Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
Ne 24.8.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Už v stredu (27.8.) sa môžeš tešiť na poriadnu pankovú šou v podaní
amerických Total chaos
v košickom Collosseum klube.
Enter je 170,- SK a šou sa začína o ôsmej večer s predkapelou Deformácia.
Št 21.8.2008: NOVINKA
Kosicky koncert oi kapely
Operace artaban
zo Statlu sa bohuzial rusi z dovodu nedostatku terminov v klube a neporozumenia
zo strany prevadzkarov .. Snad sa to podari niekedy nabuduce .. Logicky bola
zrusena aj sutaz o listky na tuto akciu.
St 20.8.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Nový klip od kapely
Rozpor. Klikaj hneď
TU a pozeraj do
rána! Horor!
Ut 19.8.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Pre niektorých už asi nie je verejným tajomstvom, že sa chystá split 7"
brazílskej one man bandy
BESTHÖVEN a slovenského
BETONu! Zatiaľ sa hľadajú ochotné labely, ktoré by tento sedempalec chceli
sponzorovať. V prípade záujmu píš na punkgen@gmail.com
. Zatiaľ účasť do tohto do it together produktu prisľúbili:
Totalitarianism still continues,
Ratas del Extraradio
a Selftitled recs.
Po 18.8.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Ak chceš zažiť poriadnu grind / fast rozbíjačku, tak navštív cez víkend
niektorú zastávku z turné českých
Depresy mouse:
21.8. Banská Bystrica - Irish pub + Komatoz (Rusko)
22.8. Košice - Collosseum, Bekstéjdž + Paskuda
(plagát)
23.8. Spišská nová ves, Semafor + Paskuda
(plagát)
St 13.8.2008: Novinky v distre
[pridaj komentár: 0]
Najnovšou novinkou v distre je
debutový matroš bratislavských Mansklig ladugard - Grymhet System na digipack CD
len za 120,- SK!
St 13.8.2008: RECENZIA
Ne 10.8.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Hcpunkova kapela Boy sets
fire po 13 rokoch existencie oficialne ukoncila cinnost, zverejnili
to aj na svojej oficialnej stranke. Kapelu, ktora ma na svojom konte nespocetne
mnozstvo LP a EP platni, ste mohli este pred mesiacom vidiet na ceskom festivale
Rock for people ..
So 9.8.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Práve vyšla kazeta Roxor - s/t je na nej 10 vlastných rýchlych
nekompromisných a smrteľných nábojov do tvojej hlavy plus cover od japonskej
hlučnej cirkulárky Framtid. Priprav sa na detonáciu a rýchlu smrť, ktorá
preletí tvojou hlavou bez rešpektu. Tri ochutnávky na
myspace.
Objednať si ju môžete za 70 SK + pošta na moor@zoznam.sk!
Št 7.8.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
New yorský chaos pankovia
the Casualties navštívia košický klub
Collosseum utorok 11. novembra 2008! Vyjadriť sa k vstupnému alebo ku predkapele
sa môžete tu!
Taktiež boli pridané nové skladby aktuálnych účinkujúcich do jukeboxu.
St 6.8.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
1. augusta ráno našli vo svojom dome mŕtveho Tonyho - basáka z kapely
Agathocles, ktorý údajne spáchal samovraždu. Podľa jeho známych nič nenasvedčovalo tomu, že by sa také čosi malo stať .. REST IN PEACE!
So 2.8.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Švédsky d-beat masaker
Warvictims zrušili svoje Európske turné. Dôvodom je zrejme predčastný neistý
rozpad kapely. Vidieť ste ich mohli napríklad 3.9. na Turzovke, 4.9. v Zlíne
alebo 5.9. na Playfeste
v Hradci králové.
So 2.8.2008: Novinky v distre
[pridaj komentár: 0]
Množstvo nových, ale aj doplnených
starších vecí v distre, ktoré snáď potešia každého. Začneme doskami:
Innoxia corpora - K čertu 12", Complicité candide - Zapalte ohně / Mrtví Havlové 12",
Disease - Fent de's punk una amenaca per a la salut publica 12",
Anchor - The quiet dance 12", Discarga - Música pra guerra 12", Pisschrist -
Victims of faith 12", Dread 101 / Social insecurity 12", Splitter - Avskräckande
Exemplar 12", Malignant tumour / Gurkha 12", See you in hell - Útok 12",
The 4 sivits - Same as it ever was 10", Gride / Lycantrophy 7",
Agathocles / Kontatto - Leads to .. / Basta 7", Gride / Lahar 7",
Artimus pyle - Tonight is the end of your way 7", Discarga - Que Venha Abaixo 7",
Discharge - Beginning of the End 7", Dread 101 / V.I.R. 7", Macgyver - s/t 7",
Mesrine / Abortion 7", NK6 - Yellow beauty 7", PNS - s/t 7",
Ruidosa inmundicia - De una vez 7", The 4 sivits - The fire still burns 7",
The 4 sivits / Skräck 7", Totalitär / Autoritär 7" a nové CD Spes erepta - Minútová
terapie.
Pribudli nové motívy na tričká: Vice squad, Crass, Damnes a Subhumans -
Mickey mouse is dead. A ešte pre fandov klasických zinov pribudol cestopis
A v prach cest a Bury zine no. 14!
So 2.8.2008: ROZHOVOR
Pribudolkonečne aj nejaký rozhovor,
a to s českou skupinou Hibakusha!
St 23.7.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na PHR práve vyšiel absolutne
nový singel pražskej bandičky
PNS. Po minuloročnom debutnom CD sa tak kapela teraz predstavuje i na
klasickej čiernej doske. 5 zbrusu nových songov sa pohybuje opäť
v tradícii útočného hc/punku aký kapela predviedla už na
predchádzajúcej nahrávke. Nadupaný zvuk, útočné texty, ktoré sa
strefujú presne do tých tém, ktoré sa môžu zdať už mnohokrát
opakované, ale ktoré je si stále treba pripomínať.
Tohle je punk presne jako má byť a určite i jedna z desek tohoto léta.
Každým dňom aj v mojom distre!
Ut 22.7.2008: REPORT + FOTKY
Konečne aj nejaké novinky na stránke nie?
Stručne o Bulbulators, Twinkles, Paradoxe a Boys v bratislavskom
Randale a zopár záberov z
tohtoročného Punk islandu!
Po 21.7.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Dnes vyšiel druhý počin trenčianského vydavateľstva
Trenchcore records, a to
grindová split 7" Mesrine / Abortion v počte len 500 ks (z toho 100 kusov na bielom asfalte).
Vydané v spolupráci s tromi talianskými labelmi. Za niekoľko dní nejaké kusy aj
u mňa v distre! Kurva len tak ďalej,
podporuj nové slovenské labely!!!
Št 17.7.2008: Novinky v distre
[pridaj komentár: 0]
Z distra si môžeš objednať aj skvelý nový sedempalec od Warvictims -
Bellum se ipsum alet!
Ut 15.7.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Dve rakúske hard core spolky HSD
a You know?
hľadajú priestor na hranie v Čechách a na Slovensku na dni 6.,7. a 8.decembra.
Dokopy 9 ľudú potrebuje miesto na prespanie, žrádlo a dokopy 300 € za koncert.
Kto by mal záujem, nech sa ozve na booking.hsd@web.de!
Ut 15.7.2008: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Opět se na tradičním místě ve Vodňanech uskuteční festival Festa de la Pohoda,
tentorkát již číslo 10. Datum bylo letošní festy bylo určeno na 26.července.
Ti, co jezdí pravidelně ví, že do Vodňan pojedou už po jedenácté, což je sice
možná divné, ale lze to vysvětlit. Když jsme se před šesti lety dohrábli k
páté festě, měl jsem stejný pocit jako mám teď, a to že v nejlepším je třeba
přestat. Okolnosti tomu tenkrát chtěly jinak a tak se jelo dál. V tuhle chvíli
jsem opět přesvědčený, že letošní festa je poslední. A protože opravdu nemám
rád různé poslední koncerty a akce, které se pro velký úspěch za rok znova
opakují, mohu s určitostí říct jen to, že příští rok festa nebude!!! A to, co
bude dál, ukáže až budoucnost.
No, a teď už něco konkrétního k letošnímu ročníku. Festa začne mezi 14.-15.
hodinou, předpokládané pořadí, jakožto i další aktuální info, najdete na
www.rbpohoda.com.
Letošní ročník se bude opět natáčet a pokud vše dopadne
podle očekávání, tak do vánoc vyjde na DVD u Papagájův Hlasatel Records.
Takže, apeluji na všechny, přijeďte včas, ať první i poslední kapely mají pro
koho mydlit na 100%. Ostatně, jak je již tradicí, prvních sto návštěvníků
obdrží zdarma CD P.S., Illegal Ilusion, Dezinfekce, anebo Svině! Jedna změna
se bude týkat provozu baru, a to, že bude otevřen nonstop až do nedělního
poledne. Pít budeme Dudáka, poprvé bude točené nealko Radegast-Birrel. Jinak
bude vše při starém. Hraje se za každého počasí takže pláštěnky s sebou.
Bezprostřední okolí pódia bude zastřešeno vojenskými stany.
Takže vše a těšíme se na vás.
.. plagát!
Staršie novinky:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

