Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
St 6.1.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
MURDER OF CROWS (Švédsko), DIKLOUD (Nemecko), SOUD OF QUALM (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), POD ALTÁNKOM (SK), CINNAMON WIND (SK)

Pi 8.1.2016 Brno @ Vegalité
SEE YOU IN HELL (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), MACGYVER (CZ), TUMMO (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ)

So 9.1.2016 19:00 Praha @ 007
THALIDOMIDE (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ), I AM PENTAGON (CZ)

So 9.1.2016 20:00 Ořechov u Brna @ U rybníčka PLAGÁT
ŠKODA 120 (CZ), V DOBĚ MORU (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), ADACTA (SK), APOLITA (CZ), KANDAR (CZ), NENÍ ÚNIKU (CZ)

So 9.1.2016 20:00 Bratislava @ Fuga
SHAVED HEADS (Rusko), CENZÚRA (SK), NEKULTÚRA (SK), SKÔR ČI NESKÔR (SK)
afterpárty: The ugly selectors

So 9.1.2016 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
SAVAGE REPUBLIC (USA), CTIB (CZ), BWS.SOFOS (POľsko)

So 9.1.2016 20:00 Trnava @ Art klub
DHARMA (SK), BOX (SK), PARAMONES (SK)

St 13.1.2016 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ T klub PLAGÁT
OLDBOY (Kanada), UNKILLED WORKER (CZ)

St 13.1.2016 20:00 Brno @ Fléda
BURIED CITIES (USA), BLACK BURLEY (CZ)
afterparty: DJ Tchichiman

Št 14.1.2016 Žilina @ Zárečie PLAGÁT
OLD BOY (Kanada), UNKILLED WORKER (CZ)

Pi 15.1.2016 19:00 Staré Město pod Sněžníkem @ Malý sál kulturního domu
KOMPOST (Taliansko), PIVNICA (SK), ALIUSTERRA (CZ), ILUZE SVOBODNÉ VŮLE (CZ), ANGRY BRIGADE (CZ), DIS-K47 (CZ)

Pi 15.1.2016 19:00 Viedeň @ Pankahyttn
CHEAP TALK (SK), RÚBANISKO (SK), FUCK THIS BAND (Rakúsko)

Pi 15.1.2016 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
KUTYA HARAP (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ), YARVAR COCHA (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), CTIB (CZ), SHEEVA YOGA (CZ)

So 16.1.2016 18:00 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
PENNY DREADFUL (CZ), TUPE OSTŘÍ (CZ), FAKE IT (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (CZ)
tekno afterpárty: OLGOJ CHORCHOJ SOUND SYSTEM (CZ)

Ut 19.1.2016 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Road

Ut 19.1.2016 20:00 Havlíčkův Brod @ Weget time PLAGÁT
FLAŠKA VISOČINI (CZ), VPV (CZ), LIKVIDACE FIRMY (CZ), REBÉLIE (CZ)

Št 21.1.2016 19:00 Trenčín @ Coffee sheep PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 22.1.2016 19:00 Bratislava @ Fuga
the CRACK (UK), SEASIDE REBEL (UK), AVGA (Švédsko), JENNY WOO (Kanada), LAZY CLASS (Poľsko), VOLXSTURM (Nemecko), ZAČIATOK KONCA (SK), SKAFANDER (SK)

Pi 22.1.2016 20:00 Rožňava @ Rakwa PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), CASCABEL (SK), JANYK TIGER ORAVEC (SK)

Pi 22.1.2016 20:00 Jihlava @ Bezvědomí PLAGÁT
LAHAR (CZ), RAPSOD (CZ), PROSPERITY DENIED (Rakúsko), STOLEN LIVES (CZ), DIS-K47 (CZ)

Pi 22.1.2016 20:00 Praha @ Buben PLAGÁT
TŘETÍ STUPEŇ TORTURY (CZ), KRUGER (CZ), VOH (CZ)
DJ Peterka

So 23.1.2016 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
ZLÁ KREV (CZ), MORAL HANGOVER (CZ), DIS-K47 (CZ), HUMAN FAULT (CZ), BAD AGE (CZ)

So 23.1.2016 20:00 Košice @ Pokhoi PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), CASCABEL (SK)

Ne 24.1.2016 19:00 Bardejov @ Libresso Löwy
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 27.1.2016 - 28.1.2016 19:00 Praha @ café Exil PLAGÁT
streda: ASTRÁLNÍ HLEMÝŽĎ (CZ), LADIBOR DANDA (CZ), CHKO (SK)
štvrtok: LAEG MORTEMIR (CZ), SSP vs. UNCLE GRASHA (CZ)
autorské čítanie

So 30.1.2016 16:00 Košice @ Halmi café PLAGÁT
premietanie: Unity + prednáška o konzumnom spôsobe života a jeho dopade na život na Zemi

So 30.1.2016 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
BLACKMAIL (Maďarsko), JAKUBYSKO (SK), BLACK PASSENGER (SK)

So 30.1.2016 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
HIBAKUSHA (CZ), SMÍCH HYEN (CZ), the CITADEL (SK)

So 30.1.2016 19:30 Rožnov pod Radhoštěm @ T klub PLAGÁT
CRY EXCESS (Taliansko), AS MERCY COMES (Taliansko), PIGS IN THE LIVING ROOM (SK)

So 30.1.2016 20:00 Trnava @ Art klub PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK), HASH (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 30.1.2016 20:00 Jihlava @ Soul club PLAGÁT
NAŠROT (CZ), D.O.P. (CZ), TERMINAL (CZ)

So 30.1.2016 20:00 Prešov @ Fester PLAGÁT
MY O VLKOCH (SK), PELIKANOS (SK), SISTEM ERORR (SK)

St 3.2.2016 19:00 Olomouc @ SF minirampa PLAGÁT
LED BY FEAR (Rusko), DISBEATLESS (CZ)

Št 4.2.2016 20:00 Jihlava @ Bezvědomí PLAGÁT
LED BY FEAR (Rusko), DISBEATLESS (CZ), TIGERWIZARD (Rakúsko), STILLBORN (Rakúsko)

Pi 5.2.2016 20:00 Praha @ Café Na půl cesty PLAGÁT
LED BY FEAR (Rusko), DISBEATLESS (CZ)

So 6.2.2016 Košice @ Collosseum
BRAŇO ALEX (SK), JEHO SKROMNOSŤ A PERSONÁL (SK), ROMANES (SK)

So 6.2.2016 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
ZAČIATOK KONCA (SK), DISINDENT (SK), TENDENCIE (SK)

So 6.2.2016 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
LED BY FEAR (Rusko), DISBEATLESS (CZ)

Pi 12.2.2016 19:00 Brno @ Melodka PLAGÁT
SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (Rakúsko), NEEDFUL THINGS (CZ), BOLESNO GRINJE (Chorvátsko), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), V DOBĚ MORU (CZ)

Pi 12.2.2016 19:00 Praha @ Baryton PLAGÁT
HORSEBASTARD (UK), ONA SNOP (UK), PRÜGELKNABE (CZ), MASSOLA (CZ)

So 13.2.2016 17:00 Ostrava @ Barrák & Plán b hardcore café PLAGÁT
SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (Rakúsko), SERRABULHO (Portugalsko), BOLESNO GRINJE (Chorvátsko), NUCLEAR VOMIT (Poľsko), DISFIGURED CORPSE (CZ), SPASM (CZ), CATASTROFY (SK), BBYB (CZ), STERCORE (SK), FELISHA (CZ), G.O.R.E. (CZ), HEAVING EARTH (CZ), ŠKODA 120 (CZ), BOWEL FUCK (CZ), 6MAS (CZ), C-4 (PL)

So 13.2.2016 19:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
HORSEBASTARD (UK), ONA SNOP (UK), PRUGELKNABE (CZ), MASSOLA (CZ)
Od 18:00 spoločná benefičná vegánska večera

So 13.2.2016 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
HOPSASALA (SK), KULTRA (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), the PUBLIC (20 rokov, SK)

So 13.2.2016 22:00 Bratislava @ Sub club PLAGÁT
ska párty: the Ugly selectors (SK) & Pirate rude soundsystem (CZ)

Pi 19.2.2016 20:00 Košice @ Ponorka
VÝHRADA SVEDOMIA (SK), ZATMENIE MYSLE (SK)

So 20.2.2016 Banská Bystrica @ Kaktus
RATS GET FAT (SK), FYASCO (SK), CHEAP TALK (SK), HOUSE OF TECH (SK), ALEA IACTA EST (SK)

So 20.2.2016 16:00 Chotěboř @ Sokolovna PLAGÁT
the EXPLOITED (UK), PURGEN (Rusko), SPS (CZ), NVÚ (CZ), ČERTŮF PUNK (CZ), P.S. (CZ), JUST WAR (CZ), DILEMMA IN CINEMA (CZ), AGGRESSIVE TYRANS (CZ), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

So 20.2.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
the PUBLIC (SK), HUMAN HUMUS (SK), ZOZOO (SK), ANUS (SK)

So 20.2.2016 19:00 Praha @ Bubenečská nádražka PLAGÁT
VOLE (CZ), GODOT YOUTH (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ),
digitální serva D 561 (improvizačné pásmo experimentálnych projektov)

So 20.2.2016 20:00 Handlová @ Sound city pub
TOY PIŠTOĽS (SK), PIVNICA (SK), NOSTALGIA (SK), HLAVNÝ VYPÍNAČ (SK)

So 20.2.2016 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
P.R.O.B.L.E.M.S. (USA), KUTYA HARAP (CZ), HOW LONG (CZ)

Ne 21.2.2016 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
P.R.O.B.L.E.M.S. (USA), KRUTÁ ZIMA (SK), LEADERS OF THE FUCKING ASSHOLES (SK)

Ut 23.2.2016 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Zvířata nejsou zboží

Pi 26.2.2016 19:00 Havlíčkův Brod @ Weget time PLAGÁT
HOUBA (CZ), BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ), ZATREST (CZ), BLANK OUT (CZ), NA ROVINU! (CZ), ZATÍM NIC (CZ)

Pi 26.2.2016 20:30 Svidník @ Holíčstvo PLAGÁT
RETFISH (SK), .STEPASIDE (SK), SARGAZMUS (SK)

So 27.2.2016 19:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
ROZPOR (SK), NOSTALGIA (SK), RATS GET FAT (SK), LUNOKHOD (SK), BOILING POINT (SK), the PUBLIC (SK)

Ut 1.3.2016 20:00 Bardejov @ Libresso Lowy
BLIND BUTCHER (Švajčiarsko)

Št 3.3.2016 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
NON SERVIUM (Španielsko), MUNÍCIA (SK)

So 5.3.2016 Košice @ Tabačka
the WILDERNESS (SK), BOILING POINT (SK), ..

So 5.3.2016 19.00 Košice @ Collosseum - 777
STEPASIDE (SK), LUNOKHOD (SK), RETFISH (SK)

So 5.3.2016 19:00 Spišká Nová Ves @ Miš maš PLAGÁT
BIGLAYZ (SK), CHABÝ POKUS (SK), CLIFTONS (SK), IDEA (SK), VÝHRADA SVEDOMIA (SK), ZOPSAHLAVA (SK)

So 5.3.2016 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
MEČEM NAPLOCHO (CZ), TŘETÍ STUPEŇ TORTURY (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ)

Ut 8.3.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ Miš maš PLAGÁT
JON CREEDEN (Kanada), CHRISS NELGROVE (Kanada)

St 9.3.2016 18:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
MAGRUDERGRIND (USA), PRIMITIVE MAN (USA), THORWALD (SK), ATARAXIA (SK), MENTAL TENSION (SK)

Št 10.3.2016 19:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
premietanie: Carlos, 1 rok s tebou, 1 rok bez teba

Pi 11.3.2016 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
██████ (SK), UNNATENDED FUNERAL (SK), INDOCTRINATE (Rakúsko), MAGRUDERGRIND (USA), PRIMITIVE MAN (USA)

So 12.3.2016 19:00 Praha @ 007
AUSTIN LUCAS (USA), ADAM FAUCET (USA)

Ne 13.3.2016 18:00 Košice @ Klub PLAGÁT
vegánska večera + premietanie Food not bombs - Solidarita v praxi

Ne 13.3.2016 20:00 Ostrava @ Plán B
FUCK THE FACTS (Kanada), ARCHIBALD TUTTLE (CZ)

St 16.3.2016 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
FUCK THE FACTS (Kanada), SHEEVA YOGA (CZ), UNATTENDED FUNERAL (SK)

So 19.3.2016 Brno @ Vegalité PLAGÁT
ENCORE (CZ), KRIMINALITÄT (CZ), SAME RIVER TWICE (CZ)
afterparty: Diskoterror

So 19.3.2016 19.00 Trenčín @ Barbar
DISTANCE TO EMPTY (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK), BARNEY GUMBLE (SK)

So 19.3.2016 19:00 Púchov @ Šestka PLAGÁT
SITŇAN (SK), TPS CREW (SK), ŠHT (SK)

Ut 22.3.2016 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Tree sit

Št 24.3.2016 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
PARACOCCIDIOIDOMICOSISPROCTITISSARCOMUCOSIS (Mexiko), FECALIZER (Mexiko), LYMPHATIC GORE DECOMPOSITION (SK), DISTROPHY (SK), HYDROUS PURULENCY (SK)

Pi 25.3.2016 19:00 Brno @ kavárna Trojka PLAGÁT
JACK (Maďarsko), SIX SCORE (Rakúsko), BOMBATÖLCSÉR (CZ), USNU? (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ)

Pi 25.3.2016 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
NOMA (CZ), MORAL HANGOVER (CZ), OTVORENI PRELOM (Srbsko), VERDERBER (Rakúsko), FAJRONT (SK), CÁCORY (CZ)

Pi 25.3.2016 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
SCALP (CZ), the LAST DAY BEFORE (CZ), MYCOP (CZ), SEDNA (CZ)
materiálna zbierka pre Food not bombs

So 26.3.2016 19:00 Praha @ Sběrné suroviny
YACK (Maďarsko), WOUNDEAD KNEE (CZ), WRECK SHIT! (CZ)

So 26.3.2016 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
STERN (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), SMÍCH HYEN (CZ), SYSTEMIC DAMAGE (SK), RISPOSTA (CZ), TELEFON (CZ), MÖRKHIMMEL (CZ), TVIVLER (Dánsko), BLUES FOR THE RED SUN (CZ)
od 17:30 spoločná vegánska večera

So 26.3.2016 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
TRI GROŠE (SK), ZHODA NÁHOD (SK), ZAKÁZANÝ PRÍSTUP (SK), BRMBOLCE (SK)

So 26.3.2016 19:00 Sereď @ Šport
CÁCORY (SK), FAJRONT (SK), POD ALTÁNKOM (SK)
afterpárty

Ne 27.3.2016 Ostrava @ Mandragora
JACK (Maďarsko)

Ne 27.3.2016 18:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
the DEFECTIVES (Taliansko), OUTSIDERS (Taliansko)

Ne 27.3.2016 21:00 Velké Meziříčí @ Depo PLAGÁT
the DEFECTIVES (Taliansko), OUTSIDERS (Taliansko)

Po 28.3.2016 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
WLVS (Rusko), MY O VLKOCH (SK)

Pi 1.4.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
COCO BONGO (SK), FYASCO (SK), BASAL BANAR (SK), NOSTALGIA (SK)

So 2.4.2016 Košice @ Collosseum - 777
SUPRESSER (SK), FYASCO (SK), HEAVY EYES (Maďarsko), COLD REALITY (Maďarsko)

So 2.4.2016 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
RUTKA LASKIER (CZ), RANA (SK), PILLARS OF DESTRUCTION (Maďarsko)

So 2.4.2016 Košice @ Collosseum - 777
SUPPRESSER (SK), FYASCO (SK), HEAVY EYES (Maďarsko), COLD REALITY (Maďarsko)

So 2.4.2016 19:00 Plzeň @ Újezd PLAGÁT
DIS-K47 (CZ), HUMAN BITES (CZ), WRECK SHIT (CZ)
Od 17:00 benefičný beh

So 2.4.2016 19:00 Praha @ Baryton PLAGÁT
PRISONER 639 (UK / Belgicko), NOTHING CLEAN (UK), KAOSQUAD (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ)
Od 17:30 benefičná vegánska večera
Od 22:00 diy afterpárty

So 2.4.2016 20:00 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
RAPSOD (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), LÁJE (CZ), KRUHY (CZ), SVÍZEL (CZ)
afterpárty Jirza z the Shullins
benefit na Fotbal proti rasismu

Ne 3.4.2016 20:00 Havlíčkův Brod @ Weget time PLAGÁT
PRISONER 639 (UK / Belgicko), NOTHING CLEAN (UK), DEATH WISH KIDS (CZ)

Po 4.4.2016 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), PRISONER 639 (UK / Belgicko), NOTHING CLEAN (UK)

Št 7.4.2016 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Squat 69

Pi 8.4.2016 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
VOODOO HEALERS (Grécko), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK)

So 9.4.2016 Nitrianske Pravno @ pivaren Stanica
the PUBLIC (SK), CTIB (CZ), BARNEY GUMBLE (SK), ANUS (SK), ZOZOO (SK)

Št 14.4.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
VIVA BELGRADO (Španielsko), SISTEM ERORR (SK)

Pi 15.4.2016 Bratislava @ Fuga
ROZPOR (krst LP, SK), BULLBRIGADE (Taliansko), MUNÍCIA (SK)

Pi 15.4.2016 20:00 Šaľa @ Peklo
DEMERIT (Čína), ZAČIATOK KONCA (SK), CHEAP TALK (SK), TENDENCIE (SK)

So 16.4.2016 Košice @ Collosseum
CULTURE DEVELOPMENT (Macedónsko)
ZRUŠENÉ!

So 16.4.2016 19:30 Žilina @ Stanica Záriečie PLAGÁT
BARNEY GUMBLE (SK), BLACK PASSENGER (SK), HOUSE OF TECH (SK)

So 16.4.2016 19:30 Košice @ Collosseum
FARA (SK), CASCABEL (SK), NIČITEĽ (SK), TUMMO (CZ), SISTEM ERORR (SK)
od 16:00 prezentácie

Po 18.4.2016 20:00 Košice @ Collosseum - 777
TAKE OFFENSE (USA), DOWNSTREAM (SK)

Pi 22.4.2016 19:00 Praha @ Sběrné suroviny
STOLEN LIVES (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ)

Pi 22.4.2016 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
CATASTROFY (SK), DISTAX (SK), PIVNICA (SK)

Pi 22.4.2016 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
FEAR OF EXTINCTION (CZ), SLAVERY (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), DIS-AIM (CZ), MENARCHE (CZ)

So 23.4.2016 Ružomberok @ Nové Korzo PLAGÁT
CATASTROFY (SK), DISTAX (SK), PIVNICA (SK)

So 23.4.2016 17:00 Praha @ café Na půl cesty
CIORAN (Taliansko), KNIGHTZZ (Taliansko), INTERPUNKCE (CZ), TUPÉ OSTŘÍ (CZ), SURFIN BAZOOKA (CZ)
benefit pre Kliniku

So 23.4.2016 18.00 Martin @ Včelín PLAGÁT
DR. PAKO (SK), the BLOTS (SK), DPH-DK (SK), PROTI SRSTI (SK)

So 23.4.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
HOLLYWOODFUN DOWNSTAIRS (Nový Zéland), NIČITEĽ (SK)

So 23.4.2016 20:00 Prešov @ Fester PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), CHEAP TALK (SK), the WILDERNESS (SK)

Ne 24.4.2016 Poprad @ Zanzibar PLAGÁT
CATASTROFY (SK), ABDUCTION (Taliansko), RATS OF SOCIETY (Taliansko)

Ut 26.4.2016 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
prednáška: Cestou na bicykli

Pi 29.4.2016 Košice @ Collosseum
the PUBLIC (SK), JAKUBYSKO (SK), HUMIT (SK), SAIGA (SK), ŠAMANOVO ZBOŽÍ (CZ), HAXLLY ORCHESTRA (SK), ..

So 30.4.2016 Košice @ Collosseum - 777
ROOFTOPS (Rusko), BLUESBREAKER (Ukrajina), TIGERWIZARD (Rakúsko)

So 30.4.2016 18:30 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
KYLIGA DALEN (Maďarsko), RED AND DUMBASSES (Maďarsko), BLIND RATTVISA (SK), LUTRA (SK)

So 30.4.2016 20:00 Topoľčany @ Barbar PLAGÁT
ACIDEZ (Mexiko), ILEGALITY (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)
PRESUNUTÉ

So 30.4.2016 20:00 Banská Bystrica @ 77
ACIDEZ (Mexiko), JENNY WOO (Kanada), PEXESO (SK)

So 30.4.2016 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
DOXICHTU (SK), CLIFTONS (SK), FAJRONT (SK), PYTAGORAS (SK)

Ne 1.5.2016 Košice @ Collosseum
ACIDEZ (Mexiko), ZATMENIE MYSLE (SK)

Ne 1.5.2016 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
LEECHFEAST (Slovinsko), SCHWARZ (SK)

Po 2.5.2016 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
LINK (Belgicko), POTENCE (Francúzsko), NIČITEĽ (SK), ČAK NOJS (SK)

Pi 6.5.2016 Martin @ Včelín PLAGÁT
TOWER (Nemecko), SMD (Nemecko), APOLITA (CZ), the BLOTS (SK)

Pi 6.5.2016 20:00 Brno @ Schrott PLAGÁT
SKIZOPHRENIA (Japonsko), RUIDOSA INMUNDICIA (Rakúsko), TRAUMA (CZ)

Pi 6.5.2016 20:00 Chrudim @ Agora PLAGÁT
DOKUGA (Portugalsko), KRUGER (CZ), NOMA (CZ), VICTIMS OF CLASSWAR (Nemecko), DEATH WISH KIDS (CZ)

Pi 6.5.2016 20:00 Bardejov @ Bašta
TARPEIA (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ), DUBEN V PEŠTI (CZ), POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI (SK)

So 7.5.2016 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
ROXOR (SK), MENTAL TENSION (SK), ZOZOO (SK)

So 7.5.2016 18.00 Šurany @ La bugaňa
A.P.T. (SK), GENOM BASTARD (CZ), LUTRA (SK), HOPSASALA (SK), BLACK ASPIRIN (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)
od 17:00 vegánska večera

So 7.5.2016 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), the TOWER (Nemecko), SMD (Nemecko), APOLITA (CZ), PASKUDA (SK)

Ne 8.5.2016 19:00 Praha @ Sběrné suroviny
DESALMADO (Brazília), LET THEM BURN (CZ)

Po 9.5.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
CALF (Grécko), SUMA (SK), ANADARKO (Taliansko)

Ut 10.5.2016 21:00 Bratislava @ Fuga
BERNAYS PROPAGANDA (Macedónsko), HERETIX (SK)

St 11.5.2016 20:00 Košice @ Collosseum
MILANKU (Kanada)

Pi 13.5.2016 - 14.5.2016 Praha @ Modrá vopice PLAGÁT
Punx picnic 2016:
CRUTCHES (Švédsko), FORGIFTAD (Švédsko), ABSURD SS (Nemecko / Švédsko / Brazília), ANARCHUS (Mexiko), BETON (SK), ANTIGEN (Nemecko), CALL THE COPS (Taliansko), NON-PRESIDENT (Poľsko), SSCHWARZZ (SK), NEEDFUL THINGS (CZ), FEAR OF EXTINCTION (CZ), ANGRY BRIGADE (CZ), ALIUSTERRA (CZ), BRUNNER TODESMARSCH (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), RV4 (CZ), PEST HOLE (Nemecko), LYCANTHROPHY (CZ), HOW LONG? (CZ), KULMA (CZ), KOMPLEX VINY (CZ), KOMPLEX VINY (CZ), CONQUESTIO (CZ)

Pi 13.5.2016 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
NORMALS?! (CZ), TPS CREW (SK), BEAUTIFUL BASTARDS (SK), CAUSA INVIDIA (SK)

So 14.5.2016 20:00 Topoľčany @ Barbar PLAGÁT
DO OR DIE (Belgicko), ZERO TOLERANCE (SK), CIRCULAR SAW (SK), JENINÁ MOZNOST (SK)

So 14.5.2016 20:00 Znojmo @ Gogo PLAGÁT
SEX DEVIANTS (CZ), PANDEMIE A (CZ), KŮROVEC (CZ), DIVOKÝ SNY MF (CZ)

So 14.5.2016 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
OAKEN (Maďarsko), BLUES FOR THE REDSUN (CZ), WAR REPORTER (CZ), SKLON K (CZ)

Ut 17.5.2016 Košice @ Collosseum
GONE TO WASTE (Nemecko), the HAMMER (Švédsko)

Ut 17.5.2016 19:00 Lovčica - Trubín @ Pohoda pub PLAGÁT
BRUTAL BLUES (Nórsko), MASSOLA (Cz), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

St 18.5.2016 Ostrava @ Plán B PLAGÁT
BRUTAL BLUES (Nórsko), OTLOUKÁNEK (CZ), SKLO (CZ)

St 18.5.2016 20:00 Ostrava @ U peciválů PLAGÁT
POSTCARDS FROM ARKHAM (CZ)

Pi 20.5.2016 18:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
BETON (SK), ADDENDA (Španielsko), FYASCO (SK), ██████ (SK), ČAK NOJS (SK)

Pi 20.5.2016 20:00 Žilina @ Meštianská piváreň
DRIÁK (CZ), UNITY (SK), O.S.P. (SK)

So 21.5.2016 Košice @ Collosseum
HIGHER POWER (UK), DAY BY DAY (USA), BETON (SK), CRUDE BUSTER (Rusko), SECOND SIGHT (Nemecko)

So 21.5.2016 Trnava @ Artklub PLAGÁT
BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), the WILDERNESS (SK), CHEAP TALK (SK), DISTAX (SK)

So 21.5.2016 19:30 Brno @ Eleven PLAGÁT
CRUDE SS (Švédsko), ZEX (Kanada), BOY (CZ), JUST WÄR (CZ), GODOT YOUTH (CZ)

Po 23.5.2016 20:00 Praha @ Sběrné suroviny
MYTERI (Švédsko), GRÄNSLANDET (Švédsko)

Po 23.5.2016 20:30 Poděbrady @ Boss bar PLAGÁT
ZEX (Kanada), KOMPLEX VINY (CZ), the CRUSHERS (CZ)

Ut 24.5.2016 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Auto*mat
+ diskusia

Ut 24.5.2016 20:00 Olomouc @ Divadlo Na cucky PLAGÁT
HOMBRE MALO (Nórsko), DNO (CZ), ARGONAUT (CZ)

Pi 27.5.2016 19:00 Praha @ Klinika PLAGÁT
YAMABU (CZ), MICHAEL JACKSON POLLOCK (CZ), SURFIN BAZOOKA (CZ), PRAŽSKÝ SYNDROM (CZ)
autorské čítanie: Milan Kohout
benefícia pre Rybunaruby

Pi 27.5.2016 20:00 Čadca @ Acafe PLAGÁT
the DEAD GOATS (Poľsko), FAM (Poľsko), HOW LONG?? (CZ)

So 28.5.2016 13:00 Banská Bystrica @ Urban spot (ex kino Hviezda) PLAGÁT
NAČO NÁZOV (SK), DIMENZIA X (SK), LENIWIEC (Poľsko), SKAMPARARAS (Poľsko), JUST WAR (CZ), the ROCKEFELLAS (SK), TRUE REASON (SK), PIVNICA (SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK), PASKUDA (SK)

So 28.5.2016 15:00 Frýdek - Místek @ Národní dům PLAGÁT
ANTIGOD (CZ), STÍNY PLAMENŮ (CZ), ADOR DORATH (CZ), PAČESS (CZ), BETON (SK), VIRTUAL VOID (CZ)

So 28.5.2016 19:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
the DEAD GOATS (Poľsko), FAM (Poľsko), SYSTEMIC DAMAGE (SK), KILLCHAIN (SK), HUMAN HUMUS (SK)

So 28.5.2016 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
TUMMO (CZ), ALIUSTERRA (CZ), TRAUMA (CZ), BI-LA KAIFA (CZ), BAD AGE (CZ)

Ne 29.5.2016 19:00 Trenčín @ Barbar PLAGÁT
the DEAD GOATS (Poľsko), F.A.M. (Poľsko), DEHYDRATED (SK)

Št 2.6.2016 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage
premietanie: Putinovy ´Děti 404´

Št 2.6.2016 20:00 Trnava @ Ten!podnik PLAGÁT
the WILDERNESS (SK)
prednášky na tému zinov, krst zinu Spodnás, divadelné predstavenie, ...

Pi 3.6.2016 19:00 Praha @ ostrov Štvanice PLAGÁT
NIČITEĽ (SK), ERIKAJEMOJA (SK), OR (CZ), BLACK ASPIRIN (CZ)

Pi 3.6.2016 20:00 Velké Meziříčí @ Depo PLAGÁT
NAŠROT (CZ), TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ punk (CZ), KELWIN (CZ)

So 4.6.2016 Vsetín @ Vesmír
NIČITEĽ (SK), ERIKAJEMOJA (SK)

So 4.6.2016 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
NEKULTÚRA (SK), ZHODA NÁHOD (SK), ZATMENIE MYSLE (SK), VÝHRADA SVEDOMIA (SK)

Ne 5.6.2016 20:00 Žilina @ Kontajner pri stanici Žilina Záriečie PLAGÁT
NIČITEĽ (SK), ERIKAJEMOJA (SK)

Ut 7.6.2016 Košice @ Collosseum - 777
POWER TRIP (USA), OUTLAW (SK), MENTAL TENSION (SK)

Št 9.6.2016 Brno @ Vegalité PLAGÁT
xCENEREx (Taliansko), JAKUBYSKO (SK), BASAL BANAR (SK), HUMAN FAULT (CZ)

Pi 10.6.2016 - 11.6.2016 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
Pallasit fest:
DEATH WISH KIDS (CZ), SICK TIMES (Nemecko), PIVNICA (SK), BRUCH (Nemecko), xCENEREx (Taliansko), STOLEN LIVES (CZ), ONANIZER (CZ), ROSA PARKS (CZ), HLEDÁNÍ (CZ), HIBAKUSHA (CZ), MEČEM NAPLOCHO (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), BOMBATOLSCÉR (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), VOID BOYZ (Nemecko), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), ERIKA JE MOJA (SK), BASAL BANAR (SK), JAKUBYSKO (SK), GATTACA (CZ), NOT! (CZ), RV4 (CZ)

Pi 10.6.2016 - 11.6.2016 Bardejov @ Bašta
Forever Megashit:
piatok: CASCABEL (SK), LOS PASTWA (Poľsko), HUMIT (SK), KATHAA (Poľsko), BANDASKA sound system (SK)
sobota: CHEAP TALK (SK), ATACK OF RAGE (SK), YARVAR COCHA (CZ), BURN THE CROSS (Poľsko), TUMMO (CZ), RUTKA LASKIER (CZ)

Pi 10.6.2016 Martin
YARVAR COCHA (CZ), FACAN (CZ)

Pi 10.6.2016 19:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
TASS (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ), NOVOVESKA (CZ), HAKMAK (CZ), RABIES (CZ), DIVOKÝ SNY MF (CZ)

Pi 10.6.2016 19:00 Litovel @ Vodácká hospoda PLAGÁT
PIVNICA (SK), BAD AGE (CZ), ZATREST (CZ), KOLEKTIVNÍ VINA (CZ)

Pi 10.6.2016 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ROZPOR (SK), ADACTA (SK)

Pi 10.6.2016 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ T klub PLAGÁT
MÄKKELÄ & the HOLYCOPTERS (Fínsko / Nemecko)

So 11.6.2016 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
ADACTA (SK), ROZPOR (SK), MY O VLKOCH (SK), DǍŠA FON FĽAŠA (SK)

So 11.6.2016 Banská Bystrica @ Cult
MÄKKELÄ & the HOLYCOPTERS (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 11.6.2016 Spišská Nová Ves @ Skejtpark PLAGÁT
POD ALTÁNKOM (SK), ZLOBÄ (SK), SAMČO BRAT DÁŽĎOVIEK (SK)
workshopy, prednášky, vegan žrádlo, skejt, výstavy, freebox, bedminton, opekačka, ...

So 11.6.2016 18:00 Spišská Nová Ves @ Pohostinstvo Resa PLAGÁT
BIGLAYZ (SK), IMPRESARIO (SK), HOLY FUCKT! (SK)

So 11.6.2016 18:30 Praha @ Žižkostel PLAGÁT
ROXOR (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), DIS-K47 (CZ), DISFUNKCE MYSLI (CZ), ANIME TORMENT (CZ), D.I.Y. (CZ), ILUZE SVOBODNĚ VŮLE (CZ), KRUGER (CZ), GOMORA (CZ)
benefit na lampu Bioptron pre detskú chirurgiu v Motole

So 11.6.2016 21:00 Bratislava @ Fuga
SMUTEČNÍ SLAVNOST (CZ), NIKANDER (CZ), ABSINTH DRIVERS (SK), the ZEWLERS (Nemecko / SK)

Ne 12.6.2016 18:00 Spišská Nová Ves @ Námestie
MÄKKELÄ & the HOLYCOPTERS (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 13.6.2016 Žilina @ Stanica Zárečie PLAGÁT
MÄKKELÄ & the HOLYCOPTERS (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Ut 14.6.2016 Praha
SEX DWARF (Švédsko), SCUMRAID (Južná Kórea)

Ut 14.6.2016 Topoľčany @ Nástupište 1-12
MÄKKELÄ & the HOLYCOPTERS (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Ut 14.6.2016 20:00 Praha @ Kavárna Liberál
prednáška - Rok po subkulturách - Nedáme se pro peníze?! Česká a slovenská punková subkultura v období ekonomické a společenské transformace

Pi 17.6.2016 - 18.6.2016 18:00 Čermná u Sušice @ Bouda PLAGÁT
Magick muzick 2016:
piatok: ARAN EPOCHAL (CZ), BANANA SPLIT A JEHO MORALISTÉ (CZ), KOVADLINA (CZ), SPHERES (CZ), TOMÁŠ PALUCHA (CZ)
sobota: CALVERA (CZ), DREARE (CZ), GATTACA (CZ), LAID TO WASTE (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), RISPOSTA (CZ)

So 18.6.2016 12:00 Jihlava @ Letňák PLAGÁT
NA ROVINU! (CZ), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), ZPUTNÍK (CZ), FANCY FOXX (CZ), ROZPOR (SK), DEGRADACE (CZ), SPS (CZ), TOTALNÍ NASAZENÍ (CZ), the FIALKY (CZ)

So 18.6.2016 17:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
TOY PIŠTOĽS (SK), P.U.M. (SK), CRITICA (SK), UNITY (SK), TPS CREW (SK), BEAUTIFULL BASTARDS (SK)

So 18.6.2016 17:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), PUNKREAS (SK), P.U.M. (SK), TPS CREW (SK), UNITY (SK), CRITICA (SK), BEAUTIFULL BASTARDS (SK)
benefit pre psí útulok

So 18.6.2016 18:00 Havlíčkův Brod @ Havlíčkovo náměstí PLAGÁT
DUKLA VOZOVNA (CZ), NAŠROT (CZ), KEJVAVÝ KONĚ (CZ), VÝSMĚCH? (CZ)
Od 23:00 afterpárty v klube Oko: DJ Baltazar

So 18.6.2016 20:00 Žilina @ Stará meštianska piváreň PLAGÁT
Punkáči v Keni - premietanie fotiek

So 18.6.2016 21.00 Bratislava @ Flame music bar PLAGÁT
VEĽKÁ POTREBA (SK), STROON (SK)

Št 23.6.2016 Košice @ Collosseum
LOS FASTIDIOS (Taliansko), MUNÍCIA (SK)

Pi 24.6.2016 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
1981 (Fínsko), VASTUSTA (Fínsko), INNOXIA CORPORA (CZ), ARALKUM (CZ)

Pi 24.6.2016 19:00 Praha @ Bajkazyl PLAGÁT
71TONMAN (Poľsko), O.D.R.A. (Poľsko), BLUES FOR THE REDSUN (CZ), NIKANDER (CZ)

Pi 24.6.2016 - 25.6.2016 19:00 Oseky na Prachaticku @ Kemp Rechle u Prachatic PLAGÁT
Noise party VIII.:
KURWS (Poľsko), TUMIDO (Rakúsko), OSWALDOVI (CZ), the ILLS (SK), KVĚTOSLAV DOLEJŚÍ (CZ), SISTER BODY (CZ), ROUILLEUX (CZ), MOLLY (CZ), FAT OLD DONALD (CZ), DEPAKINE CHRONO (CZ), SÝČEK (CZ), EINE STUNDE MERZBAUTEN (CZ), PRETTY OLD SOUND (CZ), MASSOLA (CZ), PRUGELKNABE (CZ)
futbalový turnaj

Pi 24.6.2016 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
EMPYRION (SK), MORNA (SK), DARKTIMES (SK), ██████ (SK)

Pi 24.6.2016 20:00 Trenčín @ U Jjakuba PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), FAJRONT (SK)

So 25.6.2016 Trenčín PLAGÁT
od rána turnaj UAFA cup 2016
the UGLY SELECTORS (SK), DJ WYCHITAWACS (SK), DJ BERKOWITZ (SK), OI OI PIRATOI (CZ)
HERETIX (SK), the UNABOMBER MANIFESTO (Belgicko), LOS FASTIDIOS (Taliansko)
afterpárty Brigada Rakija (SK), diskusie, premietanie, ..

So 25.6.2016 Nitrianske Pravno @ piváreň Stanica
CONTROLLED EXISTENCE (CZ), CACIB DORTMUND (SK), PROTI SRSTI (SK)
premietanie dokumentu Bitvy o Miladu

ZRUŠENÉ!

So 25.6.2016 18:30 Rožnov pod Radhoštěm @ T klub PLAGÁT
JARED PAUL (USA), KOLONA (CZ), KOVADLINA (CZ), CROSSFUCKINGHURRICANE (CZ)

So 25.6.2016 20:00 Žilina @ Stanica Záriečie PLAGÁT
JUCIFER (USA), GALLILEOUS (Poľsko), the PUBLIC (SK)

So 25.6.2016 20:30 Ostrava @ Plán B PLAGÁT
71TONMAN (Poľsko), O.D.R.A. (Poľsko), BLUES FOR THE REDSUN (CZ)

So 25.6.2016 21:00 Poděbrady @ Boss bar PLAGÁT
NUCLEAR CULT (Nemecko), DIS-K47 (CZ), DISFUNKCE MYSLI (CZ)

Ne 26.6.2016 Brno @ Kabinet múz
KOVADLINA (CZ), CROSSFIREFUCKINGHURRICANE (CZ), RÚBANISKO (SK)

Ne 26.6.2016 19:00 Katowice @ Korba PLAGÁT
71TONMAN (Poľsko), O.D.R.A. (Poľsko), BLUES FOR THE REDSUN (CZ)

Po 27.6.2016 19:00 Praha @ Sběrné suroviny
DISPARO! (Austrália), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), KLUTZ (CZ)

Pi 1.7.2016 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
LUTRA (SK), DISTAX (SK), MELMOSH (Rakúsko), URBURA (CZ)

Pi 1.7.2016 20:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
LITOVSK (Francúzsko), DIRTYCLEAN (CZ)

Pi 1.7.2016 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
OLD SOUL (USA), ██████ (CZ), BLACK PASSENGER (SK)

Pi 1.7.2016 21:00 Bratislava @ Fuga
COLLISION (Holandsko), NEID (Taliansko), KANDAR (CZ)

Pi 1.7.2016 22.00 Žilina @ Kolečko PLAGÁT
VEĽKÁ POTREBA (SK), WASTED STRINGS (SK), HOOF KRIKOV (SK)

So 2.7.2016 Poprad @ Haliganda
LUTRA (SK), DISTAX (SK), MELMOSH (Rakúsko), ČAK NOJS (SK)

So 2.7.2016 19:00 Nitrianske Pravno @ piváreň Stanica
CACIB DORTMUND (SK), PROTI SRSTI (SK)
premietanie Bitvy o Miladu

ZRUŠENÉ!

So 2.7.2016 20:00 Sereď @ Kemping
NAPALM DEATH IS DEAD (Japonsko), SPACEGRINDER (Japonsko), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), ALEA IACTA EST (SK), BARNEY GUMBLE (SK), ERIKA JE MOJA (SK)

So 2.7.2016 21:00 Považská Bystrica @ Cooltajner PLAGÁT
VEĽKÁ POTREBA (SK)

Po 4.7.2016 19:00 Lovčica - Trubín @ Pohoda pub PLAGÁT
NAPALM DEATH IS DEAD (Japonsko), SPACEGRINDER (Japonsko), SEDEM SUPRAPHON MINÚT FAMILY STRACHU (SK), ŤEMNOHOŇ (SK)

Po 4.7.2016 19:00 Praha @ Buben PLAGÁT
SUICIDEBYCOP (Poľsko), EVIL BUDDHIST AND THE CYCLOP APES (CZ), RV4 (CZ)
zbierka na lampu Bioptron pre detskú chirurgii v Motole

Ut 5.7.2016 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
TØRSÖ (USA), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), KULLERVO (CZ)

Ut 5.7.2016 21:00 Ostrava @ Plán B PLAGÁT
NAPALM DEATH IS DEAD (Japonsko), SPACEGRINDER (Japonsko), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), MASSOLA (CZ), ONANY BOYS (CZ)

St 6.7.2016 Praha @ café Na půl cesty
TORSO (USA), NAPALM DEATH IS DEAD (Japonsko), SPACEGRINDER (Japonsko), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), BLINDED (CZ)

Ne 10.7.2016 18:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
KOVADLINA (CZ), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK), SMELSER (SK)
benefičný koncert pre zelenú hliadku

St 13.7.2016 - 17.7.2016 Trutnov @ Na bojišti PLAGÁT
Obscene extreme 2016:
908 (USA), ATTACK OF RAGE (SK), AVULSED (Španielsko), BAIN DE SANG (Francúzsko), BODYFARM (Holandsko), BRUJERIA (Mexiko), CANCEROUS WOMB (UK), CATTLE DECAPITATION (USA), CRIMINAL (Čile), DEAD INFECTION (Poľsko), DEATH SIDE (Japonsko), DECAYING PURITY (Turecko), DEFEATED SANITY (Nemecko), DEVOURMENT (USA), EAT THE TURNBUCKLE (USA), EXCREMENTORY GRINDFUCKERS (Nemecko), EXTREME NOISE TERROR (UK), FAMINE (UK), GEHENNAH (Švédsko), GEWOON FUCKING RAGGEN (Holandsko), GRID (Švédsko), GRIDE (CZ), GUINEAPIG (Taliansko), GUST (Švédsko), HELLBASTARD (UK), INCANTATION (USA), INSECT WARFARE (USA), JUST WÄR (CZ), KANDAR (CZ), KORPSE (Holandsko), KRUSH (Holandsko), LIVET SOM INSATS (Švédsko), LOCK UP (USA), MATICRUST (Filipíny), MELT BANANA (Japonsko), MYMANMIKE (Južná Kórea), NERVO CHAOS (Brazília), PALM (Japonsko), PISS VORTEX (Dánsko), PLAGUE WIDOW (USA), POTHEAD (CZ), PPTA (USA), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), PUTRID PILE (USA), RAMIN KUNTOPOLKU (Fínsko), ROTTEN SOUND (Fínsko), SACRIFICIAL SLAUGHTER (USA), SARCOTROFIA (Mozambik), SEMEN (Mexico), SERRABULHO (Portugalsko), SHACKLES (USA), SKELETAL REMAINS (USA), SKULLHOG (Holandsko), SODOM (Nemecko), SPASM (CZ), SPEED NOISE HELL (Japonsko), TERRORDOME (Poľsko), the DOG (Poľsko), the VILE (UK), TIBOSITY (Španielsko), TINA TURNER FRAISEUR (Francúzsko), TOXIC HOLOCAUST (USA), VADER (Poľsko), VENOMOUS CONCEPT (USA), VIRULENCY (Španielsko), WAR MASTER (USA), WARWOUND (UK), WRETCH (Austrália)

St 13.7.2016 Praha @ Modrá Vopice
KRUSH (Holandsko), FAMINE (UK), SHACKLES (Austrália), HUMAL CULL (UK), LVIET SOM INSATS (Švédsko), UxDxS (Dánsko), PISS VORTEX (Dánsko)

St 13.7.2016 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TOXIC HOLOCAUST (USA), SYSTEMIC DAMAGE (SK), ACID FORCE (SK), BLACK LIGHT (SK)

Pi 15.7.2016 - 16.7.2016 Sklabiňa @ Strelnica PLAGÁT
Opičí bál:
EVIDENCE SMRTI (CZ), TUMMO (CZ), TELEFON (CZ), DIS-K47 (CZ), VETO (CZ), ANNE M. CHRISTIANSEN (CZ), ALKALMOTLANKODIK (CZ), TRAUMA (CZ), DNO (CZ), RATS GET FAT (SK), BARNEY GUMBLE (SK), RANA (SK), ERIKAJEMOJA (SK), C.A.C.I.B DORTMUND (SK), HLEDÁNÍ (CZ), ROSA PARKS (CZ), FAJRONT (SK), WILDERNESS (SK), PASKUDA (SK), NIČITEĽ (SK), ZOZOO (SK)

Pi 15.7.2016 - 16.7.2016 18:00 Duchonka PLAGÁT
TOHC fest 2016:
piatok: ZAČIATOK KONCA (SK), E!E (CZ), BEAUTIFUL BASTARDS (SK), ILEGALITY (SK), TRUE REASON (SK), HEAD2DOWN (SK), BRAINDEAD (CZ), TPS CREW (SK)
sobota: LOCOMOTIVE (CZ), CRANIOTOMY (CZ), ONLY ATTITUDE COUNTS (Rakúsko), ROZPOR (SK), DON GATTO (Maďarsko), SHATTER (CZ), EVERYDAY HATE (CZ), KONFRONT (CZ), DIPHTERIA (CZ), SITŇAN (SK), ZERO TOLERANCE (SK), COLDBLOODED (SK), PIGS IN THE LIVING ROOM (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 20.7.2016 19:30 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
GODDAMN GALLOWS (USA), CASCABEL (SK)

St 20.7.2016 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
FAMINE (UK), SHACKLES (Austrália), UNATTENDED FUNERAL (SK)

Št 21.7.2016 19:00 Lovčica - Trubín @ Pohoda PLAGÁT
FAMINE (UK), SHACKLES (Austrália), UNATTENDED FUNERAL (SK)

Pi 22.7.2016 19:00 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
X-PROJECT (CZ), HAW (CZ), PIVORAPIST (UK), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (CZ), RASPUTIN (CZ)
od 17:00 premietanie

So 23.7.2016 18:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
ČAK NOJS (SK), DIS-K47 (CZ), RIGHT TO KILL (SK)

Ne 24.7.2016 Košice @ Collosseum
BUSTED OUTLOOK (USA), SLANDER (Taliansko), GOVERNEMNT FLU (Poľsko), ASHES (Belgicko), WILD LIFE (Belgicko), BITTER YOUTH (UK)

Ut 26.7.2016 Brno
FATUM (Rusko), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ)

Ut 26.7.2016 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
STORM{O} (Taliansko), DAWN RAYD (UK)

Št 28.7.2016 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
MOVEMENT (Dánsko), ZHODA NÁHOD (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 28.7.2016 20:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
SNOB (UK), NACHTHEXEN (UK)

Pi 29.7.2016 Košice @ Collosseum
TOPNOVIL (Austrália), MOVEMENT (Dánsko), COCO BONGO (SK), SIX BETWEEN (SK), HUMAN HUMUS (SK)
+ afterparty DJ Citron

Ut 2.8.2016 18:15 Poprad @ Skejt spot na štrkoch PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
výstava projektu Podchod + premietanie skejtových videí Kripel crew

Pi 5.8.2016 - 6.8.2016 Bardejov @ Bašta PLAGÁT
piatok: ZOZOO (SK), ANUS (SK), NIČITEĽ (SK), BLIND RATTVISA (SK), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), MRAVCOLEV (SK)
sobota: WILDERNESS (SK), BRUNNER TODESMARCH (CZ), the PUBLIC (SK), SHEEVA YOGA (CZ), SMÍCH HYEN (CZ), KULMA (CZ), SOUND OF QUALM (SK)

So 6.8.2016 Zubří PLAGÁT
KULTRA! (CZ), TELEFON (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)

Ne 7.8.2016 Košice @ Collosseum
HAWSER (Holandsko), HOLLOW TRUTH (Írsko), DEATHTRAP (Holandsko)

Ut 9.8.2016 19:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
MAAILMANLOPPU (Fínsko), KUUDES SILMÄ (Fínsko), MENARCHE (CZ), ZRADA (Ukrajina)

St 10.8.2016 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TOTAL CHAOS (USA)

Št 11.8.2016 19:30 Bratislava @ Fuga
ONE BURNING MATCH (Francúzsko), RATS GET FAT (SK)

Pi 12.8.2016 - 13.8.2016 Sereď @ Kemping PLAGÁT
FFUD fest:
CITY RATS (Izrael), CLOWNS (Austrália), ONE BURNING MATCH (Francúzsko), CONTWIG (Francúzsko), the MILD (Taliansko), MIDNIGHT CRISIS (Nemecko), PSIHOZA (Slovinsko), KOROMAČ (Slovinsko), the CELETOIDS (Chorvátsko), EKE BUBA (Chorvátsko), ZRADA (Ukrajina), WHO SOWS VIOLENCE REAPS STORM (Maďarsko), SMÍCH HYEN (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), KULMA (CZ), RAVING ED (CZ), ADACTA (SK), ALEA IACTA EST (SK), RATS GET FAT (SK), UNATTENDED FUNERAL (SK), LUTRA (SK), ERIKA JE MOJA (SK), BLACK PASSANGER (SK), .SHALLOV (SK), ANUS (SK) a MENTAL TENSION (SK)
noise stan: CHAPPA´ AIE (Maďarsko / SK), SEDEM SUPRAPHON MINÚT (SK), USNU? (CZ), EINE STUNDE MERZBAUTEN (CZ), 900PIESEK (SK)
nedeľné akustické triezvenie: DÁŠA FON FĽAŠA (SK), POD ALTÁNKOM (SK), ZLOZVIKTOR aka ČUČO ALPAČÍNO (SK)

So 13.8.2016 14:00 Námestovo @ Nábrežie Oravskej priehrady PLAGÁT
TRI GROŠE (SK), DPH (SK), ZOTRWAČNOSŤ (SK), VAGRIS (SK), VLASTNÝ NÁZOR (SK), BRMBOLCE (SK), NOSTALGIA (SK), KUCA-PACA (SK)

So 13.8.2016 19:00 Praha @ Bubenečská nádražka PLAGÁT
DISCURE (Rakúsko), FEAR OF EXTINCTION (CZ)

Po 15.8.2016 20:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
ZRADA (Ukrajina)

Pi 19.8.2016 - 20.8.2016 Podbor @ Fotbalové hřiště PLAGÁT
More noise for life 11:
piatok: DIM (Francúzsko), KOTVA (Rakúsko), KULLERVO (CZ), GARCA PITIC (Maďarsko), MC BROKO (Rakúsko)
sobota: BILL STONE (Francúzsko), ENDLESS HANGOVER (CZ), DOOMSISTERS (Francúzsko), FEAR OF EXTINCTION (CZ), JACKSON FIGHT (Francúzsko), CHAROGNE STONE (Francúzsko), LOS MIERDA (Nemecko / Španielsko), NOWHITERAG (Taliansko), MIDNIGHT CRISIS (Nemecko), BOOM (Francúzsko), UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ)

Pi 19.8.2016 - 20.8.2016 Svidník @ Minigolf PLAGÁT
Ynfest:
LEGION (CZ), ODPAD (SK), TOTEM (Poľsko), ELYSIUM (CZ), THORWALD (SK), PERVERSITY (SK), ST.BLACK (SK), the WILDERNESS (SK), PARTY 5 (Poľsko), VENTILATOR (SK), PIŇAZI DE!? (SK), FISHARTCOLLECTION (SK), KILLERFACE (SK), ALMA PERSONA (SK), LIQUID SPACE 9 (CZ), ANGRY DOLPHINS (SK)

Pi 19.8.2016 - 20.8.2016 Tři dvory u Kolína @ Hájenka PLAGÁT
Punx picnik #13:
LYCANTHROPHY (CZ), MANDELBAJO (Kolumbia), ALIUSTERRA (CZ), DISCURE (Rakúsko), THANX (CZ), FACAN (CZ), HUMAN FAULT (CZ), LUCIFER EFEKT (CZ), KRIMINALITAT (CZ), INAU (CZ), FOXWOLF (CZ)

Pi 19.8.2016 - 20.8.2016 12:00 Borský Sv. Jur @ ATC Tomky
Alkogrezzcup:
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MIDNIGHT CRISIS (Nemecko / Fínsko), BLIND RÄTTVISA (SK), SPEEDPOISON (SK), CHEAP TALK (SK), RAVING ED (CZ), LUTRA (SK)
+ vinyl selectors MAdagaskar SS crew

Pi 19.8.2016 - 20.8.2016 18:00 Vendryně @ areál vápenky PLAGÁT
Albanskydiyfest:
LETHAL STAB (Poľsko), ROCKIN´ JACKALS (CZ), ANNE M. CHRISTIANSEN (CZ), BACKFLIPING DOG (CZ), ROZPOR (SK), ZLÁ KREV (CZ), TAKYLIDI (CZ), STERN (CZ), BLACK AND BLUE (CZ), HOPSASALA (SK), BAD AGE (CZ), JAKUB TICHÝ (CZ), GARLANDS (CZ), POLIKARPA Y SUS VICIOSAS (Kolumbia), MANDELBAJO (Kolumbia), RABIES (CZ), IMMER (CZ), FLAǨSA VISOČINI (CZ), RÚBANISKO (SK)

So 20.8.2016 Košice @ Collosseum
BLIND AUTHORITY (UK), FRAME OF MIND (UK)

So 20.8.2016 16:30 Michalovce @ šírava PLAGÁT
FREEDEGGS (SK), KSS (SK), SITŇAN (SK), VÝHRADA SVEDOMIA (SK), SAPROPHYTE (SK), ANGRY DOLPHINS (SK), SKRYTÝ VÝZNAM (SK)

So 20.8.2016 19:00 Nitrianske Pravno - Vyšehradné @ areál airsoft Vietkong PLAGÁT
DOWNSTREAM (SK), ZOZOO (SK), DASA FON FLASA (SK), POL (SK), SAMOTAR (SK)

Po 22.8.2016 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BOOM (Francúzsko), CHAROGNE STONE (Francúzsko), DIM (Francúzsko), BILL STONE (Francúzsko)

Pi 26.8.2016 - 27.8.2016 19:00 Hostašovice @ Zrzávka (u Nového Jičína)
Vzdor fest:
MASSMILICJA (Poľsko), ZEMĚŽLUČ (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), MASSOLA (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), VETO (CZ), HIBAKUSHA (CZ), KUTYA HARAP (CZ), ITAI (SK), TRAUMA (CZ), MORAL HANGOVER (CZ), ARALKUM (CZ), GATTACA (CZ), SLAVERY (CZ), FIRENZE (CZ), SIKSA (Poľsko)
benefícia na záchrannnú stanicu

Pi 26.8.2016 20:00 Trnava @ Artklub PLAGÁT
R∅ST (Rakúsko), INDOCTRINATE (Rakúsko), LUTRA (SK), the WILDERNESS (SK)

Pi 26.8.2016 21:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
TU CARNE (Španielsko), ANALKHOLIC (Nová Kaledónia), TOP SEKRET (CZ)

So 27.8.2016 Brno @ Vegalité
R∅ST (Rakúsko), INDOCTRINATE (Rakúsko)

So 27.8.2016 18:00 Praha @ Baryton PLAGÁT
disco rytmy pro léčivé světlo s DJ Hrabiánem aka Trafem
benefit

So 27.8.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ Divadlo Kontra PLAGÁT
NIČITEĽ (krst LP, SK), ZOZOO (SK), COCO BONGO (SK), SAMOTÁR (SK)

Ne 28.8.2016 16:00 Prešov PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), DOMINIK N30 VARCHOLA (SK)
od 14:00 nedeľný veget

Ne 28.8.2016 19:00 Košice @ Collosseum - 777
HEATSEEKER (Poľsko), TOUCH (Maďarsko), VICIOUS x REALITY (Poľsko), CONTRA (Maďarsko), MY O VLKOCH (SK)
ZRUŠENÉ!

Ne 28.8.2016 20:00 Púchov @ Podivný baron
CTIB (CZ)

Po 29.8.2016 15:00 Košice @ chata Hrešná
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 29.8.2016 19:00 Košice @ kino Úsmev
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 1.9.2016 20:00 Olomouc @ Bajkazyl PLAGÁT
JABUK ŠIMANSKÝ (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 2.9.2016 20:00 Brno @ Kabinet Múz PLAGÁT
RADIOACTIVITY (USA), BAD SPORTS (USA)

Po 5.9.2016 Viedeň @ Arena PLAGÁT
SUN O))) (USA), BIG BRAVE (Kanada)

Št 8.9.2016 19:00 Trnava @ Archa PLAGÁT
HAYSTACK MONOLITH (Škótsko), HAMELN (CZ), LUBO ŠTOVČÍK (SK), DÁŠA FON FĹAŠA (SK)
Poézia: BORJA GERGEJ, JOZEF LUŽÁK, F.R.O.D.

Št 8.9.2016 20:00 Bratislava @ Fuga
RUINS (Nemecko), PAAN (Nemecko), DIKLOUD (Nemecko)

Pi 9.9.2016 Košice @ Collosseum
KOVADLINA (CZ), REPELENT SS (CZ)
ZRUŠENÉ!

Pi 9.9.2016 Svidník @ skúšobňa PLAGÁT
KILLERFACE (SK), CINNAMON WIND (SK), COCO BONGO (SK)

Pi 9.9.2016 20:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
EXTREME NOISE TERROR (UK), FLESHLESS (CZ), BOLESNO GRINJE (Chorvátsko), ŠKODA 120 (CZ)

So 10.9.2016 21:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
SENSITIVES (Švédsko), CENZÚRA (SK)

Ne 11.9.2016 20:00 Šaľa @ Peklo
REASON TO CARE (Nemecko), the SEEKER (Taliansko)

St 14.9.2016 19:00 Banska Bystrica @ Bosorka
FAJRONT (SK), SAMOTÁR (SK), SAMORAST (SK)
vegánska večera

St 14.9.2016 19:00 Bardejov @ Bašta
BLUEINTHEFACE (Fínsko), OZZMOND (Fínsko), SKATE CHORDS (Nemecko), TATAŠOVA ZÓNA (SK)

Pi 16.9.2016 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
ZERØ (USA), GEWALTBEREIT (Nemecko), KUTYA HARAP (CZ), KULLERVO (CZ)

So 17.9.2016 18:00 Košice @ Collosseum
CATASTROFY (SK), BLACK LIGHT (SK), ACID FORCE (SK), IMMERSION (SK)

So 17.9.2016 18:00 Sereď @ skatepark PLAGÁT
EMPTY HALL OF FAME (CZ), MAN IS ASTRONAUT (CZ), the WILDERNESS (SK), CHEAP TALK (SK)

So 17.9.2016 20.00 Bratislava @ Praotec PLAGÁT
KAKTUS (SK), SEKTOR 20,0 (SK), VEĽKÁ POTREBA (SK)

So 17.9.2016 20:00 Banska Bystrica @ Kaktus
the BLOTS (SK), BRMBOLCE (SK), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK)

Št 22.9.2016 Prešov PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), HIBAKUSHA (CZ), FAT (SK)

Št 22.9.2016 - 25.9.2016 Leipzig @ Zoro
Zorofest:
ZERO (USA), WARBEAST (Dánsko), VEHEMENCE (Francúzsko), SUICIDAS (Rakúsko), VINHAGGORNA (Francúzsko), TOYLETTES (Nemecko), SURRA (Brazília), SCAB EATER (Austrália), PROCESOR PLUS (Poľsko), GAZE (Írsko), GEWALTBEREIT (Nemecko), LAPINPOLTHAJAT (Fínsko), KARL MARX STADT (Nemecko), LEFT TO STARVE (Chorvátsko), ABSOLUTIST (Írsko), PAKT (Slovinsko)

Pi 23.9.2016 21:00 Děčín @ Biograffs club PLAGÁT
KURVE (Chorvátsko), FAJRONT (SK), PASKUDA (SK)

So 24.9.2016 Nitrianske Pravno @ piváreň Stanica
KULTRA (CZ), CTIB (CZ), INAU (CZ), CACIB DORTMUND (SK),CHEAP TALK (SK), BOILING POINT (SK)

So 24.9.2016 16:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
FAJRONT (SK), PASKUDA (SK), TUMMO (CZ)

So 24.9.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ Zázemie PLAGÁT
DIE GEISTER BESCHWOREN (USA)

So 24.9.2016 21:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), HIBAKUSHA (CZ), ABORTION (SK), WILDERNESS (SK)

Ne 25.9.2016 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
MOOM (Izrael), LEFT TO STARVE (Chorvátsko), RULES (Chorvátsko)

Ut 27.9.2016 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Time out of mind

Pi 30.9.2016 - 1.10.2016 19:00 Praha @ klub Famu PLAGÁT
Pravěkfest V.:
piatok: TOTENWALD (Nemecko), NAC/HUT REPORT (Poľsko), BREIT (Nemecko), SMUTEČNÍ SLAVNOST (CZ), NULAJEDNANULANULA (CZ), UNCLE GRASHAS FLYING CIRCUS feat. BRIGITTE ROUSSEL (CZ), MAVA (CZ)
afterparty: the PROSTORY REVIVAL (CZ)
sobota: EKRANOPLAN (Nemecko), SHEEVA YOGA (CZ), KLUTZ (CZ), MASSOLA (CZ), WRECK SHIT (CZ), INTERPUNKCE (CZ), TUPÉ OSTŘÍ (CZ), VYLITÝ BRÁNÍKY (CZ), LHOSTEJNOST (CZ)
afterpárty: Olgoj Chorchoj sound system

Pi 30.9.2016 20:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
the CANYON OBSERVER (Slovinsko), COCO BONGO (SK)

Pi 30.9.2016 21:00 Bratislava @ Praotec
DISKOBRA (Maďarsko), RÁKOSI (Maďarsko), CHEAP TALK (SK)

So 1.10.2016 Spišská Nová Ves @ X-road PLAGÁT
CLIFTONS (SK), BIGLAYZ (SK), ZATMENIE MYSLE (SK)

So 1.10.2016 20.00 Martin @ Včelín PLAGÁT
HASIACI PRÍSTROJ (SK), BÚRKA (SK), ADAM BARAN (SK)

Ne 2.10.2016 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
KOVADLINA (CZ), REPELENT SS (CZ), REMISSIONS (Fínsko)

Št 6.10.2016 19:30 Trnava @ Archa PLAGÁT
52 HERTZ WHALE (SK), GENUINE JACKS (SK), ABSINTH DRIVERS (SK)
poézia: Borja Gergej, Jozef Lužak, Klaudia Dočekalová

Pi 7.10.2016 18:00 Praha @ Žižkostel PLAGÁT
EXTINCTION OF MANKIND (UK), ENDLESS SWARM (UK), GROAK (UK), KILLBITE (Nemecko), FEAR OF EXTINCTION (CZ), KACZYNSKI (CZ)

Pi 7.10.2016 19:00 Spišská Nová Ves @ X - road PLAGÁT
ROZPOR (SK), SISTEM ERORR (SK), MY O VLKOCH (SK)
benefit pre Vlka + prednáška

Pi 7.10.2016 - 8.10.2016 19:00 Brno @ Paradox
EINE STUNDE MERZBAUTEN (CZ), JIKU88 (Japonsko), EINLEITUNGSZEIT (SK), KUTWY (Holandsko), ROBBERTUNIST (Írsko), MYASORUBKA (CZ / Rusko), DAVID VRBÍK - LASER STRING (CZ), ATOMIC MOSQUITO (Rusko), GEN26 (Slovinsko), AZBUKA (Slovinsko), DRÉN (SK), HLUKOVÁ SEKCE (SK / CZ), MASSOLA (CZ), SNOGG (Slovinsko), SAMČO BRAT DÁŽĎOVIEK & FREAK NOISE SECTION (SK), 900PIESEK (SK), KIKIRIKI (Slovinsko), PAVEL ONDRAČKA (CZ), USNU? (CZ)

So 8.10.2016 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
ROXOR (SK), BLIND RATTVISA (SK), the WILDERNESS (SK), LUTRA (SK)

So 8.10.2016 19:00 Svidník @ Holičstvo PLAGÁT
ROZPOR (SK), SISTEM ERORR (SK), MY O VLKOCH (SK)
benefit pre Vlka + prednáška

So 8.10.2016 20:00 Sereď @ Kemping
SEMPLICIMENT TAT TRIQ (Malta), VERBALISTIK (Francúzsko), KOLONA feat. EIA & JOHNYBEAT (CZ), CACIB DORTMUND (SK)

So 8.10.2016 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
CULT VALUES (Nemecko), JPN (SK)

So 8.10.2016 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
HLEDÁNÍ (CZ), REMEK (CZ), ARALKUM (CZ)

Po 10.10.2016 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Iné svety

St 12.10.2016 19:30 Nitra @ Mariatchi
ONE BURNING MATCH (Francúzsko), BARNEY GUMBLE (SK), RANA (SK)

St 12.10.2016 20:00 Praha @ Vagon
SRPR (CZ), VBPS (CZ), VELKÁ POTREBA (SK)

Št 13.10.2016 20:00 Brno @ Skleněná louka PLAGÁT
SEINE (Chorvátsko), VEĽKÁ POTREBA (SK)

Pi 14.10.2016 20:00 Ostrava @ Chacharkovo doupě PLAGÁT
LEČO (CZ), ERAR EŠUS (CZ), VELKÁ POTREBA (SK)

So 15.10.2016 Bardejov @ Bašta
the ILLS (SK)

So 15.10.2016 Košice @ Collosseum
HOLLYWOODFUN DOWNSTAIRS (Nový Zéland), ERIKAJEMOJA (SK)

So 15.10.2016 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), ROSA PARKS (CZ), KUTYA HARAP (CZ), HIBAKUSHA (CZ)

So 15.10.2016 19:00 Púchov @ Piváreň Šestka
DIMENZIA X (SK), NEKULTÚRA (SK), BOKOM OKOLKY (SK)

So 15.10.2016 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
ILEGALITY (SK), CENZÚRA (SK), HAPPY COCKS (SK), UNITY (SK)

So 15.10.2016 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
MACGYVER (CZ), ENCORE (CZ), M3 (CZ), KOLEKTIVNÍ VINA (CZ), BAD AGE (CZ)

Ne 16.10.2016 19:00 Olomouc @ SF minirampa PLAGÁT
COCO BONGO (SK)

Ne 16.10.2016 20:00 Bratislava @ Fuga
BURNING LADY (Francúzsko), the LUCKY EEJITS (USA)

Št 20.10.2016 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
SEINE (Chorvátsko), ERIKA JE MOJA (SK), HOLLYWOODFUN DOWNSTAIRS (Nový Zéland), NAGYABENI (Maďarsko)

Št 20.10.2016 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), OTVORENI PRELOM (Srbsko), TOTAL ARSE (Španielsko)

Pi 21.10.2016 - 22.10.2016 20:00 Trenčín @ Býk / Lúč PLAGÁT
Okthober fest:
piatok: TENDENCIE (SK) CHEAP TALK (SK), NASCHVÁL (SK), the WILDERNESS (SK)
DJ selector z Lazybastards (SK)
sobota: ERIKAJEMOJA (SK), DISTAX (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), ROXOR (SK), !FLIGHT665 (CZ), KUTYA HARAP (CZ), HOLLYWOODFUN DOWNSTAIRS (Nový Zéland), CANCER SPREADING (Taliansko)

Pi 21.10.2016 20:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
LAHAR (CZ), CATASTROFY (SK), PIVNICA (SK)

So 22.10.2016 Liberec @ Azyl PLAGÁT
TOTAL ARSE (Španělsko), KACZYNSKI (CZ), SVÍZEL (CZ)

So 22.10.2016 19:30 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
LAHAR (CZ), CATASTROFY (SK), MAJSTER KAT (SK), PIVNICA (SK), IMPALERS (Dánsko)

So 22.10.2016 20:00 Topolcany @ BarBar PLAGÁT
BARRICADE (CZ), TPS CREW (SK), D-FORMÁCIA (SK)

So 22.10.2016 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
SAVAK (USA), PACINO (CZ)

So 22.10.2016 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
ÖNKIIRTÁS (Maďarsko), WHO SOWS VIOLENCE REAPS STORM (Maďarsko), ABSINTH DRIVERS (SK), ALIN.AC (Maďarsko), HAJDOVSKI (SK)

Ne 23.10.2016 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
KUNTA KINTE (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ)

Po 24.10.2016 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: the Road

Po 24.10.2016 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka
KUNTA KINTE (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ)

Ut 25.10.2016 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
KUNTA KINTE (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), SAPROPHYTE (SK)

St 26.10.2016 20:00 Humenné @ Nostalgia
KUNTA KINTE (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ)

Št 27.10.2016 - 29.10.2016 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
štvrtok od 19:00: AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), BARRICADE (CZ), NONSENSE (CZ), PORK SODA (CZ), UNDERSIDE (CZ), Mr. DYNABOOM (CZ)
piatok od 13:00: NEŽFALEŠ (CZ), STARÉ PUŠKY (CZ), MUERTI (CZ), V.T. MARVIN (CZ), ZATREST (CZ), JUST WAR (CZ), SEX DEVIANTS (CZ), DILEMMA IN CINEMA (CZ), NORMALS?! (CZ), DRIÁK (CZ)
sobota od 12:00: TOTÁLNÍ NASAZENÍ (CZ), PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ), KOHOUT PLAŠÍ SMRT (CZ), INSEMINAČNÍ STANICE (CZ), RV-4 (CZ), VISION DAYS (CZ), BLANK OUT (CZ), WERGLŮV PJOS (CZ), PRIMITIV PLEBS (CZ). VPV (CZ)

Št 27.10.2016 19:00 Prešov @ skúšobňa
the BOJARSKI (Rusko), SISTEM ERORR (SK)

Št 27.10.2016 20:00 Brno @ Schrott
DISEASE (Macedónsko), LIFE SCAM (Macedónsko), EVIDENCE SMRTI (CZ)

Pi 28.10.2016 19:30 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
DIE SATANSENGEL VON NEVADA (Nemecko), ZAHNFEE OF DEATH (Nemecko), ZVP (CZ), KRAOST (CZ), D.O.K. (CZ), K.Z.O. (CZ)

Pi 28.10.2016 20:00 Sereď @ Kemping
P.R.S.O. (Srbsko), PESTARZT (Srbsko), DISEASE (Macedónsko), LIFE SCAM (Macedónsko)

Pi 28.10.2016 20:00 Vráble @ Kino Tatra PLAGÁT
VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), VELKÁ POTREBA (SK), Z NIČOHO NIČ (SK)

So 29.10.2016 Banská Bystrica @ Bosorka
REMEK (CZ), GATTACA (CZ), SHALLOV (SK), SAMORAST (SK)

So 29.10.2016 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
DISEASE (Macedónsko), DISPOSE (SK), LIFE SCAM (Macedónsko), ALKALMOTLANKODIK (CZ)

So 29.10.2016 19:00 Bánovce nad Bebravou @ Slovenská záhrada PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), CASCABEL (SK), BILBO (SK)

So 29.10.2016 20:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
ZÁVIŠ (CZ), BUZZYCAT (CZ), MADA-FAKA-BRADA (SK)

So 29.10.2016 20:00 Brezno @ Bombura
VELKÁ POTREBA (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), ORCHESTER NOVÉHO PRIMITIVIZMU (SK)

So 29.10.2016 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ T klub PLAGÁT
SYNY (Poľsko), KULTRA (CZ)

Ne 30.10.2016 Košice @ chata Hrešná PLAGÁT
GATTACA (CZ), REMEK (CZ)

Po 31.10.2016 20:00 Žilina @ Zárečie PLAGÁT
GATTACA (CZ), REMEK (CZ), NIKANDER (CZ)

Št 3.11.2016 19:30 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
ZEMĚZLUČ (CZ), RESURGO (CZ)

Pi 4.11.2016 - 5.11.2016 15:00 Prešov @ Jam club PLAGÁT
MARTENS ARMY (Nemecko), S.P.O.T.S. (CZ), ZBEER (Poľsko), VISION DAYS (CZ), TODLETO REBELS (CZ), PUNKREAS (SK), DRIAK (CZ), PARTY 5 (Poľsko), ROZBUJANE BETONIARY (Poľsko), 50% PANNA (SK), UNITY (SK), ŠHT (SK), DEFORMÁCIA (SK), CRITICA (SK), NEZHODA (SK), DOXICHTU (SK), SARGAZMUS (SK), OUTSIDERS77 (SK), ...

Pi 4.11.2016 - 5.11.2016 19:00 Bratislava @ Fuga
piatok: the MARTENS ARMY (Nemecko), SPOTS (CZ), DRIÁK (CZ), TODLETO REBELS (CZ), UNITY (SK)
sobota: TESTPILOT (SK), SKÔR ČI NESKÔR (SK), VISION DAYS (CZ), ODPAD (SK), INSEMINAČNÍ STANICE (CZ)

Pi 4.11.2016 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (CZ), ROXOR (SK)

Pi 4.11.2016 20:00 Frýdek - Místek @ Sokolík PLAGÁT
BLACK AND BLUE (CZ), BOY (CZ), BABY SECONDHAND (CZ)

So 5.11.2016 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TELEFON (CZ), the CITADEL (SK), the WILDERNESS (SK)

So 5.11.2016 19:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
STERCORE (SK), LUPARA: THE WIDOWMAKER (CZ), DIPHTERIA (CZ), COLDBLOODED (SK), AMOCLEN (CZ), MENSTRUAL SOUP (CZ)

So 5.11.2016 19:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
ZEMĚŽLUČ (CZ), PIVNICA (SK)

So 5.11.2016 19:00 Praha @ Nová chmelnice PLAGÁT
RETARDERS (CZ), HWCO (CZ), TUPÉ OSTŘÍ (CZ), NOT (CZ), HALALI (CZ)
benefit na Kliniku
afterpárty: Olgoj Chorchoj sound system

So 5.11.2016 20:00 Praha @ Buben PLAGÁT
BLACK AND BLUE (CZ), BLANK OUT (CZ), BERMUDSKÉJ KVÁDR (CZ)

So 5.11.2016 20:00 Jihlava @ Bezvědomí PLAGÁT
TERMINAL (CZ), KAOSQUAD (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), ALEA IACTA EST (SK), PRŮMYSLOVÁ SMRT (SK)

St 9.11.2016 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
RUSSIAN CIRCLES (USA), HELEN MONEY (USA)

St 9.11.2016 20:00 Bratislava @ Fuga
LIONS LAW (Francúzsko), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK)

Št 10.11.2016 20:00 Brno @ Vegalité
DISTURBANCE PROJECT (Španielsko), RAGEOUS INTENT (Španielsko), V DOBĚ MORU (CZ)

Pi 11.11.2016 19:00 Praha @ Baryton
DISTURBANCE PROJECT (Španielsko), RAGEOUS INTENT (Španielsko), LYCANTHROPHY (CZ)

Pi 11.11.2016 19:00 Trnava @ Kubik nápadov PLAGÁT
NOVIOT POCHETOK (Macedónsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), HOBOS (Taliansko), ZEIT (Taliansko),

Pi 11.11.2016 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
THEM FREQUENCIES (Bulharsko), COLDBLOODED (SK), TRIBUTE TO FREEDOM (SK)

So 12.11.2016 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
VISION DAYS (CZ), BOKOM OKOLKY (SK), KUCA-PACA (SK), VAGRIS (SK)

So 12.11.2016 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
KULMA (CZ), BASIC TORTURE PROCESS (CZ), 6 MAS (CZ), BELLY ERROR (CZ)

So 12.11.2016 19:30 Košice @ Collosseum
the FIALKY (CZ), TOTÁLNÍ NASAZENÍ (CZ)

Ut 15.11.2016 21:00 Bratislava @ Riva bar & bistro PLAGÁT
JENNY DONT AND THE SPURS (USA)

Št 17.11.2016 19:00 Brno @ Skleněná louka
ALTERCADO (Chile), MISA HISTERICA (Chile), DIS-AIM (Valašsko)

Pi 18.11.2016 19:00 Praha @ Café na půl cesty PLAGÁT
EMPTY HALL OF FAME (CZ), ALIUSTERRA (CZ), SCALP (CZ), AKUSTIX PAASKA (CZ)
benefičný koncert na projekt Green life

Pi 18.11.2016 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
LUTRA (SK), RIVERS RUN DRY (Maďarsko), WARREN (Maďarsko), LISHYNEEC (SK)

Pi 18.11.2016 20:00 Havlíčkův Brod @ Klub Oko PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (CZ), JUST WAR (CZ), RESURGO (CZ), RV-4 (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ)

So 19.11.2016 17:45 Ostrava @ areál dolu Hlubina PLAGÁT
MALIGNANT TUMOUR (25 rokov, CZ), ASPHYX (Holandsko), TENDR (CZ), AGATHOCLES (Belgicko)
počas koncertu premietanie filmu The way of metallist

So 19.11.2016 19:00 Ráztočno @ Eso PLAGÁT
DISTAX (SK), ANUS (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), the WILDERNESS (SK)

So 19.11.2016 20:00 Brezno @ Bombura PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), HEAD2DOWN (SK), TRUE REASON (SK)
benefit pre útulok Tuláčik

Po 21.11.2016 19:00 Brno @ Kryt
UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ), PAVEL ONDRAČKA (CZ), KARAS (Ukrajina)

Pi 25.11.2016 - 26.11.2016 Horná Lehota @ chata Trangoška PLAGÁT
TIME OF MY LIFE (SK), KUNG-FU GIRLZ (CZ), RÚBANISKO (SK), the WILDERNESS (SK), CHEAP TALK (SK), JAKUBYSKO (SK), COCO BONGO (SK), SAMORAST (SK) ANTISOCIAL SKILLS (?)
vinylové točenice každý večer po kapelách: Denisa & Strapatý, Džarapakala selektorz

Pi 25.11.2016 Ostrava @ důl Hlubina PLAGÁT
SMITH / PELIKÁN / KLAMM (CZ / USA), SKLO (CZ)

Pi 25.11.2016 19:00 Bratislava @ Fuga
TOY PIŠTOĽS (SK), RIGHT TO KILL (SK), PODVEDOMIE (SK), SKÔR ČI NESKÔR (SK)

Pi 25.11.2016 19:30 Rožnov pod Radhoštěm @ U Janíka PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (CZ), RESURGO (CZ), LUCIFER EFEKT (CZ)

So 26.11.2016 19.00 Banská Bystrica @ Záhrada PLAGÁT
VEĽKÁ POTREBA (SK), ORCHESTER NOVÉHO PRIMITIVIZMU (SK)

Ne 27.11.2016 Košice @ Collosseum
the TOASTERS (USA)

Pi 2.12.2016 19:00 Ostrava @ Chacharkovo doupě PLAGÁT
the PUBLIC (SK), PIVNICA (SK), HWCO (CZ)

Pi 2.12.2016 21:00 Jihlava @ Bezvědomí
GOMORA (CZ), SCALP (CZ), H.H.E.S. (CZ), DIS-K47 (CZ)

So 3.12.2016 20:00 Žilina @ Kolečko
HASIACI PRÍSTROJ (SK), DISIDENT (SK), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK)

So 3.12.2016 20:00 Šaľa @ Peklo klub
CACIB DORTMUND (SK), CHEAP TALK (SK), SAMORAST (SK)
benefit pre útulok Zatúlané psíky

Po 5.12.2016 20:30 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
OBSCENE REVENGE (Taliansko), RESPECT FOR ZERO (Taliansko)

Pi 9.12.2016 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
SLANDER (Taliansko), KNIGHTZZ (Taliansko), TENDENCIE (SK), PASKUDA (SK)

So 10.12.2016 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
Killed by Brno:
NO GOD RHETORIC (CZ), NAHEMA (CZ), TOMORROW´S HELL (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), MÖRKHIMMEL (CZ), GRIDE (CZ)
vegánska večera, freebox, ...

So 10.12.2016 20:00 Humenné @ Nostalgia PLAGÁT
CENZÚRA (SK), SKRYTÝ VÝZNAM (SK)

So 10.12.2016 20:00 Žilina @ Migréna pub PLAGÁT
the BLOTS (SK), HOOF KRIKOV (SK), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK)

Ut 13.12.2016 19:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
VEĽKÁ POTREBA (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTÉM (SK), SATÉNOVÉ RUKY (SK)

Pi 16.12.2016 Olomouc @ Divadlo Na cucky PLAGÁT
AT BONA FIDE (CZ), LAUNDERED SYRUP (CZ), PACINO (CZ)
benefit pre barmskú skateovú komunitu

Pi 16.12.2016 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka
SISTEM ERORR (SK), FAJRONT (SK), PUNKRADIO (SK), K1W6K1I (SK)

So 17.12.2016 Košice @ Collosseum
SLOBODNÁ EURÓPA (SK), JUŽNÁ 3D (SK)

So 17.12.2016 Nitrianske Pravno @ piváreň Stanica
MACGYVER (CZ), UNATTENDED FUNERAL (SK), SAMORAST (SK), FAJRONT (SK)

So 17.12.2016 Čadca @ A café PLAGÁT
LANDLESS (SK), ATARAXIA (SK), PISSKIT (SK)

So 17.12.2016 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
ROSA PARKS (CZ), APOLITA (CZ), V DOBĚ MORU (CZ), GODOT YOUTH (CZ), MORIARTY (CZ)

Ne 25.12.2016 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
ZOZOO (SK), FACAN (CZ), ILUZE SVOBODNÉ VŮLE (CZ), ALIUSTERRA (CZ)

Ne 25.12.2016 18:00 Žilina @ Stanica Zariečie PLAGÁT
JAMMING WITH THE DEVIL (SK), TENDENCIE (SK), RATS GET FAT (SK), MENTAL TENSION (SK), PROTI SRSTI (SK), the WILDERNESS (SK)

Ne 25.12.2016 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
ADACTA (SK), LUTRA (SK), BARBAR (SK)

Ne 25.12.2016 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
NAŠROT (CZ), TRAFFIC JAM (CZ)

Po 26.12.2016 Michalovce @ Pyton PLAGÁT
PORUCHA (SK), NIEČO NAVYŠE (SK), PUNKREAS (SK)

St 28.12.2016 20:00 Stropkov @ F-pub PLAGÁT
KILLERFACE (SK), GRINDING JESUS BROTHERS (SK), FAT (SK)

Št 29.12.2016 19:00 Praha @ Eternia PLAGÁT
VICTIMS OF CLASSWAR (Nemecko), CHAMBER (Nemecko), LHOSTEJNOST (CZ), FICKEN LEBEN (CZ)

Pi 30.12.2016 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
NOVOVESKA (CZ), BRAK (CZ), ABSOLUTE ZERO (CZ), SALAZAR (CZ)

Pi 30.12.2016 20:00 Bratislava @ Fuga
CALL THE COPS (Taliansko), ROST (Rakúsko), the WILDERNESS (SK)

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.05. 19:07 Elramon:


ja som spoko. prva verzia chaos, toto nie je extra vzhladne, ale ucelove, takze ok.
(novinka)

05.05. 18:10 Lichtle - B.I.T.CH.:


https://bitchxzine.blogspot.com/2021/05/obrana-bicova-pozdravujem-necitatelov.html
(novinka)

05.05. 08:19 punkerxxx:


Super, drzim palce, takyto kseft s doskami by som uvital aj v BA. (otvoril uz konecne Klaus ten kseft na Medenej po tych rokoch??)
(novinka)

04.05. 20:47 Pissmaster:


Odvazna vec. Drzim vam palice a tesi sa ked dojdem na nakup!! (a pivo)
(novinka)

04.05. 20:28 Dead:


Tento zin som si ešte nezaobstaral ale keď sa mi dostane do rúk čo dúfam že hej!tak prednú stranu určite prelepím,z jednoduchého dôvodu, mám deti ktoré majú niečo pod desať rokov a nec ..
(novinka)

02.05. 23:23 Večne nespokojný:


A to ste videli ešte len prednú stranu :D
(novinka)

02.05. 21:46 aids:


Aspon použil kondóm.
(novinka)

02.05. 15:21 Marek:


To Zintaer, trocha pobouření neuškodí. Kdysi punk dokázal šokovat a rozvádět debaty, nyní se tu děsíme v pseudokorektnosti jako křesťani satana. Kdybych dal na obálku masakr z Vietnamu s ..
(novinka)

02.05. 14:02 zintaer:


Ja som na to išiel jednoduchšie trocha. Tým že celé číslo je o kresličoch a fotografoch, tak som to tak bral, že to je take pankove porno, všetky tie motívy dizajny fotografie. To, že to n ..
(novinka)

02.05. 03:23 Prasiak:


ešte taka myšlienka na zaver - nekorektny vtip sa ma hovoriť potichu :D
(novinka)