Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Št 2.1.2020 20:00 Vsetín @ 3 ppice
the RESTARTS (UK), KUTYA HARAP (CZ)

Pi 3.1.2020 Žilina @ Hájovňa
RANA (SK), DISTAX (SK), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), DISKOTERROR SS (SK)

So 4.1.2020 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), RANA (SK), DISTAX (SK), DISKOTEROR SOUND SYSTEM (SK / CZ)

Pi 10.1.2020 19:00 Spišská Nová Ves @ ex 52-jka PLAGÁT
CRIPPLED FOX (Maďarsko), DISTAX (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), NABOSOPOSKLE (SK)

Pi 10.1.2020 19:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
NICOTA (CZ), RUTKA LASKIER (CZ), KRONSTADT (CZ), COLLAPSE AND DIE (SK)

So 11.1.2020 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
TOMÁŠ PALUCHA (CZ), RUTKA LASKIER (CZ), BARE ESCAPE (CZ)

Pi 17.1.2020 18:00 Brno @ Sibiř PLAGÁT
NON PRESIDENT (Poľsko), SKORUP/A (Poľsko), ROZRUCH! (CZ), WOUNDEAD KNEE (CZ)

Pi 17.1.2020 19:30 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
SPOTS (CZ), SAMORAST (SK), P.R.D. (SK)

Pi 17.1.2020 20:20 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
EDŮV SYN (SK), NÁSILNÍK (SK)

So 18.1.2020 Košice @ Collosseum
HOUBA (CZ), ZEMĚŽLUČ (CZ), DO ŘADY (CZ), KSS (SK), ILEGALITY (SK), SITŇAN (SK), NEKULTÚRA (SK), KOTÚČE DM (SK), ...

So 18.1.2020 19:00 Nitrianske Pravno @ piváreň Stanica PLAGÁT
CTIB (CZ), EDŮV SYN (SK), NÁSILNÍK (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 18.1.2020 20:00 Zvolen @ Delta klub
ATARAXIA (SK), SYNAPSE FAILURE (SK), DADCARE (SK), PLASTERY (SK)

Pi 24.1.2020 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
ZNOUZECTNOST (CZ), UŽ JSME DOMA (CZ), PRACH (SK)

Pi 24.1.2020 20:00 Brno @ M13 PLAGÁT
TRUE REASON (SK), HRDZAVÝ NÔŽ (SK), MERESIEW (CZ)

So 25.1.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ROTTEN SOUND (Fínsko), HUMAN HUMUS (SK), GRINDING JESUS BROTHERS (SK), CRUENT (SK)

So 25.1.2020 20:00 Veľký Krtíš @ Marťák PLAGÁT
PEXESO (SK), P.R.D. (SK), FAJRONT (SK), SAMČO BRAT DÁŽDOVIEK (SK)

So 25.1.2020 20:00 České Budějovice @ MC Fabrika PLAGÁT
TRUE REASON (SK), MAYLIVE (CZ), PYROMANN (CZ)

Pi 31.1.2020 19:00 Žilina @ Smer klub 77 PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (CZ), P.U.M. (CZ), DIMENZIA X (SK), PROTI SRSTI (SK)

Ne 2.2.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
UK SUBS (UK), TVOI POSTOI (SK)

St 5.2.2020 Liptovský Mikuláš @ Hory doly
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 6.2.2020 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SZMEJ (CZ), POKORA (SK), HURK (SK), JOHNY NÁSILNÍK (CZ)

Št 6.2.2020 20:00 Žilina @ XXL pub PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 7.2.2020 19:00 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
PUNKREAS (SK), DIMENZIA X (SK), PIVNICA (SK)

Pi 7.2.2020 20:00 Bratislava @ T3 PLAGÁT
NEW|OLD (CZ), SZMEJ (CZ), AHOJ (SK)

Pi 7.2.2020 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
the PAU (Poľsko), VLOČKA (SK), SIROTY (SK), JAMMING WITH THE DEVIL (SK)

Pi 7.2.2020 21:00 Šaľa @ Metro PLAGÁT
ILEGALITY (SK), ČISTÁ RYŽA (SK), S.B.A. (SK), WE STILL HERE (SK)

So 8.2.2020 Trnava @ Kubík
SZMEJ (CZ), CLIVOSŤ (SK), AHOJ (SK)

So 8.2.2020 18:00 Brno @ Sibiř PLAGÁT
ETHNO SERVICE (CZ), CRIMSON BLADE (CZ), PLAST (CZ)

So 8.2.2020 20:00 Hurbanovo @ U Aničky
DIMENZIA X (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), KTO CHCE ČO CHCE (SK)

Ne 9.2.2020 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
the PAU (Poľsko), VLOČKA (SK),

So 15.2.2020 Bratislava @ Kulturák
HOPES (CZ), BLIND RÄTTVISA (SK), WARGAME (SK), LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), PRACH (SK)

Ne 16.2.2020 19:00 Zvolen @ Wake up PLAGÁT
ACCIDENT INSTANTANÉ (Francúzsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 17.2.2020 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
ACCIDENT INSTANTANÉ (Francúzsko), KRAĽOVANY (SK)

Št 20.2.2020 19:00 Brno @ Tři ocásci
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 21.2.2020 18:30 Brno @ Sibiř PLAGÁT
DISTASTE (Rakúsko), VIOLENT REPRISAL (CZ), STOCHASTIC REAPER (CZ)

Pi 21.2.2020 20:00 Banska Bystrica @ Bosorka
HROBÁR (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), TATROFKA (SK), BRIZOLIT (SK), PIČE (SK)

Pi 28.2.2020 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
NULAJEDNANULANULA (CZ), ZMAR (CZ), SAMORAST (SK)

Pi 28.2.2020 19:00 Spišská Nová Ves @ ex 52-jka PLAGÁT
LAKKA (CZ), VLOČKA (SK), AHOJ (SK), CLIVOSŤ (SK)

Pi 28.2.2020 20:00 Polná PLAGÁT
BESTIA TRIUMPHANS (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), GORC (CZ)

Pi 28.2.2020 20:00 Ráztočno @ Eso PLAGÁT
LUTRA (SK), ROZPOR (SK), PIVNICA (SK), BRMBOLCE (SK)

So 29.2.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
POP. 1280 (USA), NULAJEDNANULANULA (CZ), ZMAR (CZ), LAKKA (CZ)

So 29.2.2020 18:00 Topoľčany @ Dom kultúry PLAGÁT
TRUE REASON (SK), MACHETA (CZ), H.C.H.C. (Maďarsko), DOGMA INC (SK), ...

So 29.2.2020 19:00 Martin @ Včelín
DIMENZIA X (SK), ŠHT (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), PIVNICA (SK), ABIÓZA (SK)

So 29.2.2020 20:00 Šaľa @ pivnička U Šuma (ex Peklo)
LED BY FEAR (Rusko), ČISTÁ RYŽA (SK), HRDZAVÝ NÔŽ (SK)

Ne 1.3.2020 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
NULA JEDNA NULA NULA (CZ), ZMAR (CZ), AHOJ (SK)

Po 2.3.2020 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
MOSKWA (Poľsko), GODOT YOUTH (CZ)

Pi 6.3.2020 19:00 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
VBPS (SK), VEĽKÁ POTREBA (SK)

So 7.3.2020 16:00 Brno @ Tři ocásci PLAGÁT
CÁCORY (CZ)

So 7.3.2020 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
TRUE REASON (SK), ZAČIATOK KONCA (SK), BEAUTIFUL BASTARDS (SK), PARKETOVÝ LEV (SK)

St 11.3.2020 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BELZEBONG (Poľsko), SÂVER (Nórsko), BORU (Maďarsko)

St 11.3.2020 19:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Помрачение (Bielorisko), DISPANZER (Rusko)

So 14.3.2020 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
SAMORAST (SK), LAKKA (CZ), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK), VLOČKA (SK)
afterpárty: Barman hraj
koncert k 20. výročiu vzniku zväzu Priama akcia

ZRUŠENÉ!

So 14.3.2020 20:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), PIVNICA (SK), PEXESO (SK), FAJRONT (SK), PIČE (SK)
ZRUŠENÉ!

Št 19.3.2020 Poprad @ Corner pub
CONCUSSA (SK), DIKTÄT (SK)
ZRUŠENÉ!

Pi 20.3.2020 Bratislava @ Kulturák
MASS//REACTION (Maďarsko), CONCUSSA (SK), DIKTÄt (SK), WARGAME (SK)
ZRUŠENÉ!

So 21.3.2020 Šurany @ Dole PLAGÁT
ROZPOR (SK), ČISTÁ RYŽA (SK), S.B.A. (SK)
ZRUŠENÉ

So 21.3.2020 20:00 Vraclav @ Absolutely free PLAGÁT
MASS//REACTION (Maďarsko), HUMAN FAULT (CZ), POSTEA (CZ), SIRENERNA (CZ), LOCURA (CZ)
ZRUŠENÉ!

Ne 22.3.2020 18:26 Košice @ Kino Úsmev PLAGÁT
FORESEEN (Fínsko), GAME (UK), CONTRA (Maďarsko), INCRIMINATE (SK), RENO RAINES (SK)
ZRUŠENÉ!

Št 26.3.2020 19:30 Trnava @ Kubík
GALL (Nemecko), MEDICINE NOOSE (Nemecko), ONDREY ZINTAER (SK)
ZRUŠENÉ!

So 28.3.2020 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
AFTER LAUGHTER (Poľsko), BETON M3 (Poľsko), CONQUESTIO (CZ), CONTINUA RECTO (CZ), PUNKCE(CZ)
ZRUŠENÉ!

So 28.3.2020 21:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
DIKTÄT (SK), ATARAXIA (SK), the PUBLIC (SK), DISTAX (SK)
ZRUŠENÉ!

Ne 29.3.2020 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
BERNAYS PROPAGANDA (Macedónsko), PRACH (SK), TRUE FIR (CZ)
ZRUŠENÉ!

St 1.4.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
FULL OF HELL (USA), PRIMITIVE MAN (USA), EYE FLYS (USA)
ZRUŠENÉ

Št 9.4.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ELIZABETH COLOUR WHEEL (USA), BODY VOID (USA), THERAPIST (SK)
ZRUŠENÉ!

Št 9.4.2020 19:30 Brno @ Sibiř
TELOS (Dánsko), REGARDING AMBIGUITY (Dánsko), KRONSTADT (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 11.4.2020 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
RATO TRISTE (CZ / SK), LETS START WITH A FOREST LEVEL (Nemecko), ZWIST (Nemecko)
ZRUŠENÉ!

Pi 17.4.2020 19:30 Trnava @ Kubík
BAESTIEN (CZ), UZE N (Maďarsko), OR (CZ), VLNĚNA (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 18.4.2020 20:00 Košice @ Kotolňa PLAGÁT
CLIVOSŤ (SK), NABOSOPOSKLE (SK), DUDETHEWOLF (SK), SPODISKO (SK), MILEY SILENCE (Nemecko)
ZRUŠENÉ!

Po 20.4.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
NEGATIVE SLUG (Chorvátsko), HER HIGHNESS (Maďarsko)
ZRUŠENÉ!

St 22.4.2020 18:00 Praha @ Brouk
POLIKARPA Y SUS VICIOSAS (Kolumbia), ODIO SOCIAL (Brazília), KOMPLEX VINY (CZ), CRIPPLEKORPS (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 25.4.2020 18:00 Šternberk @ U Komína PLAGÁT
ANTREIB (Rusko), CHAOS MACHINE (Bělorusko), READ OR DIE (CZ), PRISONERS OF WAR (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 25.4.2020 19:00 Brno @ Sibiř
GRIDE (CZ) vs. SHEEVA YOGA (CZ), MASÁŽ (CZ) vs. MASSOLA (CZ)
ZRUŠENÉ!

Ut 28.4.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BISHOPS GREEN (Kanada), BEZLAD (Ukrajina)
ZRUŠENÉ!

So 2.5.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DOPELORD (Poľsko), TARABAN (Poľsko), FAT (SK)
ZRUŠENÉ!

So 9.5.2020 20:00 Čadca @ Deja vu
xSAVAGEx (USA), GRIDE (CZ), JAKUBYSKO (SK)
ZRUŠENÉ!

Ne 10.5.2020 19:30 Trnava @ Kubík
xSAVAGEx (USA), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK)
ZRUŠENÉ!

So 16.5.2020 20:00 Topoľčany @ Tržnica Tri sudy
TRUE REASON (SK), BKD (Chorvátsko), BARRICADE (CZ)
ZRUŠENÉ!

St 27.5.2020 19:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
GRÄNSLANDET (Švédsko), OCASO (Nemecko), NĚMÁ BARIKÁDA (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)

Pi 29.5.2020 20:00 Boskovice @ Turbína PLAGÁT
TRUE REASON, RV4 (CZ), VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ)

So 6.6.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
THORWALD (SK), MENZES (SK)
benefit pre Collosseum

Pi 12.6.2020 Košice @ Pokhoi PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MY O VLKOCH (SK)
DJ Paly & Ted
benefit na VLKa

Pi 12.6.2020 19:00 Praha @ Underdogs PLAGÁT
PLAGUE CALLED HUMANITY (CZ), NICOTA (CZ), NUUMMITE (CZ), UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ)

So 13.6.2020 16:30 Zruč nad Sázavou @ Pallasit
GORC (CZ), RV4 (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), LEVÁK BOB (CZ), NOT! (CZ), ROSA PARKS (CZ) IMPULSEALER (CZ)

So 13.6.2020 18:00 Poprad @ garáže PLAGÁT
OUR STORIES (SK), FAT (SK), DADCARE (SK), CLIVOSŤ (SK)

Pi 19.6.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CATASTROFY (SK), SURGERY (SK)
benefit pre Collosseum

So 20.6.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CATASTROFY (SK), NAZI TAMPONS (SK)
benefit pre Collosseum

So 20.6.2020 17:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
TOY PIŠTOLS (SK), PIVNICA (SK), FAJRONT (SK), ĎAS (SK), PIČE (SK), DEMONIC EYED (SK)
benefit pre Bosorku

So 20.6.2020 19:00 Brno @ Vegalité
PLAGUE CALLED HUMANITY (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ), NUUMMITE (CZ)
benefit na Vegalité

Pi 26.6.2020 Poprad @ garáže
PENTAGRAMČEK (SK), FYASCO (SK), SISTEM ERORR (SK), CONCUSSA (SK)

Pi 26.6.2020 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka
the WILDERNESS (SK), TATROFKA (SK), BRIZOLIT (SK), PEXESO (SK)
benefit pre Bosorku

So 27.6.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
PUNKREAS (SK), SISTEM ERORR (SK)
benefit pre Collosseum

So 27.6.2020 17:00 Kolín @ Pod Hodinama PLAGÁT
CHANDRA (CZ), POSTEA (CZ), UGFC (CZ), NUUMMITE (CZ), OUTWARD (CZ)

Pi 3.7.2020 19:00 Brno @ Bajkazyl
VIVA BELGRADO (Španielsko), NULAJEDNANULANULA (CZ), RUTKA LASKIER (CZ)

Št 9.7.2020 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DEATH BEFORE DISHONOR (USA), STRIKE EACH OTHER (Ukrajina)
ZRUŠENÉ!

Ne 12.7.2020 19:30 Praha @ cafe na Půl cesty PLAGÁT
ANTISOCIAL SKILLS (CZ), BOILING POINT (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 15.7.2020 - 19.7.2020 Trutnov @ Bojiště PLAGÁT
Obscene extreme 2020:
3 ONANY BOYS (CZ), ABU GHRAIB (Austrália), ACAO DIRETA (Brazília), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), AUTHOR & PUNISHER (USA), AVULSED (Španielsko), BAIXO CALAO (Brazília), BANDIT (USA), BEGGAR (UK), BENEDICTION (UK) BOUND TO PREVAIL (Malta), CARNAL DIAFRAGMA (CZ), CONAN (UK), CRISIX (Španielsko), CRUTCHES (Švédsko), D.I.S. (USA), DEAFKIDS (Brazília), DEATH CRUSADE (Poľsko), DISMEMBER (Švédsko), ENTRAILS (Švédsko), ESCUELA GRIND (USA), FAILURE (Taliansko), FLESH GRINDER (Brazília), FORGOTTEN SILENCE (CZ), GALVANIZER (Fínsko), GATECREEPER (USA), GENDO IKARI (UK), GOD MACABRE (Švédsko) GRIDE (CZ), GRUNT (Portugalsko), HELLBASTARD (UK), HERESY (Kostarika), HETZE (Belgicko), INCANTATION (USA), INDIAN NIGHTMARE (Nemecko), INFEKCJA (Poľsko), INFESTATION (Litva), INTERNAL BLEEDING (USA), INTESTINAL DISEASE (Belgicko), INTOXXXICATED (Mexiko), JIG-AI (CZ), KLUVIM (Izrael), KRLJA (Chorvátsko), LIFELESS (Nemecko), LIK (Švédsko), M.O.D. (USA), MACABRE (USA), MALEVOLENT CREATION (USA), MEMORIAM (UK), MORBID EVILS (Fínsko), ONA SNOP (UK), ONSLAUGHT (UK), ORIGIN (USA), OVERCHARGE (Taliansko), P.L.F. (USA), PHANTOM CORPORATION (Nemecko), PIG DESTROYER (USA), PURE (CZ), PYREXIA (USA), RAW PEACE (Belgicko), SHEEVA YOGA (CZ), SKITSYSTEM (Švédsko), SNĚŤ (CZ), SOCIAL CHAOS (Brazília), SXFXCX (Peru), TANKARD (Nemecko), TERVEET KÄDET (Fínsko), THE CREATURES FROM THE TOMB (Nemecko), UNSU (Francúzsko), VARUKERS (UK), VISCERAL VOMIT (Bolívia), VOMI NOIR (Francúzsko), VOMIT REMNANTS (Japonsko)

PRESUNUTÉ NA ROK 2021!

Pi 17.7.2020 - 18.7.2020 Hranice @ Karnola PLAGÁT
Neočekávaný dýchanek:
piatok: SHEEVA YOGA (CZ), PHIL LEMON (CZ), SEKVOYE (CZ), HOSPITAL BRUT (CZ), CTIB (CZ)
sobota: DNO (CZ), ROSA PARKS (CZ), SÄKKIKANGAS (CZ), PACINO (CZ), PLAGUE CALLED HUMANITY (CZ), SWIMMING SLOTH (CZ), MANCUSO (CZ), THE PAU (CZ), BOLEHLAV (CZ)

Pi 17.7.2020 19:30 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
RATO TRISTE (CZ), MASS//REACTION (Maďarsko), WARGAME (SK)

Pi 17.7.2020 20:00 Šaľa @ Pivnička
the AUSGEZEICHNET (SK), BOX (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK)

So 18.7.2020 Źilina @ Hájovňa
AHOJ (SK), CLIVOSŤ (SK), DUDE THE WOLF (SK), PRACH (SK)

So 18.7.2020 18:00 Zvolen @ areál Osko PLAGÁT
PLASTERY (SK), DADCARE (SK), JAKUBYSKO (SK), DEMONIC-EYED (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK)

So 18.7.2020 19:00 Nitra @ Hidepark PLAGÁT
the PUBLIC (SK), ATARAXIA (SK), DISTAX (SK), HUMAN HUMUS (SK), AHOJ (SK), MY O VLKOCH (SK), OTRAS (SK)

Št 23.7.2020 20:00 Bratislava @ T3- kultúrny prostriedok
EXUDE (CZ), BOOST (CZ), HEVER (CZ)

Pi 24.7.2020 - 25.7.2020 18:30 Košice @ Collosseum
15 rokov Collossea:
piatok: SKLADKA (SK), TVOI POSTOI (SK), NABOSOPOSKLE (SK), LUNOKHOD (SK), NERVA (SK)
sobota: KILLCHAIN (SK), CRUENT (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), FICTIVE MARY (SK)
reggae ska punk after párty

So 25.7.2020 Poprad @ garáže
BAESTIEN (CZ), DISTAX (SK), SAMORAST (SK), ZRCADLO SRDCA (SK)

So 25.7.2020 20:20 Žilina @ XXL pub PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
+ afterpárty

Po 27.7.2020 Košice @ Collosseum
LIONS LAW (Francúzsko), TVOI POSTOI (SK)
ZRUŠENÉ!

Ut 28.7.2020 Brno @ Tři ocásci
LIDSKÉ ZDROJE (unplugged, Rakúsko)

St 29.7.2020 Kolín @ Bar Pod hodinama
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), ŠVINDL (CZ)

Št 30.7.2020 Tábor @ Pivnice U Zlatého Lva
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), NEW|OLD (CZ)

Pi 31.7.2020 Brno @ Kabinet múz
FLOWERS FOR WHORES (CZ), PRACH (SK)

Pi 31.7.2020 - 1.8.2020 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice PLAGÁT
Setkání svobodných duší 2020:
piatok: VYVIKLANÝ ŽEBR (CZ), SAMORAST (SK), LUCIFER EFEKT (CZ), KULTRA! (CZ)
sobota: CHOROBOPOP (CZ), REK (CZ), GODOTH YOUTH (CZ, SHEEVA YOGA (CZ), LIDSKÉ ZDROJE (CZ)
divadlo, performance, ...

Pi 31.7.2020 - 1.8.2020 18:00 Lipová Lázně @ Skiareál Miroslav
Open air na Smrťáku:
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), SKALISKA (CZ), HUMAN FAULT (CZ), SKORUP/A (Poľsko), NON PRESIDENT (Poľsko), CONTINUA RECTO (CZ), WITCHRITE (Poľsko), SYSTEMIC DAMAGE (SK), BETON M3 (Poľsko), NO MORE HIROSHIMA (CZ), CONQUESTIO (CZ), WOUNDED KNEE (CZ), DEADKILLERS (CZ), SAMORAST (SK), NĚMÁ BARIKÁDA (CZ), HATERS (CZ), GORC (CZ), ALIUSTERRA (CZ), GODOT YOUTH (CZ), ORBAN (CZ), NORTH MORES (CZ)

So 1.8.2020 15:00 Věznička u Jihlavy @ U Tadeáše PLAGÁT
GOSPEL OF THE FUTURE (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), LÁJE (CZ), PROLETÁŘI VŠECH ZEMÍ (CZ), MULLETHEAD (CZ), KURVY ČEŠI (CZ), TERMINAL (CZ), MANGO SHEIKH (CZ)

So 1.8.2020 20:00 Prešov @ prešovský amfík PLAGÁT
SISTEM ERORR (SK), PUNKREAS (SK), DF (SK), NERVA (SK), REAKCIA (SK), ČKN (SK), ...

Ne 2.8.2020 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), BOKOM OKOLKY (CZ)

Po 3.8.2020 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko)

Ut 4.8.2020 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), NAZI TAMPONS (SK), HURK (SK)

St 5.8.2020 Ostrava @ klubovna Jeden Tag
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), TILIKUM (CZ)

Št 6.8.2020 Praha @ Balada
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), the PAU (Poľsko), KOMA (CZ)

Pi 7.8.2020 Brno @ Sibíř
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), the PAU (Poľsko)
+ DJ paAos

So 8.8.2020 Sereď @ Kemping PLAGÁT
AHOJ (SK), ANTISOCIAL SKILLS (CZ), AUTOR (Rakúsko), BLACK PASSENGER (SK), DxFxF (SK), FACE DEFECT (SK), FYASCO (SK), J.P.N. (SK), KULTRA (CZ), LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), MÜNCHEN KONFLIKT (CZ), PRÜGELKNABE (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), the PAU (Poľsko), the WILDERNESS (SK)

Ne 9.8.2020 18:00 Uherské Hradiště @ Zahradní restaurace Koruna PLAGÁT
BEACH BUM (CZ), STERN (CZ), PLUM DUMPLINGS (CZ), REVOLT BLUES (CZ), KULLERVO (CZ)

Ne 9.8.2020 20:00 Bratislava @ T3- kultúrny prostriedok
AUTOR (Rakúsko), MÜNCHEN KONFLIKT (CZ)

Pi 21.8.2020 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MOTHERFUCIER (CZ), DIIST (CZ), SZMEJ (CZ), PANCAGE (SK), SPODISKO (SK)

So 22.8.2020 18:00 Moldava Nad Bodvou @ Imperial club PLAGÁT
PUNKREAS (SK), EHENKORÁSZOK (Maďarsko), KORUPCE (CZ), THORWALD (SK), TVOI POSTOI (SK), OBSSESION (SK)

So 22.8.2020 20:00 Žilina @ Smer klub 77 PLAGÁT
SYSTEMIC DAMAGE (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), HAKES (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK)

Št 27.8.2020 Košice @ Úsmev
NERVA (SK), SHALLOV (SK), NÁSILNÍK (SK)

Pi 28.8.2020 - 29.8.2020 18:00 Hostašovice @ U Zrzávky PLAGÁT
Vzdor fest:
3 ONANY BOYS (CZ), ALIUSTERRA (CZ), BETON (SK) , BEZEJMENNÍ PSI (CZ), BEZLAD (Ukrajina), DNO (CZ), FAJRONT (SK), HOW LONG? (CZ), KOITU SS (CZ), KULTRA! (CZ), MARNE (CZ), NON PRESIDENT (Poľsko), NORTH MORES (CZ), ORBAN (CZ), PERLY SVINÍM (CZ), PLAGUE CALLED HUMANITY (CZ), ROSA PARKS (CZ), WITCHRITE (Poľsko), ZATRATA (Poľsko)
Nesehnutí, Neklan, Statické divadlo

Ne 30.8.2020 Poprad @ garáže
SHALLOV (SK), JÓB (SK), BESNA (SK)

So 5.9.2020 17:00 Stříbrná Skalice @ Na Marjánce
SEE YOU IN HELL (CZ), RABIES (CZ), MORKHIMMEL (CZ), VPATĚTRN (CZ), BEZEJMENNÍ PSI (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), SOUND OF VIOLENCE (CZ), HNUS UMÍRAJÍCÍ (CZ), HAUNEBU ZWEI (CZ)

So 5.9.2020 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
the IDORU (Maďarsko), EMPTY HALL OF FAME (CZ), DAMATO (SK), FACE DEFECT (SK)
ZRUŠENÉ!

Pi 11.9.2020 19.00 Bratislava @ Ahoy
VEĽKÁ POTREBA (SK), ACORNHOEK (SK)

So 12.9.2020 20:00 Prostějov @ Nezávislý prostor Echo
MATRAK ATTAKK (Belgicko), MARNE(CZ), ORBAN (CZ), READ OR DIE (CZ)

So 12.9.2020 20:00 Nitra @ Hidepark PLAGÁT
ROZPOR (SK), the WILDERNESS (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MY O VLKOCH (SK)
benefit pre VLKa

Št 17.9.2020 - 19.9.2020 Bardejov @ Basta
Forever Megashit fest XIV:
štvrtok: slam poetry workshop, vernisáž
piatok: NERVA (SK), S.A.T.A.N. (Poľsko), MIŠO ŠTICH (SK), CLIVOSŤ (SK)
sobota: ONDREY ZINTAER (SK), NIČITEĽ (SK), the PUBLIC (SK), NABOSOPOSKLE (SK)
distrá, jedlo, kino, diskusia, ...

Pi 18.9.2020 19:00 Šaľa @ pivnička U Suma PLAGÁT
VEĽKÁ POTREBA (SK), ČISTÁ RYŽA (SK), S.B.A. (SK)

So 19.9.2020 Poprad @ garáže
the WILDERNESS (SK), HROBÁR (SK), TATROVKA / BRIZOLIT (SK), DIKTÁT (SK)

So 19.9.2020 17:00 Topoľčany @ Tržnica Tri sudy
ELEKTRICK MANN (CZ), DO RADY! (CZ), EVERYDAY HATE (CZ), COLDBLOODED (SK), ZAČIATOK KONCA (SK), HEAD2DOWN (SK), BEAUTIFUL BASTARDS (SK)

Ne 20.9.2020 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CINNAMON WIND (SK), MA CHANKA (SK), CAMELEON (SK), GETO (SK)

Št 24.9.2020 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
MÄKKELÄ (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 25.9.2020 Bánovce nad Bebravou @ Ži:va
PRACH (SK)

So 26.9.2020 19:00 Brno @ Kabinet múz
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), NO GOD THETORIC (CZ), ONANIZER (CZ), JAKUBYSKO (SK), STOLEN LIVES (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), SHITSYSTEM (CZ)

Po 26.10.2020 19:00 Košice @ Collosseum
DESERT STORM (UK)
ZRUŠENÉ!

Št 29.10.2020 20:00 Bratislava @ T3 - kultúrny prostriedok
HOPES (CZ), DECULTIVATE (CZ), VILE JUSTICE (SK)
ZRUŠENÉ!

So 5.12.2020 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
GRIDE (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), BRÜNNER TODESMARCH (CZ), CONTINUA RECTO (CZ), KOITU SS (CZ), V.O.H. (CZ), BUT (CZ)
ZRUŠENÉ!

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.05. 19:07 Elramon:


ja som spoko. prva verzia chaos, toto nie je extra vzhladne, ale ucelove, takze ok.
(novinka)

05.05. 18:10 Lichtle - B.I.T.CH.:


https://bitchxzine.blogspot.com/2021/05/obrana-bicova-pozdravujem-necitatelov.html
(novinka)

05.05. 08:19 punkerxxx:


Super, drzim palce, takyto kseft s doskami by som uvital aj v BA. (otvoril uz konecne Klaus ten kseft na Medenej po tych rokoch??)
(novinka)

04.05. 20:47 Pissmaster:


Odvazna vec. Drzim vam palice a tesi sa ked dojdem na nakup!! (a pivo)
(novinka)

04.05. 20:28 Dead:


Tento zin som si ešte nezaobstaral ale keď sa mi dostane do rúk čo dúfam že hej!tak prednú stranu určite prelepím,z jednoduchého dôvodu, mám deti ktoré majú niečo pod desať rokov a nec ..
(novinka)

02.05. 23:23 Večne nespokojný:


A to ste videli ešte len prednú stranu :D
(novinka)

02.05. 21:46 aids:


Aspon použil kondóm.
(novinka)

02.05. 15:21 Marek:


To Zintaer, trocha pobouření neuškodí. Kdysi punk dokázal šokovat a rozvádět debaty, nyní se tu děsíme v pseudokorektnosti jako křesťani satana. Kdybych dal na obálku masakr z Vietnamu s ..
(novinka)

02.05. 14:02 zintaer:


Ja som na to išiel jednoduchšie trocha. Tým že celé číslo je o kresličoch a fotografoch, tak som to tak bral, že to je take pankove porno, všetky tie motívy dizajny fotografie. To, že to n ..
(novinka)

02.05. 03:23 Prasiak:


ešte taka myšlienka na zaver - nekorektny vtip sa ma hovoriť potichu :D
(novinka)