Pozývame:


Ut 19.7.2022
Lovčica - Trubín @ Iba pohoda pub

ONA SNOP (UK), FAMILY VACATION (USA), DADCARE (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

TEUFELSMAUER, DEFIANT, PARNEPAR (2.7.2022, Poprad)

Najnovší rozhovor:

TEUFELSMAUER

Najnovší report:

INCRIMINATE, LIFECRUSHER, SPY (13.6.2022, Bratislava @ Kulturák)

Najnovšia recenzia:

GOVERMENT BADTRIP - Demo MC

Najnovší cestopis:

OTRAS (Rakúsko, Slovensko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river winter

Naposledy naskenovaný zin:

Choroba mysli #1 / 2002

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


7.2.2014 CHEAP TALK, RÚBANISKO, SEDEM MINÚT STRACHU, ALEA IACTA EST; Sereď, skúšobňa

Autor: Erika je moja | Počet videní: 1045


Dlho som nebol na inom koncerte ako vlastnom. Poznáte to, človek je furt na koncertoch a cestách, hluk, a tak si treba aj oddýchnuť. Od posledného koncertu v Trenčíne, keď som si užil koncert BETONU som zas raz potreboval cítiť tie koncertné tlaky. A tak som sa vybral autobusom do Serede. V drevoni - našej skúšobni sa konala ďalšia tajná párty. Takže cesta busom tradične odsypala (nebolo cesty do Serede kedy by som v buse nespal). Cestou do skúšobne stretávam Ďura a valíme. Príchod niečo po siedmej a skúšobňa je dost naprataná. Popravde som tam tolko ľudí ešte nevidel.
Začína to klasiciky Barneym. Pardon, myslel som - CHEAP TALK. Ak dobre v pamati rátam, tak blázni okolo Pipa mali už asi 4. hudobné zoskupenia a nikdy by som nebol povedal, že niečo lokálne prekoná FLAME STILL BURNS. Aj very lajk it shitt! Total nájeb v tej najjednoduchšej forme. REGAN YOUTH išli na turné do Ruska a letadlo s nimi vyjebalo na Slovensku - inak si to vysvetliť neviem. Muzika ti jebe do hlavy aj skrz to, že nehrá jak o preteky, to hlavné čo funguje tejto kapele sú kurva dobré riffy z Uzlovej kuchyne. Možno si vravíš že je to úplná kopírka, čo sa žánru týka, ale dopiče že dobrá, vymenuj mi jednu kapelu u nás čo tak hrá?! Čakaj nahrávky soon....
Nasleduje RÚBANISKO aka RBNSK aka JBMNT nihil. Na ffude som počuj prvý krát - oželel som, v Žiline druhý krát - moc som sa na to nesútredil... teraz som z toho odpadol. Tiež kapela, ktorá drží na melódiách (aj keď to nebudú chceť doznať).. Dáša mal pekne rezavý hlas, naozajsný, tvrdý skinheadský hehe. Vážne dobrá farba hlasu, pripomenula mi prvé albumy HS kde mal Kuko hlas jak cirkulárka. Dobre zohrané na pomery RBNSK (aj ked to smaoška nepriznajú, keď sa ich spýtaš). Samozrejme som po koncerte nakúpil pokokot kazetiek. Ach bože. Čo máme ďalej?
7 MINÚT STRACHU trvalo asi 7:23.... ale to nikomu vobec neprekážalo, pretože to bolo hlučné a čo je hlučné to je aj dobré. Samozrejme som si zaobstaral aj ich minicd aj split kazošku a aj nový desaťpalec.
Posledný úder na dnes ostalo takmer lokálnym AIE. Chaloši ukázali to, čo vždy a to v plnom nasadení. Len sme stáli a nechali sa unášať krastom. Údajne to bolo viac noisy včera. Niet divu, každý chce byť ako 7 minút... Čo ti k tomu viac možem povedať, pusti si nejakú z mnohých nahrávok či už z CD alebo EP alebo LP alebo mp3. Pôvodne som chcel zdrhnúť naspať do BA desiatym vlakom, ale som rád, že som si nenechal ujsť posledné dve bandy.
Ozaj dal sa tam zjesť guláš a koláčiky jak od babičky hehe. Dobrovoľné vstupne a všetci boli spokojní. Kiež by sa každý vedel vynájsť a nevyhovárať sa, že není kde robiť koncerty. Tešíme sa na ďalšiu akciu. No vďaka pecovcom za odvoz...

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: Q+Q+D

Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

24.06. 11:33 Mišo Štich:


Paráda! Dík za tip.
GOVERMENT BADTRIP - Demo MC (recenzia)

20.06. 15:21 4X3L:


Velice dobrý album aj bez žánrové čistoty:)
DISTAX - Božská komédia 12" (recenzia)

26.05. 22:19 miro:


dobre ti to kuruje axc
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

17.05. 08:09 Mišo Štich:


Super, zaujímavá stránka. Dík za info.
(novinka)

10.05. 15:21 Zxxx:


za ten Slavin 9.5 si mozte podať ruky z našimi náckami z lsns a Kotlebom,to iste robili pred pár rokmi...hnus*a ze liberálny fašizmus nieje :-D mozte náckov dovzdelavat v nenavisti...
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

05.05. 20:08 Wrbo:


Mňa by len zaujímalo, že keby jeblo v hlave napr takému Orbanovi. Kedy by si nárokoval územie niekdajšieho Uhorska a začal by vyhlasovať, že tu operuje fašistická uderka Slovenskí branci, ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 19:49 axc:


sheby to je snad otazka na mna nie na tvorenie domnenok od inych ;)ale ano mas pravdu tiez sa cudujem niekedy.rad zajdem precitat recky info o koncertoch a som rad ze to tu niekdo drzi pri zivote ps n ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 15:18 Scheby:


Prečo sem vlastne ten axc furt lozí?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 12:42 anti:


axc: Chudacik sa v tom stracas. Uz si skusal vysoku skolu zivota?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

03.05. 08:23 axc:


to tomasisko tak to za chvilu budete hateovat aj SNP jak kotleba ?lebo okupacia a rus?niak sa stracam uz v tom antifasizme roku22 a ano su svedectva ludi z ukrajiny jak azov, usvit a podobny degenerov ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)