Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

29.11. 21:12 Andreas:


Som z Datru a z určitých ľudí v scéne sklamaný. Militantný neznamená byť militaristický. Čo si treba želať je ukončenie Zelenského junty, ktorá je snáď ešte horšia ako Ruský reži ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

25.11. 11:36 Prasky:


- Adrik: "zavolajte My o vlkoch do svojho mesta.."

- ľudia v Nitre: "to znie jak kurva dobrý nápad!"

:D trochu interného humoru..
14.11.2025 MY O VLKOCH, KATHAA Bardejov @ Bašta (report)

19.11. 14:58 Nessy:


Zdarec,

píšu s návrhem ohledně Finů Vaapa Maa.

Možná to znáš, hrajou klasickou severskou školu HC punku, členové hráli v kapelách jako Abduktio, Manifesto J ..
(guestbook)

19.11. 08:17 axc:


to kutos:sa čudujem ze sa čuduješ kámo.Ba v tom bola vzdy extra unikat napriklad.
7-8.11.2025 IT LOOKS SINISTER, KOVOŠROT, EVERSAME, PIPESH + MEKENZY vs GORC, PRUGELKNABE vs LILIXELBE, OBLAST vs ALISON WALKS, SLANT Žilina @ Hájovňa + Praha @ Eternia (report)

18.11. 14:51 deegee:


kutos: Aspon je uz jasne co tolko kokotov je v tej tvojej generacii
7-8.11.2025 IT LOOKS SINISTER, KOVOŠROT, EVERSAME, PIPESH + MEKENZY vs GORC, PRUGELKNABE vs LILIXELBE, OBLAST vs ALISON WALKS, SLANT Žilina @ Hájovňa + Praha @ Eternia (report)

17.11. 14:57 kočo:


moj zlaty

7-8.11.2025 IT LOOKS SINISTER, KOVOŠROT, EVERSAME, PIPESH + MEKENZY vs GORC, PRUGELKNABE vs LILIXELBE, OBLAST vs ALISON WALKS, SLANT Žilina @ Hájovňa + Praha @ Eternia (report)

17.11. 10:39 kutos:


to co je za picovinu, ci nas prijmu za svojich? to my by sme ich mali prijat. malo by to byt ako v 90tkach, ked sa mladi fackali a kto vydrzal, ten isiel do partie
7-8.11.2025 IT LOOKS SINISTER, KOVOŠROT, EVERSAME, PIPESH + MEKENZY vs GORC, PRUGELKNABE vs LILIXELBE, OBLAST vs ALISON WALKS, SLANT Žilina @ Hájovňa + Praha @ Eternia (report)

24.09. 14:36 kočo:


joooj diky za report! Vždy zahreje pri srci ❤️

15.9.2025 TOLUEN, INCRIMINATE, GLASS Trnava @ Kubík (report)

11.09. 06:27 Тарас:


Jak Zpravodaj Dezerter "nespolupracuje" s rudo-hnedou Koalici Stacilo!: https://fb.com/robert.wicht.98/posts/4078150642403441
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

20.08. 07:40 Oscar:


Fryette.. Ked si zakladas na pravopise tak sapxxxb... Pocuvaj sam seba tu davas dole ked pises hluposti KRAS elvtarsakrol. Pocuvaj semka. To prave TY si ten, co ani sam nevie ze je viac liberal demokr ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

PERFECITIZEN - HUMANIPULATION CD

Autor: Fog | Pridané: 25.10.2020 | Počet videní: 639

L´inphantile collective
Recenzia na technicko-progresívny death/grind s prímesami na stránkach punkového serveru? Dožil si sa aj toho. Čo ti poviem. Ossiemu by som dal aj obličku, ak by pekne poprosil. Takže spáchať nejakú recenziu na jeho release je to najmenej, čo môžem prihodiť na stôl. Tak poďme spoločne prelúskať tento kotúčik a možno si na konci povieš, že tomu dáš šancu.

PERFECITIZEN sú pohrobkovia ALIENATION MENTAL, ktorých album "Ball spouter" je jeden z najlepších extrémnych albumov celkovo. PERFECITIZEN sem vnášajú to, čo ma upútalo na ich predošlej kapele. Dokážu tlačiť na samotnú hranicu hrateľnosti. Toto je extrém. Komplikovaný, muzikantsky náročný a troška trvá sa tým prehrýzť. Za odmenu ale dostaneš vysokú porciu extrémnej metalovo/grindovej muziky, ktorá sa nebojí ísť žánrovým spektrom a brať si momenty, skade uzná za vhodné. Túto cestu vždy kvitujem, v muzike sa má experimentovať. Na tomto albume to posunuli opäť do vôd, kde predtým neboli, ako je napríklad využitie ženského vokálu. Na krátkej ploche sa toho deje pomerne hodne. Ak ťa nudí ekvilibristika, toto nie je určené pre teba. Nájdu sa aj priamočiarejšie momenty, o to pokoj, ale toto je muzika hlavne pre tých, ktorí si zaonanujú na výkone kapely a brilantným prevedením ich vízie. Hra na bicie ja na samostatnú kapitolu. Jarda by kľudne mohol svoje tracky prihodiť ako bonus CD, ustál by to sám osebe. Tie klepačky sú z iného sveta. Ale ani ostatní nezaostávajú. Krkolomné veci sa tu dejú. Nahrávka ponúka široké pole na mapovanie a je to ako puzzle, ktoré musíš skladať na viackrát, než sa dostaneš ku kompletnému obrazu. Ale čím viac kúskov, o to väčšia satisfakcia z výsledku, či?

Každopádne "Humanipulation" je komplexný nátlak na tvoje uši. Celkovo mi to príde zatiaľ ako ich najvyzretejší album. Ak je to mimo tvoj záber, pochopím. Ak máš ale chuť, klikaj a nechaj sa prekvapiť. Možno prehodnotíš svoje hudobné preferencie, alebo si aspoň rozšíriš obzory.

perfecitizen.bandcamp.com

  1. Humanipulation
  2. Blind ignorance
  3. Misunderstanding
  4. Propaganda
  5. Mental obesity
  6. Motivation
  7. Injection
  8. Flashback = hope

Pridaj komentár k recenzii:

Meno:

Email:

Antispam: S+T+V

Správa:

Pozývame:

... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

LAST HOPE, RISK IT!, DEATH BEFORE DISHONOR, TERROR (26.11.2025, Košice @ Collosseum)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

MY O VLKOCH, KATHAA (14.11.2025, Bardejov @ Bašta)

Najnovšia recenzia:

SHEEVA YOGA - Vokuhila violence 7"

Najnovší cestopis:

Pozsony 2025

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Putrid emental cheese #7 / 2012

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch