Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

24.04. 14:42 Cubirkova Irena:


Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)

29.03. 18:35 kočo:


joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)

16.03. 07:01 Wrbo:


Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)

11.03. 15:23 lakkatoš:


Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)

23.02. 07:06 punktum:


Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze

,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D

Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

17.02. 15:55 Andy16661:


Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 13:20 Stanislav237:


Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 12:22 Stanislav237:


NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

03.02. 15:10 axc:


super album ,kupim si ho,dúfam dostanu support aj bývaly clenovia danej lp a nepojde vytazok na minu/dron pre UA :-D.
(novinka)

03.02. 07:16 punktum:


Nezaujíma ma kapela a Bratislava, ale skôr tá téma.

Nemôžeš čakať od ľudí, čo veria v „menšie zlo“, čítaj mesiáša, že budú čítať medzi riadkami v klude, pozor ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

19.3.2016 DEVIL´S TRADE, THE SOUTHERN ORACLE, OUR STORIES, ERIKAJEMOJA; Šaľa, Peklo

Autor: Kočo | Pridané: 21.3.2016 | Počet videní: 1218

Pôvodný plán ísť do Trenčína, poriadne si užiť koncert a následne stokovať na stanici do rána nás držal až do soboty. Na poslednú chvíľu ale prišla informácia, že v Šali v ten deň hraje ERIKAJEMOJA a k dispozícii je auto. A kedže v poslednej dobe 40% hudby čo počúvam je cover na KATARZIA od Eriky, veľmi sa teším, že to prvýkrát uvidím naživo. Nakladáme auto našou klasickou trojicou Rudko, doktor, ja a spolu s nami majitelia auta Purelove pár. Prichádzame do prázdneho Pekla, a tak ukájame svoj fetiš na námestí hľadaním skejtových spotov. Rudko sa ujal volantu, takže dnes večer žiaden alkohol a ako morálna podpora a prevemcia pred zvracanim sa k nemu pridal aj doktor. To sa mi páči. Tak usadáme pri kiwi-banánovej malinovke.

Začína hrať the DEVIL´S TRADE - vysoký, nabitý fúzatý týpek. Akustika, španielka, bendžo a parádny spev. Veľmi mi to primína Edieho Veddera. Úplná pohodička, keď sa zrazu začal ujo po každom songu viac rozčuľovať nad ľudmi sediacimi pri stoloch, ktorí sa rozprávali. Začalo to jemnými pripomienkami medzi songami až to vyustilo na celkom vyostrené výkriky "this song is for every talkin´ motherfucker". Síce som za celý koncert nepovedal ani slovo, celkom ma to nasralo, a tak sa vzdiaľujem od pódia a na boku premýšľam o tejto zbytočnej nenávisti a čakám na koniec. Po jeho vystúpení kecáme o tom, ako by asi reagoval Dáša hehe.

Ideme vonku a o chvíľu už drú ďalší maďari SOUTHERN ORACLE. Bars fajne to zneje. Píšu o sebe že hardcore-metal. Pre mňa skôr len hardcore. Spevák lieta všade v okolí. Všetci spokojní, po keked ľudí až kým týpek nezačal s "incidentom" z predošlého koncertu. A tak počúvam ako na mňa nasratý človek kričí načo som vôbec prišiel na koncert. Potom sa rozčuľoval niekoľko ďalších minut, žial už v maďarčine, tak nemám ako argumentovať. Len počúvam a zase premýšľam o zbytočnej nenávisti. Potom dokončili set, no ostalo tam stáť možno 15 ľudí a vo vzduchu nepríjemný vibe.

Další na rade sú locals, OUR STORIES. A to je to, čo som potreboval po predošlých koncertoch. Atmosféra bez slov. Presne takú hudbu mám rád - popremýšľaš si o všetkom čo chceš do budúcna robiť. Prehodnotíš doterajší život. Pohúpeš sa trošku. Mám to rád.

Ideme vonku, porozprávať sa o pocitoch z kapely a ták.To už ale došlo auto z Trenčína so Zločincom a Martinom. Tak prebieha hladkanie tvári na privítanie a nákupné maniačky v distre. Berieme ep a 3 ziny/publikácie s umením. Raz sa s tým papierom ožením!

Bicie, basa, echo a EJM začína. Oooch paráda. Neviem opísať poriadne. Po dlhom čase som sa tak tešil na slovenskú kapelu. Martin z the W. dokonale načasovaný pribieha po každom druhom songu aj s poldecákom pálenky pre speváka. A keď zaznela KATARZIA vykričal som zo seba všetko. Drsný set ukončený nasurovo a bez prídavkov. Keď nepoznáš isto si vypočuj. Je to popyčy.

Vonku vykecávky, vysádzame Kuba a Viťku (Purelove), naberáme Martina a okolo 2 ráno sa už kupuje polliter rumu na benzínke v Trnave. Usadíme sa u nás v disbyte a ja zaľahávam ako prvý, aby som mohol zaspať na vlak, ktorým som chcel isť do Spišskej. Každopádne akcia bola parádna, Šaľa má pekné námestie a Peklo je supiš klub. Aj napriek všetkému vždy budem vyhľadávať to pozitívne. Darmo, neviem byť nasratý.

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: Q+U+7

Správa:

#6777 doktor @ napí­sal/a: 22.03.2016 14:29:25

dobre bolo , jak vždy :)

#6775 Martin The W napí­sal/a: 21.03.2016 18:02:29

Jo bolo super ty hlupa piča !

#6774 Erikajemoja napí­sal/a: 21.03.2016 12:40:43

Kočo ďakujeme za so much pozitív report. Reku snad aj preháňaš trochu haha. Škoda hentých opletačiek bohužel som tam ale nebol tak sa reku vyjadrovat ani nemám jak k tomu. Stay bored !

Pozývame:


Pi 1.5.2026
Košice @ Collosseum

INNOXIA CORPORA (CZ), ANTISOCIAL SKILLS (CZ), MY O VLKOCH (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

AYUCABA, SMAUŻ, MIAM (26.4.2026, Krakow @ Sny)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

YI, KOLMO, INCRIMINATE, HYACINTH, KRANG, HOPES (28.2.2026, Brno @ Kabinet múz)

Najnovšia recenzia:

HOUBA - Bootleg MC

Najnovší cestopis:

Pozsony 2025

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch