Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.05. 06:57 Wrbo:


Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)

19.05. 16:23 Prasiak:


boha krista ta toto je perfektne
(novinka)

24.04. 14:42 Cubirkova Irena:


Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)

29.03. 18:35 kočo:


joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)

16.03. 07:01 Wrbo:


Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)

11.03. 15:23 lakkatoš:


Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)

23.02. 07:06 punktum:


Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze

,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D

Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

17.02. 15:55 Andy16661:


Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 13:20 Stanislav237:


Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 12:22 Stanislav237:


NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

21.12.2013 CONCUSSA, SOUND OF QUALM, RATS GET FAT, THE SIN OF LILITH; Prešov, Pixel

Autor: Adrik | Pridané: 23.12.2013 | Počet videní: 1905

Jediná dobrá vec na Vianociach je zemiakový šalát. Stromček nezdobím, pastierke listy nečítam, ani nechodím so stoporeným falusom ako frotérista na výlety do preplnených obchodov, kde všetci na poslednú chvíľu kupujú predražené zbytočnosti a dokonca sa ani neukájam pred obrazovkou, kde už od októbra pobehujú samí Satan Klausovia a všade sú 88% zľavy. Toto môžem zvysoka jebať. Vianoce registrujem len preto, že sú zbytočne cez tieto dni zatvorené pošty. Ale má to ešte jedno malé plus, cez tieto sviatky sa zvyknú robiť zaujímavé koncerty, na ktorých sa po roku ukážu ľudia, ktorí vďaka veľkej podpore podnikania žijú alebo pracujú v zahraničí. Tento rok posedenie pri jedličke (chvalabohu len symbolicky, keby tam nejaká bola, určite by skončila v stagedivingu) zorganizovali okrem Vranova aj v Prešove, tak hor sa na výlet, aj tak šalát ešte nie je urobený, tak čo doma? Milujem zháňanie ľudí do auta, keď niekto ani päť minút pred odchodom nevie povedať, či ide, alebo nie. Tak si seďte doma, počíta sa aj účasť na udalosti na friendface. Z toho sa určite zaplatia kapely. Hmla, sneh, ale aj tak sme sa do toho Prešova nejako dotrepali. Rozkladám distro, dávam si zo dva - tri krát guláš (ľudia, varte na koncertoch!) a po brutálne dlhom zvučení sa môže spustiť oslava Ježiša. Číslo jedna si pod stromom vytiahla CONCUSSA - najšpinavšia a najhlučnejšia kapela večera. Krátky set vykompenzovali decibelmi a totálne uškriekaným spevom. Riffy totálne roxorovské, počúvať to z platne bez etikety, tak ma nikto nepresvedčí, že to nie je ROXOR. Neporovnateľne lepšie oproti koncertu v Spišskej novej vsi. Ďalší SOUND OF QUALM. Začína sa spomaľovať. Túto kapelu som už videl mnohokrát, ale Fero so svojimi predslovmi a textami vie stále zaťať do živého, takže zúčastnení majú, teda ak chcú, o čom premýšľať. Malé chybičky na bicích sa dali ospravedlniť energiou, akú kapela so všetkými v miestnosti zdieľala. Konečne zopár nových skladieb, minimálne jedna tu mala premiéru, z emotívneho pomalého hardcore total black metal. Tak už to dorazilo aj na východ. Ako zvyčajne na záver "Mamo neplač", nielen môj najobľúbenejší song a koniec. Viac ako kapelu som sledoval na strope Ferov tieň zo svetla, ktoré si doniesli. Mať v tej 8 ročnej Nokii 6020 kameru, tak natočím z toho pohybujúceho sa tieňa taký klip, že by to nikto nepochopil. Počas RATS GET FAT vyžieram namiesto piva ďalšie guláše. Ten zlepenec rôznych moderných hardcore a postupov ma vôbec nebaví, nemôže sa mi páčiť všetko. Je v tom fakt všetko, na toto fakt nie som. Paradoxne na RATS GET FAT je najviac ľudí, cvičí sa taj či a jednu skladbu spieva Peco na pódiu, pričom ľudia sú premiešaní spolu s kapelou. Pokročilá hodina, podnik má okná na Hlavnú ulicu a čudujem sa, že sa ešte nikto nesťažoval. U nás by už volali políciu už o pol 10. Zopár čudných ľudí s cigaretami (v podniku je najmenej 10 obrázkov s preškrtnutou cigaretou) sa prišlo pozrieť, čo sa tu deje, ale po piatich sekundách sa otáčajú na päte. DJ Tiesto v inom klube chlapci. SIN OF LILITH z Orlovej ako poslední. Neviem, či to bolo tou neskorou hodinou, alebo som už na to nemal náladu, alebo som bol podráždený, že sa minul guláš, ale nejako mi dnes nesadli. Památám si ich z Megashitu v Bardejove a tam ma to normálne chytlo za gule, dneš úplne nič. REMEK alebo ESAZLESA ešte hej, ale toto už bolo na mňa moc emotívne a pomalé. Ako muzikanti to sú parádni, ale až prešpekulovaní. V Čechách by povedali moc intoušské, ale neviem, či to tam u nich nie je urážka. Pokolovali medzi ľuďmi domácu slivovicu a na takú muziku hrali aj dosť krátko. Po koncerte sa hneď pakujeme do piče a kým poodvážam každého domov, je pol 3. Brutálnejší vianočný boj nás čaká v sobotu 28. v Sačurove, tiež sa tam bojíte ísť?

youtube.com/watch?v=WZFYJnB-o8A
youtube.com/watch?v=4z8JYG0zths
youtube.com/watch?v=kIm3TKw1PEU

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: 6+W+Z

Správa:

#5649 fero @ napí­sal/a: 24.12.2013 14:01:46

Ahoj Vomit. Áno, nedalo sa nevšimnúť toho chalaniska. Na koncertoch sa to však stáva. Zažili sme už aj horšie veci. Tento chalan si ešte nakoniec dal povedať. Vďaka niektorým ľuďom okolo neho, ktorí ho ukľudnili trošku. Dúfame, že to ostatných ľudí moc nevyviedlo z miery a páčil sa im koncert. A nakoniec dúfam, že si z toho niečo zobral aj ten týpek samotný. V každom prípade odozva ostatných ľudí značne prevýšila jedného takéhoto burana... Vďaka za celú kapelu všetkým.

#5648 Vomit napí­sal/a: 24.12.2013 02:29:42

Mne sa fest nepáčilo jak počas setu SoQ vládla taká vážnejšia atmosféra a nejaký kokot tam do toho vrieskal akože vtipné pičoviny, alebo neviem o čo mu vlastne išlo a vlastne to len celé kurvil, neznášam toho upozorňovanie na seba...za trest by som takým ľuďom zalepoval ústa páskou na koberce...aspoň do konca koncertu.

#5647 lajner napí­sal/a: 23.12.2013 22:45:44

bojkotujes vianoce, si husty fest!

Pozývame:


Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama

NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

KRAGROWARGKOMN, FÄT, MÖBIUS, CLAVV (5.6.2026, Brno @ Sibiř)

Najnovšia recenzia:

ŠANOV 1 - Konec světa 12"

Najnovší cestopis:

Toutatis fest 2025 (Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch