Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
Ut 26.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Za pomoci štyroch labelov vyšlo split CD AGATHOCLES /
CANNIBE: 12 krát belgickí mince grinderi s výberom najlepších hitov versus 11 krát death grind zo Sardínie. Zoženieš napríklad u Grind promotion records.
Ut 26.8.2014: REPORT
Report na koncert DÁŠA FON FĽAŠA, URBURA, KOMPLEX VINY, MACGYVER, TELEFON vo Francovej Lhote na vleku!
Po 25.8.2014: REPORT
Št 21.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Dve talianske hard core violence kapely DOUBLE ME a xHANSOLOx (s totálne zlým spevom) plánujú vydať spoločný split 7". Výjsť by malo u Zas autoproduzioni a Good times records. Ďalši info o nahrávke ti rád poskytne Mirco.
St 20.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Švédsly label Halvfabrikat records prichádza s novým vydaním:
Split LP dvoch švédskych kapiel PASSIV DODSHJALP / IDIOT IKON: Crust core z Gävle a crust punk zo Stockholmu. PASSIV DODSHJALP sa na tejto nahrávke vrátili ku koreňom = špinavší a nenávistný zvuk. IDIOT IKON to zase pálai v štýle HUMAN WASTE. Každá kapela má na svojej strane po štyri vlastné zárezy. Vychádza na oranžovom a čiernom vinyle.
Ut 19.8.2014: RECENZIA
Po 18.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Nemecký antifašistický label Mad butcher má ďalšie vydania:
AGGRESSORS BC - "The tone of the times" LP / CD: Kapelu AGGRESSORS BC z Belfastu tvoria členovia RUNNIN RIOT, POCKET BILLIARDS, BOSS SOUND MANIFESTO alebo 1000 DRUNKEN NIGHTS. Po osem skladbovom deme "Boss sounds from Titanic town" vydaného v roku 2010 im teraz vychádza 13 skladbový album, kde pomixovali ska, 2 tone, rocksteady a reggae s antirasistickými, ale aj zábavnými textami.
MOVEMENT - "Revolutionary sympathies" 12": repress 12 skaldbového albumu, ktorý vyšiel v 2005 u Weird system. Vonku 500 kusov, z toho 100 na šedom vinyle.
BLOOD - "False gestures for a devious public" 12": repress prvej nahrávky klasického punk rocku z Londýna z roku 1983. Vonku 500 kusov, z toho 100 na červenom vinyle.
Po 18.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na Bringer of gore práve vyšiel split 7" brazílskych grinderov SHITFUN a nezastaviteľných japonských hlukárov SETE STAR SEPT. SHITFUN majú na svojej strane troch sériových vrahov, SSS "šesť". Vyšlo na zelených a čiernych plackách.
Po 18.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 1]
Na Insane society práve vyšiel dolis klasického švédskeho singlu PROTES BENGT - "In bengt we trust"
vydaného pôvodne v roku 1985 na Röj records. PROTES BENGT bol hardcore projekt Akeho z MOB 47 a Per Thunella z FILTHY CHRISTIANS = v základe MOB 47 + Per za mikrofónom. Hlavným dôvodom vzniku bola snaha prekonať nahrávku, na ktorú iná švédska kapela nasekala desiatky krátkych a rýchlych songov. PROTES BENGT nikdy poriadne neskúšali, ale urobili dve nahrávky. Prvá nahrávka obsahuje 74 songov, z ktorých je polivica na tomto EP. Väčšina textov je naozaj stupidných, iba pár z nich má seriózny obsah. Druhou nahrávkou je potom dvanásť songové demo "Bengt e sänkt", na ktorom sa kapela posunula k hardcore podobného razenia ako hrali HERESY, D.R.I. alebo LARM.
EP je zabalená do sieťotlačového obalu. 425 ks na čiernom + 100 na šedivom vinyle (tie budú súčasťou limitovaného boxu s dolismi DISCARD a MOB 47. Vypočuť sa dá tu.
Ne 17.8.2014: SKEN
Naskenované trojčíslo Epidemie #9 + #10 + #11 / 94, v ktorom okrem iných nájdeš rozhorovy so SPRÁVNYM SMEROM, STRECHOU alebo reporty na koncerty na praždkej Ladronke alebo DOOM v Brne. Read or die!
Pi 15.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Ostrý hard core punk RESTRICTION z Ostrova nad Ohří potrebuje u nás pomoc s koncertom na 12. septembra. Potrebné info ti poskytne Subik. Kapela plánuje split 7" s juhočeskými COMMODORE 64, kde nájdeš napríklad Radka zo SVINĚ!
Pi 15.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Throne records sa postarali o prevydanie antológie "Erode the person" oaklandskej sludge bande NOOTHGRUSH. Tá vychádza bohužiaľ len na CD digipacku a obsahuje nahrávky kapely z rokov 1997 a 98 vrátane veľmi raritných split dosiek s GASP, SUPPRESSION, CAROL ANN, WELLINGTON a CORRUPTED. Plus niekoľko nevydaných skladieb a 12 stránkový búklet.
Št 14.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Práve vyšiel split 7" belgického mince core AGATHOCLES s talianskými grinders TERROR FIRMER. Každá kapela tu má po štyri skladby, z toho TERROR FIRMER cover od kapely MELLAKKA. Vonku 500 kúskov, z toho 100 na zelenom priesvitnom vinyle.
Št 14.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Ďalšie nové vydania v najbližších dňoch od Refuse records:
VICIOUS REALITY - "Eyes to the sun" 7": Kapelu tvoria dvaja REGRES a členovia aktívneho kolektívu Holy city youth crew (Czestochowa, odkiaľ pochádzajú, je pútnické mesto). "Eyes to the sun" je ich vinylový debut, ktorý obsahuje 9 skladieb deväť vege edge hc vypalovačiek v koľajách OUR TURN, TEAR IT UP alebo MENTAL AND INSTED. 100 červených a 200 čiernych 7".
MANLIFTINGBANNER / DEADSTOOLPIGEON - "Cover EP" 7": Mx sú jedna z najlegendárnejších sxe hc kapiel v Európe. V kapele nájdeš členov LÄRM, SEEIN RED a PROFOUND, to ti musí napovedať, že budú proti triumfu globálneho kapitalizmu a neonacistického násilia. Na svojej strane majú covery od SSD a GBH. Dx tvoria členovia NRA a HUMAN ALERT a tiež Mx, ktorí sa rozhodli po rozpade svojich kapiel pokračovať v hraní. Ich strana obsahuje covery ALONE IN A CROWD a UNDERDOG. 150 červených a 350 čiernych 7".
EYE FON AN EYE - "Glos" 7": EYE FON AN EYE je jedna z najaktívnejších poľských kapiel, či sa to týka vlastných nahrávok, koncertov alebo organizovania akcií. Charizmatický spev Anii je len čerešničkou na torte k ukážkovému nasranému poľskému hcpunku. Po štyroch LPčkach je toto ich prvý 7". 100 bielych a 400 čiernych 7".
SCHWACH 7": Po demokazete sa táto kapela z Berlína dočkala aj prvej EP. Tvrdý a energický hard core kombinovaný s melodikou, ale i mosh pasážami so zvukom GORILLA BISCUITS alebo HIGHSCORE. Texty sú zamerané hlavne proti neznášanlivosti voči imigrantom a policajnej brutalite. 100 ružových a 200 čiernych 7".
Št 14.8.2014: RECENZIA
Št 14.8.2014: REPORT
St 13.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na Spastic fantastic práve vyšlo DERBE LEBOWSKI - "Broken glass" 12": prvá dlhohrajúca nahrávka od týchto Berlínčanov, ktorý hrajú nakopávajúci hard core violence pre všetkých obdivovateľov Youth attack alebo 625 thrash records. O pekný artwork sa postaral Paul Ayuhara.
St 13.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
MOLOKAI je inštrumentálny surf punk z Bitoly v Macedónsku. Práve vydali svoj druhý album "Rat attack 2.0", ktorý je, ako samy tvrdia, na ešte väčšej hráčskej úrovni a samozrejme opäť bez spevu. Už chýba iba to more.
St 13.8.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U SMmusik práve vyšiel na LP nový album BOLESNO GRINJE - "Chronicles from the tomb: nekompromisný death grind z Chorvátska. CD verzia zabalená v digipacku vyšla u Fucking kill records. Celá doska sa dá vypočuť tu!
St 13.8.2014: RECENZIA
Staršie novinky:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:






