Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

15.07. 09:12 Andy16661:


To je presne ako aj v Palestíne. Hamas sú hajzli ale bojujú proti Izraelu takže preto im tam rastie podpora. Bandera a Melnik boli hajzli ale bojovali proti komunistom na ktorích sa odvoláva Put ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

15.07. 08:25 Andy16661:


Ja históriu UA poznám. A asi na rozdiel od teba viem čo sa tam dialo aj pred druhou svetovou. Ja viem aj čo je Zelenský zač lebo sledujem tie tvoje "neexistujúce a zakázané" opozične média ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

10.07. 13:22 slon:


axc, si vtipny asi ak rakovina
(novinka)

09.07. 09:32 axc:


Ako vždy proti systému, nadnárodným korporáciám, svetovým lídrom a vojnám....no co scena do ruska snimi?? ;)
(novinka)

08.07. 21:39 Andreas:


Andy16661, jasné, len ty si aeroplán... Áno, všade sú náckovia a podobné existencie (dokonca aj v Mongolsku), lenže ako nejaké okrajové elementy. Ale v Európe, hlavne UA to má ako štátnu ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

06.07. 12:19 Andy16661:


Andreas a punktum. Ja dúfam že ste už odleteli zo zeme lebo náckovia a podobní primitívi sú skoro v každej krajine.
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

01.07. 20:13 Andreas:


Ani neprešlo 4 mesiace (od kadeakých obvinení o hoaxoch a bla, bla) a už máme v UA ten Panteón hrdinov Ukrajiny... Samí nácek a kolaborant v ňom. Ruský žid Zelenskyj sa kľačí pred pozost ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

01.07. 18:34 fog:


tak je. mea culpa.
12-13.6.2026 Siedmy kruh priateľov Mošovce @ areál Drienok (report)

30.06. 18:05 wsxw:


Ak si dobre pamatam, tak v piatok hrala kapela The Blots. Summa Iru hrali v sobotu ?
12-13.6.2026 Siedmy kruh priateľov Mošovce @ areál Drienok (report)

27.06. 13:37 Jozef:


Hladam kapelu z Cadce . A JE TO !
(guestbook)

St 2.12.2015: NOVINKA

V/A Crash mandolino 2.0 aka italia violentaZas autoproduzioni, ToxicxSelexCrew, Rebound action a Evil distro poskladali LP kompiláciu talianských grind core, fast core, power violence a extrémnych hc kapiel. Každá z 38 kapiel (ANGORACOID, APE UNIT, BOVRIL, CORPORATION OF COMSUMPTION, CORPSE, CxIxB, DEATH ON/OFF, DILUTION, DIOHRREA, DISFORIA, DOUBLE ME, DYSMORFIC, EBOLA, EXTREME VANDAMME TERROR, GHIJTTATURA, GRUMO, JESUS AIN´iT IN POLAND, ,MANO ARMATA GRIND CONGREGA, MAX CARNAGE, MISSERI LOVES COMPANY, NEID, ONE DAY IN FUKUSHIMA, REJECKTS, REPULSIONE, RESTOS HUMANOS, SPOSA IN ALTO MARE, STANLEY IPKISS, STASIS, STENCH OF PROFIT, TERROR FIRMER, TSUBO, TUMOR NECROSIS FACTOR, VATICAN CITY SYNDROME, VIOLENCE JACK, xDELOREANx, xHANSOLOx, xKATE MOSHx a xPOWER MADx) tu má po jednom songu, Náklad 484 kusov na zelenom marbled vinyle. Video prierez tu!

Pridaj komentár k novinke:

Meno:

Email:

Antispam: W+N+E

Správa:

Pozývame:

... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

ET TU FATTYÚ, HUMAN NEEDS, OUST (19.7.2026, Budapešť @ Kripta)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

TOLUEN, JAKUBYSKO, WHORESNATION, NAK´AY (25.6.2026, Lovčica - Trubín @ Jama)

Najnovšia recenzia:

ŠANOV 1 - Konec světa 12"

Najnovší cestopis:

Toutatis fest 2025 (Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch