Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
15.2.2008 DPH; Humenné, Klub 80
Autor: Anti | Počet videní: 918
Piatok 15.2.2008, prichádzam domov o 16:00 a ihneď utekám na železničnú stanicu, kde
sa stretávam s ľuďmi, s ktorými cestujem. Všetko prebieha úplne klasicky – kupujú
sa nejaké fľaše a cigarety v nonstope, lístky, posledná cigareta pred cestou a ide sa do vlaku.
Po nedorozumení v prvej triede sa ukladáme na zem, na konci vlaku.
V Trebišove sa k nám pripája partia ľudí a pokračuje sa v pití a zábave.
Humenné. Za hlasného spevu prichádzame do Tesca, kde dopĺňame zásoby zlatého moku,
nasleduje krátka návšteva maličkého baru a odchádzame do klubu.
Pred klubom nastáva dlhé zvítavanie sa a nejaké zoznámenia. Boli tam ľudia hádam
z celého východného Slovenska .
Konečne sa dostávam do klubu, je poloplný a práve sa chystá prvá predkapela.
Predkapelam som nevenoval nijaký záujem, zabával som sa vonku.
Prichádza auto s nitrianskou ŠPZtkou a všetci vieme, kto asi sedí vo vnútri. :-)
Kapela odchádza do klubu, kde s nimi pri škuľovej domácej pálenke vedieme dlhé rozhovory.
DPH prichádza na pódium a všade je veľa ľudí. Zapájajú sa gitary, skúšajú mikrofóny
a bicie. Konečne začína prvá pieseň "Zdvihni Hlavu". Pogo ako sa patrí, rany päsťou
a kopance prichádzajú z každej strany. Nasledujú ďalšie pesničky "Lampasáci", "Slovenské
mamičky", "090y", "Hlas ulice". Publikum spieva a očividne sa dobre zabáva.
Zrazu ma kamarát ťahá nabok a ukazuje mi displej mobilu: „Ide razia“.
Otočím oči k dverám a vidím vchádzať cca 10 policajtov s baterkami a kamerou.
Policajti žiadajú ticho, ale lačné publikum sa utíšiť nedá. Na pódium vychádza
pán policajt a snaží sa ľudí utíšiť. Vynášam vonku hlučného pankača a policajti
klub opúšťajú. Vraj to bolo niečo zamerané proti extrémizmu. (úplne trápny a zbytočný záťah)
DPH odohráva poslednú pesničku a koncert sa končí. Zdalo sa mi to veľmi krátke,
nechcel som veriť tomu, že končia... čo už.
Konečné čerstvý vzduch... vonku na schodoch rozmýšľame čo so začatým večerom.
Takže sa vyberáme do miestneho baru na tequilu a ráno dohodnutým autom domov.
Pridaj komentár k reportu:
#226 Anti napísal/a: 31.03.2008 22:40:00
Skulo: nikto o nom nic nevie..#225 Anti napísal/a: 27.03.2008 17:27:00
skulo: uff.. tak to neviem.. po nas tam isli uz len ti ludia z rezervacky.. zajtra tam budem, tak sa spytam#224 Skulo napísal/a: 23.03.2008 20:53:00
Anti...potom informuj ak budu heh aj DPHaci isto budu xciet :DDD inak stredu som zabudol v legu ruksak s doležitymi dokladmi...newies nahodou či ho niekto nezobral hm#223 anti napísal/a: 09.03.2008 18:08:00
skulo: tricka zatial nie su.. ale je to v plane#222 Skulo napísal/a: 07.03.2008 16:55:00
Anti....počuj nevies zohnat trička padla na hlavu hm inak sranda report...fajne bolo#221 asocial napísal/a: 03.03.2008 13:56:00
a Saprophyte ostali kde ?#220 hudi napísal/a: 29.02.2008 13:12:00
heeehe mne sa paacilo jak im zahrali davovku tiesnovee volanie vykaprenii boli z toho zeleniiPozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

