Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
So 23.6.2018: FOTKY
[pridaj komentár: 0]
Pi 22.6.2018: FOTKY
Fotky z bardejovského megashit festu za účasti kapiel -273.15, 33 TRZYSTA, DIKTÄT, I AM PLANET, KUKKAKE a POPEČKA ALL STAR!
Pi 22.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Pankáči z Pekingu DEMERIT hľadajú u nás 16. a 18. júla koncert. Ak by si o niečom vedel, píš hneď na jaroslav.penes@gmail.com!
Pi 22.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
S mesačným meškaním, ale predsa dnes vychádza ďalšie číslo obľúbeného "recyklátora" Garfweek. Z hudobných záležitostí si prečítame rozhovor s folkárom Timom Barrym, s crustermi GLOM DA a dvojrozhovor s THIS HOME IS PREPARED / F.P.O. z Macedónska. Ďalej niečo o politike swingu a politickom folku. Z "čiernočervených" vecí sa budeme venovať gréckemu anarchizmu, niečo o družstvách, o Michaelov Káchovi a tomu, čo sa dialo v Chimki v roku 2010 a nechýba ani distro ponuka. Zoženieš opäť zadarmo u grf.maska@seznam.cz.
Št 21.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Dve nové vydania od SVART UT u Rawmantic disasters:
APPÄRATUS / SVART UT 12": Po dlhšej odmlke sú Malajzičania APPÄRATUS späť so svojim surovým dbeat punkom a covermi DISCARD a ANTI-CIMEX. SVART UT z Berlína je projekt členov EARTH CRUST DISPLACEMEN. Rovnakí členovia, rovnaký štýl, ale hrajú iba švédske klasiky ako MOB 47, PROTES BENGT, DISCARD, TIMES SQUARE PREACHERS, HEAVY NUKES, ANTI-CIMEX a SKITLICKERS.
SVART UT / PANIKATTACK 7": Ďalších päť coverov švédskych klasík DISMACHINE, MOB 47, SKITLICKERS a ANTI-CIMEX. Na opačnej strane v kapele SVART UP nájdeš členov ANGER BURNING a DISCONTROL, takže žiadne prekvapenie, že hrajú striktne klasický škandinávsky dbeat raw punk.
Št 21.6.2018: RECENZIA
St 20.6.2018: FOTKY
Fotky z Alerta antifascista deathfestu #14, kde si zahrali ARCHIVIST, BAESTIEN, ICOS, LAS CASAS VIEJAS, MONACHUS a MORROW.
Ut 19.6.2018: FOTKY
Fotky z koncertu BAESTIEN, J´ACCUSE a MOLE v nemeckom Zittau.
Po 18.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Kangaroo records vyšla reedícia 12" DOMESTICS - "Routine & ritual", z roku 2014. Anglický hard core punk, ktorý kombinuje prvky amerických a japonských kapiel, ale pritom nezabúda ani na svoje korene. Texty sa zaoberajú frustráciou, depresiami, kultúrnymi a subkultúrnymi normami. Vonku 330 kusov na oranžovom vinyle.
Pi 15.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Ďalšou novou zaujímavou vydanou vecou u Static shock musik je 12" DRUX z Nemecka. Desať skladieb v strednom tempe s odkazom na bostonské kapely ako SSD, ale so zvukom UK82 kapiel ako CHAOS UK. Vydaných bolo 500 kusov, z toho 100 na priesvitnom vinyle a v sieťotlačovom obale.
Št 14.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Ruin nation dnes vychádza 12" MORUS - "Ciało obce": MORUS z Varšavy hrajú nakopnutý hard core punk a v kapele nájdeš členov POST REGIMENT, PRODUKT alebo EL BANDA. Textovo sa sústredia hlavne na stále pretrvávajúce potlačovanie feminizmu v rodnej krajine. Na LP sa nachádza 12 skladieb.
St 13.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Osem labelov z celej zemegule sa poskladalo na vydanie split 7" ACTIVE MINDS / LOS REZIOS. Bratov z AxM určite netreba predstavovať. Na svojej strane majú dve nové skladby, tentoraz s thrash metalovým zvukom, v ktorých riešia absurdity a pokrytectvo náboženských konzervatívcov. LOS REZIOS sú z Limy v Peru a tiež nepatria k najmladším kapelám. Na svoju stranu umiestnili tiež dve záseky, v ktorých nevybočujú zo svojho poctivého metalového crustpunku. Vonku 500 kusov, u susedov zoženieš u Aback distribuce alebo Ruha turva.
Ut 12.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
S debutnou kazetou "Unholy union" z Floridy pozdravujú CYCLOPEAN BLOOD TEMPLE. 8 skladieb a 14 minút tvrdošijného a chaotického grind core. 100 kusový náklad si kapela vydala vo svojej réžii.
Ut 12.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Nitrianska kapela KÝBEL MAČIEK
derie pódiá a podlahy už od roku 2010. V tomto roku pridali k dvom albumom
aj knižku o svojom doterajšom pôsobení s názvom Kýbel mačiek - 5 rokov
buranrollu. Na 320 stranách sú starostlivo popísané všetky ich doterajšie
strašné i skvelé príhody, bizarné situácie a vôbec všetko, čo od samotného
vzniku kapely zažili a stálo za spomenutie. Obraz o zákulisí fungovania
skupiny dotvárajú početné ilustrácie a archívne fotky. Zaujímavosťou je,
že kapela si celú knižku napísala a vydala sama; ide teda o autentický opis
zážitkov a skúseností priamo z perspektívy členov kapely. Pokiaľ máte záujem
zaobstarať si vlastný výtlačok, kontakujte samotnú kapelu na kybelmaciek@gmail.com.
Po 11.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Vonku je nový album francúzskej grindcoreovej dvojice WARFUCK. "This was supposed to be fun" obsahuje 15 skladieb a vychádza pod hlavičkou Lixiviat records ako na 12", tak aj na CD.
Po 11.6.2018: RECENZIA
Pi 8.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Static age vyšlo na 12" demo berlínskych AUS: Sedm krát notoricky chladný nihilizmus s čarodejníckymi zaklínadlami, gitarami režúcimi ako rozbité sklo a zahmleným syntetizátorom.
Št 7.6.2018: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Kibou records vydali 12" the DOMESTICS - "Live in Oslo": The DOMESTICS sú z východného Anglicka a ľudí terorizujú nasraným UK hácečkom. Minulý rok v lete s kolegami GUILT POLICE jazdili po Európe a zastavili sa aj v Nórsku na squate Blitz v Osle. Z tohto koncertu sa zachovala kvalitná nahrávka, ktorá teraz vychádza na LP. Dokopy 28 minút a 16 skladieb. O artwork sa postaral Denis Boardman z kapely DOOM. Vonku 330 kusov.
Št 7.6.2018: RECENZIA
Št 7.6.2018: REPORT
Staršie novinky:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:






