Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.05. 06:57 Wrbo:


Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)

19.05. 16:23 Prasiak:


boha krista ta toto je perfektne
(novinka)

24.04. 14:42 Cubirkova Irena:


Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)

29.03. 18:35 kočo:


joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)

16.03. 07:01 Wrbo:


Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)

11.03. 15:23 lakkatoš:


Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)

23.02. 07:06 punktum:


Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze

,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D

Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

17.02. 15:55 Andy16661:


Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 13:20 Stanislav237:


Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 12:22 Stanislav237:


NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

24.3.2006 PUNKREAS, EHENKORASZOK, NVÚ; Košice, Collosseum

Autor: Saša | Počet videní: 870

Vopred sa ospravedlnujem za kratkost a nie uplne vystiznost danej akcie. Kosice si opat mozu pripisat na svoju listinu odohranych koncertov dalsí. Vystupenie 3 kapiel, z toho dvoch zahranicných, za 100 sk nebolo idealne, ale prijatelne. Prvy sa ukazali na podiu Punkreas z nedalekej Moldavy, pri ktorej sa osobne nebudem ani pozastavovat. Za nimi nasledovali madarský Ehenkoraszok, mne kapela absolutne neznama a kedze som v tom case este nebola v okoli Colosea ostala pre mna neznama aj nadalej. Vyjadrenia na tuto kapelu neboli nijako uchvatne. Co mi je ale luto, ze som zmeskala cast vystupenia pre mna uz pomaly legendarnej kapely NVU, starej ako ja. Tentoraz mali podmienky nezavidenia hodne, co sa odrazilo aj na zvukovej stranke. Aj na Stepánovi bolo vidno, ze nebol celkom spokojny s tym, ako to dopadlo (podla mna sa tento koncert viac hodil do priestorov butterflyiu uz momentalne neexistujuceho). Nestihla som sa s nim nejako dlho porozpravat, ale aj tak sa nedalo nevidiet akesi sklamanie ocakavani. Ale ako sam povedal hlavne je, ze ich bavi hrat a ludia su radi, vtedy su radi aj oni. Zahrali pesnicky striedavo z roznych albumov od "Jsme sami", az po "Anarchisticku lidovu", nesmela chybat ani ska ladena skladba "Dneska", ci moja srdcova skladba od Sham69 "If The Kids Are United" .. Cely koncert vo mne zanechal zmiesané pocity, aj ked som na ich vystupenie tesila. Neprichází v uvahu, ze by ma ale sklamali, dakujem im, ze poctili nasu Cassoviu navstevou a verim, ze to nebolo naposledy. Dakujem za pozornosť.

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: L+J+C

Správa:

#1116 nojpiš napí­sal/a: 30.03.2006 13:10:45

praveye viem len som v inom leveli

#1115 Adrik napí­sal/a: 29.03.2006 15:28:21

to nojpias: no jak myslis, ale ked nevies nepi!

#1114 nojpiš napí­sal/a: 29.03.2006 13:05:13

no toto takto ma tu poohovarat v mojej nepritomnsti vsetko co ste spisali je znoska lzi a polopravd hanbite sa

#1113 deneš napí­sal/a: 28.03.2006 15:42:00

neni zac pusa!...

#1112 DINO napí­sal/a: 27.03.2006 20:08:14

to DENES- dik za triko ty vred najebany

#1111 saša napí­sal/a: 27.03.2006 16:25:00

to punkz>mas taky pocit ze som napisala ze nebolo dost ludi a nezabavali sa? ...povedala som ze len som cakala viac

#1110 Adrik napí­sal/a: 27.03.2006 16:07:40

to punkz: Tak treba napisat report, alebo zohnat foto a poslat ..

#1109 punkz napí­sal/a: 27.03.2006 09:56:00

trebalo sa vam zastavit vo Svidniku na druhy den a uwideli by ste pravu koncertnu naladu, kde plno ludi poguje a NVU sa bavilo rovnako dobre!

#1108 deneš napí­sal/a: 27.03.2006 00:13:50

.....na clovek s clovekom z casu na cas zamaava vetriik exhibcionizmu podporenyy demonom alkoholom aa hned sa vam nepaci....

#1107 deneš napí­sal/a: 27.03.2006 00:08:12

samozrejme ze ma urazajuu tieto klebety na moju adresu......

#1106 Adrik napí­sal/a: 27.03.2006 00:01:25

to Adam: On nie je kripel,ale notorik zasraty .. sam si je na vine, co on robi to uz nie je normalne

#1105 adam69 napí­sal/a: 26.03.2006 22:43:00

len škoda že nieje foto-dokumentácia ... škoda že noipiš je kripel

#1104 Adrik napí­sal/a: 26.03.2006 15:29:00

to adam69: Kua co uz dnes nemas v cene vstupeniek

#1103 adam69 napí­sal/a: 26.03.2006 10:45:00

ja len dodám, že príjemný spestrením programu, bol ožratý deneš, ktorý sa odhaloval na pódiom... no proste rakenrol!

Pozývame:


Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama

NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

KRAGROWARGKOMN, FÄT, MÖBIUS, CLAVV (5.6.2026, Brno @ Sibiř)

Najnovšia recenzia:

ŠANOV 1 - Konec světa 12"

Najnovší cestopis:

Toutatis fest 2025 (Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch