WILDERNESS (SK), ERIKA JE MOJA (SK)

Pi 18.9.2015 20:00 Sereď @ Afrikola PLAGÁT
BUCKET FLUSH (USA), HERETIX (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

Ut 22.9.2015 Bratislava @ garáže pri Jurki pumpe PLAGÁT
DISTRESS (Rusko), RIGHT TO KILL (SK)

Ut 22.9.2015 19:30 Brno @ Schrott PLAGÁT
DEATHRAID (USA), HOW LONG? (CZ), RISPOSTA (CZ), DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ)

St 23.9.2015 18:00 Spišská Nová Ves @ Zázemie / Miš maš PLAGÁT
EFA SUPERTRAMP (UK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 25.9.2015 19:00 Bardejov @ Rock café PLAGÁT
the FIALKY (CZ), OUTSIDERS 77 (SK), PARTY 5 (Poľsko)

Pi 25.9.2015 20:00 Olomouc @ Mitril
PRINCOVIA (SK), the BULLBOXERS (SK), ZATREST (CZ)

Pi 25.9.2015 20:00 Bratislava @ Fuga
ADACTA (SK), LUTRA (SK), GENOM BASTARD (CZ), BLACK ASPIRIN (CZ)

St 30.9.2015 20:00 Bratislava @ Fuga
ŽEN (Chorvátsko), G#DRÉN (SK)

Št 1.10.2015 Ostrava @ Plán B PLAGÁT
BURN THE CROSS (Poľsko), S.A.T.A.N. (Poľsko), PRÜGELKNABE (CZ)

Pi 2.10.2015 Nitra @ El mariatchi PLAGÁT
OI OI PIRATOI (CZ)

Pi 2.10.2015 Kroměříž @ Slady PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

Pi 2.10.2015 Uničov @ Na Čtverce
BURN THE CROSS (Poľsko), S.A.T.A.N. (Poľsko), KRIMINALITÄT (CZ)

Pi 2.10.2015 - 3.10.2015 19:00 Praha @ Exit-us PLAGÁT
PRAVĚKFEST IV.:
piatok: VICTIMS OF CLASSWAR (Nemecko), TRUTZWALL (Nemecko), KLUTZ (CZ), BLACK ASPIRIN (CZ), HROBOKOP (CZ), MĚČEM NAPLOCHO (CZ), PAREGORIK + ~ˇ^ˇ~ + UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ)
sobota: SPREADING DREAD (CZ), AMOCLEN (CZ), KING KEPORKAK (CZ), MADAFAKA (CZ), MENSTRUAL SOUP (CZ), DIRTY PISS FUCKERS (CZ), S.N.B. (CZ), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (CZ)

Pi 2.10.2015 20:00 Trnava @ Markíz pub PLAGÁT
ADACTA (SK), BETON (SK), CHEAP TALK (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

So 3.10.2015 Jidřichův Hradec @ Lucky Perry PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 3.10.2015 15:00 Přibyslav @ Vinárna PLAGÁT
BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ), CHIRURGICKÁ AMBULANCE (CZ), TERMINAL (CZ), REBÉLIE (CZ), ZATIMNÍC (CZ), SAWDUST (CZ), PRIMITIV PLEBS (CZ), ZRESLEJ ŘETES (CZ), ČERVENÁ CIHLA (CZ), KÚROVEC (CZ)

So 3.10.2015 18:30 Martin @ Včelín PLAGÁT
INDIÁNSKÁ REZERVACE (CZ), the BLOTS (SK), BRMBOLCE (SK), ZOZOO (SK)

So 3.10.2015 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
UNATTENDED FUNERAL (SK), YARVAR COCHA (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), BURN THE CROSS (Poľsko), S.A.T.A.N. (Poľsko), EVIDENCE SMRTI (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), KULMA (CZ)
od 17:30 spoločná vegánska večera
freebox

So 3.10.2015 20:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
punkotéka z vinylov

So 3.10.2015 20:00 Čadca @ A café
KULTRA (CZ), HOPSASALA (SK), CTIB (CZ), PSYCHIATRICMARIAHKAREYAFTERSHAVE (SK)

So 3.10.2015 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
ROZPOR (SK), ADACTA (SK), LORD ALEX (SK), OI OI PIRATOI (CZ), CASCABEL (CZ)

Ne 4.10.2015 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
S.A.T.A.N. (Poľsko), BURN THE CROSS (Poľsko)

Ut 6.10.2015 20:00 Havlíčkův Brod @ Bowling club bar PLAGÁT
LOS DISCKOLOS (Argentína)

St 7.10.2015 20:00 Bratislava @ Refresh
the MOVEMENT (Dánsko), LORD ALEX (SK)

Pi 9.10.2015 Košice @ Collosseum
MALOMOCNOST PRÁZDNOTY (CZ), CLIFTONS (CZ)

Pi 9.10.2015 Vimperk @ Hotel Zlatá hvězda PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ)

Pi 9.10.2015 20:00 Handlová @ Sound city pub
N.V.Ú. (CZ), ILEGALITY (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

So 10.10.2015 Nové Mesto nad Váhom PLAGÁT
E!E (CZ), MALOMOCNOST PRÁZDNOTY (CZ), PUNK FLOID (CZ), JEHO SKROMNOSŤ & PERSONÁL (SK), WEGLŮV PJOS (CZ), INSEMINAČNÍ STANICE (CZ), ODPAD (SK), VISION DAYS (CZ), SAS (CZ), ILEGALITY (SK), ZAČIATOK KONCA (SK), PADLA NA HLAVU (SK), PAPUNDEKEL (SK), DROZOFILA (SK)

So 10.10.2015 Brno @ Eleven PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 10.10.2015 19:00 Malacky @ Atrium PLAGÁT
MAJSTER KAT (SK), OLD (CZ), RIGHT TO KILL (SK), BLIND RATTVISA (SK)

So 10.10.2015 20:00 Bratislava @ U Očka
WHAT WE FEEL (Rusko), MUNÍCIA (SK), STRENGTH TO ENDURE (SK)
+ premietanie

Ne 11.10.2015 19:30 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
THE ARSON PROJECT (Švédsko), SIX-SCORE (Rakúsko), FEAST (Nemecko)

Po 12.10.2015 20:00 Bratislava @ Fuga
the LAST RESORT (uk)
afterparty: Ugly selectors

Ut 13.10.2015 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage
premietanie: utečenecká kríza spojené s diskusiou Otvorené Košice

St 14.10.2015 20:00 Bratislava @ Re:fresh PLAGÁT
FEASTEM (Fínsko), CUT TO FIT (Fínsko), NIČITEĽ (SK)

Št 15.10.2015 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ZNOUZECTNOST (CZ)

Št 15.10.2015 20:00 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
NIČITEĽ (SK), ANNE M. CHRISTIANSEN (CZ)

Pi 16.10.2015 Banská Bystrica @ 77 PLAGÁT
ZNOUZECTNOST (CZ), PIVNICA (SK)

Pi 16.10.2015 Nový Jičín @ Drago PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ)

Pi 16.10.2015 19:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
NIČITEĽ (SK), AZKAZA (CZ), ITAI (CZ)
pred koncertom vernisáž - Hynek Bařák
po koncerte DJ Rejžek

Pi 16.10.2015 20:00 Komárno @ Rock klub 25
DISKOBRA (Maďarsko), GARGA PITIC (Maďarsko)

Pi 16.10.2015 20:00 Sereď @ Afrikola
DEER IN THE HEADLIGHTS (Bosna a Hercegovina), LUTRA (SK), SHALLOW (SK)

Pi 16.10.2015 20:00 Praha @ Sběrné suroviny PLAGÁT
ABSORBER (Rakúsko), KUNTA KINTE (SK)

Pi 16.10.2015 20:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
MASSOLA (CZ), FEAR OF METANOL (CZ), PRIMARY RESISTANCE (CZ), HIBAKUSHA (CZ)

So 17.10.2015 Bratislava @ U Očka
ZNOUZECTNOST (CZ), PIVNICA (SK)

So 17.10.2015 Vrchlabí PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 17.10.2015 Kladno @ Bam PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 17.10.2015 18:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
SIBERIAN (Švédsko), FYASCO (SK), UNATTENDED FUNERAL (SK), ANUS (SK), NIČITEĽ (SK)

