Pozývame:


So 8.10.2022
Brno @ Kabinet múz

CYNESS (Nemecko), WOJCZECH (Nemecko), DISTASTE (Rakúsko), SHEEVA YOGA (CZ), ORBAN (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

STANDARD SOCIETY, ZINTAER, SURFIN BAZOOKA (23.9.2022, Košice @ Tabačka)

Najnovší rozhovor:

TEUFELSMAUER

Najnovší report:

Ffud fest (12 - 13.8.2022, Sereď @ Kemping)

Najnovšia recenzia:

2 MANKY HOOKERS AND A RACIST DWARF - Demo MC

Najnovší cestopis:

INCRIMINATE (Slovensko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Stop and go fest 2022

Naposledy naskenovaný zin:

Choroba mysli #1 / 2002

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


ABORTION - ALL YOU NEED IS HATE CD

Autor: Adrik | Počet videní: 526

Slovak metal army
Ďalší rok oslávime okrúhle výročie, kedy ABORTION začali pľundrovať našu už aj tak dosť rozobranú krajinu. 30 rokov!!! Ešte vás to baví? Na pódiách hráte stále postojačky? Udržíte ešte moč počas celého setu? Nepotrebujete opatrovateľky? Nemiestne otázky, keďže koncom minulého roka chlapci vydali nový album a vďaka rôznym gerioterapiám a homeopatikám a samozrejme aj s nemalou pomocou cestovnej kancelárie klubu dôchodcov v Branči svoj bordel úspešne naživo predvádzajú od Bavorska až po Rusko. Novinka dostala názov "All you need is hate" a obsahuje dvadsať nových kúskov, v ktorých sa veselo pokračuje v štýle, ktorý si vytýčili už pri splite s ČAD a o nejaký rôčik neskôr ho dobrúsili pri "Konverte". Mirov presný šijací stroj, ktorý vymenil za bubny a činely, Leprov nasraný chrapčák starého dlaždiča alebo stavbára, pri ktorom ale rozumieť až na niekoľko výnimiek temer všetky slovné spojenia a nadávky a Bibova gitara, ktorá má namiesto strún hrdzavý ostnatý drôt, takže namiesto klasického trsátka na ňu musí brnkať s vrchnákmi od lahváčov. Alebo v tak vysokom veku už len od maratóniek? Drvivá väčšina skladieb je grindová aboršnovská "klasika": 50 až 70 sekúnd strachu, sloha, zbíjačka, refrén, klepačka, sloha, refrén a ide sa na ďalšiu skladbu a tému. Tie riffy a ten sound musíš poznať z každého predvolebného mítungu. Ale neboli by to starí dobrí potrati, keby na každej nahrávke niekoľkokrát nevybočili so svojej škatuľky. Takým výstrelkom je napríklad pankovica od SODOM, strednotempová "Byť menej než ostatní" s kazateľom Leprom, agro metalový "Primitívny konzumný žalm" alebo dvanásť sekundová vypaľovačka "Metal stars - money wars" (o čom asi tak bude?), po ktorej nasleduje sludgeový posledný "Posledný", ktorého koniec zahlučil tribute ABORTION band EBORTION STEEL MARAST aka EINE STUNDE MERZBAUTEN. Ani po tých rokoch stále nemajú obrúsené alebo bezzubé texty. Aj keď tých zubov je v kapele isto už pomenej. Otvorene až pejoratívne útočia a kritizujú životy zničené mizernými pracovnými podmienkami, osieraniu voličov, ale parádne to schytávajú aj kebaboví nacisti, slovenská nátura (pivo a rezeň) a hlavne kresťanstvo. CD, ktoré vyšlo u Slovak metal army, ešte obsahuje búklet s textami a ich prekladmi a ďakovačkou. Dávno sa chystá aj vinylová verzia.
Breaking news: ABORTION po rokoch hrajú vo štvorici, s ktorou už majú nahrané skladby na dva nové splity. Dôchodcovia teda nabrali štvrtý dych.

abortionofficial.bandcamp.com

 1. Keep calm citizen (Pokoj občan)
 2. Alone (Sám)
 3. I´m not you (Ja nie som ty)
 4. You´re lying (Klameš)
 5. Tried (Unavený)
 6. Sausages for free (Párok je zadarmo)
 7. Everything is alright (Všetko je v poriadku)
 8. Kebab nazi
 9. Poison me (Otrav ma)
 10. Shit (Hovno)
 11. Grand hotel Alepo (SODOM cover)
 12. To be less that mean (Byť menej než znamenať)
 13. Syphilis of soul (Syfilis duše)
 14. Don´t die for the others (Neumieraj za druhých)
 15. Time has changed (Doba sa zmenila)
 16. Just war (Jedine vojna)
 17. Primitive consume psalm (Primitívny konzumný žalm)
 18. Goals, points, drugs (Góly, body, drogy)
 19. Metal stars - money wars
 20. Last (Posledný)

Pridaj komentár k recenzii:

Meno:

Email:

Antispam: 3+B+1

Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

včera 15:09 anti:


Robit sa da vela? Takze ty by si ludom do ukrajiny posielal deky a cestoviny alebo co? Na ludi v Kyjeve padali bomby a ty rozpravas o tom "ktora armada je zo zlej strany"? O akych stranach to kurva ro ..
(novinka)

29.09. 13:58 D:


Cize ak tomu chapem spravne, tak vystupovat proti vojne a nevychvalovat militarizmus je principialny postoj iba ak je armada z tej zlej strany?
Robit na pomoc ludom zasiahnutym vojnou sa da ve ..
(novinka)

28.09. 15:31 Zintaer:


Nabádať na nečinnosť môžeme akurát tak rusov. Ukrajinský boj proti zlu môžeme iba oceniť. Nečinnosť v ich prípade je čo? Samovražda? Kokotina.
(novinka)

28.09. 10:24 ANTIFA víc než PUNK:


Provojnovu piesen na podporu vojny proti fasizmu. Podla mna su slizke sracky ludia, ktori tancuju okolo podpory ukrajinskeho boja za slobodu a ktori nedokazu odsudit a pomenovat rusku fasisticku agres ..
(novinka)

27.09. 08:55 D:


Ked tuto provojnovu piesen propagoval Dennik N, tak to celkom sedelo. Ale preco dostava taky priestor tu, tak tomu nerozumiem. Punk som vzdy chapal ako hudbu, ktora je proti armade a proti vojne, a z ..
(novinka)

09.09. 17:43 Vobiskum satanaskum:


Djakujem

https://www.youtube.com/watch?v=Y8ivBjG2pMA
(guestbook)

09.09. 17:42 Vobjswum:


Jsja
(guestbook)

30.08. 11:42 fog:


skulda, inak to neviem.
13-16.7.2022 Obscene extreme 2022 Trutnov @ Bojište (report)

29.08. 20:56 Skulda:


piči, to ovšem řádný román. Mi to nějakou chvíli zabralo, než jsme dočetl, ale stálo to za to a aspoň vím, o co jsem v sobotu přišel

13-16.7.2022 Obscene extreme 2022 Trutnov @ Bojište (report)

24.08. 17:50 lidl:


axc:
sranda kolko ludi s podobnymi nazormi sa po februari/marci vyrojilo. predpokladam, ze ked takto argumentujes, si profik na rozne geopoliticke otazky a teda vies napr, ze na UA je podiel ul ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)