Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
So 10.5.2014: Novinky v distre
[pridaj komentár: 0]
Nové knihy v distre: Oliněvič, Igor - Jedu do Magadanu, Bauman, Zygmunt & Lyon, David - Tekutý dohled, Thoreau, Henry David - Občanská neposlušnost a jiné texty o svobodě a nesvobodě, Chomsky, Noah - Hnutí Occupy, zo "zinov" Trhavina #4 a #2. Veci od SM-musik: GUTS & GUNS 12", LA CASA FANTOM - Fredlos 12", TRIGGER / RUN TIME ERROR 12", DOWN ON KNEES IM WEAK - Stolen from us 12", BRINK OF DESPAIR - Rooted in dust 12", GALVANO / KASAN 10", HOMBRE MALO 7", LA CASA FANTOM - Forlatt 7", LA CASA FANTOM / SONDERKNUST 7" + ešte nejaký bordel na gramofón: SETE STAR SEPT / DEATH TOOL 80K 7", SETE STAR SEPT / MADRE COCA 7", AGATHOCLES - If this is cruel what´s vivisection then? 7", AGATHOCLES / VATICAN-CITY SYNDROME 7" a AGATHOCLES - Agarchy!
So 10.5.2014: REPORT
Report na koncert ENOUGH, WHAT WE FEEL, MOSCOW DEATH BRIGADE v Bratislave!
So 10.5.2014: RECENZIA
Pi 9.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Helvetet records práve vychádza "Tribute to SVART PARAD", pocta legendárnej švédskej kapele z 80-tych rokov. Zúčastnili sa: DISCOVER, LOS REZIOS, DISCLOSE, CONFRONTO, CROSSING DEATH, DEATHRACE, GODPHOBIA, GERM ATTACK, SECRET SECT, FRIHET, MANIPULATION, PROJECT HOPELESS, TINNER, CHAKA, DSB, NUCLEAR FROST, SISTEMAS DE ANIQUILACION a BROTTSKOD 11. Zatiaľ vonku len na CD, čoskoro aj na LP a kazete.
Št 8.5.2014: REPORT
Št 8.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Brazílsky hard core UNDER BAD EYES stále hľadajú koncerty na ich európskom turné, ktoré trvá od 18. júla do 10 augusta. Kapela nemá žiadne náročné požiadavky, o ne a voľné termíny si píš na impactbookings@gmail.com!
Št 8.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Hard core REALITY SLAP z hlavného mesta Portugalska hľadá na 19. októbra koncert na Slovensku. Kapela preferuje menšie diy koncerty, dá sa s ňou dohodnúť door deal a boli by radi za nejaké jedlo a nocľah. Tak isto budú mať so sebou komplet backline, ktorý vedia požičať ostatným kapelám. Ak počúvaš TURNSTILE, NO WARNING alebo TERROR a vieš im pomôcť, píš na impactbookings@gmail.com!
Št 8.5.2014: RECENZIA
[pridaj komentár: 0]
St 7.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 3]
U Distro-y records vyšiel split 7" ANTHRAX / BURNT CROSS: split dvoch najlepších politických punkových kapiel z ostrovov. ANTHRAX s jedným briliantným songom "The beg society", BxC kontrujú dvomi skladbami.
St 7.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Ďalším vydaním Crapoulet records je 7" DIVIDED MINDS - "Strangers": punkrockové trio, ktoré hrá od roku 2011 melodický a energický punk rock v štýle ADOLESCENTS, ANGRY SAMOANS a WIPERS v garážovom strihu.
St 7.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na Herbertovom Rauha turva vyšli nové kazety:
HEURISTIK - "Money power control": dbeat crust z Indonézie, 4 skladby za 9 minút.
JAHAT - "Live studio in hell":
ďalší dbeat crust z Indonézie, 5 skladieb za 9 minút alá DOOM / ENT.
ANKYLYM - "Volk": art chaos folk z Ruska,
k dostaniu tiež 10".
St 7.5.2014: RECENZIA
Ut 6.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Včera vyšiel ďalší titul na českom labely Dead heroes records. Kolekcia 56 skladieb na jednom LP, americký powerviolence WATER TORTURE z Buffala. WATER TORTURE je zmes brutálnych powerviolence výplachov prepletených mučiacimi sludge pasážami, ktoré dodávajú ich muzike tu správnu ponurú "mučiacu" atmosféru. Všetko je podtrhnuté vynikajúcimi vokálmi, samplami a typickým zhnilým až deštruktívnym zvukom. Ide o materiály z prvého singlu, split singlov s THEDOWNGOING, SIX BREW BANTHA, SEA OF SHIT, CORRUPT BASTARDS, HIRS, SUFFERING MIND a samostatný singel "Sellfire". Všetky single kapely sú v štátoch beznadejne vypredané. Kapela momentálne nahráva svoje debutné LP, ktoré výjde u To live a lie v USA. WATER TORTURE idú tento rok v auguste svoje prvé európske tour a túto dosku môžeš brať ako pozvánku na jediný koncert v ČR, ktorý sa uskutoční 23. augusta v Žďári nad Sázavou. Pre viac informácii mrkni na www.deadheroes.cz!
Ut 6.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Niečo pre uši a oči. Ten kto nestihol krst CTIBOVHO EP "Nebo taky ne" v Rožnove s DÁŠOM FON FĽAŠOM, tak si ho môže pozrieť tu. Celý sedempalec sa dá zase vypočuť
tu!
Ut 6.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Behind the mountains včera vyšiel limitovaný 3" + 4" +HIRS z Philadelphie. Krutý grind punk violence s ešte krutejšími zmenami.
Ut 6.5.2014: FOTKY
Ne 4.5.2014: SKEN
Naskenovaný starý slovenský fanzin Unite and win #1 / 95. Aj budhizmus aj skinhedizmus aj krast. Read or die!
So 3.5.2014: REPORT + FOTKY
Fotky a report zo včerajšieho koncertu SOUND OF QUALM a ONE BURNING MATCH z Bardejova!
Pi 2.5.2014: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na Nuclear fear records práve vychádza 12" MG15 - "El album negro": Album z 2007, ktorý prvý krát vychádza na vinyle v náklade 500 čiernych kusov. Excelentný zvuk, veľa energie a klasický španielský starodávny d-beat.
Št 1.5.2014: PREDSTAVUJEME
[pridaj komentár: 0]
Predstavujeme kapelu the SPITS z mesta Seattle. Skejty zo skríň von, vonku je teplo!
Staršie novinky:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:





