Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
včera 13:37 Jozef:
Hladam kapelu z Cadce . A JE TO !
(guestbook)
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
6.2.2020 POKORA, HURK, SZMEJ, DUDE THE WOLF; Košice, Collosseum
Autor: Umar | Pridané: 8.2.2020 | Počet videní: 853
Hej, ta ževraj v štvrtok má byť DIY Bashavel. Už siedmy v poradí. Ak to
pôjde takto ďalej, tak chlapci vyštudujú marketing a už to bude len bashavel,
štefánske, valentín a tak viete. Kukam instagramy, fejsbuky zisťujem, že
čo jak. Maťo (DUDETHEWOLF) zdieľa na instastory plagát. Miesto karlovarského
NÁSLNÍKA (pozdravujem) je na vrchole playlistu DUDE THE WOLF. Ta sa pýtam
a zisťujem, že chorý ostal Johny aby čo ... ta nevadí, Aleša kuknem nabudúce.
Kvasím s kamarátkou v čavangu, nuž nedala sa presvedčiť. Škola chápeš. Som
zvedavý, či zrobila šecko, po čo sa tak ponahľala na intrák. Asi ne. Dojdem
z čavanga o siedmej do 777 (šmykom na éterických olejoch hore schodami),
zvítam sa so spoločnosťou a idem po pivo, šak smädny som. Kedže sme verejne
známi ako chuligáni a deti z mokrej štvrte, tak pod drobnohľadom pijem malé
pivko zo skla (z plastu neľubim) pri bare. V skratke sme upodozrievaní z
poškodzovania cudzieho majetku. Krsný otec dnes nedorazil, asi mal barz
štiplave kako.
Medzičasom už horevyhráva POKORA, zajtra mali hrať v Londýne. Nebudu.
Manažér sa vyjadril, že nevedia barz po anglicky, a aj v slovenčine majú
isté medzeru, taže textu málo, ale dzivé! Z ich hudby strieľa poetickým
nábojom melanchólia a niečo individualistické, skromné, ale otvorené. Fakt
chalani, choďte do Londýna. Máte na to.
Idem dole popriať k 18-tym narodeninám jednej slečne. Pozdravujem Kosovo.
Hore sa vracam na riadnu šupu menom HURK a dovolim si tvrdiť, že
tak kvalitný a príjemný noise som dlho nepočul. Veľká paráda, kde sa premýva
zvuk cez prehrotené krabičky z modulov aj z gitár, jebä. Za bicími opäť
Maťo, basa Križo, gitara Raklo a myslím, že na krabičkách tam niečo špekuloval
Zintaer. Ak sa mýlim, tak si hrkni, aby ťa to tak nesralo ...
Ci pana, hore hraje SZMEJ a ja som strašne zvedavý. Hore ma víta
postmoderna jak oči. Celé by som to opísal ako basu, čo dvíha tlak, na perkusiách
si vystačili s tomkou a rytmičákom, na ktorých to bolo minimalistické, ale
keby to vidíš naživo, pošikaš sa! Spevavá ozvena vysiela zúfalú prosbu o
pomoc. Celé je to dosť uspokojujúce, hlavne keď si sa omylom narodil do
tejto zvláštnej doby.
Už počujem trapové beaty a DUDE THE WOLF sa konečne hlási k slovu.
Idem šikať a uvidíme. Cestou späť už #najvyťaženejšíbubeníknavýchode
začína vypúšťať svoje fléry. Problémy generácie Y podané poetickou rétorikou
podmazávajú noise trapové beaty. Po druhej pesničke mi príde správa, musím
odísť a vraciam sa až po konci. Rozlúčim sa s poslednými pozostalými a tradične
ostávam ešte dole. Nie dlho. Ráno sa zobudím a zase som mileniál žijúci
v kapitalizme.
Pridaj komentár k reportu:
#7672 Zintaer napísal/a: 09.02.2020 10:44:03
HURK na krabičkách Zintaer a Noitt!! Dík za pozitívny report!!! Akcia bola celá super!!!Pozývame:
So 4.7.2026
Šarišské Michaľany @ Kino
NIČITEĽ (SK), TVOI POSTOI (SK), NÄ (SK), NABOSOPOSKLE (SK), ŠARKAŇE (SK), FAJRONT (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:
