Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
St 3.2.2016: NOVINKA
RSR s tromi novými vydaniami:
AGENTS OF SATAN / PARANOID FREAKOUT split 7": West Bay coalition. Posledná nahrávka power violence / sludge doom pioniérov AGENTS OF SATAN z Kalifornie s členmi BAD ACID TRIP, LACK OF INTEREST, BENUMB a mnohých ďalších kapiel. Obscénny p/v ako vystrihnutý z 90-tych rokov. PF na svojej strane päťkrát rýchly grind violence s Peteom z BENUMB za mikrofónom. Nahrávka je venovaná Kindredovi (Stinkweedovi), ktorý spieval v oboch kapelách.
SHITSTORM / RADIATION split 7": SHITSTORM z Miami s členmi TORCHE terorizujú sluchovody speed death grindom. RADIATION (z Floridy, nie z Bratislavy) prinášajú raw punk s dvomi vokálmi v štýle CONFUSE, SORE THROAT alebo FEAR OF GOD.
HAIL OF RAGE - "All hail" CD: Dolis diskografie prvý raz vydanej v 2005 s 23 brutálnymi skladbami zo sedmičky "Fucking pissed", splitka s RIDDANCE , kompilačky "Fucking noise terror" a niekoľkými nevydanými skladbami. Maniakálny thrash hard core so šialeným spevom a členmi DEFORMED CONSCIENCE, TOXIC NARCOTIC, SHITLIST a INHASTE.
Pridaj komentár k novinke:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