So 17.10.2015 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
FACAN (CZ), GODOT YOUTH (CZ), BAD AGE (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), ILUZE SVOBODNÉ VůLE (CZ)

So 17.10.2015 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
EXILENT (Nemecko), ABSORBER (Rakúsko), DISKOBRA (Maďarsko), GARCA PITIC (Maďarsko), BAKOUNINE (Francúzsko), ABSURD SS (Nemecko), ERSATZ (Francúzsko), KUNTA KINTE (CZ), DEKASTA (CZ)

Ne 18.10.2015 20:00 Topoľčany @ Bar bar PLAGÁT
PURGEN (Rusko), ZAČIATOK KONCA (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

Ne 18.10.2015 20:00 Praha @ Sběrné suroviny PLAGÁT
EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko), FEAR OF EXTINCTION (CZ)

Št 22.10.2015 21:30 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
HAYSTACK MONOLITH (UK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 23.10.2015 19:30 Bratislava @ U Očka
the CITADEL (SK), DOKTOR DUIDES (SK), ERIKA JE MOJA (SK)

So 24.10.2015 Třemošnice @ KD PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 24.10.2015 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
BETON (SK), ANACHRONISM (Švajčiarsko), MAYD (CZ)

So 24.10.2015 20:00 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
TERRORELHÁRÍTÁS (CZ), KONTUZE (CZ), CARL GUT (CZ), U.R.B. (CZ), TUPÉ OSTŘÍ (CZ), TŘETÍ STUPEŇ TORTURY (CZ)

So 24.10.2015 20:30 Svidník @ Holíčstvo PLAGÁT
the CITADEL (SK), DISTAX (SK), the WILDERNESS (SK), CINNAMON WIND (SK)

Po 26.10.2015 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
DRONGOS FOR EUROPE (UK), the WILDERNESS (SK)

Ut 27.10.2015 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Herd

Ut 27.10.2015 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
DRONGOS FOR EUROPE (UK), YARVAR COCHA (CZ), LUCIFER EFEKT (CZ)

St 28.10.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Miš maš PLAGÁT
TUMMO (CZ), NIČITEĽ (SK)

Št 29.10.2015 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
TUMMO (CZ), ANUS (SK)

Pi 30.10.2015 Zábřeh @ Kulturák PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

Pi 30.10.2015 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
TUMMO (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), SOCIAL PARTY (CZ), SHEEVA YOGA (CZ)

Pi 30.10.2015 20:00 Dolný Kubín @ Oravia minibar PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 31.10.2015 19:00 Žilina @ Stanica Zárečie PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), POD ALTÁNKOM (SK), MAKKELA (Fínsko), OZZMOND (Fínsko)

So 31.10.2015 19:30 Český Těšín @ Dziupla club
HOW LONG? (CZ), HOPSASALA (SK), the PUBLIC (SK)

So 31.10.2015 20:00 Budapešť @ Dürer kert
HUMAN ERROR (posledný koncert, Maďarsko), SKRUTA (Ukrajna), ANOTHER WAY (Maďarsko), JACK (Maďarsko), FREEDOM IS A LIE (Maďarsko)

So 31.10.2015 20:00 Sereď @ Afrikola
the CARNIVAL (Fínsko), UHRIT (Fínsko), JAKUBYSKO (SK), BARNEY GUMBLE (SK)

So 31.10.2015 20:00 Praha @ Buben PLAGÁT
ANGRY BRIGADE (CZ), JUST WAR (CZ), GOMORA (CZ)
benefičný koncert na pomoc utečencom

Pi 6.11.2015 Martin @ Včelín
CATASTROFY (SK), PIVNICA (SK), ILUZE SVOBODNÉ VŮLE (CZ)

Pi 6.11.2015 Plzeň @ Divadlo Pod lampou PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ)

So 7.11.2015 Brezno @ Bombura
CATASTROFY (SK), PIVNICA (SK), ILUZE SVOBODNÉ VŮLE (CZ), NOSTALGIA (SK)

So 7.11.2015 Rokycany @ U Pardála PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ)

St 11.11.2015 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
the GREAT SABATINI (Kanada), UNATTENDED FUNERAL (SK)

St 11.11.2015 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
VIOLENT AFFAIR (USA) , HASIACI PRÍSTROJ (SK)

Pi 13.11.2015 Praha @ Rock café PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

Pi 13.11.2015 Nitra @ Cockroach
SHALLOV (SK), SOUND OF QUALM (SK), OUR STORIES (SK)

Pi 13.11.2015 20:00 Sereď @ Afrikola PLAGÁT
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), DISBEATLESS (CZ), KOLONA & EIA (CZ), RAVING ED (CZ)
afterparty : Diskoteror SS

So 14.11.2015 Pardubice @ ABC PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 14.11.2015 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), DISBEATLESS (CZ), KOLONA & EIA (CZ), RAVING ED (CZ)

So 14.11.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
SHALLOV (SK), RANA (SK), HOLLYWOODFUN DOWNSTAIRS (Nový Zéland), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK)

So 14.11.2015 20:00 Trenčín @ Lúč
STAGE BOTTLES (Nemecko), ROZPOR (SK), ..

So 14.11.2015 20:00 Brno @ M13
BLACK AND BLUE (CZ)

Ne 15.11.2015 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SHALLOV (SK), RANA (SK)

Ne 15.11.2015 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
SIX SCORE (Rakúsko),SMASHING DUMPLINGS (CZ), AMOCLEN (CZ), MORBID EVILS (Fínsko), OCEANWAKE (Fínsko)

Po 16.11.2015 Bardejov @ skúšobňa
SHALLOV (SK), RANA (SK), SOUND OF QUALM (SK)

Ut 17.11.2015 Bratislava @ Fuga
SHALLOV (SK), OUR STORIES (SK), RANA (SK)

St 18.11.2015 20:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
MASSOLA (CZ), FEAR OF METANOL (CZ), PRIMARY RESISTANCE (CZ), HIBAKUSHA (CZ)

Pi 20.11.2015 19:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
S.D.I. (Nemecko), MAJSTER KAT (SK), MORBID CARNAGE (Maďarsko), TERRORDOME (Poľsko), RADIATION (SK)

So 21.11.2015 17:00 Brno @ Melodka PLAGÁT
SUFFERING MIND (Poľsko), CYNESS (Nemecko), JIG-AI (CZ), 5 STABLED 4 CORPSES (Nemecko), CHOKED BY OWN VOMITS (CZň, BETON (SK), LYCANTHROPHY (CZ), TERRORDOME (Poľsko), GOMORA (CZ), BOMBATÖLCSÉR (CZ), DEAD GOATS (Poľsko)

So 21.11.2015 19:00 Ostrava @ Plán B
WALK THE PLANK (USA), PIGS IN THE LIVING ROOM (SK), PROBLEM (SK), DYSURIE (CZ)

So 21.11.2015 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
BOILING POINT (SK), CHEAP TALK (SK), the WILDERNESS (SK)

So 21.11.2015 20:00 Topoľčany @ Barbar PLAGÁT
SAPROPHYTE (SK), BLOODSHED REMAINS (Rakúsko), DOGMA INC. (SK), ZERO TOLERANCE (SK)

So 21.11.2015 20:00 Uničov @ Restaurace 4 PLAGÁT
DIS-K47 (CZ), PASKUDA (SK), NAKOPALYPSA (CZ), PERSONALITY LAPSE (CZ)

Ut 24.11.2015 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Black ice + diskusia

Ut 24.11.2015 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
WALK THE PLANK (USA), CINNAMON WIND (SK)

St 25.11.2015 20:00 Praha @ Modrá Opice PLAGÁT
HURE (Nemecko), BALG (Nemecko), UNCLE GRASHAS FLYING CIRCUS (CZ), MICHAEL JACKSON POLLOCK (CZ)

Pi 27.11.2015 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
MORO MORO LAND (Rusko), BLUES FOR THE REDSUN (CZ), G#DRÉN (SK)

Pi 27.11.2015 20:00 Sereď @ Afrikola PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), CHEAP TALK (SK)
krst split 7´´

So 28.11.2015 16:00 Bánovce nad Bebravou @ MSKS PLAGÁT
SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (CZ), GUTALAX (CZ), G.O.R.E. (CZ), ČAD (SK), DOOMAS (SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK), SEKTAEDAPROJEKTA (SK), DR. PAKO (SK), ABBA (SK)

So 28.11.2015 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
PRINCOVIA (SK), SITŇAN (SK), ŠHT (SK), the BULLBOXERS (SK)

So 28.11.2015 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
RISPOSTA (CZ), KUTAY HARAP (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), MORAL HANGOVER (CZ), MENARCHE (CZ)

So 28.11.2015 20:00 Žilina @ Stanica Zárečie PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), CHEAP TALK (SK), TIME OF MY LIFE (SK)
krst split 7´´

Pi 4.12.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ X-road pub PLAGÁT
HOT BOX (Izrael), LUNOKHOD (SK)

So 5.12.2015 Košice @ Collosseum
ADACTA (SK), DISTAX (SK)
ZRUŠENÉ!

So 5.12.2015 19:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
BOX (SK), the WILDERNESS (SK), UHOL DOPADU (SK), ...

So 5.12.2015 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
SOCIAL FREE FACE (Maďarsko), ARCANE HATE (Mexiko), SMELSER (SK), WHO SOWS VIOLENCE REAPS STORM (Maďarsko)

Ne 6.12.2015 18:00 Košice @ Klub PLAGÁT
vegánska večera + prednáška o dopade živočíšnej výroby na životné prostredie

Št 10.12.2015 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
GOVERNMENT FLU (Poľsko), SHEEVA YOGA (CZ)

Pi 11.12.2015 Rožnov pod Radhoštěm
GOVERNMENT FLU (Poľsko)

Pi 11.12.2015 18:30 Praha @ Dead Jack PLAGÁT
ASO-NAHA (CZ), MENSTRUAL SOUP (CZ), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (CZ), POSTEA (CZ)
benefit pre Food not bombs

Pi 11.12.2015 20:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), CHEAP TALK (SK), ZOZOO (SK)

Pi 11.12.2015 20:00 Trnava @ Zelený kríček
the WILDERNESS (SK), ANALICAL DESTROY (SK)

So 12.12.2015 Ostrava @ Plán B
RÚBANISKO (SK), CHEAP TALK (SK), SMÍCH HYEN (CZ)

So 12.12.2015 19.30 Šurany @ La Bugaňa
DISTANCE TO EMPTY (SK), the WILDERNESS (SK), PASKUDA (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

So 12.12.2015 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
KILLED BY BRNO:
MORAL HANGOVER (CZ), TUMMO (CZ), REPUBLIC OF WASTE (Rakúsko), MEČEM NAPLOCHO (CZ), STOLEN LIVES (CZ), GOVERNMENT FLU (Poľsko), SEE YOU IN HELL (CZ), BLACK ASPIRIN (CZ), ENCORE (CZ)
od 17:30 spoločná vegánska večera
freebox

Ne 13.12.2015 Praha @ Café Na půl cesty
GOVERNMENT FLU (Poľsko)

Ne 13.12.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Divadlo Kontra PLAGÁT
MAKROHANG (Maďarsko), SABW (Maďarsko), FROM THE DEPTHS OF MEXICO (SK)

Ut 15.12.2015 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
prednáška: Malé záhrady s veľkou dušou ... a veľkou úrodou ...

Pi 18.12.2015 - 19.12.2015 18:00 Vieden @ Pankahyttn PLAGÁT
piatok: ABSORBER (Rakúsko), REPUBLIC OF WASTE (Rakúsko), DEMENZIA KOLECTIVA (Rakúsko); HUMAN BEHAVIOR (Rakúsko)
sobota: OH-FI Rakúsko), FUCK THIS BAND (Rakúsko); MOMMY BOY´S (Nemecko), DR URBAN (Nemecko)

Pi 18.12.2015 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
BETON (SK), ADACTA (SK), the PUBLIC (SK)

So 19.12.2015 Jihlava @ Bezvědomí PLAGÁT
ARGONAUT (CZ), VLNĚNA (CZ), IKIRU (CZ), LÁJE (CZ)

So 19.12.2015 18:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
ZATREST (CZ), ODPAD (SK), ZOTRWAČNOSŤ (SK), UNITY (SK)

So 19.12.2015 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
BARNEY GUMBLE (SK), the WILDERNESS (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), JAKUBYSKO (SK), BASAL BANAR (SK), ZO ZOO (SK)
benefit

So 19.12.2015 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
BETON (SK), ADACTA (SK), VULTURE CITY (SK), BLACK PASSENGER (SK)

Ut 22.12.2015 Pezinok @ Špajza PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Ut 22.12.2015 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MATERIC (Rusko), FROM THE DEPTHS OF MEXICO (SK)

St 23.12.2015 Brezno @ Bombura PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 23.12.2015 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Baraka

St 23.12.2015 19:00 Spišská Nová Ves @ Miš maš café
VÝHRADA SVEDOMIA (SK), ZATMENIE MYSLE (SK), CASCABEL (SK)

St 23.12.2015 22:00 Bratislava @ Sub club PLAGÁT
DJ Joe 67 a Hank the DJ

Pi 25.12.2015 18:00 Žilina @ Bullwar
ATARAXIA (SK), FYASCO (SK), BLACK PASSENGER (SK), KARGE MERI (SK)

Pi 25.12.2015 20:0 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), PASKUDA (SK), FAJRONT (SK)

Pi 25.12.2015 21:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
NAŠROT (akusticky, CZ)

So 26.12.2015 17:00 Ostrava @ Ojero PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK) & VIKTOR ORI (?)
disco after párty až do rána
súťaž o najlepší vegansky zemiakový šalát

So 26.12.2015 18:00 Spišská Nová Ves @ X-road restaurant & pub PLAGÁT
STOPOVÉ PRVKY ASFALTU (SK), AMONIAK (SK), ANTIMORA (SK), FLOWERS IN THE DARK (SK), HOLY FUCKT! (SK), ODTIAĽ POTIAĽ (SK)

So 26.12.2015 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
NOVOVESKA (CZ), ILLNESS (CZ), ZODIAC (CZ), BRAK (CZ)

So 26.12.2015 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
PIVNICA (SK), CRITICA (SK), NOSTALGIA (SK), ČAK NOJS! (SK), K1W6K1I (SK)

Ut 29.12.2015 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
CHILDREN OF TECHNOLOGY (Taliansko), BARBARIAN (Taliansko), BETON (SK), DEMOLIZER (SK)

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.05. 19:07 Elramon:


ja som spoko. prva verzia chaos, toto nie je extra vzhladne, ale ucelove, takze ok.
(novinka)

05.05. 18:10 Lichtle - B.I.T.CH.:


https://bitchxzine.blogspot.com/2021/05/obrana-bicova-pozdravujem-necitatelov.html
(novinka)

05.05. 08:19 punkerxxx:


Super, drzim palce, takyto kseft s doskami by som uvital aj v BA. (otvoril uz konecne Klaus ten kseft na Medenej po tych rokoch??)
(novinka)

04.05. 20:47 Pissmaster:


Odvazna vec. Drzim vam palice a tesi sa ked dojdem na nakup!! (a pivo)
(novinka)

04.05. 20:28 Dead:


Tento zin som si ešte nezaobstaral ale keď sa mi dostane do rúk čo dúfam že hej!tak prednú stranu určite prelepím,z jednoduchého dôvodu, mám deti ktoré majú niečo pod desať rokov a nec ..
(novinka)

02.05. 23:23 Večne nespokojný:


A to ste videli ešte len prednú stranu :D
(novinka)

02.05. 21:46 aids:


Aspon použil kondóm.
(novinka)

02.05. 15:21 Marek:


To Zintaer, trocha pobouření neuškodí. Kdysi punk dokázal šokovat a rozvádět debaty, nyní se tu děsíme v pseudokorektnosti jako křesťani satana. Kdybych dal na obálku masakr z Vietnamu s ..
(novinka)

02.05. 14:02 zintaer:


Ja som na to išiel jednoduchšie trocha. Tým že celé číslo je o kresličoch a fotografoch, tak som to tak bral, že to je take pankove porno, všetky tie motívy dizajny fotografie. To, že to n ..
(novinka)

02.05. 03:23 Prasiak:


ešte taka myšlienka na zaver - nekorektny vtip sa ma hovoriť potichu :D
(novinka)