Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

30.03. 15:04 fog:


aha. ked som mal dvanast, dade ma zobral na zajazd busom na BLACK SABBATH v originalnej zostave do pesti. predkapely COAL CHAMBER, PANTERA a HELLOWEEN (to nebolo nic moc uz ani v tom veku). posadil ma ..
19.3.2025 LYLVC, LIFE OF AGONY, BIOHAZARD Brno @ Sono music club (report)

26.03. 10:14 Spajk:


top. Prvý krát v živote čítam report, kde je niekto s fotrikom na koncerte <3
19.3.2025 LYLVC, LIFE OF AGONY, BIOHAZARD Brno @ Sono music club (report)

23.02. 08:48 to superlack :


kamo nemozes sa cudovat ked najvacsi ""antifasisti"" su paradoxne slava ukrajine(fuck realnazibullshit).konspiracna hlaska co vycari usmev jak na pastu.casom maska spadne .a peniaze maju siiilnu moc. ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

03.02. 14:13 Fryette:


Oskar,
dovolim si tvrdit, ze KRAS je pre mnohych na smiech.
Tato obskurna parta pomylenych revolucionarov ma plne usta core anarchizmu. Pripomina mi to trochu postoj FSA v CZ v minulosti ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

02.01. 15:48 supelak:


Cau Oscar,
nazor KRAS som poznal stade, coz bol doteraz moj hlavny zdroj:
https://kontradikce.flu.cas.cz/en/online-content/156
mohol si poslat aj link, ale teda nasiel som AMI na ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

20.12. 18:34 Oscar:


Ahoj supelak. AMI antimilitaristicka iniciativa je internacionalist platforms zdielania textov revolucionarov*riek.. pisem to na DIY underground platforms lebo toto je nasa nazorova lynia. Dobre texty ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

07.12. 10:16 supelak:


Cau @Oscar,
vo svojej reakcii spominas "zname fakty". Kde si sa to docital? Prosim ta, zazdielaj aj nejake linky k tym faktom.
Precital som si prispevky, co sa ti pacia. Vo mne z nich za ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

16.11. 06:48 Oscar:


Brefta pekne napisane.. Dedo aj ty si pisal k veci. Banderizmus su Azov, keby rozpor zajtra tahali bojovat za UA vlast zacali by prave v azove alebo inej podobnej brigade.. Vojaci ktorich oznacuju za ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

09.11. 12:43 adrik:


Rudo: Áno, ale až o 9 rokov neskôr. Pôvodne to vyšlo naozaj iba na kazete.
(novinka)

05.11. 19:14 Rudo:


Slovenský label Gore Cult productions zo Svätého Jura vydal CD verziu v 2003, takže to nevyšlo len na kazete
(novinka)

25.10.2008 CRUSADE OF FANATISM, KOBRA 11, PASKUDA; Trenčín, Eso

Autor: Sanberg | Pridané: 27.10.2008 | Počet videní: 1287

Podvečer vstupujem do nalievarne, kde sa už nachádza zopár osôb, dávam decovú a za polhoďku si už veziem upotené gule luxusným autom smerom na Juhad - presnejšie do Eso Pubu - nového miesta, kde sa konajú popravy, ktorých exekútorom je muzika toho najhrubšieho zrna. V klube sa nachádzajú prakticky len kapely a s návštevou to nevyzerá bohvieako ružovo. Nevadí, sadáme k baru a točia sa ďalšie decové. Pozeráme Smotánku na Markíze, čiže pojebaný magazín prinášajúci reportáže zo skurvených snobských večierkov. Za tých 15 minút z našich úst vyšlo minimálne 666 hrubých vulgarizmov, snáď sa nedivíte. Pán organizátor vyberie 88 korunové výpalné a začína sa pomaly na pódiu niečo diať. Gitarista prvej kapely Crusade Of Fanatism má najebaných asi 6 bústrov, asi sa rád hrá. V kapele boli dvaja speváci a hral sa špinavý crust/fastcore mix. Spevák s účesom dredatého typu mi bol známy odniekiaľ, tuším že z kapely V.O.K.K. alebo tak. Vokály boli fakt popiči. Po cca. 20-25 minútach končia a nasleduje pauza, ktorú vypĺňame decovými. V Ese je lacno jak kokot, tak ak rád cestuješ, isto prídi! Kobra 11 zo západných Čiech bola druhá kapela večera. Tak to bol ťažký hardcore/grind nájeb. Gitaristov museli isto bolieť zápästia z toho jak to rezali a o bubeníkovi ani nehovorím. V kapele sú dvaja strašne vysokí týpci, fakt boli veľmi vysokí vzrastom. Kapela chystá split epko so sludge kapelou Fire Walk With Me, preto asi 2 skladby mali sludge party, tých 30 sekúnd sa to dalo aj počúvať. Po ďialničnej polícií sa začali šíriť fámy, že už nehrá žiadna kapela, pritom ešte mala hrať Paskuda, tento názov som počul už x krát, tak konečne že ich uvidím naživo. Fámy sa našťastie nepotvrdili. Chlapci to rozbalili a spustili jebot. Ľudia sa bavili, aj keď to nebola žiadna extra zverina, málo ľudí bolo na miestne pomery, škoda. V kapele hrali tuším 2? týpci z Crusade Of Fanatism. Vokály opať duálne, z toho jeden mal na starosti neznaboh Vápno II. ako nás trefne napadla prezývka. Isto sa stane táto kapela časom riadne známou a uvidíš ju niekde v blízkosti tvojho bydliska na koncerte! Publikum si vypýtalo ,,One More Song!!!". Zahrali ešte asi 3 skladby, z toho jednu 1,161 sekundy dlhú. Po kultúrnom zážitku sa ešte trocha popíja, ja však už nie, lebo cítim že mám dosť, tak dávam pivo na vytrávenie. Rozmýšľam ako sa mi nechce ísť samému domov, kurva v tom momente zisťujem, že týpci majú autom namierené na môj smer. Takže už úplne premočené gule od potu sa mi vezú do vyhriatej postieľky. Ráno si prestavujem hodiny, lebo sa posúval čas, tak kto ste tak ešte neurobili, napravte to!

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: 3+I+5

Správa:

#504 maniak napí­sal/a: 12.11.2008 10:53:16

ten gitarista z crusade bol basak ale inac v poho

Pozývame:


So 3.5.2025
Košice @ Collosseum

SISTEM ERORR (SK), FUKOTY (SK), NIČITEĽ (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

MEKENZY, ONLY (15.4.2025, Trnava @ Kubík)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

CAMILLE COROT, FLESH PRISON, PG.99 (8.4.2025, Budapešť @ Dürer Kert)

Najnovšia recenzia:

MORAL HANGOVER - Mizérie 7"

Najnovší cestopis:

INCRIMINATE (Rakúsko, Slovensko, Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #13 / 2019

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch