Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
So 5.1.2019 Trnava @ Kubík
OUR STORIES (SK), PACINO (CZ)

Po 7.1.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MICHALE GRAVES (USA), CRIMSON GHOST (Nemecko)

Pi 11.1.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
PADKAROSDA (Maďarsko), LUCIFER EFEKT (CZ), OLDSKULLS (CZ), PITVA (CZ)

Pi 11.1.2019 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
ARNO x DUEBEL (Nemecko), SCHWACHEN NERVEN (Nemecko), RED LIST (Nemecko)

Pi 11.1.2019 21:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
GREBER (Kanada), HUMANITY IS A CURSE (Taliansko / Nemecko), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), STRIKE DOWN (SK)

So 12.1.2019 19:00 Ostrava @ Jeden Tag PLAGÁT
PADKAROSDA (Maďarsko), GARLANDS (CZ), PRACH (SK)

Ne 13.1.2019 Košice @ Collosseum
TERRORIZER (USA), SKELETAL REMAINS (USA)

Pi 18.1.2019 20:00 Bardejov @ Bašta
DVERE (SK), DUDETHEWOLF (SK), NABOSOPOSKLE (SK), SKLADKA (SK)

So 19.1.2019 12:30 Košice @ Collosseum
E!E (CZ), VHS (CZ), KSS (SK), DR. PAKO (SK), PUNKREAS (SK), DIMENZIA X (SK), VOLANT (CZ), ZATMENIE MYSLE (SK), UNITY (SK), TVOI POSTOI (SK), SARGAZMUS (SK), ...

So 19.1.2019 19:00 MARTIN @ Včelín
VOLANT (CZ), DIMENZIA X (SK), ABIÓZA (SK), DPH (SK)

Pi 25.1.2019 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus
NABOSOPOSKLE (SK), DVERE (SK), INCRIMINATE (SK), DUDE THE WOLF (SK)

Pi 25.1.2019 20:00 Frýdek - Místek @ Sokolik PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), JAKUB TICHÝ (CZ), TUROŇ A VOLOUPAL (CZ), KEXI (CZ)

So 26.1.2019 18:30 Praha @ Brouk PLAGÁT
INFEKCJA (Poľsko), STOLEN LIVES (CZ), KUNTA KINTE (CZ)

So 26.1.2019 19:30 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice PLAGÁT
DEZINFEKCE (CZ), LUCIFER EFEKT (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ)

So 26.1.2019 20:00 Trnava @ Kubík
NABOSOPOSKLE (SK), DVERE (SK), DUDETHEWOLF (SK)

Pi 1.2.2019 19:30 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
PENTAGRAMČEK (SK), DECIBELO RETARDO (CZ)

Pi 1.2.2019 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
VAN DAMMES (Fínsko), PRACH (SK), DROWNING CHARON (SK)

Pi 1.2.2019 - 2.2.2019 21:00 Bratislava @ Fuga
Streetunk winter riot fest 5:
piatok: DJ´s pre party
sobota: STARS AND STRIPES (USA), JUNTO (USA), SQUELETTE (Francúzsko), GATANS LAG (Švédsko), BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ (SK)

Ne 3.2.2019 Košice @ Collosseum
SLAPSHOT (USA), SYSTEMIC DAMAGE (SK)

Po 4.2.2019 20:00 Brno @ Sibiř PLAGÁT
ZAHRADA (Holandsko), NSS (CZ), DǍŠA FON FĽAŠA (SK)

Ut 5.2.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
ZAHRADA (Holandsko), PRAPODSTATA (SK)

St 6.2.2019 20:00 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
ZAHRADA (Holandsko), PRACH (SK)

Št 7.2.2019 20:00 Liptovský Mikuláš @ ul. Gouthova PLAGÁT
DǍŠA FON FĽAŠA (SK), CHASBO ZELENA (UK)

Pi 8.2.2019 20:30 Bratislava @ Re:fresh
CRIPPLED FOX (Maďarsko), HARAMIA (Maďarsko), ŠKODA 120 (CZ), STRIKE DOWN (SK)

So 9.2.2019 Trnava @ Kubík PLAGÁT
Label fest:
MOBIUS (SK), TORPUR (Poľsko), INCRIMINATE (SK), BILLOW (CZ)

Po 11.2.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
JUCIFER (USA), FAT (SK)

Ut 12.2.2019 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice PLAGÁT
JUCIFER (USA), NIKANDER (CZ)

Pi 15.2.2019 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
CATASTROFY (SK), TRIBUTE TO FREEDOM (SK), I AM THE VERDICT (SK)

Pi 15.2.2019 20:00 Polná @ klub Polná PLAGÁT
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), COFFIN VARNISH (CZ), KANNOUT (CZ), RAVING ED (CZ), TERMINAL (CZ)
afterpárty DJ DZOGY

So 16.2.2019 Brno @ Vegalité PLAGÁT
DELIKVENCE (CZ), the WILDERNESS (SK), TELEX TRIBUE (SK)

Po 18.2.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
OUT OF PHASE (Nemecko), MUNCHEN KONFLIKT (CZ)

Ut 19.2.2019 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
OUT OF PHASE (Nemecko)

Pi 22.2.2019 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
BETON (SK), ESCARNIUM (SK), BLIND RÄTTVISA (SK)

Pi 22.2.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
CTIB (SK), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), VLOČKA (SK), DISKOTERROR SS (SK)

So 23.2.2019 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
BETON (SK), ESCARNIUM (SK), HROBÁR (SK)

So 23.2.2019 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
VOLE (CZ), ARALKUM (CZ), KRONSTADT (CZ), CONTINUA RECTO (CZ)

So 23.2.2019 20:00 Liptovský Mikuláš @ Guothova ul.
JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), FAJRONT (SK), MICHAL (sk), DISKOTERROR SS (SK)

So 2.3.2019 19:00 Ružomberok @ Solid PLAGÁT
D ZMRDS (SK), FAJRONT (SK), DPH (SK), PEXESO (SK), P.R.D. (SK), BAGANDŽA CREW (SK), ACETON (SK)

So 2.3.2019 20:00 Martin @ Včelín
ZATREST (CZ), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), BÚRKA (SK)

Po 4.3.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
HARVO JAY (Chorvátsko), CHASBO ZELENA (UK)

Ut 5.3.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz
the OSCILLATION (UK), MANON MEURT (CZ)

Št 7.3.2019 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
JARS (Rusko), RAPE TAPE (Rusko)

Pi 8.3.2019 Bardejov @ Bašta
JARS (Rusko), RAPE TAPE (Rusko)

Pi 8.3.2019 19:30 Trnava @ Kubík
NÁSILNÍK (CZ), PTAKZ (CZ)

Pi 8.3.2019 20.00 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
ZNOUZECTNOST (CZ), VELKÁ POTREBA (SK), TZB (SK)

Pi 8.3.2019 20:00 Trnava @ Klub 69
the WILDERNESS (SK), PREZIDENT LOURAJDER (SK)

So 9.3.2019 Praha @ U Habásků PLAGÁT
vinyl gramo punk párty na podporu azylu pre zvieratá

So 9.3.2019 Bratislava @ Cyklo kuchyňa PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
otvorenie cyklosezóny

So 9.3.2019 19:30 Lučenec @ Slimák
ADACTA (SK), LUTRA (SK), HUMAN HUMUS (SK)

So 9.3.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz
POVODÍ OHŘE (CZ), SCIENCE KILLER (CZ)

Po 11.3.2019 20:30 Bratislava @ Fuga
the DEAD PRESIDENT (Rusko), CENZÚRA (SK)

Ut 12.3.2019 21:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
the DEAD PRESIDENT (Rusko), PIVNICA (SK)

Pi 15.3.2019 20:00 Poprad @ Kozlovňa divoká PLAGÁT
GUANTANAMO PARTY PROGRAM (Poľsko), PAPERPLANES (Poľsko), SAMORAST (SK)

Pi 15.3.2019 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), JAKUB TICHÝ (CZ)

So 16.3.2019 18:30 Praha @ Brouk
DEUFORIA (Chile), V.O.H. (CZ), SCALP (CZ)

So 16.3.2019 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
VOLE (CZ), SLAVERY (CZ), KUTYA HARAP (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), ABORTION (SK), RUIDOSA INMUNDICIA (Rakúsko), NUCLEAR CULT (Nemecko)

So 16.3.2019 19:00 Stonava @ U Bulače PLAGÁT
HIBAKUSHA (CZ), PRACH (SK), DRUTTY (CZ)

Ne 17.3.2019 19:00 PRAHA @ 007
OI POLLOI (UK), KUNG-FU GIRLZ (CZ), TROPHY JUMP (Chorvátsko)

Št 21.3.2019 19:30 Trnava @ Kubík
VRAKUŇA (SK), 52 HERTZ WHALE (SK), TRPÍM. (SK)

Št 21.3.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
FERTILE HUMP (Poľsko), GULAG BEACH (Nemecko), KINKIES (CZ)

So 23.3.2019 18:30 Brno @ Sibiř PLAGÁT
EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko), DISEASE (Macedónsko), SVART UT (Nemecko), COFFIN VARNISH (CZ), CTIB (CZ)

So 23.3.2019 19:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice PLAGÁT
BLACK SACHBAK (Izrael), NEWSPEAK (CZ), FACAN (CZ)

Po 25.3.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
REZUREX (USA)

Št 28.3.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
RAPTURE (Grécko), VIOLENT DEFINITION (Grécko), STOLEN LIVES (CZ), KRONSTADT (CZ)

Pi 29.3.2019 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
ČISTÁ RYŽA (SK), SBA (SK), OUR STORIES (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)

So 30.3.2019 16:00 Havlíčkův Brod @ Hala Bodus
EXTREME NOISE TERROR (UK), VITAMIN X (Holandsko), HUMAN DOGFOOD (Francúzsko), HIGH SOCIETY (Nemecko), TELEX TRIBUTE (CZ), JUST WÄR (CZ), S.N.T! (SK), ŠANOV 1 (CZ), RV-4 (CZ), DELIKVENCE (CZ), ČERTŮF PUNK (CZ)

So 30.3.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
GOSPEL OF THE FUTURE (CZ), KOVADLINA (CZ), TUMMO (CZ), SHEEVA YOGA (CZ)

Ne 31.3.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
WEEDWOLF (Nemecko), MA CHANKA (SK)

Ut 2.4.2019 19:30 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
WEEDWOLF (Nemecko), the PUBLIC (SK)

Št 4.4.2019 19:30 Trnava @ Kubík
BURN THE CROSS (Poľsko), LUTRA (SK), BLIND RÄTTVISA (SK)

Ut 9.4.2019 20:00 Bratislava @ Fuga
MOLCHAT DOMA (Bielorusko), JACK THE HIPPER (CZ)

Pi 12.4.2019 18:00 Žilina @ Smerr PLAGÁT
CATASTROFY (SK), the WILDERNESS (SK), MENTAL TENSION (SK), FYASCO (SK)
pred koncertom prednáška

Pi 12.4.2019 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
7AM (Slovinsko), PACINO (CZ), CAMELEON (SK)

So 13.4.2019 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice PLAGÁT
OR (CZ), LYSSA (CZ), CHOROBOPOP (CZ)

So 13.4.2019 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CATASTROFY (SK), the WILDERNESS (SK), MY O VLKOCH (SK), FARA (SK)
pred koncertom prednáška

So 13.4.2019 19:00 Banská Bystrica @ Farhof PLAGÁT
GAGARIN (CZ), ĎAS (SK), HROBÁR (SK), ČISTÁ RYŽA (SK)
vegánska večera

So 13.4.2019 19:30 Martin @ Včelín PLAGÁT
ZAČIATOK KONCA (SK), SISTEM ERORR (SK), SEKTOR 20.0 (SK), the OUTSIDERS (SK)

Ne 14.4.2019 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
7AM (Slovinsko), GOTTEMIA (Nórsko)

Št 18.4.2019 Trnava @ Kubík
VOLE (CZ), TOUFAR (CZ), KOLONIE PES (CZ), -273.15 (SK)

Pi 19.4.2019 19:00 Spišská Nová Ves @ Ex-52jtka PLAGÁT
CUMULONIMBUS (CZ), POTHRATOR (SK), RANA (SK), NABOSOPOSKLE (SK)

Pi 19.4.2019 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
VOLE (CZ), JOHNY FOXTER (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), SHITSYSTEM (CZ), DADCARE (SK)

So 20.4.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
VOLE (CZ), the PUBLIC (SK), JOHNY FOXTER (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), SHITSYSTEM (CZ), -273.15 (SK)
od 18:00 vegánska žranica (niečo dones alebo príď hladný)

Po 22.4.2019 19:00 Šurany @ Underground pub
RAT CAGE (UK), INDIKATOR (?), BETON (SK)

Ut 23.4.2019 20:30 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
ARROTZAK (Španielsko), TRPÍM (SK)

Št 25.4.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
FATAMORGANA (Španielsko), SDH (Španielsko), RAT CAGE (UK)

Pi 26.4.2019 20:00 Liptovský Mikuláš @ koniec Guothovej ulice PLAGÁT
SISTEM ERORR (SK), MY O VLKOCH (SK), PIVNICA (SK)

So 27.4.2019 Praha @ Eternia
UNDERGANG (Dánsko), GOSPEL OF THE FUTURE (CZ), SxOxTxEx (Maďarsko), REPUKED (Švédsko), LYCANTHROPHY (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), KULMA (CZ), ANCIENT EMBLEM (Španielsko), KARAK (Maďarsko), SICK DESTROYER (CZ), JANO DOE (CZ), PRESSOR (Rusko)
Výstava plagátov Děda & Myšina

So 27.4.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), SAMORAST (SK), ZOZOO (SK)

Št 2.5.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
NO PROBLEM (Kanada), INNOXIA CORPORA (CZ)

Pi 3.5.2019 19:00 Lovčica - Trubín @ Iba pohoda pub PLAGÁT
ENDLESS SWARM (UK), NOTHING CLEAN (UK), INCRIMINATE (UK), HROBAR (UK)

Pi 3.5.2019 20:00 Partizánske @ Maják PLAGÁT
GODNOISE (SK), S.B.A. (SK), P.N.D. (SK), ELL FASSO (SK)

So 4.5.2019 18:30 Brno @ Sibiř PLAGÁT
MALSWÄRM (Švédsko), TANATOR (Rusko), HOW LONG? (CZ), ALIUSTERRA (CZ)

Ut 7.5.2019 20.00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
NO MORE WAITING (Francúzsko), the PUBLIC (SK), CAMELEON (SK), ĎAS (SK)
afterparty: BANDASKA SOUNDSYSTEM

Ut 7.5.2019 20:00 Bratislava @ T3- kultúrny prostriedok
NIGHTWATCHERS (Francúzsko), PRACH (SK), RENO RAINES (SK)

Pi 10.5.2019 19:00 Albrechtice @ areál Zámostí PLAGÁT
INFEKCJA (Poľsko), DǍŠA FON FĽAŠA (SK), DIS-K47 (CZ), ALSKAPONE (CZ), C-4 (Poľsko)

So 11.5.2019 20:00 Hurbanovo @ U Aničky
ILEGALITY (SK), PIVNICA (SK), UHOL DOPADU (SK)

Ut 14.5.2019 21:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
SCARFOLD (Kanada), WE STILL HERE (SK)

St 15.5.2019 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
OPERANT (Nemecko), COAL (Nemecko)

St 15.5.2019 20:30 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
the PRIMALS (USA), SMALL TOWN LIFE (SK)

Št 16.5.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
OPERANT (Nemecko), COAL (Nemecko), ZINTAER (SK)

Pi 17.5.2019 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), KULMA (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), -273.15 (SK)

Pi 17.5.2019 19:00 Praha @ Modrá vopice
LUTRA (SK), RISPOSTA (CZ), MORAL HANGOVER (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), SEKEROMLAT (CZ), INSPIRATIO (CZ)

Pi 17.5.2019 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
FUMATA (Mexiko), TERROR CÓSMICO (Mexiko), GRINDING JESUS BROTHERS (SK), FAT (SK)

So 18.5.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), SHEEVA YOGA (CZ), KULMA (CZ), FYASCO (SK), MEDICATION TIME (SK), MENTAL TENSION (SK)

So 18.5.2019 Plzeň @ garáže Újezd PLAGÁT
DOMLUVA (CZ), INTERPUNKCE (CZ), DISAVOIR VIVRE (CZ), BAESTIEN (CZ)
benefit na SOLIS

So 18.5.2019 Liberec @ Azyl PLAGÁT
RATO TRISTE (CZ), DRÉN (CZ), NIKANDER (CZ)

So 18.5.2019 14:00 Banská Bystrica @ Kaktus
CATASTROFY (SK), ADACTA (SK), DISTAX (SK), SNT (SK), PAPUNDEKEL (SK), RUMASKA (SK), SAMČO BRAT DAŽDOVIEK (SK), KONTRA (SK), HLAS (SK)

So 18.5.2019 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
GINNUNGAGAP (CZ), ZIMMER FREI (CZ), KOITU SS (CZ), L´ANIMA LIBERA (CZ), CONTINUA RECTO (CZ)

So 18.5.2019 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
MAN MUST DIE (UK), CRANIOTOMY (SK), ATARAXIA (SK)

Pi 24.5.2019 - 25.5.2019 Praha @ Modrá vopice PLAGÁT
Fear fest:
DEVIATED INSTINCT (UK), EXTINCTION OF MANKIND (UK), HONNÖR SS (Švédsko), AGNOSY (UK), SLUTET (Švédsko), SYSTEMIK VIOLENCE (Portugalsko), PISSCHARGE (Nemecko), BRINK OF DESPAIR (Nemecko), ATERFALL (Švédsko), PANIKATTACK (Švédsko), KILLBITE (Nemecko), TERRORVÄLDE (Švédsko), ANTIGEN (CZ / Nemecko), DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ), ENCORE (CZ), CAPSAICIN (CZ), KIBERA (CZ)

Pi 24.5.2019 19:00 Poprad @ garáže
HUMAN HUMUS (SK), POTHRATOR (SK), GORE AND CARNAGE (Mexiko)

Pi 24.5.2019 20:00 Ráztočno @ Eso klub PLAGÁT
DON GATTO (Maďarsko), TRUE REASON (SK), ZAČIATOK KONCA (SK), PROTI SRSTI (SK), HLAVNÝ VYPÍNAČ (SK)

Pi 24.5.2019 20:30 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
GATTACA (CZ), LAKKA (CZ), BOX (SK)

So 25.5.2019 15:00 Slovenská Ľupča @ táborisko Mlynčok PLAGÁT
GATTACA (CZ), LAKKA (CZ), RANA (SK), PIVNICA (SK), C.A.C.I.B. DORTMUND (SK), ĎAS (SK), the WILDERNESS (SK), NABOSOPOSKLE (SK), INCRIMINATE (SK), HUMAN HUMUS (SK), DADCARE (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

So 25.5.2019 20:00 Vsetín @ Vesmír
SHEEVA YOGA (CZ), URBURA (CZ), HIBAKUSHA (SK), KOITU SS (CZ), KUTYA HARAP (CZ)

So 25.5.2019 20:00 Čadca @ Acafé PLAGÁT
MARJORY STEWART-BAXTER (Poľsko), DECULTIVATE (CZ), PROTI SRSTI (SK)

Ne 26.5.2019 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
DECULTIVATE (CZ), DAMATO (SK)

Ut 28.5.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
LEEWAY (USA), LOWEST CREATURE (Švédsko), INCRIMINATE (SK)

Pi 31.5.2019 Trnava @ Kubík
MAZUT (Poľsko)

Pi 31.5.2019 19:30 Košice @ Collosseum
ŠANOV 1 (CZ), TVOI POSTOI (SK)

Pi 31.5.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz
LYDIA LUNCH and THE BIG SEXY NOISE (USA), CARDIO RADIO (CZ), the WILDERNESS (SK)

So 1.6.2019 18:00 Bratislava @ Cyklo kuchyňa
VELKÁ POTREBA (SK), DEVACHAN (SK), THE SCOTLANDYARDS (SK), LESBEAT (SK)

So 1.6.2019 20.00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
ANTISOCIAL SKILLS (SK), PRACH (SK), BLACK PASSENGER (SK), - 273,15 (SK)

Št 6.6.2019 20:00 Čadca @ Acafé PLAGÁT
ARNO DE CEA & the CLOCKWORK WIZARDS (Francúzsko), THERAPIST (SK)

Pi 7.6.2019 - 8.6.2019 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
Pallasit fest 2019:
WOJCZECH (Nemecko), MORBID MOSH ATTACK (Nemecko), KELLERASSELN (Nemecko), AARGH FUCKKILL (Nemecko), ASOCIAL DISTORTION (Nemecko), KUNTA KINTE (CZ), ENCORE (CZ), THALIDOMIDE (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), SCALP (CZ), HOW LONG? (CZ), GODOT YOUTH (CZ), SAMORAST (SK), ZOZOO (SK), KRAOST (CZ), ONANIZER (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), ORBAN (CZ), BLIND PRIDE (CZ)

Pi 7.6.2019 - 8.6.2019 15:00 Zaježová @ Kultúrny dom PLAGÁT
Hodoštiak fest:
ŠOULET (CZ), the PAU (Poľsko), CTIB (CZ), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), PEXESO (SK), JOZEF ŽEMĽA (SK), PENTAGRAMČEK (SK), JAKUB TICHÝ (CZ), ĽUBO ŠTOVČÍK (SK), DUDE THE WOLF (SK), MISKA NA KREV (SK), MARTIN MACEJ (SK), FAJRONT (SK), ZRCADLO SRDCA (SK), DISKOTERROR SS (SK)

Pi 7.6.2019 20:00 Brno @ Sibiř
BURNING KITCHEN (Švédsko), SEE YOU IN HELL (CZ), KULTRA! (CZ)

Pi 7.6.2019 20:00 Brno @ Bajkazyl
SAMORAST (SK), ZOZOO (SK), NO GOD RHETORIC (CZ)

Ut 11.6.2019 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
INVIDIOSUS (USA), FREEDOM IS A LIE (Maďarsko), MELMOSH (Rakúsko)

Št 13.6.2019 - 15.6.2019 Bardejov @ Bašta PLAGÁT
Forever Megashit XIII:
štvrtok: divadlo Na peróne - Fasbuk
piatok: ZABLOUDIL(A) (CZ), PRUGELKNABE (CZ), MASSOLA (CZ), RUDDA (Rusko)
sobota: DROM (CZ), DAMATO (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), MY O VLKOCH (SK), KATHAA (Poľsko), RUMASKA (SK)
premietanie, diskusia, benefičná výstava, ...

Št 13.6.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
NEIGHBORHOOD BRATS (USA), NEGATIVE GEARS (Austrália), BLACK WAVE (CZ)

Pi 14.6.2019 19:30 Trnava @ Kubik
DROM (CZ), SU∑MA (SK), |ONDREY| |ZINTAER| (SK), MY O VLKOCH (SK)

Pi 14.6.2019 21:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
DEFORM (CZ), BEAUTIFUL BASTARDS (SK), COLDBLOODED (SK)

So 15.6.2019 20:00 Košice @ Kotolňa PLAGÁT
SHALLOV (SK), NABOSOPOSKLE (SK), PURE CONFUSION (SK), DUDE THE WOLF (SK)

Po 17.6.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
SAVAK (USA), J. MARINELLI (USA), PULSAR (CZ)

Št 20.6.2019 20:00 Trnava @ Kubík
SAVAK (USA), PRACH (SK)

Pi 21.6.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
KORROSIVE (USA), COFFIN VARNISH (CZ)

So 22.6.2019 13:00 Řevnice @ Lesní divadlo
HISATAKA (Japonsko), FVTVRE (CZ), HYDRAULITER (CZ), LAKKA (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), THANX (CZ), MURDER INC. (CZ), SEKEROMLAT (CZ)

So 22.6.2019 19:00 Spišská Nová Ves @ Club 52 PLAGÁT
FAT (SK), DADCARE (SK), DIRTY (SK), ZRCADLO SRDCA (SK)

So 22.6.2019 21:00 Vraclav @ Absolutely free PLAGÁT
LOCURA (CZ), SICHERHATESYSTEM (CZ), SAGVAN TÖFI (CZ)

Ne 23.6.2019 19:00 Trnava @ Kubík
JODIE FASTER (Francúzsko), TIME AND DISTANCE (Brazília), PROTEIN (Poľsko), RENO RAINES (SK)

Ut 25.6.2019 20:00 Praha @ Underdogs PLAGÁT
EINE STUNDE MERZBAUTEN (Nemecko), DRÉN (SK), UNCLE GRASHA’S FLYING CIRCUS (CZ)

Št 27.6.2019 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
AMENAZAS (Kolumbia), ABUSO (Kolumbia), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), ORBAN (CZ)

So 29.6.2019 Čadca @ Satelit PLAGÁT
ODPAD (SK), TRI GROŠE (SK), RACHOT PĚTKY (CZ), NASCHVÁL (SK), TVOI POSTOI (SK), NOTABENE (SK), PNH (SK), A ČO TERAZ? (SK)

Ne 30.6.2019 17:00 Praha @ Mayapur pokojíček
POLIKARPA Y SUS VICIOSAS (Kolumbia), GINNUNGAGAP (CZ), VOLE (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), DGVM (CZ)

Po 1.7.2019 19:30 Čadca @ Acafé
the PUBLIC (SK), CORRUPT MORAL ALTAR (UK), NOISEM (USA)

Ut 2.7.2019 19:30 Trnava @ Kubík
LITTLE PUPPY PRINCESS (Južná Kórea), SxOxTxE (Maďarsko), 7 MINÚT STRACHU (SK)

Ut 2.7.2019 20:00 Bratislava @ Fuga
the PUBLIC (SK), CORRUPT MORAL ALTAR (UK), NOISEM (USA)

St 3.7.2019 - 7.7.2019 Trutnov @ Bojiště PLAGÁT
Obscene extreme:
ABNORMALITY (USA), ACCION MUTANTE (Nemecko), ACTIVE MINDS (UK), ADACTA (SK), ANTI-SYSTEM, BRADI CEREBRI ECTOMIA (Bielorusko), BRUTAL SPHINCTER (Belgicko), BÜTCHER (Belgicko), CANNIBAL CORPSE (USA), CARTILAGE (USA), CATASTROFY (SK), CENOTAPH (Turecko), CLITGORE (Rumunsko), CORRUPT MORAL ALTAR (UK), CRIPPLED FOX (Maďarsko), CRUEL FACE (Brazília), CRYPTIC VOID (USA), DARK HORSE (Austrália), DERANGED (Švédsko), DISAVOWED (Holandsko), DROPDEAD (USA), FECAL ADDICTION (Kostarika), FINAL FLAG (CZ), FLEAS AND LICE, FORWARD (Japonsko), GBH (UK), GORGASM (USA), GUTSLIT (India), HOLY CO$T (Kanada), HOW LONG? (CZ), IMPLORE (Nemecko), INDIAN NIGHTMARE (Nemecko), INSANITY ALERT (Austrália), INSISTENT (CZ), INVIDIOSUS (USA), LITTLE PUPPY PRINCESS (Južná Kórea), LOWLIFE (USA), MAKKMAT (Nórsko), MAR DE RABIA (Venezuela), MILKING THE GOATMACHINE (Nemecko), MISERY INDEX (USA), MR MARCAILLE (Francúzsko), MUNICIPAL WASTE (USA), N.V.Ú. (CZ), NEGATIVE APPROACH (USA), NERVE GRIND (USA), NOISEM (USA), OI POLLOI (Škótsko), PARACOCCIDIOIDOMICOSISSARCOMUCOSIS (Mexiko), PODRIDO (Mexiko), PSYCROPTIC (Austrália), PULMONARY FIBROSIS (Francúzsko), PURULENT SPERMCANAL (CZ), REPULSION (USA), ROT (Brazília), SCANDAL (Rumunsko), SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (Rakúsko), SIEGE (USA), SOBRAS DEL DESCONTENTO (Chile), STILLBIRTH (Nemecko), SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION, SUFFERING QUOTA (Holandsko), SUPPRESSION (USA), TANTALUM (USA), TELEX 2019 (CZ), THE PUBLIC (SK), TRITURATION (Paraguaj), UGRAKARMA (Nepál), URTIKARIA ANAL (Mexiko), V.A.R. (CZ), VISCERA INFEST (Japonsko), VITAMIN X (Holandsko), VOMITORY (Švédsko), WARHEAD (Japonsko)

Pi 5.7.2019 Žilina @ Hájovňa
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 6.7.2019 Ublo
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 6.7.2019 19:00 Trenčín @ Stejdž
HIGH SOCIETY (Nemecko), BOX (SK), BARMAN HRAJ KOLEKTIV (SK), the UGLY SELECTORS (SK), EVA UMLAUF (diskusia), ...

Ne 7.7.2019 Spišská Nová Ves @ Zázemie
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Ne 7.7.2019 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
DARK HORSE (Austrália), FACE DEFECT (SK)

Po 8.7.2019 Bardejov @ Bašta
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 8.7.2019 19:00 Lovčica - Trubín @ Iba pohoda pub PLAGÁT
SUPPRESSION (USA), PRÜGELKNABE (CZ), -273.15 (SK), 7MS (SK)

St 10.7.2019 Košice @ Pohkoi
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 11.7.2019 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 12.7.2019 Jaroměřice nad Rokytnou @ Koupák
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 12.7.2019 20:00 Banska Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
PURGEN (Rusko), ROSA PARKS (CZ), SISTEM ERORR (SK)

So 13.7.2019 Liberec @ Azyl PLAGÁT
OCCHI DI FARFALA (Španielsko), BOB (CZ)

So 13.7.2019 Sudoměřice @ Na Kolečku
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 13.7.2019 18:00 Poprad @ Garáže
NIBOOWIN (USA), DISTAX (SK), SNACKTHIEF (CZ)

Ne 14.7.2019 Horažďovice @ Černý kafe
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 15.7.2019 Tábor @ Stánek
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 15.7.2019 18:00 Trnava @ Kubík
the TRUTH (Chorvátsko), RULES (Chorvátsko)
spoločná vegánska večera pred Kubíkom

Ut 16.7.2019 Kutná Hora @ Holubník
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 17.7.2019 Praha @ Bubu´s pub & kitchen
HANAKUSO (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 17.7.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
UNIFORM (USA), BIOS (SK), HEVER (SK)

Pi 19.7.2019 - 20.7.2019 Martin @ SIM
Opičí bál:
piatok: ROST (Rakúsko), PLEŠATÁ ZPĚVAČKA (CZ), MACGYVER (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), ZOZOO (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
sobota: BLACKMAIL (Maďarsko), ZATRATA (Poľsko), COFFIN VARNISH (CZ), SYSTEMIC DAMAGE (SK), HUMAN HUMMUS (SK), RANA (SK), BRMBOLCE (SK), ROZRUCH (CZ), COURO (SK), the WILDERNESS (SK)

Pi 19.7.2019 20:00 Púchov @ Podivný barón
HAŃBA (Poľsko)

So 20.7.2019 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
NIBOOWIN (USA), DADCARE (SK)

Ne 21.7.2019 Liberec @ Azyl PLAGÁT
KRUPSKAYA (UK), MERCURY TALES (francúzsko), ET ON TUERA TOUS LES AFFREUX (Francúzsko)

Ut 23.7.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BIRDS IN ROW (Francúzsko), HEAVY HEART (Francúzsko), CHAVIRÉ (Francúzsko)

Ut 23.7.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
NEGATIVE APPROACH (USA), REPELENT SS (CZ), VOLE (CZ)

St 24.7.2019 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
INSONIKA (Švédsko), the AUSGEZEICHNET (SK), SLON (SK)

So 27.7.2019 19:00 Zvolen @ Lučenecká cesta 5, skúšobne
DADCARE (SK), HUMAN HUMUS (SK), DIKTÄT (SK)

So 27.7.2019 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
DEZINFORMÁCIA (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), RUMASKA (SK), NEKULTÚRA (SK)

Št 1.8.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BIG CHEESE (UK), MERE MORTAL (UK), BLVD OF DEATH (Taliansko), TOUCH (Maďarsko), PURE CONFUSION (SK)

Št 1.8.2019 21:00 Uherské Hradiště @ záhradní restaurace Koruna PLAGÁT
CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), ALEXANDER HEMALA (CZ)

Pi 2.8.2019 - 3.8.2019 Rožnov pod Radhoštěm @ Železo / Němec / Vrátnice
Setkání svobodných duší:
piatok: SAMASAPOKUSALA (CZ), STERN (CZ), PRÜGELKNABE (CZ), AUDIO NOISE (CZ), CTIB (CZ)
sobota: INNOXIA CORPORA (CZ), TUMMO (CZ), RISPOSTA (CZ), the PAU (Poľsko)

So 3.8.2019 11:30 Spišská Belá @ kaštieľ Strážky
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), the HYPNOTUNEZ (Ukrajina), FREEBORN BROTHERS (Poľsko), MORIAH WOODS (USA), ROOTS SOLDIERS (Poľsko), the WILDERNESS (SK), GREEN SILENCE (Ukrajina), DASA FON FLASA (SK), ZRCADLO SRDCA (SK), DVD LUCY (SK), ...

So 3.8.2019 14:00 Horní Loděnice @ fotbalove hřiště PLAGÁT
VOLXMASSAKA (AT), KRANG (CZ), APOLITA (CZ), RACHOT PETKY (CZ), SPOTS (CZ), INTERPUNKCE (CZ), VPV (CZ), ZÁKAZ VĚZDU (CZ)

Ut 6.8.2019 20:00 Brno @ Vegalité
PRESCRIPTIONDEATH (Švédsko), PEASANT (JAR), SHITSYSTEM (CZ)

St 7.8.2019 19:30 Plzeň @ Belfast PLAGÁT
PRESCRIPTION DEATH (Švédsko), PEASANT (JAR)

Pi 9.8.2019 - 10.8.2019 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Ffud fest X.:
D.O.A. (Kanada), PHANE (Kanada), OCTOPOULE (Francúzsko / Južná Kórea), W.A.B. (Španielsko), GRIMÉNY (Nemecko), IT´S EVERYONE ELSE (Slovinsko), APSURD (Srbsko), SIX SCORE (Rakúsko), DISCURE (Rakúsko), WILD FORMS (Chorvátsko), NAILED IN (Chorvátsko), MAZUT (Poľsko), LAXITY (Poľsko), KYTARO (Maďarsko), VOLE (CZ), HIBAKUSHA (CZ), KULTRA (CZ), KULMA (CZ), ONANY BOYS (CZ), KOCHLEA (CZ), ČAU ČESKO (CZ), DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), ABORTION (SK), ČISTÁ RYŽA (SK), RATS GET FAT (SK), HROBÁR (SK), INCRIMINATE (SK), the ILLS (SK), FAT (SK), MY O VLKOCH (SK), CINNAMON WIND (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), EDŮV SYN (SK)
akustické triezvenie: SLACK BIRD (Fínsko), SAMČO BRAT DÁŽDOVIEK (SK)
afterpárty: MÜSTACH BAR (Francúzsko)

Ne 11.8.2019 19:00 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
MIDNIGHT (USA), BETON (SK), DEMOLIZER (SK)

Po 12.8.2019 Košice @ Collosseum
AGNOSTIC FRONT (USA), ILL BLOOD (Nemecko), VOLE (CZ)

Št 15.8.2019 19:00 Lovčica - Trubín @ Iba pohoda PLAGÁT
HEADLESS DEATH (Austrália), BETON (SK), ŤEMNOHOŇ (SK)
ZRUŠENÉ!

Pi 16.8.2019 Košice @ Collosseum
HOPES (CZ), BOOST (CZ), SMOKEDROP (SK), SISTEM ERORR (SK)

Pi 16.8.2019 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka
CHILLY PRÁSHOCK (SK), VIA ANIMA (SK), RODINA (CZ), ĎAS (SK)

So 17.8.2019 17:00 Zemplínska Šírava @ Biela hora - chatová osada IDeál PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), UZAVRETÁ SPOLOČNOSŤ (SK), KSS (SK), ANGRY DOLPHINS (SK), SKRYTÝ VÝZNAM (SK), PARTY 5 (Poľsko), REAKCIA (SK)

So 17.8.2019 17:00 Tomky, Borský Sv. Jur @ Kemping PLAGÁT
DEATH WISH KIDS (CZ), EDŮV SYN (SK), WARGAME (SK), ŠKRKOT V UCHU (SK), NATASHA DEJDAR (SK), BLIND RÄTTVISA (SK), STAMPFEN (SK)

Št 22.8.2019 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
GLAÜKOMA (Bielorusko), NORTH MORES (CZ)

Pi 23.8.2019 - 24.8.2019 Podbor PLAGÁT
More noise for life 13:
BAKOUNINE (Francúzsko), PER CAPITA (Nemecko), DØZIX (Nemecko), POSTEA (CZ), ULTIMO GOBIERNO (Španielsko), HELLKNIFE (Nemecko), HERIDA PROFUNDA (Poľsko), TERMINÁTOR 1 (Maďarsko), GIPSY SS (Maďarsko), MORIBUND SCUM (Nemecko), SLAVERY (CZ), USA LA TUA RABBIA (Francúzsko), PISSCHARGE (Nemecko), ACTIVE MINDS (UK), K.Z.O. (CZ), KRU$H (Holandsko), POLIS-ÄCKEL (Taliansko), SELKÄSAUNA (Švédsko), DORNATA (Slovinsko), INFEKCJA (Poľsko), MOČOVÝ KHAMENI (CZ), CLUSTER BOMB UNIT (Nemecko), BLITZED (Poľsko), HUMUS (Taliansko), SCUM SYSTEM KILL (UK), HUMAN FAULT (CZ), UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ), CACA DE LUNA (Německo)

So 24.8.2019 15:00 Svidník @ Areál minigolfu PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), BESNA (SK), CONCUSSA (SK), WASTAGE (SK), AS THEY RISE (SK), HEVER - (CZ), FAT (SK), -273.15 (SK)

Pi 30.8.2019 - 1.9.2019 18:00 Tři Dvory u Kolína @ Koupaliště
Punx picnic:
ZATRATA (Poľsko), NON PRESIDENT (Poľsko), SABOT NOIR (Nemecko), OTVORENI PRELOM (Srbsko), BLIND PRIDE (CZ), SLUF (Rakúsko), BASTARD INSTINKT (CZ), RODINA (CZ), CHANDRA (CZ), ORBAN (CZ), OIOI PIRATOI (CZ), FICKEN LEBEN (CZ), MORUS (Poľsko), HNUS UMÍRAJÍCÍ (CZ)

Pi 30.8.2019 19:00 Stonava @ Bulač PLAGÁT
OTVORENI PRELOM (Srbsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), FACAN (CZ)

Pi 30.8.2019 20:30 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
ZOZOO (SK), FAJRONT (SK)

Po 2.9.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
RUDE PRIDE (Španielsko), KUNG-FU GIRLZ (CZ), ROZRUCH! (CZ)

Ut 3.9.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ANGELIC UPSTARTS (UK), RUDE PRIDE (Španielsko), PRACH (SK)

Ut 3.9.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz
the WARLOCKS (USA), the STEVENSON RANCH DAVIDIANS (USA), VACLAV HAVELKA III (CZ)

Pi 6.9.2019 18:00 Poprad @ Garáže PLAGÁT
RIVES RUN DRY (Maďarsko), ANTISOCIAL SKILLS (Česko), SUMA (SK)

Pi 6.9.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz
BETON (SK), BAHRATAL (CZ), SNĚT (CZ), KAOSQUAD (CZ)

So 7.9.2019 17:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
PENTAGRAMČEK (SK), OBLITERATE (SK), BLACK LIGHT (SK), HROBAR (SK), MORHORR (SK)
benefit pre Spoločnosť detskej onkológie Košice

So 7.9.2019 18:00 Stříbrná Skalice @ Na Marjánce
VISIONS OF WAR (Belgicko), VOIDFILLER (Švédsko), BRUNNER TODESMARSCH (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), INSISTENT (CZ), INTERPUNKCE (CZ), NOT! (CZ), KOSY GEN (CZ)

So 7.9.2019 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
NABOSOPOSKLE (SK), AHOJ (SK), PURE CONFUSION (SK), SAMORAST (SK)
zine fest 2

Ut 10.9.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
KOLLAPS (Austrália), DEAD JANITOR (SK), NOITT x ZINTAER (SK)

Pi 13.9.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CLIVOSŤ (SK), AHOJ (SK), DUDETHEWOLF (SK)

Pi 13.9.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa
SVINĚ! (CZ), PIVNICA (SK), FAJRONT (SK)

Pi 13.9.2019 20:00 Bratislava @ Kulturák
the AUSGEZEICHNET (SK), RUMASKA (SK), KÝBEL MAČIEK (SK)

So 14.9.2019 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
ABORTION (SK), JACK (Maďarsko), COLLAPSE AND DIE (SK)

So 14.9.2019 20:00 Banska Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
LUCIFER EFEKT (CZ), SVINĚ! (CZ), PIVNICA (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

Ne 15.9.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DER WEG EINER FREIHEIT (Nemecko), DOWNFALL OF GAIA (Nemecko)

Ne 15.9.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
LVMEN (CZ), MORKHIMMEL (CZ), TÁBOR (CZ)

Ut 17.9.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TIDES DENIED (Nemecko), PURE CONFUSION (SK), -273.15 (SK), ETERNAL GODFUCK (SK)

St 18.9.2019 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
ASOCIAL (Švédsko), WARGAME (SK)

Št 19.9.2019 19:30 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
COMPLETED EXPOSITION (Japonsko), WOJCZECH (Nemecko), SHEEVA YOGA (CZ)

Pi 20.9.2019 Ostrava @ Barrák
COCKNEY REJECT (UK), PROTI SMĚRU (CZ)

Ne 22.9.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
GRADE 2 (UK)
ZRUŠENÉ!

St 25.9.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz
YEAR OF THE COBRA (USA), NIKANDER (CZ)

Št 26.9.2019 Košice @ Collosseum
REMINDED (Ukrajina), KENTAWR (Ukrajina), SKLADKA (SK), CINNAMON WIND (SK)

Št 26.9.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz
DĚTI DEŠTĚ (CZ), LYSSA (CZ), OHM MY GOD (CZ)

Ne 29.9.2019 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ONE BURNING MATCH (Francúzsko), CLIVOSŤ (SK)
ZRUŠENÉ!

Ut 1.10.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
SOULSIDE (USA), A-SUN AMISSA (UK), PROHRA PRAHA (CZ)

St 2.10.2019 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
HEINOUS (USA), SxOxTxEx (Maďarsko), RANA (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Pi 4.10.2019 19:30 Trnava @ Archa PLAGÁT
FAJRONT (SK), OIOI PIRATOI (CZ), NAGY&BENI (SK)

Pi 4.10.2019 20:00 zámek Jezeří @ Pohřební čertova kaple PLAGÁT
BAHRATAL (CZ), OČI VLKA (CZ)

Pi 4.10.2019 20:00 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
BAD BREEDING (UK), COFFIN VARNISH (CZ), ZKLAMÁNÍ (CZ)

So 5.10.2019 Košice @ Collosseum
RATOS DE PORAO (Brazília)
ZRUŠENÉ!

So 5.10.2019 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), FYASCO (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), OI OI PIRATOI (CZ)

So 5.10.2019 19:00 Sauersack @ bývalý důl Rolava PLAGÁT
PLEŠATÁ ZPĚVAČKA (CZ), SEKEROMLAT (CZ), OČI VLKA (CZ), BAHRATAL (CZ)

So 5.10.2019 20.00 Šurany @ Dole
BLIND PRIDE (CZ), K.P.D. (CZ), PESTARZT (Srbsko), DADCARE (SK)

So 5.10.2019 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
BAD BREEDING (UK), RISPOSTA (CZ), PIVNICA (SK), the WILDERNESS (SK), AHOJ (SK)

Ne 6.10.2019 Košice @ Collosseum
MIGAL (Nemecko), NABOSOPOSKLE (SK), CLIVOSŤ (SK)

Ne 6.10.2019 19:00 Bohnice @ Ústavní hřbitov Bohnice PLAGÁT
PLEŠATÁ ZPĚVAČKA (CZ), SEKEROMLAT (CZ), OČI VLKA (CZ), BAHRATAL (CZ)

Po 7.10.2019 19:00 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
DEAD HUNT (USA), ACID ROW (CZ), DIMENZIA X (SK), COCO BONGO (SK)

St 9.10.2019 18:00 Praha @ Brouk
SIMBIOSE (Portugalsko), KILLBITE (Nemecko), KUNTA KINTE (CZ)

Št 10.10.2019 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CHURCH OF MISERY (Japonsko), CONE FOREST (Rusko), MIROED (Rusko)

Pi 11.10.2019 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
FLEUVES NOIRS (Francúzsko), VELKÁ POTREBA (SK), MENRVA (SK)

So 12.10.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
JUST FOR BEING (CZ), WORLDHOOD (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ)

Po 14.10.2019 18:00 Trnava @ nádvorie nad Kubíkom
NANA (Taliansko)
Kubistro - spoločná vegánska večera

Po 14.10.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz
DRIP-FED (USA), SLOW JAMS (Nemecko)

Ut 15.10.2019 20:00 Bratislava @ Bystro - Komunitná obývačka PLAGÁT
NANA (IT)

St 16.10.2019 17:00 Košice @ Verejná knižnica Jána Bocatia PLAGÁT
prednáška: Ako písať dejiny fanzinov?

St 16.10.2019 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
KRONSTADT (CZ), AHOJ (SK)

St 16.10.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa
IT´S EVERYONE ELSE (Slovinsko), MAKATA-O (Nemecko)

Št 17.10.2019 19:30 Trnava @ Kubík
IT´S EVERYONE ELSE (Slovinsko), MAKATA-O (Nemecko)

Št 17.10.2019 20:00 Piešťany @ Lajfky v Edene PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 18.10.2019 19:00 Bardejov @ Bašta
IT´S EVERYONE ELSE (Slovinsko), MAKATA-O (Nemecko)

So 19.10.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DEGRADACE (CZ), NAZI TAMPONS (SK)

So 19.10.2019 Praha @ Bubu´s pub & kitchen PLAGÁT
the VOLUME (CZ), INSPIRAIO (CZ)
benefit pre azylový útulok v Zápech u Prahy

So 19.10.2019 18:00 Topoľčianky @ Zelená Žaba PLAGÁT
ABORTION (SK), TYPHOID (SK), PRISON OF MY LIFE (SK)

So 19.10.2019 19:00 Stonava @ Bulač PLAGÁT
AFRONT (Poľsko), VETO (CZ), ALIUSTERRA (CZ), JAKUB TICHÝ (CZ)

So 19.10.2019 20:00 Vraclav @ Absolutely free PLAGÁT
SPEEDKÖBRA (Nemecko), MASS//REACTION (Maďarsko), MORAL HANGOVER (CZ), TŘETÍ STUPEŇ TORTURY (CZ), GORC (CZ)

Ut 22.10.2019 20:00 Košice @ Collosseum
CORNERED (Holandsko), CLIVOSŤ (SK)

Pi 25.10.2019 19:00 Prešov @ Stromoradie
VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), VELKÁ POTREBA (SK), ORCHESTER WORCHESTER (SK)

So 26.10.2019 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
GUTS PIE EARSHOT (Nemecko), CARTOUCHE (Francúzsko)

So 26.10.2019 18:00 Zlaté Moravce @ Quadraton club PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), STALE NIČ (CZ), ZPP (CZ), TUPÉ OSTŘÍ (CZ), D.D.P. (CZ), B.D.P. (CZ), ZASEKLÝ STROJE (CZ)

So 26.10.2019 19:00 Košice @ Collosseum
VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), VELKÁ POTREBA (SK), ORCHESTER WORCHESTER (SK)

So 26.10.2019 20:30 Vsetín @ 3 opice PLAGÁT
ONEWAY SYSTEM (UK), ZIMMER FREI (CZ), the WILDERNESS (SK), LUCIFER EFFEKT (CZ)

Ut 29.10.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
LA CASA FANTOM (Nórsko), MÜNCHEN KONFLIKT (CZ)

Pi 1.11.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the EXPLOITED (UK), MAID OF ACE (UK)

Pi 1.11.2019 Sereď @ New York PLAGÁT
MASSOLA (CZ), 30B aka ONANY BOYS (CZ), ZABLOUDIL(A) (CZ), S.U.M.A. (SK), 7M$ kolaborácia s ONDREY ZINTAER & NOITT (SK), SUPRAPHON FAMILY (SK), ONDREY ZINTAER (SK), USNU? (CZ), NOITT (SK)

Pi 1.11.2019 Trnava @ Archa
DISTAX (SK), DIKTÄT (SK)

Pi 1.11.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
TIMBER RATTLE (USA), MONSTRA (CZ), NO.C (CZ)

So 2.11.2019 Zvolen @ Delta club
SAMORAST (SK), DISTAX (SK), the PUBLIC (SK), DIKTÄT (SK)

So 2.11.2019 20:00 Ráztočno @ Eso PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), LUCIFER EFEKT (CZ), GODNOISE (SK)

Pi 8.11.2019 19:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
ETTE ENAKA (CZ), MIEA (CZ), 2.0 (CZ)

Pi 8.11.2019 20:00 Polná @ Polenský klub PLAGÁT
LEZOK (CZ), KAOSQUAD (CZ), STOLEN LIVES (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), FOREVER KRANG (CZ)

So 9.11.2019 Košice @ Collosseum
ČAD (SK), ROZPOR (SK), FYASCO (SK)

So 9.11.2019 19:00 Brno @ Desert
VELKÁ POTREBA (SK)

So 9.11.2019 19:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
DOPETHRONE (Kanada), the GANGNAILS (CZ), BOX (SK)
afterpárty: TrsniSi! (Šéf Skínů & Scheby)

So 9.11.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
CONAN (UK), UN (USA), SIXES (USA)

Ne 10.11.2019 19:00 Košice @ Collosseum Club
AMENRA (Belgicko), E-L-R (Švajčiarsko), YLVA (Austrália)

Pi 15.11.2019 19:00 Spišská Nová Ves @ ex 52-jka PLAGÁT
ČISTÁ RYŽA (SK), GRINDING JESUS BROTHERS (SK), THERAPIST (SK), MENZES (SK)

So 16.11.2019 Košice @ Collosseum
ČISTÁ RYŽA (SK), DECULTIVATE (SK), DVERE (SK), FAT (SK), KRAJNÉ ČIERNO (sK), PASSENGEROFSHIT (Austrália), THERAPIST (SK), URTICA (CZ), ...

Ne 17.11.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
DECULTIVATE (CZ), ZOZOO (SK), GETO (SK)

Št 21.11.2019 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
ČAD (SK), ROZPOR (SK), FYASCO (SK)

Pi 22.11.2019 - 23.11.2019 @ Trangoška PLAGÁT
Nö fest:
VOLE (CZ), ROST (Rakúsko), CTIB (CZ), LUTRA (SK), AHOJ (SK), IMCRIMINATE (SK), FAT (SK), ĎAS (SK), VLOČKA (SK)
aterparty: STRAPATÝ & DANISA, KVASO & SLUŠNÉ BABY SS

Pi 22.11.2019 19:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
TOY PIŠTOLS (SK), PIVNICA (SK), VERRAT (Rakúsko), LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko)

Pi 22.11.2019 20:00 Partizánske @ Maják PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (CZ), HROBAR (SK), ČISTÁ RYŽA (SK), VOLTAGE (SK)

Pi 22.11.2019 21:00 Praha @ klub FAMU PLAGÁT
SVAVELDIOXID (Švédsko), EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko), SZRAMA (Nemecko)

So 23.11.2019 Liberec @ Azyl
LIDSKĚ ZDROJE (CZ), GRAVETHERAPY (CZ), STÁLE NIČ (CZ)

So 23.11.2019 19:00 Nitra @ Stará pekáreň PLAGÁT
ABORTION (30 rokov, SK), SANATORIUM (SK), CRANIOTOMY (SK), BUT (CZ), HUMAN HUMUS (SK), DADCARE (SK), SEE YOU IN HELL (CZ)

So 23.11.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
CATASTROFY (SK), DECULTIVATE (CZ), FLOWERS FOR WHORES (CZ), the WILDERNESS (SK), MACGYVER (CZ), RISPOSTA (CZ)

So 23.11.2019 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice PLAGÁT
THANX (CZ), TELESA OHNEPAL (CZ)

Ut 26.11.2019 20:30 Bratislava @ Fuga
M:40 (Švédsko), MINCING FURY AND G.C.O.Q.D. (CZ), INDOCTRINATE (Rakúsko)

St 27.11.2019 Praha
CONFUSION MASTER (Nemecko), HOOPSNAKE (Kanada), RATO TRISTE (CZ)

Št 28.11.2019 Olomouc @ SF mini
CONFUSION MASTER (Nemecko), HOOPSNAKE (Kanada), RATO TRISTE (CZ)

Pi 29.11.2019 18:00 Brno @ Sibiř PLAGÁT
the DOG (Poľsko), CHAVER (Nemecko), NOISE TRAIL IMMERSION (Taliansko), DADCARE (SK), KRAOST (CZ)

Pi 29.11.2019 21:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
LOS FASTIDIOS (Taliansko), CENZÚRA (SK)

Po 2.12.2019 Košice @ Collosseum
M.O.D. (USA), SYSTEMIC DAMAGE (SK), THORWALD (SK)

Pi 6.12.2019 Žilina @ Smer klub 77 PLAGÁT
CATASTROFY (SK), ADACTA (SK), PROTI SRSTI (SK)

Pi 6.12.2019 18:00 Trnava @ City club PLAGÁT
SPITFIRE (SK), GULERVÁČ (SK), FISHANDARTCOLLECTION (SK), ZOTRWAČNOSŤ (SK), NEKULTÚRA (SK), PARTYZÁNI (SK), BRMBOLCE (SK)

Pi 6.12.2019 20:00 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
INCRIMINATE (SK), MAKEXPEACE (CZ), -273.15 (SK), HEARTLAPSE (Maďarsko), ANCHORLESS BODIES (Maďarsko)

So 7.12.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CATASTROFY (SK), ADACTA (SK), SKLADKA (SK)

So 7.12.2019 Poprad @ Klub 44
NULAJEDNANULANULA (CZ), RANA (SK), NABOSOPOSKLE (SK), ZRCADLO SRDCA (SK)

So 7.12.2019 18:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), HOMOCONSUMENS (CZ), LAHAR (CZ), HOW LONG? (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), KULLERVO (CZ), DEZINFEKCE (CZ)

So 7.12.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (CZ), ANGRY BRIGADE (CZ), CHOROBOPOP (CZ), IDIOT CRUSOE (CZ)

Ne 8.12.2019 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
MAKE X PEACE (CZ), INCRIMINATE (SK), HEVER (CZ)

Pi 13.12.2019 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), MOMMY IS MENTAL (Rakúsko), PRACH (SK)

Pi 13.12.2019 20:00 Bratislava @ T3- kultúrny prostriedok
KUNG-FU GIRLZ (CZ), NONDESCRIPT (CZ)

So 14.12.2019 Bardejov @ Bašta
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), MOMMY IS MENTAL (Rakúsko), PRACH (SK), CONCUSSA (SK)

So 14.12.2019 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
GATTACA (CZ), PROTIJED (CZ), ZKLAMÁNÍ (CZ), AUTOR (Rakúsko)
výstava Ščamba a Ondřej

So 14.12.2019 21:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
ROZPOR (SK), NEKULTÚRA (SK), S.B.A. (SK)

Ne 15.12.2019 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
GATTACA (CZ), PROTIJED (CZ), NULAJEDNANULANULA (CZ)

So 21.12.2019 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
PRACH (SK), DADCARE (SK), 30DEKA FAJRONTU (SK), PIČE (SK)

St 25.12.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
KVLT CREW (SK), EDŮV SYN (SK), CLIVOSŤ (SK), DETSTVO (SK), PANCAGE (SK)
Výstavy: Karina Golisová UTOPIA, Alžbeta Papíková DOMOV
Afterparty: Dokkta, Dj Tajomník, Koniar

Št 26.12.2019 18:00 Trenčín @ piváreň U býka
ILEGALITY (SK), NEKULTÚRA (SK), VÝSTRAHA (SK), BRMBOLCE (SK), TAIBORG (SK), KTO CHCE ČO CHCE (SK)

Št 26.12.2019 20:00 Šaľa @ Metroklub
GENUINE JACKS (SK), CRANIAL VOID (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)

Pi 27.12.2019 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the BULLBOXERS (SK), NAZI TAMPONS (SK), TVOI POSTOI (SK)
+ after vinyl punk párty

So 28.12.2019 19:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
NOSTALGIA (SK) , FAJRONT (SK) , SPECTAKILLER (SK)

Ut 31.12.2019 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
PANCAGE (SK), HURK (SK), ETERNAL GODFUCK (SK), PURE CONFUSION (SK), NABOSOPOSKLE (SK), SKLADKA (SK), CLIVOSŤ (SK), MA-CHANKA (SK), CINNAMON WIND (SK), RENO REINS (SK), -273.15 (SK), AHOJ (SK), HEVER (CZ), DUDETHEWOLF (SK)

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.05. 19:07 Elramon:


ja som spoko. prva verzia chaos, toto nie je extra vzhladne, ale ucelove, takze ok.
(novinka)

05.05. 18:10 Lichtle - B.I.T.CH.:


https://bitchxzine.blogspot.com/2021/05/obrana-bicova-pozdravujem-necitatelov.html
(novinka)

05.05. 08:19 punkerxxx:


Super, drzim palce, takyto kseft s doskami by som uvital aj v BA. (otvoril uz konecne Klaus ten kseft na Medenej po tych rokoch??)
(novinka)

04.05. 20:47 Pissmaster:


Odvazna vec. Drzim vam palice a tesi sa ked dojdem na nakup!! (a pivo)
(novinka)

04.05. 20:28 Dead:


Tento zin som si ešte nezaobstaral ale keď sa mi dostane do rúk čo dúfam že hej!tak prednú stranu určite prelepím,z jednoduchého dôvodu, mám deti ktoré majú niečo pod desať rokov a nec ..
(novinka)

02.05. 23:23 Večne nespokojný:


A to ste videli ešte len prednú stranu :D
(novinka)

02.05. 21:46 aids:


Aspon použil kondóm.
(novinka)

02.05. 15:21 Marek:


To Zintaer, trocha pobouření neuškodí. Kdysi punk dokázal šokovat a rozvádět debaty, nyní se tu děsíme v pseudokorektnosti jako křesťani satana. Kdybych dal na obálku masakr z Vietnamu s ..
(novinka)

02.05. 14:02 zintaer:


Ja som na to išiel jednoduchšie trocha. Tým že celé číslo je o kresličoch a fotografoch, tak som to tak bral, že to je take pankove porno, všetky tie motívy dizajny fotografie. To, že to n ..
(novinka)

02.05. 03:23 Prasiak:


ešte taka myšlienka na zaver - nekorektny vtip sa ma hovoriť potichu :D
(novinka)