Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
15.4.2006 BETON, HIPPIE KILLER, FESTA DESPERATO; Spišská nová ves, Semafor
Autor: Adrik | Počet videní: 890
Pisat report na tento koncert bude dost zlozite a zaujimave zaroven, ale aj tak som sa rozhodol napisat o tomto koncerte aspon nejaky ten riadok aj ked nepoznam jednotlive skladby tychto kapiel podla nazvu. Pocet fans z Kosic sa ustalil na konstante dva. Po prichode do Semaforu sme zistili, ze ucast na tomto koncerte nebude asi tak velka ako sme si predstavovali. Niekedy som mal pocit, ze je tam viacej kapiel ako ludi. Pred deviatou sa koncert zacal a ako prvy zacali na podiu hrat bratislavsky Beton. Tak sa mi zda, ze dali aj nejaky cover od VICTIMS, ale nie som si isty. Po nich zacala hrat kapela, na ktoru som sa asi najviac tesil - vranovsky Hippie killer. Vacsinou hrali nove skladby a jedine, co som poznal bolo z ich CD - "Diktator". Nove skladby sa vyznacovali originalitou a skvelymi solami. Som zvedavy na nove CD. Aspon mne rozprudili poriadne krv. Po nich dobehli ceski Festa desperato. Festa pohrali veci zo svojich demacov: "Prvnich" a "Zivot ve hrichu". Zahrali aj cover od japonskych DISCLOSE. Narez! Vsetky tri kapelky! Koncert skoncil nieco po jedenastej, kazda kapelka si odohrala svoju necelu hodinku. Tych zopar ludi sa potom rozliezlo po celom meste. Koncert po hudobnej stranke bol skvely az na zopar incidentov, bitiek a zeleneho prekvapenia. Nebudem to tu rozpisovat, ti ktori tam boli dobre vedia na co narazam. Napriek tomu vsetkemu, dakujem velmi pekne organizatorke a dufam, ze sa uvidime este niekedy pri podobnej akcii! Toz odomna v kratkosti vsetko.
Pridaj komentár k reportu:
#1102 fuckoi napísal/a: 20.07.2006 15:29:00
sak nic len ze koli vam sa uz v SNV nekonaju koncerty. ale inak pohoda dufam ze sa citite ako sefovia. ten tajbox co ste tam nacvicovali bol fakt pecka, dakujem za exhibiciu.#1101 howado napísal/a: 30.06.2006 12:23:04
a čo kokot#1100 fuckoi napísal/a: 26.06.2006 17:27:00
jasne to je asi tak jedine co viete ne?#1099 disrespect napísal/a: 27.05.2006 02:25:00
nemilte si nackov z popradskymi hippiekielrs#1098 fastkiller napísal/a: 27.05.2006 02:20:00
boli sme tam, a vratime sa zas spravit BENGAAAL... hovada z Popradu#1097 Juryj napísal/a: 27.05.2006 02:18:29
Adrik: konecne aspon jeden informovany clovek zo sceny, si nezamiena vycinanie Howada Crew Poprad s volakym nacistickym besom... Street Rules Skinheads... Poprad...#1096 Adrik napísal/a: 26.04.2006 21:33:10
wagon: No si mal hned napisat, ze si to ty .. kurna nemal som dostat nejake cd za tu stranku? No a s tou ritou mas pravdu, vacsinou cely vychod je rit, ale ako si to udelas, tak to mas#1095 wagon napísal/a: 25.04.2006 22:13:00
kazdemu je dobre tam kde je... Ale medzi moldavou a kosicami nevidim rozdiel - jedine tak rozloha a pocet obyvatelov... Inak je to taka ista rit ako aj moldava. Inak na tom koncerte som nevedel ze to si ty :-) Neze by ma to trapilo ale ta mohol si si potriast ruku s clovekom ktoremu si spravil stranku a ktory ti za to nedal nic. Citil by som sa trapne...#1094 Adrik napísal/a: 25.04.2006 03:06:41
wagon: V Moldave je lepsie?#1093 wagon napísal/a: 24.04.2006 17:42:00
fak of kosice#1092 ujo napísal/a: 24.04.2006 09:59:00
ludia mali ste byt v bardejove, tam to bolo 100 percentné peklo. a aj ludi bolo dost. pocul som o tom incedente v spisskej. pozdravujem tych troch nackov, ktori schytali po papuli /vraj/, neviem lebo som tam nebol. ale asi som zrobil dobre. zdravim vrahov hippikov, zahrali asi jeden z najlepsich koncertov#1091 mirec napísal/a: 21.04.2006 10:02:00
hehe,moldava pod / urovnou#1090 Marián napísal/a: 21.04.2006 08:01:03
marianko77#1089 wagon napísal/a: 21.04.2006 04:49:19
marianko77#1088 Wagon napísal/a: 20.04.2006 19:29:00
:-) ty opiciak kosicky#1087 Marián napísal/a: 20.04.2006 14:50:54
...v Bardejve na tomto koncerte bolo fakt popiči...rešpekt kapely a dik organizátorom....#1086 mirec napísal/a: 20.04.2006 14:05:00
aj to preto lebo moldava neni su kosice#1085 Adrik napísal/a: 19.04.2006 20:21:00
A sice som prisiel na to, ze dokonca 5!#1084 Wagon napísal/a: 19.04.2006 06:28:06
kosicanov bolo konstantne tri...Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

