Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
St 24.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Americkí Crimes against humanity records práve vydalo CD verziu albumu "Domedagen" od švédskych veľkráľov d-beatu Warvictims. Nájdeš na ňom 17 nových skladieb čistého škandinávskeho raw d-beat punku.
Ne 21.2.2010: FOTKY
Fotky z piatkového koncertu Plešatej speváčky, Tupak amaru, Rivers run dry a Boredom z Čadce! Na stránke je už viac ako 5000 fotiek z koncertov.
Ne 21.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Ďalšia banda križujúca Európu v júli bude thrash / hardcore / death metal
Uzomi z brazílskeho Rio de Janiero a radi by si u nás zahrali vo štvrtok 29.júla 2010. Kontakt cez myspace!
Ne 21.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Madridský oldschool grindcoristi Disturbance project (ex Denak) hľadajú koncert na Slovensku v rámci ich 10 dňového európskeho turné
v utorok 27.júla 2010, kontaktovať ich možeš prostredníctvom ich myspace!
So 20.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Práve vyšlo split CD dvoch českých stálic Houba a Punk floid. Obe kapely už dlhšiu dobu patria k najznámejším a najuznávanejším skupinám českého melodického punkrocku. Pre novú dosku, ktorá vychádza k spoločnému turné a k výročiu oboch kapiel si Houba i Punk floid pripravili po päť zbrusu nových piesní.)Nové songy boli nahrané pre obe kapely v už tradičnom plzeňskom štúdiu Ex a vik. Ukážky z nového albumu sú na bandzone oboch kapiel (Houba, Punkfloid. Cd vyšlo u Papagájovho hlásateľa.
Št 18.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Brazílsky goregrind bordelári Cativeiro, ktorí už mastia skoro 17 rokov, sa chystajú na január 2011 na turné po Európe. Zatiaľ len zháňajú kontakty a miesta, presné dátumy ešte nie sú známe, no písať im môžeš na ich myspace, budú vďační za každý kontakt alebo info.
St 17.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na Twintoe records práve vyšlo debutné CD izraelského chaotického hard core punku Shenkin punx! (členovia Nikmat olalim, M.E.S.S, Not on tour a mnoho ďalších). Celé CD je spievané v hebrejčine.
Po 15.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
V nedeľu (21.2.) dojdi so všetkými pakšamentami ako sú šiltovka, skejboard a kamoši do žilinského Retro klubu na nemeckých thrash hard coristov Bob Rooney a Nihil Baxter. Asistovať im budú domáci hyperaktívni Boiling point .. plagát!
Ale ak si z druhého konca republiky, tak si obe nemecké kapely (Bob Rooney a Nihil Baxter) môžeš užiť v pondelok (22.2.) v košickom Collosseu za 3.50€. Tu im bude asistovať "domáci" krastpankeri Persona non grata .. plagát!
Tak neseď doma na zadku, lebo hard core sa hraje aj cez týždeň!
Ne 14.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
W.I.F.A.G.E.N.A. records hľadá záujemcov na vydanie split 7" nemeckých hard coristov SS20 (známych aj z našich končín) a čínskeho thrash hc Fanzui xiangfa. Lisovať sa už v apríli v počte 500 kusov. Ak máš záujem alebo pre ďalšie info píš Rohnnymu!
Št 11.2.2010: RECENZIA
Ut 9.2.2010: REPORT
Report na včerajší koncert Heartbeat April bias a Deadverse v bratislavskej Oblude!
Ut 9.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Pokiaľ máš rád screamo hard core, tak slovinskí Melete (na stránke majú na stiahnutie CDEP a sedempalec) hľadajú u nás koncert na 19. mája. Melete pýtajú vegánske jedlo, nocľah a peniaze, čo sa vyzbierajú na vstupnom. So sebou budú mať komplet backline. Ak sa chceš s nimi dohodnúť, píš Jaka - ovi!
Ut 9.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Francúzsky crazy dancing punk band Fast arbeit babies a inštrumentálny noise pankeri Monnocle, ktorí sú tiež z Francúzska hľadajú na 20-teho mája koncert na Slovensku za nejaké vege jedlo, nocľah a peniaze, čo sa vyberú zo vstupu. Ak by si mal náhodou záujem, tak píš Guillaume!
Ut 9.2.2010: PAPRIKA KORPS v Košiciach
[pridaj komentár: 0]
Pozvánka na poľskú heavy reggae smečku Paprika korps + afterpárty v piatok 12.2. v košickom Collosseu!
Po 8.2.2010: FOTKY
A ešte pribudli aj fotky z nižšie spomínaného koncertu zo Serede!
Ne 7.2.2010: REPORT
Report na včerajší koncert Barney Gumble, Blind rättvisa, Heartbeat a Ilúzie v Seredi!
Pi 5.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Pred niekoľkými dňami po nekonečnom čakaní vyšiel split 7" Bokanovsky / Lakmé. Pražskí Lakmé tu majú jednu nevydanú skladbu a Francúzi hneď dva. Platňa má ručne robený sieťotlačový obal a celkom riadne tučný búklet. Vyšlo za kooperácie niekoľkých labelov, zo slovenských labelov sa na tom podieľali Codex records!
Št 4.2.2010: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na skvelom nemeckom vydavateľstve Contraszt! records práve vyšla split LP dvoch írskych kapiel Easpa measa a Divisions ruin. Obe kapely hrajú emotívne nabitý crust hard core s politickými textami, takže sa máš na čo tešiť!
Št 4.2.2010: Novinky v distre
[pridaj komentár: 0]
Nejaké staronové dosky v distre: Risposta - s/t 12", Personkrets 3:1 - Life is Beautiful 10", Atomgevitter - Hiroshemo 7" a Kahkashan / Camara de gas 7".
St 3.2.2010: Novinky v distre
[pridaj komentár: 0]
Beznadejne vypredané dosky od Insane society opäť v distre: Gride - Horizont událostí 12", Lahar / Stolen lives 12", Crow / See you in hell 7", Gride / Lycantrophy 7" a Gride / Thema 11 7".
Pribudlo aj kopec nových motívov tričiek tiež od Insane society: Extreme noise terror, Gride (2 motívy), Hellshock, Krigshot, Mob 47, Remains of the day, Risposta, Skitsystem, Thema eleven, Warcollapse, Wolfbrigade a Wolfpack.
Staršie novinky:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:


