Pozývame:


Pi 12.8.2022 - 13.8.2022
Sereď @ Kemping

Ffud fest:
piatok: SMALL TOWN LIFE (SK), TVÖ (SK), 2 MANKY HOOKERS AND RACIST DWARF (SK), GRINDHOUSE (Austrália), OMSORG (Dánsko), DEMERSAL (Dánsko), BETON (SK), RATO TRISTE (CZ), KURWS (Poľsko)
COURO (SK) x FVCK KVLT (SK), DUŠAN VLK (SK), CISAŘPANCÍŘ x GGSTALIN (CZ), IT´S EVERYONE ELSE (Slovinsko), IAMNOT (SK)
sobota: BLAMAGE (SK), KORIDOR (Chorvátsko), FAILURE (Taliansko), RÚBANISKO (SK), REK (CZ), KAKOFONIUM (Poľsko), TORPUR (Poľsko), HELTER SKATER (Poľsko), BEZLAD (Ukrajina), RIVERS RUN DRY (Maďarsko), PRACH (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK), TENDENCIE (SK)
LICKSPIT (CZ), IS DODELIJK (Nemecko), INCRIMINATE (SK), ARNOxDUEBEL (Nemecko), ORBÁN (CZ)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

PETROL GIRLS (6.8.2022, Liptovský Mikuláš)

Najnovší rozhovor:

TEUFELSMAUER

Najnovší report:

SANGRE DE IDIOTAS, DADCARE, ONA SNOP, FAMILY VACATION (19.7.2022, Lovčica - Trubín @ Pohoda)

Najnovšia recenzia:

2 MANKY HOOKERS AND A RACIST DWARF - Demo MC

Najnovší cestopis:

OTRAS (Rakúsko, Slovensko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river winter

Naposledy naskenovaný zin:

Choroba mysli #1 / 2002

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


12.9.2015 MY O VLKOCH, VULTURE CITY, RÚBANISKO; Lučenec, Slimák

Autor: Wrbo | Počet videní: 857


Skutočne ojedinele nastáva situácia, kedy nemám výsadu dvorného šoféra, a tak si spokojne môžem otvoriť nejaký ten nápoj na zadnom sedadle a vychutnávať si pohodu presúvania sa za kultúrou. Tentokrát sa vyrážalo z RA city v skromnom počte 3 kusy. Sakra, kde sú tie časy, kedy si ľudí musel trpko sklamať, že si už totálne plný. Nevadí, díky Belialovi aj za to málo. Cestou priberáme ešte jedného spolupútnika a za krásneho počasia dorážame do Lučenca niečo pred siedmou. Nikto z nás tam za posledný rok nezavítal, a tak sme trochu poblúdili vďaka novospojazdnenej jednosmerke priamo pred klubom. V miernej náladičke sa už zvítavame a začínam tušiť, že to dnes bude poriadne peklo. Kopec známych z rôznych kútov, čo ma príjemne prekvapilo.
MY O VLKOCH vo väčšom časovom sklze odpaľujú svoj set ako prví. Totálne úprimný, na nič sa nehrajúci punk s až pretekajúcim obsahom vyzývajúcim k angažovanosti, ktorý ťa (ak samozrejme nie si totálne vypitý a zabednený idiot) prinúti porozmýšľať a prehodnotiť samotný význam ich slov. Pre mňa osobne asi najlepšia vec na domácej pôde. Program tvorili prevažne piesne z demáča doplnené o pár noviniek. Ak si zanevrel na klasický punk z dôvodu textovej plytkosti - skús si naštudovať toto, možno sa ti ešte vráti stratená viera :).
Druhá banda VULTURE CITY bola pre mňa úplnou novinkou. Ľudia okolo kapiel RATS GET FAT, HOUSE OF TECH, ... Nečakal som od toho nič iné, ako poriadne najebaný hardcore. Dve gitary, bicie a rev - nič viac nepotrebuješ. Technicky zmáknuté na 100%, hudobne tiež rôznorodé (hlavne čo sa týkalo štruktúr skladieb). Žiaden extra pocit to ale vo mne nezanechalo (asi som ten večer nemal moc náladu na niečo podobné).
Páni mizantropie, nihilizmu a análnych radovánok (dopriatym fašizujúcej mládeži) RÚBANISKO sa vylodili ako poslední. Snaha hrať odpornú, ľudíodpudzujúcu muziku vyšla nazmar, a tak sa museli chalani premôcť a zahrať pre plný klub (ešteže to robia len pre prachy). Set ako obvykle plný beznádeje, pičovania, či vyzývania k stagnácii a nečinnosti :). Hitovky z ich už vypredaného debutu, kontra nové veci, ktoré sa mi zdali ale o poznanie pomalšie (čo ale v konečnom dôsledku nemusí byť vôbec pravda k pomeru alkoholizujúcich tekutín v mojej krvi).
Dopíjame posledné drinky, debata smeruje k naštrbeniu osobnej sexuálnej orientácie - je najvyšší čas ísť spať!
Díky Susedovi som si poprvýkát vyskúšal komfort miestnej skúšobne s luxusným matracom, kde som sa zobudil ako novorodenec (pozn. aut.: len suchý a neposraný). Obchod-raňajky-káva a obvyklá ranná hra: Kto nenafúka - šoféruje. Som v nej najlepší a znova raz som zhrabol všetky ceny. Spokojnosť s akciou 100%!

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: P+T+8

Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.07. 12:26 kočo:


teufelsmauer moja oblubena kapela
TEUFELSMAUER (rozhovor)

24.06. 11:33 Mišo Štich:


Paráda! Dík za tip.
GOVERMENT BADTRIP - Demo MC (recenzia)

20.06. 15:21 4X3L:


Velice dobrý album aj bez žánrové čistoty:)
DISTAX - Božská komédia 12" (recenzia)

26.05. 22:19 miro:


dobre ti to kuruje axc
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

17.05. 08:09 Mišo Štich:


Super, zaujímavá stránka. Dík za info.
(novinka)

10.05. 15:21 Zxxx:


za ten Slavin 9.5 si mozte podať ruky z našimi náckami z lsns a Kotlebom,to iste robili pred pár rokmi...hnus*a ze liberálny fašizmus nieje :-D mozte náckov dovzdelavat v nenavisti...
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

05.05. 20:08 Wrbo:


Mňa by len zaujímalo, že keby jeblo v hlave napr takému Orbanovi. Kedy by si nárokoval územie niekdajšieho Uhorska a začal by vyhlasovať, že tu operuje fašistická uderka Slovenskí branci, ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 19:49 axc:


sheby to je snad otazka na mna nie na tvorenie domnenok od inych ;)ale ano mas pravdu tiez sa cudujem niekedy.rad zajdem precitat recky info o koncertoch a som rad ze to tu niekdo drzi pri zivote ps n ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 15:18 Scheby:


Prečo sem vlastne ten axc furt lozí?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 12:42 anti:


axc: Chudacik sa v tom stracas. Uz si skusal vysoku skolu zivota?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)