Pozývame:


Ut 19.7.2022
Lovčica - Trubín @ Iba pohoda pub

ONA SNOP (UK), FAMILY VACATION (USA), DADCARE (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

TEUFELSMAUER, DEFIANT, PARNEPAR (2.7.2022, Poprad)

Najnovší rozhovor:

TEUFELSMAUER

Najnovší report:

INCRIMINATE, LIFECRUSHER, SPY (13.6.2022, Bratislava @ Kulturák)

Najnovšia recenzia:

GOVERMENT BADTRIP - Demo MC

Najnovší cestopis:

OTRAS (Rakúsko, Slovensko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river winter

Naposledy naskenovaný zin:

Choroba mysli #1 / 2002

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


15.3.2014 RATS GET FAT, ČAD; Ružomberok, Nové korzo

Autor: floryss | Počet videní: 669


O akcii sa vedelo už dlhšie, sľúbilo sa viac postáv, nakoniec sme sa z  LM vybrali 4 kusy. Začiatok bol písaný o 20:30, dorazili sme skoro presne, klub plný (kopec ďalších známych z domoviny), voľné miesto nula bodov.. Tak ideme pozrieť, ako to vyzerá s kapelami, kedy sa vlastne začne (síce nie na čas, ale očividne sa nebolo kam ponáhľať) a v tom jeb, rovno vpredu sa uvoľnil stôl ako pre nás, pre grófov. No nekúp to. Objednáme poživeň a to už začínajú prví v poradí - RATS GET FAT, na ktorých som sa mocne tešil. Pánov určite netreba nejako zvlášť predstavovať. Naposledy som ich videl na Okthoberfeste, tam to bol teda riadny náklad, dnes tomu nebolo inak. "Novšie" mordy z albumu "No country for decent men" striedajú tie staršie a ja neviem, z čoho som viacej hotový. Pomedzi songy Pecove stručné, no výstižné príhovory, najbližšie menej pi a viac počúvaj. ;) Viac niet čo dodať, kapela si to užíva minimálne tak, ako bedač pod pódiom, maximálna spokojnosť.
Na rade je ČAD, dnes bez basy, teda Basie, no hneď po prvom vále je všetkým jasné, že nebudeme o nič ukrátení. Peklo na Zemi začína, s  každým oznámeným songom v ľuďoch energia neubúda, práve naopak, očividne rastie. Pištove komenty na dianie sa pod/na pódiu len dotvárajú atmosféru večera. Zas som na chvíľu premýšľal, či Valér patrí k ľudskému rodu, alebo či je to stroj, no neviem, nie som si dvakrát istý, podľa mňa z neho tiekol nejaký olej a nie pot.. Srať na to, chlapi ešte zabijú údajné 4 prídavky, ani nevieš ako a je koniec. Ľudia darmo prosia o  dupľu, nečudujem sa im, no ja som absolútne spokojný. Maximálna porcia muziky za minimum €, skvelá ukážka, že dve poriadne kapely vedia utiahnuť večer a viac ti netreba. Na záver ešte chytro zastávka v  distre, prehodiť pár slov, poďakovať za akciu a hybaj chytro naspäť domov vychutnávať dojmy z večera.

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: G+I+H

Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

24.06. 11:33 Mišo Štich:


Paráda! Dík za tip.
GOVERMENT BADTRIP - Demo MC (recenzia)

20.06. 15:21 4X3L:


Velice dobrý album aj bez žánrové čistoty:)
DISTAX - Božská komédia 12" (recenzia)

26.05. 22:19 miro:


dobre ti to kuruje axc
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

17.05. 08:09 Mišo Štich:


Super, zaujímavá stránka. Dík za info.
(novinka)

10.05. 15:21 Zxxx:


za ten Slavin 9.5 si mozte podať ruky z našimi náckami z lsns a Kotlebom,to iste robili pred pár rokmi...hnus*a ze liberálny fašizmus nieje :-D mozte náckov dovzdelavat v nenavisti...
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

05.05. 20:08 Wrbo:


Mňa by len zaujímalo, že keby jeblo v hlave napr takému Orbanovi. Kedy by si nárokoval územie niekdajšieho Uhorska a začal by vyhlasovať, že tu operuje fašistická uderka Slovenskí branci, ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 19:49 axc:


sheby to je snad otazka na mna nie na tvorenie domnenok od inych ;)ale ano mas pravdu tiez sa cudujem niekedy.rad zajdem precitat recky info o koncertoch a som rad ze to tu niekdo drzi pri zivote ps n ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 15:18 Scheby:


Prečo sem vlastne ten axc furt lozí?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 12:42 anti:


axc: Chudacik sa v tom stracas. Uz si skusal vysoku skolu zivota?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

03.05. 08:23 axc:


to tomasisko tak to za chvilu budete hateovat aj SNP jak kotleba ?lebo okupacia a rus?niak sa stracam uz v tom antifasizme roku22 a ano su svedectva ludi z ukrajiny jak azov, usvit a podobny degenerov ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)