Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
So 23.3.2013: RECENZIA
Pi 22.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 3]
Poľský eko vege screamo punk EXMISJA z poľských Gliwíc hľadajú u nás koncert na 11. mája, kedy sa vracajú z Ukrajiny. Keby niečo, tak píš na storo2@o2.pl!
Pi 22.3.2013: RECENZIA
Pi 22.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Ďalšia grindová zverina VIOLENT RESTITUTION je z Vancouveru. Trio Mya, Sarah a Pierre si debut vydali na LP ešte
v lete 2012 na vlastnej značke Mercy of slumber records.
Pi 22.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
I HOPE YOU BREAK YOUR NECK je rumunská grindová akvizícia, britká a neokrôchaná stará škola.
5 pesničkové CDrEP "Stop procreating!!!" ešte koncom minulého roka vydali Chaotic collective records.
Št 21.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
BEATRIZ CARNICERO je ďalší uruguajský power "jebot" vajlens. 15 švihov mačetou pod názvom "No reces", si kapela vydala sama na CD ešte v auguste 2012. Tá osem a pol minútovečka isto stojí za to a vypočuť alebo stiahnúť sa dá aj s komplet obalom tu! V pláne majú tento rok aj spoločný split s kapelou SONIDO CAGANERA.
Št 21.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
SONIDO CAGANERA sú uruguajskí rachotilkovia, presnejšia škatuľka by bola na dva riadky. Posledný počin sa volá "Live at Pinicas sessions - 2013". Napriek možno odstrašujúcemu názvu čo sa kvality záznamu týka, je to počúvateľné až fest, "nebroušenej démant". A fyzicky to v peknom CD prevedení vydal taktiež urugajský fanzin, label a distro Crecerrecords.
Št 21.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Práve vyšlo tretie číslo znojemského diy fanzinu Disfrosten, ktorý je zameraný na hcpunk, crust a podobný bordel.. V zine nájdeš dvanásť reportov z rôznych koncertov po Čechách, report z minuloročného mini-tour DISFUNKCE MYSLI, dlhé reporty na dva ročníky Zoro festu, ktorý sa koná v Nemecku. Ďalej zhrnutie o akciách, ktoré sa robili v Uničove, report z päťdenného decembrového auto-stop výletu, nejaká ta úvaha a plno recenzií. 60 strán A5 za 45 KČ u martinkz@seznam.cz.
Št 21.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 9]
Na Valašsku sa chystajú veľké veci!
V pláne je split LP TELEFON / INNOXIA CORPORA. Dosku si kapely vydávajú vlastným nákladom a o distribúciu by sa mala starať Malárie.
Vinylu sa dočkajú i UŠTKNI! Vynikajúcu nahrávku "Protijed" doplnia ešte o niekoľko ďalších skladieb a výjde ako LP u Papagájovho hlásateľa.
No a do tretice nikdo iný než CO-CA. Ich posmrtná doska "Rouhat" by mala byť vonku na CD práve teraz, a to opäť v réžii samotnej kapely.
St 20.3.2013: REPORT
Report na soboňajší bordel v Lučenci s kapelami WYNSTON SMYTH, BETON a ADACTA!
St 20.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
CONGEGNO jest naliehavý trento hard core s talianským dabingom aj titulkami. Práve im vyšla u Rancore records aj dlhohrajúca asfaltka "Metamorfosi". Vypočuť sa dá celá na oboch adresách.
St 20.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Vulgar records vyšiel split 7" SCHNAUZER / SOLIPSIST: 2 nové skladby grindových veteránov z Ohia, viac power violence ako na starších nahrávkach. Druhú stranu okupuje brutálny horor death core z Clevelandu. Vychádza na čiernom a červenom vinyle.
St 20.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Nedávno vyšla u Phobia records kazeta s prvou nahrávkou pražskej d-beat crust kapely BLINDED. Šesť songov škandinávskymi vetrami napáchnutého crustu alá ANTI-CIMEX alebo WARVICTIMS. V kapele nájdeš známe tváre pôsobiace napríklad v kapelách ako JONESTOWN, PROPAGANDA, FEAR OF EXTINCTION, SANITAR, KRUGER, PRAY FOR DEATH... Vyrobených len 50 kusov, niekoľko kusov je stále k dispozícii.
Ut 19.3.2013: RECENZIA
Ut 19.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
RODEO IDIOT ENGINE z Baskicka hľadá koncert na Slovensku 9. alebo 10.4. Chalanov je v dodávke 5, nesú celú aparatúru, ktorú môžu na koncert aj požičať. Potrebujú večeru, spanie a nejaké prachy na benzín (žiadne garancie). V prípade záujmu sa ozvi Alanovi!
Ut 19.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Skapunk z Francúzska ZERO TALENT vyrážajú v júli na turné a hladajú niečo aj na Slovensku. Ak vieš, že sa budeš v lete nudiť a chce sa ti pomôcť uleteným Frantíkom na turné, píš Fabienovi!
Ut 19.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Bodza z kapely UCHÁZÍM a RETROPROTEST práve vydáva svoju debutnú knihu "Rebélie" obsahujúcu jeho básne, texty a postrehy. Vychádza v kolaborácií Kulturní aktivity Bidiger a PHR a k dostaniu je za 90 KČ.
Po 18.3.2013: RECENZIA
Po 18.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
FUKUSHIMA sú Švédi z Umea city a nehrajú old school death metal ani kang s krúžkom na áčku, ale světe div se, hcpunk jak noha osmahnutý trochu aj "motorovouhlavou". Speváka zdieľajú spoločne s UX VILEHEADS. Ich debutné EP vyšlo len v 200 kusoch pod Den magiska cirkeln.
Po 18.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
HARSHIST je štvorica z Honolulu na Havaji "dekomponujúca" zaužívané pankové postupy. Milci takových SONIC YOUTH by si mohli zmlsnúť. Na bandcampe sa toho dá vypočuť požehnane, najnovšie aj januárové
"lajvko".
Staršie novinky:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:





