Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
Št 8.8.2013: RECENZIA
Recenzia na split LP TELEFON / INNOXIA CORPORA - "Drát nad plotem"!
Št 8.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Za kooperácie mnohých labelov vychádza 10" "Tout va trés bien..." francúzskym diy pankáčom LA SOCIÉTÉ ELLE A MAUVAISE HALEINE so žensko - mužským spevom a automatickým bubeníkom. Kapelu si možno zaregistroval zo splitu s PAVILIONUL 32, hrajú už od roku 2002 a okrem spomínaného splitu vydali dve LP albumy a jeden singel. Desaťpalec obsahuje 10 nových skladieb a zoženieš ho napríklad priamo na kapelnom labely La société pue prod..
St 7.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Zvesti sa potvrdili, brnenskí MAD PIGS odohrali na festivale Pod parou svoj posledný koncert a kapela sa tak po 12 rokoch ukladá k odpočinku. Najlepšie bude asi priamo citovať oficiálne vyjadrenie: "I když si moc vážíme vašeho stále většího zájmu, pro naší současnou situaci to bude to nejlepší. Možná to chce jen čas, možná už je po všem, nikdo z nás to neví, ale je lepší odejít se ctí, než se obrátit ve vtip, jak se kapelám často stává. Nechme se překvapit co přinese čas a my Vám nesmírně děkujeme za letitou podporu! STAY PUNK!"
St 7.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Behom niekoľkých dní na Phobia records uzrie svetlo sveta nový album švédskych crusterov PASSIV DÖDSHJALP s názvom "Kollektiva mönster". K dostaniu bude limitovaná edícia na zelenom vinyle. Ochutnávky na labelovom bandcampe.
Ďalším titulom, ktorý výjde v polovici augusta bude debutný sedempalec švédskych BOMBANGREPP - "Foradd av samhället". Hrubá crust core brúska v štýle KRIGSHOT alebo SKITSYSTEM. Ochutnávka tu.
A snáď ešte tento týždeň budú do lisovne odoslané ďalšie nahrávky, ktoré výjdu v priebehu jesenných mesiacov. Konkrétne pôjde o
FEAR OF EXTINCTION / MARCH OF THE HORDES split 7", BLINDED - Demo 7" a
KAKOFONI 7".
Ut 6.8.2013: RECENZIA
Ut 6.8.2013: REPORT
Report na koncert AS WE WERE, BOILING POINT, COKE BUST a BETWEEN EARTH & SKY v Žiline!
Ut 6.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Po úspešnej piatkovej release párty na domácej pôde je konečne vonku slovenský press novej sedmičky BOILING POINT na Analog freaks records. 7 skladieb na 45 rpm si môžeš kúpiť cez stránku labelu alebo na koncertoch kapely za 5 eúr. Po piatku ešte ostalo pár kusov limitovanej verzie za 6 eúr. Ako celá sedmička vyzerá si môžeš pozrieť tu. Celá nahrávka sa dá vypočuť a stiahnuť zadarmo na bandcampe kapely. Vyšlo v presse 200 ks.
Ut 6.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Mannequin rein records vyšiel split flexi 7" SUFFERING MIND / WATER TORTURE. Poľskí aj americkí grinderi na ňom majú po jednej skladbe.
Po 5.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
SPORADIC sú mlaďasi z Indonézie, ktorí mastia mix rôzneho rýchleho core. Má im výjsť kazeta a CD u 83 records, tak buď v strehu.
Po 5.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Bolo nebolo, dvaja chlapci z fínskeho mestečka sa rozhodli, že keď už nemôžu nájsť prácu, je treba tráviť čas aktívne. Zbalili si, čo mohli a začali jazdiť po Európe hrať grindcore. Ich turné sa obišlo bez manažérov a organizátorov, bez aparatury a bez prúdu. Nikto ich nikam nepozýval, oni sami pozvanie nepotrebovali. Premiéru si odbyli v lese, šnúru pokračovali na skokanskom mostíku nad jazerom, potom na moste nad rušnou diaľnicou, ďalšia zastávka bola na stavenisku, až konečne dorazili do mesta pred supermarket. A tam už boli i ľudia. A to bol začiatok fenoménu nazvaného urban grind.
Reč je o fínskom duu performerov RAMIN KUNTOPOLKU, ktorí už 2 roky jazdia po svete len s torzom bicích a megafónom. Sú jedinou neelektrifikovanou grindcorovou kapelou na svete ... prečítaj si viac o týchto šialencoch v článku.
Po 5.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 1]
Michiganskí OLD SOUL prichádzajú so štyrmi novými masívnymi skladbami, ktoré vyšli ako LP "Tidal lock" v rôznych farebných variáciách. Temné, pomalé, atmosférické post screamo. Vypočuť si ho celé môžeš tu, zoženieš napríklad u IFB records.
Po 5.8.2013: NOVINKA
Po 2 lístky na Ffud fest vyhrali Lenka Huláková z Novej Bystrice, Ingrid Divekyová z Komárna a Petra Kovácsová z Palárikova.
So 3.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 1]
30. a 31. augusta sa v café Taktlos nemeckom Glachau uskutoční druhý ročník celkom zaujímavého a hlučného pikniku s názvom Killed system. Zahrajú si na ňom BLOCKHEADS (Francúzsko), FRAMES (Nemecko), YACOPSAE (Nemecko), BLOODY PHOENIX (USA), DEATHRITE (Nemecko), SLUMP (Nemecko), TRIGGER (Nemecko), O GRACEFUL MUSINGS BURDEN (Nemecko), CROWSKIN (Nemecko), KELLERASSELN (Nemecko), PRUGELKNABE (CZ), FLARES (Nemecko), MAGGOT SHOES (Nemecko), E-620 (Nemecko), AFTERLIFE KIDS (Nemecko),
ENTRAILS MASSACRE (Nemecko), RUN TIME ERROR (Nemecko), ERRORIZER (Nemecko), KAARPORA (Nemecko), HENRY FONDA (Nemecko), COLARIS (Nemecko), SHEEVA YOGA (CZ), SODBRENN (Nemecko), I AM MONKEY (Nemecko), SS20 (Nemecko), KOMMANDO KRONSTADT (Nemecko), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), VICTIMS OF CLASSWAR (Nemecko), T-34 (Nemecko), NOMEKS (Nemecko) a DERBE LEBOWSKI (Nemecko).
Št 1.8.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 1]
Hoci majú dve anglické anarchopunkové skameneliny ACTIVE MINDS a SATANIC MALFUNCTIONS spoločné turné za sebou, pred ním obe kapely na pamiatku vryli po šesť nových songov na spoločný split 12" "Grand tour of Europe". U SM ide o novú nahrávku po viac ako 20tich rokoch. Platňa vyšla len v 255 ručne číslovaných kusoch na jednostrannom vinyle. na druhej strane je nalepený plagát zo spoločného turné.
St 31.7.2013: REPORT
Report na krst split LP PASKUDY a JAKUBYSKA, s ktorými si zahrali aj SEDEM MINÚT STRACHU a DNO!
St 31.7.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Taliansky label Agipunk zas prekvapil novou veľkou doskou "King of swines" belgických crust core veteránov VISION OF WAR. Vyber to najlepšie z DOOM, EXTREME NOISE TERROR, ranných DRILLER KILLER a HELLBASTARD a dostaneš pekelný zvuk, hrubé gitary a hrdelný spev. Cover GBH navrch. Zlato - čierny gatefold s grafikou od speváka Stiva.
St 31.7.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Svédsky label D-takt & rapunk opäť zabíja. Tento týždeň vydali dosky dvom švédskym brúskam
KORSFÄST - "Huvuden borde rulla" 12": vonku len 350 kusov na čiernom vinyle. Štyri songy k vypočutiu
tu a celý záznam z minulotýždnového koncertu tu). Druhou doskou je INFERNÖH - "7 spar EP" 12": ako už názov napovedá so 7 skladbami, ktoré vyšli aj na US verzii u Distort reality. Vonku 600 kusov, z toho 100 na čierno - červenom splatteri.
Ut 30.7.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Pure heart records vyšiel aj druhé číslo skromného fanzinu Black & pure sin. Ten obsahuje rozhovory s GAGARIN, Joshua Steinom (ex TAKARU) dokončenie rozhovoru z #1, Markom Haltufom (ex THEMA ELEVEN), Travisom Alanom Bosom (ex SONG OF ZARATHUSTRA), SOME GIRLS & COLD CAVE, Stoned to death records, Jak udělat kapele koncert, recenzie, články na "zamyslenie" a veganské recepty. Celkom iba 112 ks vo formáte A5 za 50,- KČ.
Ut 30.7.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
V kooperácii štyroch labelov vyšiel finálny 10" ESAZLESA. Štyri skladby screamo post hard core nahraných ešte v decembri 2012 v Low resolution štúdiu. Prvý press vyšiel na 300 bielych doskách. Zoženieš napríklad u Pure heart records.
Ut 30.7.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Primitívny mangel d-beat PISS z Berlína hľadá koncerty na 1. alebo 6. septembra v našich končinách. V kapele pôsobia členovia JAILHOUSE FUCK, BATALJ a SÄNKT. Ak denne doma točíš d-beat, napíš Perovi!
Staršie novinky:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:


