Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
Ut 15.10.2019: Novinky u Nomad sky diares & Sky burial productions
Novinky u Nomad sky diares & Sky burial productions:
TIGRIS ARGENTUM - "Sol nigra" kazeta: TIGRIS ARGENTUM je akustický, industriálny diy projekt, ktorý vznikol na sklonku leta 2017 za účelom skúmania kovu ako média pre prenos zvukovej vlny. Spája sa v ňom fyzika a matematika s tisíc rokov starými, modifikovanými gongovými technikami, s obsesiou vo zvuku, ktorý možno počuť, cítiť a vnímať prirodzeným spôsobom, ako keď ste na výlete v lese a počúvate zvuk potoka. V reálnom svete neexistujú stupnice. Iba veľká súhra veci okolo nás, dokonala štruktúra, dokonalý system ... nelineárny chaos. Myšlienky nám zabraňujú vnímať podstatné. Na albume "Sol nigra" nájdete pomalé, ambientné pesničky pre dve veľké kovové platne. TIGRIS ARGENTUM je bočný projekt od 900PIESEK.
Vychádza v krásnej krabičke s ručne maľovaným obalom od Skinny Boyfriend v edícii 13 kusov.
V RUKOU OSUDU - "Chronos" kazeta: "Hrajeme pomalou a špinavou hudbu, aby sme nasrali ty, který si to zasloužej!"
VxRxOx je kapela ľudí s členmi od black metalového projektu LICHENS, ale tu sa jedna o trocha inú muziku - pomalé tempo záhrobná atmosféra a citeľné zlo.
Kazeta obsahuje 5 trackov v dĺžke takmer 40 minút náhravky pomalého hlasného neľútostného bahna, ktoré vás pomaly pohlcuje do ich močiara.
Ak máš rád spätné väzby, dunivé gitary poriadne ťažkú atmosféru a texty na zamyslenie sa nad zmyslom života toto je správna voľba.
O mastering sa postaral Šaman (V0NT, MARNOST, GATTACA). Vychádza v limitovanej edícii 49 kusov v papierovej krabičke s textami na 5 kartičkách a krásnou grafikou od DééxGéé.
Pridaj komentár k novinke:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
DISSOCIŌ, INFEKCJA, MEA CULPA, OHYDA, TRÄUME (23.5.2026, Krakow @ Warsztat)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
YI, KOLMO, INCRIMINATE, HYACINTH, KRANG, HOPES (28.2.2026, Brno @ Kabinet múz)
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

