Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.05. 06:57 Wrbo:


Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)

19.05. 16:23 Prasiak:


boha krista ta toto je perfektne
(novinka)

24.04. 14:42 Cubirkova Irena:


Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)

29.03. 18:35 kočo:


joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)

16.03. 07:01 Wrbo:


Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)

11.03. 15:23 lakkatoš:


Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)

23.02. 07:06 punktum:


Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze

,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D

Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

17.02. 15:55 Andy16661:


Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 13:20 Stanislav237:


Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 12:22 Stanislav237:


NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

So 3.4.2010: RECENZIA

EXTORTION - Sick LPRecka na dvanásťpalec Sick od Extortion!

So 3.4.2010: Národ

[pridaj komentár: 0]

Pozývame Vás na prezentáciu a diskusiu na tému "NÁROD", ktorá prebehne v stredu 7. apríla v bratislavskom klube Intergalaktická Obluda.

Pojem "národ" stojí na veľmi vratkých základoch, no napriek tomu bol a stále je motiváciou pre konanie veľkého množstva ľudí. Počnúc umeleckou tvorbou inšpirovanou "láskou k národu" na jednej strane a končiac vojnami vedenými "v mene národa" na strane druhej .. viac v článku!

Pi 2.4.2010: FOTKY

AGNOSTIC FRONTFotky z koncertu Do or die, This is hell a Agnostic front v Košiciach!

Pi 2.4.2010: REPORT

plagátA ešte jeden pohľad na Mike XVX a xTrue naturex!

Pi 2.4.2010: NOVINKA

[pridaj komentár: 0]

DESUBIKADOSMexická panková kapela Desubikados hľadá koncerty na sobotu 31.7. alebo nedeľu 1.8. Ak by si o niečom vedel, tak napíš Davidovi!

Pi 2.4.2010: Novinky v distre

[pridaj komentár: 0]

ZEMĚŽLU4 - Puntala rock 10Pribudli dosky od Ultima ratio: Ad calendas greagas - Ztrácíš 12", See you in hell - Umět se prodat 12", Zeměžluč - Puntala rock 10", Zeměžluč - Z očí do očí 7", Zeměžluč - Zabit v akci 7".

Št 1.4.2010: REPORT

plagátReport na bratislavský koncert Mike XVX a xTrue naturex!

St 31.3.2010: NOVINKA

[pridaj komentár: 0]

DANCE OR DIEVinyly sa opäť začínajú vyhrabávať zo zeme! Dôkazom je stále väčší záujem kapiel vydávať svoje veci na tomto formáte.
Maďarskí pankáči Dance or die tiež hľadajú ľudí a labely pre kooperáciu na vydanie ich materiálu na vinyle. Pre pokec o kapele píš Zolimu!

Ut 30.3.2010: Novinky v distre

[pridaj komentár: 0]

MONDO GECKO / TIME OF MY LIFE EPKonečne je to tu!
Po skvelých slovenských priateľských koncertoch izraelských Mondo gecko a tatranských Time of my life sa rozhodli tieto dve kapely dať dokopy nové veci a vydať spoločný split! Mondo gecko viac rýchlejšieho thrash hard core ako predtým a Time of my life ukážu akými sú pankáčmi, no samozrejme ukrytými v hc. Atmosféru dopĺňa pekný farebný obal a zelený clear vinyl. Máš sa na čo tešíť!

Ut 30.3.2010: Novinky v distre

[pridaj komentár: 0]

M:40 - Historiens svarta vingslagPre milovníkov švédskeho metalcrustu a crustcore pribudli dosky od Halvfabrikat: Anatomi-71 - Pa giftets vingar 12", M:40 - Historiens svarta vingslag 12", Personkrets 3:1 - the Glorious dead 12", End of all - Places 7", Misantropic / Deathrace 7", Personkrets 3:1 - Ruiner 7", Protestera - Gränslösa land 7", V/A Halvfabrikat fick oss att göra det 1999-2009 7", V/A We come in peace (More world, less bank part 2) 7"!

Po 29.3.2010: NOVINKA

[pridaj komentár: 0]

PSACÍ STROYZdravím všechny skalní příznivce a nejen ty. Oznamujeme vám smutnou zprávu, že Psací stroy na nějakou tu dobu přestává úplně hrát z důvodu napadení kapely skupinou 12 neonacistů po koncertě v Ostravě. Roztřískali nám hudební nástroje a dostali jsme solidní nakládačku obuškama. Nejhůř dopadl kytarista masar, který má asi zlomený nárt. Je to smutné, ale v dnešní době člověk nemůže nic svobodně tvořit ani mít nějaký názor, protože za něj dostane přes celé tělo. Předběžná škoda na našich věceh je vyčíslená na 13 000. Baskytarysta má úplně roztřískanou basu, nepočítaje několik skoků a ran po jeho hlavě a masarovi kytaru ukradli úplně se vším. Bicmen to vyhrál protože zůstal v klubu najebaný :D. Dávejte si na ty plešaté zmrdy bacha. A když nějakého uvidíte tak okamžitě střílet. Až zase začneme koncertovat tak se ozvem, ale teď musíme počkat až našetříme peníze a koupíme nové věci.

Čekejte s pozdravem váš psací stroy
.. článok a zbierka pre kapelu Psací stroy

Ne 28.3.2010: NOVINKA

[pridaj komentár: 0]

KORROZAOBrazílsky grind / thrash Korrozao sa chystá cez leto na svoje druhé európske turné a 30.6. hľadajú koncert aj na Slovensku. Kapela pýta 100 až 150 eúr, vege žrádlo, nocľah a aparatúru, na ktorej budú hrať. Pre viac informácií píš Cesarovi!

Ne 28.3.2010: RECENZIA

KUMURU / JOHN ASTIN / CONSPIRE CDRecka na 3 way split aka Kompilácia bardejovského hluku, na ktorom nájdeš kapely John Astin, Kumuru a Conspire.

So 27.3.2010: NOVINKA

Pišta17 nových fotiek alkoholikov. Kreatívne fotky posielaj na punkgen@gmail.com!

So 27.3.2010: REPORTY

plagátKonečne reporty na košické koncerty Persona non grata, Nihil Baxter a Bob Rooney a Sleazy, inc. operated.

Pi 26.3.2010: NOVINKA

[pridaj komentár: 0]

EXPURGOBrazílčania Expurgo hľadajú labely na kooperáciu na vydanie split 7palca s krajanmi Shatter dead. Pre viac info ich kontaktuj cez myspace.

Pi 26.3.2010: NOVINKA

[pridaj komentár: 0]

plagátDzífčence, chlapčence, milé deti ...
kam náš archíf siaha, nepamatáme takúto lukratívnu a spešl kombináciu interpretvov ako postihne Spišskú Novú Ves už túto nedeľu 28.3.2010. Tuhľa, posúďte sami:
Jesus is angry - zvukový iluzionista a experimentátor so starými technológiami tvorby zvuku z Grécka, momentálne pôsobiaci v Anglicku, kde striedavo vyučuje a robí výskum súvisiaci s hudbou na univerzite v Sheffielde. Rozhovor s ním nájdeš v Strážnej mreži #2.
Billy Harris - tajuplný muzikant zo štátu Illinois / USA. Experimentálne pesničky ktoré priniesla rieka Mississippi. Nu a menšia zmena na poslednú chvíľu, bol k nám Veľký Maaaaguuuu milostiwý a zoslal nám nakonec porádny kopanec do rici v podobe: Alfatec - "temperamentni italové" z Firenze - rýchly skatepunk/hardcore americkej vlny prelomu 80./90-tych rokov, takže nakonec bude z tejto akcie slušna hopsanica.
A na záver snáď dojdú aj domáci brusiči Supraphon family
Takže v nedeľu 28.3.2010, začiname o 19:00 (slovom o siedmej večer), samozrejme tradične v novoveskom Semafore. Na fstupne je tentokrat AKCIA, takže len neuveriteľných 2,20 euri. No neic tam za tú cenu ...
A KTO MOŽE TOTO PREPOŠLE, KTO NEMOŽE POJDE DO PEKLA, ako Ervín z Višňového.

Ďakujeme za pozornosť a tešime sa na Vašu nafštevnosť.
Navždy Vaše Prazdne Kofolove Fľaše.

Pi 26.3.2010: NOVINKA

[pridaj komentár: 0]

BIBLBROXX - Ještě se točíPunk v Brne žije! Biblbroxx sa pohybujú na brnenskej punkovej scéne už 15 rokov, ale vzhľadom k tomu, že sa nikdy nikam příliž netlačili nepatria k tým nejznámejším kapelám z juhu Moravy. Pritom ale rozhodne nie sú kapelou zabudnutou!
Už na prvej radovke "Mějte se fajn" (PHR, 2006) bolo počuť, že to táto kapela naozaj vie. Na novej doske, ktorá práve vyšla u Papagájovho hlásateľa a jej titul znie "Ještě se točí?" máme čo dočinenia s vyzretým old school punkom. 13 songov našľapaného punku s nekompromisnými a poriadne kritickými textami podobajúce sa na staršie dosky Zeměžluču (bubeník Ruda práve v Zeměžluči predtým hrával a ešte predtým v kultovnej kapele Vzor 60). Fandovia kvalitného českého old school punku si u nového albumu Biblbroxx skrátka prídu na svoje.

Št 25.3.2010: FOTKY

plagátFotky zo včerajšieho koncertu Sleazy inc. operated v Košiciach!

Št 25.3.2010: Novinky v distre

[pridaj komentár: 0]

Burning BritainDo distra pribudli dve skvelé knihy Farma zvierat od Georga Orwella a podrobná punková encyklopédia Burning Britain - Historie britského punku z rokov 1980 až 1984 od Iana Glaspera!

Staršie novinky:

#[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432]

Pozývame:


Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama

NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

KRAGROWARGKOMN, FÄT, MÖBIUS, CLAVV (5.6.2026, Brno @ Sibiř)

Najnovšia recenzia:

ŠANOV 1 - Konec světa 12"

Najnovší cestopis:

Toutatis fest 2025 (Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch