Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
Št 21.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Mannequin rein vyšiel split 7" GORGONIZED DORKS / IRON BUTTER: 2x nezastaviteľný west coast noise core versus 13x americký grind core. Splitko už predtým vyšlo na kazete.
Št 21.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Label Armageddon sa postaral o split 7" kapiel DROPDEAD / SYSTEMATIC DEATH, ktorý nesie názov "Fighting for life". Na každej strane po dvoch skladbách. Tú americkú môžete počúvať tu!
St 20.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Brnenský chaos hard core VLNĚNA (bubeník RAPSODU + ksichty z ďalších kapiel) a taliansky španielkár Andrea Rottin hľadajú pomoc s akciou na dátumy 29. a 30. decembra. Pre ďalšie podrobnosti píš na majtos@email.cz!
Ut 19.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Začiatkom roka 2013 vyšlo vo virtuálnom svete splitko kapiel DÁŠA FON FĽAŠA, NA SMIECH, PASKUDA, STRATA VKUSU a VIA ANIMA. Pôvodne tam mala byť ešte jedna kapela, no po dosť nepríjemnej (ale podstatnej) diskusii sa obe strany rozhodli, že bude lepšie, keď spomínané splitko bude bez ich účasti. Spoločné dielo si môžeš vypočuť a stiahnuť tu, ale vychádza aj fyzicky u Burina records v podobe diy CDr s (ako inak) ručne robeným obalom a ručne kresleným obrázkom na CD. Súčasťou temného obalu sú aj vložené texty a preklady do angličtiny, takže môžete mať pekný darček pre neslovenských kamarátov a kamarátky. Toto splitko sa dá brať ako malý dokument doby, výsek hudobných snažení v našom podzemí. Obal s majákom tak trochu odkazuje na pôvodný názov splitka "Sami sebe svetlom" podľa piesne kapely NA SMIECH, ktorý však bol v druhej verzii zamietnutý a split ostalo bez mena. Dôležité sú predsa piesne. Cena cédečka je dobrovoľná, k dostaniu na adrese klemodasa@gmail.com.
Ut 19.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
TRAGEDIS je punkrocková kapela z Jindřichova Hradce, ktorá krúti už šiestu sezónu na hudobnej scéne. Hlavne v Južných Čechách si za tú dobu vybudovala dobré meno svojimi energickými koncertami a hudbou postavenou na úderných textoch a prelínania punkrocku s obyčajnou krčmovou hudbou. Originalita tejto
sedemčlennej kapely tkvie tiež v netypickom nástrojovom zložení, kedy niektoré piesne podkresľujú akordeón,
či husle. Na konte má demo CD z roku 2010 a teraz prichádza za pomoci PHR so svojou prvou štúdiovou doskou.
Po 18.11.2013: FOTKY
Po 18.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Bratislavský BETON zverejnil svoje nové live video
"Jama a kyvadlo" zaznamenané live 11.11. 2013 počas vystúpenia v metalovej relácii Headbanger FM. Celá relácia sa dá vypočuť
tu.
Ide o ochutnávku k novým skladbám, ktoré sa kapela chystá nahrať koncom roka v štúdiu Tetradrot.
Po 18.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Halo of flies records vydali poľsko - kanadský sedempalcový grind core nášup SUFFERING MIND /
SIXBREWBANTHA. Dokopy 700 kusov, 100 na bielych, 100 na červených a zvyšok na čiernych asfaltoch s download kódmi.
Pi 15.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Totalitarianism still continues dnes vydal split 7" GRIDE / ABORTION. Česká fast core špička versus slovenskí grindoví praotcovia. Limitovaná verzia o 100 kusoch je na ručne číslovanom trojfarebnom vinyle s nálepkami, zvyšných 600 kusov je na modrej placke. Rýchlo píš na punkgen@gmail.com!
Pi 15.11.2013: Novinky v distre
[pridaj komentár: 1]
Nejaké tie ska, dub a reggae desky od Power it up:
V/A A tribute to NASUM 2LP, V/A Undead - A tribute to DISRUPT 2LP + 7", LOOKING FOR AN ANSWER / IRA ET DESSUS 12", LOOKING FOR AN ANSWER - Eterno Treblinka 12", ANATOMI-71 - Fran primat till reptil 12", BIRDFLESH - Mongo musicale 12", PASSIV DÖDSHJÄLP - Fasader 12", ENTRAILS MASSACRE - Decline of our century 11", HAEMORRHAGE / GRUESOME STUFF RELISH 10", ENTRAILS MASSACRE / PROLETAR 7", KUOLEMA - Noise from the sick city 7", UNCURBED / MY COLD EMBRACE 7", EMBALMING THEATRE / MESRINE 7", WORLD DOWNFALL / NASHGUL 7", FUBAR / BLOOD I BLEED 7" a DRILLER KILLER / SIMBIOSE. Plus navyše prišli nejaké kusy split LP LAHAR a EXORCIZPHOBIA!
Št 14.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Nedeľa 17.11.2011 od 14.00, Praha @ Jungmannovo náměstí - plagát:
"Stejně jako před dvěma roky se i letos neonacisté rozhodli zneužít mezinárodní studentský den k propagaci své zvrácené ideologie a stejně jako před dvěma roky jsme se i letos rozhodli odpovědět na jejich nenávistný marš protestem přímo v pražských ulicích. Svoláváme proto všechny antifašisticky smýšlející Pražany i mimopražské, studenty i nestudenty, k aktivní účasti na demonstraci. Nenechme jejich provokaci bez odezvy! Společně proti fašismu!"
Št 14.11.2013: ROZHOVOR
[pridaj komentár: 0]
Rozhovor s kapelou DISTAX, ktorá nahrala nové songy! Vypočuť si ich môžeš tu.
St 13.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 2]
Snáď neexistuje jediný punker, hardcorista, alebo skrátka ktokoľvek, kto by mal blízko k punkovej subkultúre, ktorý ešte nevidel logo GBH. Či už na starej koženej bunde, potrhanom tričku alebo ako nášivku na vyťahaných rifliach. Po viac ako 30 rokoch, hromade dosiek a odohraných koncertoch a hektolitroch vypitého chlastu sa GBH v roku 2010 vrátili s novou nahrávkou. A opäť sú to oni, GBH ako ich poznáme zo staršej tvorby – drsní, špinaví a pritom čitateľní a po prvých tónoch rozpoznateľní. Táto kapela býva oprávnene označovaná za ikonu druhej vlny punku spoločne s the EXPLOITED alebo CHAOS UK a je vidieť, že ani 3 krížiky na krku im neubrali nič z ich mladického elánu. Album "Perfume and piss" obsahuje ďalšie songy, ktoré sa už stihli definitívne zaradiť do ich koncertného programu. GBH tentokrát dosku nahrali pre americký label Hellcat records, a tak niet divu, že sa mixu ujal sám Lars Frederiksen z RANCID. Zatiaľ chýbala vinylová verzia dosky, tá vychádza až teraz na PHR v exkluzívnej limitovanej edícii 1000 kusov licencovanej priamo od Hellcat records.
St 13.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Relapse recods vypľuli split 12" / CD BRUTAL TRUTH / BASTARD NOISE - "The axiom of post inhumanity ": 20 rokov grind noise dominancie si zaslúžilo spoločný split. CD aj LP verzia obsahujú odlišné skladby. Vinylov vyšlo dokopy 1385 (219 oranžových, 100 priesvitných a zvyšok čiernych).
St 13.11.2013: REPORT
Report na koncert DEFORMÁCIE, DÁŠI FON FĽAŠI a TOY PIŠTOĽS v Prešove!
Ut 12.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na Skaven records vyšla kazeta so štyrmi skladbami pražskej kapely HANBA, kde nájdeš členov kapiel PIPES AND PINTS, LAHAR, BALACLAVA alebo JUST FOR BEING.
Ut 12.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Nové nahrávky od Power it up:
EMBALMING THEATRE - "Infectious" 7": EP obsahuje 8 nevydaných gore grindových skladieb vrátane dvoch coverov (ELECTRO HIPPIES a VERMIN). 100x priesvitný + 400x čierny vinyl.
ARCHAGATHUS / SUFFERING MIND jednostranný 7": kanadskí mince core giganti nahrali jeden nový song a cover od ROT, poľskí diy grind drtiči lebiek po 2 vlastné nevydané skladby. 100x biely + 400x čierny vinyl.
V pláne sú 5" flexi pohľadnice MASSGRAV, AGATHOCLES a prekvapenie k 200-tému katalógovému číslu.
Ut 12.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na novom holandskom labely Inverted inhumation práve vyšiel 7" the NEFARIOUS INTEGRATION - "Articles of execution": Štyři surové songy slušne šľapajúceho metal crustu z rotterdamských kanálov. Limitovaný 200 kusový press na čiernom vinyle.
Ut 12.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 1]
Na maďarskom labely Posthuman production sa okrem vydávania fanzinov začali venovať aj vydávaniu muziky. Prvým vydaním je split kazeta thrash core so ženským spevom z Ruska WxTxZx a rýchly thrash punku z Brazílie TROPICAL YOUTH. Vonku 200 kusov v špeciálne ručne robenom obale.
Po 11.11.2013: RECENZIA
Recenzia na 10" "Fabrika na umelú nákazu" od kapely TENDENCIE!
Staršie novinky:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:


