Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Ut 1.1.2008 17:00 Mutné @ KD PLAGÁT
Panta rei, Vagris, AB^n, ..

Pi 4.1.2008 19:00 Prievidza @ Divadlo
Vandali, Cad, Zhoreny zaves, T!cho

Pi 11.1.2008 Bratislava @ Randal
Syndrom, Antivirus, ZNT, Oi!Factory, Zlny

Pi 11.1.2008 Banska Bystrica @ Kino Hviezda
Plexis (CZ), S.N.A.D., Aplle Juice (CZ), Konec Koncu

Pi 11.1.2008 Poprad
Rozpor, Degustator, Drevotrieska

So 12.1.2008 18:00 Žiar nad Hronom
Kruhový objazd ,Bez súhlasu! ,S.n.a.d. (CZ)

So 12.1.2008 20:00 Skalica @
Plexis (CZ), Apple juice (CZ), Odpad

So 12.1.2008 20:00 Šaľa @ Metro klub
Rozpor, Vandali, DPH

So 12.1.2008 20:00 Prievidza @ Divadlo
Street spirit, The Coopers,Zdanie Klame

Pi 18.1.2008 19:00 Košice @ ICCT
Napalm Death (grind legenda z ostrovov!), Ingrowing (grind, Cechy), Uprise (grind, Cechy), Obliterate (domáca grind legenda), Rubufaso Mukufo, Sanatorium

So 19.1.2008 Stříbro @ Argentária klub
SPZ 06-05 (krst CD), 3Brats, Houba, Punk Floid, How?No!Cuc, Mandrage

Pi 25.1.2008 19:30 Stará Turá @ Hasicaren
Stavebny material, Konflikt, Anonym kids

Pi 25.1.2008 20:00 Zvolen @ V - klub
Rozpor, ŠHT, Minimálna trvanlivosť

So 26.1.2008 Topoľčany @ Taverna
Muerti (CZ), DPH

So 26.1.2008 Košice @ Colloseum PLAGÁT
Absinth grill party (okrem fajného grilovania a ešte lepšej ceny absinthu ( 25,- SK! ) bude aj párty v backstage s DJ Citrónom)

So 26.1.2008 18:00 Martin @ Pistol pistol PLAGÁT
Znouzectnost (CZ), Vandali, Punkreas, How?No!Cuc (súťaž v pití piva)

So 26.1.2008 19:00 Banský Bystrica @ Klub 77 PLAGÁT
Hippie killer, Idiots parade, Jakubysko, Signa synistra

So 26.1.2008 19:00 Vavrečka @ Osako bar
Srouby (CZ), The Coccots (CZ), Vec verejná, Letka, Skandal, Vagris, the Lampions

Pi 1.2.2008 19:00 Revúca @ Hostinec U sklenára
Street spirit, Na smiech, Protesta

Pi 1.2.2008 19:00 Partizánske @ Reset
Rozpor, ČAD, Vandali, Psychicky na dne, Idiots Parade

Pi 1.2.2008 20:00 Bardejov @ Castella
Obliterate, Awariant Nato (PL), Turtle Fighters, Kamufláž

So 2.2.2008 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Steh, Bestia Triumphans, ČSTV

So 2.2.2008 20:00 Bratislava @ Sub club PLAGÁT
Discoballs (CZ), Skapela, Vec Verejná + Respect Vibration Soundsystem

So 9.2.2008 16:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
Disident, Norton (posledný koncert), Prípad pre Samantu, Deformácia, the Bullboxers, Zivelna pohroma, Antivirus

So 9.2.2008 20:00 Bratislava @ Hopa
Degradace (CZ), Konec hry (CZ)

Pi 15.2.2008 Banska Bystrica @ Kino Hviezda
ZNC

Pi 15.2.2008 Humenné @ Klub 80 PLAGÁT
DPH, Saprophyte, Turtle fighters

Pi 15.2.2008 Kladno @ Krušovický sklípek PLAGÁT
Police bastard (UK), Hippie killer, Jonestown

So 16.2.2008 Topoľčany @ Taverna
Psychicky na dne, Ilegality, TVT

So 16.2.2008 Moravany nad Váhom @ Topvar pub
Vypsaná fixa, Zdanie klame, Metamorfóza

So 16.2.2008 17:00 Banská Bystrica @ Tartaros PLAGÁT
Needful things (CZ), Mizar , Disaster , Profesor Lefebvre (CZ)

So 16.2.2008 17:00 Havlíčkův brod @ klub Čechovka
Mad pigs, Demarche, Red insect, Zeměžluč, Hippie killer, ..

So 16.2.2008 18:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
Police bastard (UK), Thema 11, Ema Camelia

So 16.2.2008 18:00 Polná u Jihlavy @ club Zámecká Rychta PLAGÁT
Translunaria, Critical madness, Feeble minded, Draco hypnalis, Cotribe, Hirošima, Empty feeling, D.A.D.

Št 21.2.2008 20:00 Trenčín @ Lúc PLAGÁT
Thema Eleven (CZ), Ted Kaczynski (Rusko), Vintaer

Pi 22.2.2008 Banská Bystrica @ Klub 77
Konflikt

Pi 22.2.2008 Zlín @ U Tetoura
Zeměžluč, Degradace, Zatrest

Pi 22.2.2008 20:00 Bardejov @ Castella
Thema Eleven (CZ), KuMURU

So 23.2.2008 České Budějovice @ klub Martys
Pilsner oiquell, Operace artaban, United rebels

So 23.2.2008 18:00 Moravany nad Váhom @ Topvar pub
Konflikt, Kaktus, Zdanie klame, Šoková terapia, Anonym kids, ..

So 23.2.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ Škandál PLAGÁT
Thema eleven (CZ), Gospel of the future (CZ), Ted Kaczynski (Rusko)

So 23.2.2008 19:00 Prešov @ Bunker
The Riot (CZ), Streetfight, ..
ZRUŠENÝ!

So 23.2.2008 20:00 Praha @ Klub 007
Spes Erepta, Nidal, Lakmé

So 23.2.2008 20:00 Český Tešín @ Liberte klub
Bulbulators (PL), Pils (CZ), Geldshit (PL) + po koncerte rnr párty do rána

So 23.2.2008 20:00 Topoľčany @ Vox PLAGÁT
Head 2 down, TVT, Orgazma, Hystanic (Rakúsko)

So 23.2.2008 20:00 Košice @ Khoi-Khoi PLAGÁT
Innoxia Corpora (hc-punk CZ), Mac Gyver (punk CZ, ex Pazi Snajper) + after death party - DJ Citron, Denesh, Dieter

Ne 24.2.2008 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
Ted Kaczynski (Dis-core z matičky Rusi), Roxor (japan fast core s členmi Hippie killer a ich 6 minútové vystúpenie)

Ne 24.2.2008 20:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
The beat (UK), Joe 67
ZRUŠENÝ!

Ne 24.2.2008 20:00 Bratislava @ Subclub
Thema 11 (CZ), If there is a hope, Signa Sinistra

Ne 24.2.2008 20:30 Kežmarok @ Ponorka PLAGÁT
Flowers of whores (CZ), Time of my life, Turtle fighters

Št 28.2.2008 Praha @ 007 PLAGÁT
Loikaemie (Nemecko)

Pi 29.2.2008 Martin @ Pistol pistol
Slobodna Európa, DPH, New Project, Problem

Pi 29.2.2008 20:00 Ostrava @ Marley PLAGÁT
Tleskač, Sultan soliman, Tabu (PL)

So 1.3.2008 19:00 Hodonin @ klub Beseda
Načo Názov, Zdanie Klame, DPH, Bessare Ungas, Anonym kids

Pi 7.3.2008 Banská Bystrica @ Klub 77
Total chaos (USA), Clockwork rebels (CZ)

So 8.3.2008 18:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
Whitman (PL), Eye for eye (PL), Innoxia corpora

So 8.3.2008 19:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
Verejná bezpecnosť

So 8.3.2008 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
Saprophyte, Deformácia

So 8.3.2008 20:00 Prešov @ Bunker PLAGÁT
Zóna A, Varovný signál

Pi 14.3.2008 Michalovce @ U Flinstona PLAGÁT
Odpad, No future, Turtle fighters, ZoPsaHlava

Pi 14.3.2008 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Skaville UK (kapela zložená z ex-členov Bad Manners a Selecter, hviezdy anglickej ska/reggae/pop scény), Polemic (SK SKA)
ZRUŠENÉ!

Pi 14.3.2008 Sabinov @ Siesta restaurant
System error, Out of age, Punkreas

Pi 14.3.2008 17:00 Banská Bystrica @ KD Podlavice
N.V.Ú. (CZ), Degradace (CZ), Ex Tip, Hasiaci Prístroj, Zhoda Náhod, Cenzúra, S.R.O., Pivnica, PPS

Pi 14.3.2008 19:00 Bratislava @ Sub club PLAGÁT
Non servium (Španielsko), Železná kolóna

So 15.3.2008 Bratislava @ Randall
Skaville UK (UK), Joe 67
ZRUŠENÉ!

So 15.3.2008 Prešov @ Ester
Odpad

So 15.3.2008 18:00 Žilina @ Honey buney PLAGÁT
Everything falls apart (USA), Mänsklig ladugard, Vocation interna

So 15.3.2008 19:00 Praha @ 007 PLAGÁT
Non servium (Španielsko), Angry brigade, Last strike

So 15.3.2008 20:00 Svit @ M-klub
The Bullboxers, Porucha

So 15.3.2008 20:00 Košice @ Khoi Khoi
Zzub (bicie&basa live, Prešov), + afterparty

Ne 16.3.2008 Praha @ 007
Skaville UK (UK), Discoballs
ZRUŠENÉ!

Ut 18.3.2008 20:00 Brno @ Muzak PLAGÁT
Molotov cocktail, Intruderss

Št 20.3.2008 20:00 Ostrava @ Bogotá club PLAGÁT
Sublime cadaveric decomposition (Francúzsko), Rubufaso mukufo, Praselizer
ZRUŠENÝ

Pi 21.3.2008 18:00 Zvolen @ World club PLAGÁT
Načo názov, Minimálna trvanlivosť, Streetfight, Prípad pre Samantu, T.Z.B.

Pi 21.3.2008 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
English dogs (metalpunková legenda, UK), Determination (kurevsky rýchly hcpunk, Rakúsko) Svině! (rýchly punk as fuck, CZ), Dezinfekce (old school hard core v štýle NYC kapiel, CZ), Saprophyte (ostrieľaní HC chlapci z Prešova)

Pi 21.3.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ Rybárska bašta PLAGÁT
Step on it (HU), Fire walk with me (CZ), Komplex viny (CZ)

Pi 21.3.2008 20:00 Samorin @ Amfiteater
Pliaga
ZRUŠENÝ

So 22.3.2008 Topoľčany @ Vox
Svině! (CZ), Dezinfekce (CZ)

So 22.3.2008 Lučenec @ Slimák pub
Skambulance (HU), Chaos revival

So 22.3.2008 20:00 Banská Bystrica @ Klub 77
Embers (Maďarsko), Flowers of whores (CZ), the Escapist

So 22.3.2008 20:00 Bratislava @ Black hill pub PLAGÁT
Mugshot (Rakúsko / USA), Konec hry (CZ)

So 22.3.2008 20:00 Bardejov @ Castella
Fire walk with me (CZ), Komplex viny (CZ), April bias

Ne 23.3.2008 19:00 Košice @ Khoi khoi
Embers (metalcore, Maďarsko) the Idoru (Maďarsko), the Escapist (KE)

Ne 23.3.2008 19:30 Humenné @ RC Meteora PLAGÁT
Nidal (CZ), Fading tomorrow + premietanie a prednáška

Ne 23.3.2008 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Svině! (CZ), Dezinfekce (CZ), Fire walk with me (CZ), Komplex viny (CZ)

Št 27.3.2008 Banská Bystrica @ Klub 77
Skarface (Francúzsko), Die young (USA), Last minute (Maďarsko),

Pi 28.3.2008 20:00 Ostrava @ Prostor - Tancirna
Skarface (Francúzsko), ..

So 29.3.2008 Uherské Hradiště @ Mír
Skarface (Francúzsko), Discoballs, Bessar Unggas, Clockwork Rebels

So 29.3.2008 Žilina @ Piváreň Smer
The fialky (CZ), Disident, Jelly babies

Ut 1.4.2008 19:00 Banská Bystrica @ Klub 77 PLAGÁT
Victims (Švédsko), Rotten sound (Fínsko), Trap them (USA), The ocean (Nemecko)

Pi 4.4.2008 Humenné @ Meteora PLAGÁT
To be continued (A), Time of my life

So 5.4.2008 19:00 Jihlava @ Edgar klub
Zóna A, The fialky, Exni!to, Mimoritmus, Výměna

So 5.4.2008 20:00 Košice @ Khoi-Khoi
Flowers For Whores (Hardcore, CZ), To Be Continued (Emocore, A), Fadding tomorrow (emo, KE)

Po 7.4.2008 20:00 Bratislava @ Sub club PLAGÁT
Va Taip Vat (Litva), Nedráždiť

St 9.4.2008 Spišská nová ves @ Semafor
Supraphon family, Goosli noise (Rusko)

Pi 11.4.2008 19:00 Vavrečka @ Osako PLAGÁT
Toy pištoľs, Killing Oma (A), Bez súhlasu, Panta rei

So 12.4.2008 Banská Bystrica @ RC Tartaros
Čad, Ora et labora, Godnoise, Crusade of fanatizm

Po 14.4.2008 20:00 Bardejov @ Castella
Krapnek (Francúzsko), Kumuru

Pi 18.4.2008 Košice @ Collosseum
HT (alternatíva, Žilina), Alternatiwe, Punkreas (krst nového albumu), Zakazaný ovoce (CZ), Zpozdenej vlak (CZ)

Pi 18.4.2008 18:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka Klub PLAGÁT
Totální Nasazení, Zatrest, V.P.R., Zkažený Vejce, Novoveska, Brak, Výměna, Nouzovej Výstup

Pi 18.4.2008 19:00 Trenčín @ Piano
Houba, Ilegality, Tryskaci

So 19.4.2008 Bardejov @ Castella
HT, Gate, Alternatiwe

So 19.4.2008 Nitra @ RC Naozzay PLAGÁT
Cripple bastards (Taliansko), Hippie killer, Abortion

So 19.4.2008 Uherské Hradiště @ Mír
Houba, Vision Days, Načo Názov, Tryskáči, Bačkůrky z Mechu

So 19.4.2008 16:00 Martin @ Pistol pistol PLAGÁT
KANAL PARTY 9: Speichelbrois (D), Eye for an eye (PL), Houba (CZ), Ilegality, Odpad, Rozpor, Tri groše, Disident, Brmbolce, Jelly babies, Chov hrochov, Kohout plaší smrt (CZ)

So 19.4.2008 18:00 Brezová pod Bradlom @ Belan pub
Zašitá Diera, Kaktus, Street Spirit, Zdanie Klame,..

Po 21.4.2008 19:30 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
Frivolvol (screamo hc, Fínsko), Karysun (Francúzsko)

Št 24.4.2008 Nitra @ Stará pekáreň
Agnostic front (USA), ..

Pi 25.4.2008 Bardejov @ Castella
Complicité candide (CZ), Roxor

So 26.4.2008 Zlín @ U Tetoura
The Gogets (Rakúsko), Bessar Unggas, Empty hall of Fame

So 26.4.2008 12:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka Klub PLAGÁT
S.P.S., Slut, Punk Floid, Dezinfekce, Pedofilní Děti, D.A.D., Aggressive Tyrants, Medulin, Projekt - X, Primitiv Plebs, 3 Mimo, Nu Pagadi, Seltaeb, h.USA.

So 26.4.2008 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Complicité candide (Rožňovský vrah stále na slobode!, punk CZ), Time of my life (youth hard core spod Tatier), Kumuru (prasopal z Bardejova)

So 26.4.2008 19:00 Banská Bystrica @ Klub 77
Punkreas, Prípad pre Samanthu

So 26.4.2008 19:00 Banská Bystrica @ Klub 77
Punkreas, Prípad pre Samanthu

Ut 29.4.2008 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Trigger (riadny fast core nájeb z Nemecka!) + Supraphon family (noise noise noise, Spišská nová ves)

St 30.4.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ Rybárska Bašta PLAGÁT
Trigger (Nemecko), Mizar, Paskuda

Št 1.5.2008 14:00 Praha @ Cisářska louka
FESTIVAL PROTI RASIZMU:
The (international) noise oonspiracy, Vladimir 518, Fast food orchestra, GNU, Jay Diesel, Die Outsiders + afterpárty v Cross clube.

Pi 2.5.2008 17:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka Klub PLAGÁT
N.V.Ú., The Fialky, Ilegality, TASS, Soustruh, RV-4, Nauzea, Oi! Zone, Sociální Teror, Vision Days, Rachot Strojů

Pi 2.5.2008 19:00 Bratislava @ Black hill pub PLAGÁT
PNS (CZ), Stolen lives (CZ), Dead is sexy + párty do rána

Pi 2.5.2008 20:00 Košice @ Khoi Khoi
Daymares (Old school hardcore, PL), Turtle Fighters (SK-Ke)

Ut 6.5.2008 20:00 Bardejov @ Castella
Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), Kumuru

Ut 6.5.2008 20:00 Žďár nad Sázavou @ klub Batyskaf
After the bombs (Kanada), Evidence smrti, Tommorow´s hell

St 7.5.2008 Košice @ Collosseum
Znouzectnost (CZ)

St 7.5.2008 Banská Bystrica @ RC Tartaros
Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), Kumuru

St 7.5.2008 20:00 Praha @ 007
Guided Cradle

Št 8.5.2008 ??? @ ???
(Hľadá sa flek na hranie!) Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), Kumuru

Št 8.5.2008 Praha @ Milada squat
Mister X (Bielorusko), Pipes and Pints, Ginnungagap

Št 8.5.2008 15:00 Košice @ Anička PLAGÁT
Open air ska párty

Št 8.5.2008 20:00 Bratislava @ Randal
Znouzectnost (CZ), Myšý šramot

Pi 9.5.2008 Bratislava @ Garáže
Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), Kumuru

Pi 9.5.2008 Bilina (Teplice) @ KD Fontana PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest, Do řady!, Apple juice

Pi 9.5.2008 Zvolen @ World club
Sitňan, Grobiani, Kruhový objazd, Pivnica

Pi 9.5.2008 17:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka Klub PLAGÁT
Němá Barikáda, Komplex Viny, Rapsod, Nebezpečí Úrazu, Nihil, Stolen Lives, Hirošima, Pray For Death, Disbeatless, Life Possession, Tupak Amaru

Pi 9.5.2008 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Skaprašupina, Redguy sound experience + after párty

So 10.5.2008 Lučenec @
Creepshow (Kanada), ..
ZRUŠENÝ!

So 10.5.2008 Uherské Hradiště @ Mír
NVÚ, Benjaming Band, Punk Floid, Brajgl

So 10.5.2008 Hurbanovo @ U Aničky
Problém 5, TVT, Karneval, ZSO

So 10.5.2008 Olomouc @ Mitril PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest, Bratrova svatba

So 10.5.2008 Brezno @ Bumbura
Mister X (Bielorusko), Edelweiss piraten (CZ), Last strike (CZ)

So 10.5.2008 Turzovka @ Depo klub
See You In Hell, Lycanthrophy, Steh, Únikový Východ, Vocatio Interna

So 10.5.2008 19:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka klub PLAGÁT
Tleskač, Ticho De Pre Cupé Band, N.S.O.S., Žabí Majer, J.Z.L.F..

So 10.5.2008 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Depresy mouse (CZ), Hibakusha (CZ), Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), xDISNEYx (CZ), Kumuru, Roxor

Ne 11.5.2008 Ostrava @ Chlív PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest, Degradace

Ne 11.5.2008 18:00 Humenné @ RC Metheora PLAGÁT
Hopes die last (Vatikán / Taliansko), Stepaside

Ne 11.5.2008 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Mister X (streetpunk z Bieloruska), Porucha (punk 77 z Humenného)

Po 12.5.2008 Praha @ Bordo PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest, Brain Drain

Ut 13.5.2008 Banská Bystrica @ Tartaros PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest (CZ), Odpad, Anonym Kids

St 14.5.2008 Bratislava @ Randal PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest (CZ), Odpad

St 14.5.2008 20:00 Ostrava @ Club Bogota PLAGÁT
Two minute silence (D), Konfident, Hibakusha, Dobytčí mor

Št 15.5.2008 Martin @ Pistol pistol PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest (CZ), Kali-yuga, Brmbolce

Pi 16.5.2008 Prešov @ Bunker PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest (CZ), No sympathy, Deformácia, Čo koho do toho

Pi 16.5.2008 19:00 Košice @ Collosseum
Ad acta (crust core s novým spevákom!), Cortribe (metalcore), Astarot

So 17.5.2008 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the Talks (UK, reggae/punk/indie), Zatrest (CZ, punk rock strih 77), Bullboxers (punk, Poprad), DPH (zábavkový streetpank, Nitra)

So 17.5.2008 Kežmarok @ Ponorka
Adacta, Roxor

So 17.5.2008 20:00 Ružomberok @ piváreň Korzo
Bačova fujara, Problém, Whisper of lie

Po 19.5.2008 20:00 Bratislava @ Randal club
Joey Ramone birthday Bash SK vol.2

Pi 23.5.2008 Brno @ Brooklyn
Scound, Scarecrow, Six is the gods number, Extinction

Pi 23.5.2008 21:00 Poprad @ Rock Fabric
Slobodná Európa, The Bullboxers

Pi 23.5.2008 21:00 Šaľa @ Metro klub
Problém 5, Zóna A Boicot!

So 24.5.2008 Topoľčany
Operace artaban (CZ), ..

So 24.5.2008 Ruskovce @ KD
Zona A, Nikdy Viac, Sayrayt! (krst CD)

So 24.5.2008 19:00 Čadca @ klub 69
Thesus, Disident, Odpad, Tri Groše

Ne 25.5.2008 18:00 Žiar nad Hronom @ Rybárska Bašta PLAGÁT
F.U.B.A.R. (Holandsko), Jesus crost (Holandsko), Lycantrophy (CZ), Vocatio interna

St 28.5.2008 19:30 Praha @ 007 PLAGÁT
The Offenders (Taliansko), Sin Sospechas (Venezuela), Jet8, Dj Ruddeboy Riddim

Pi 30.5.2008 19:00 Jihlava @ Club Trane
Zeměžluč, Ilegality, Red insect, Climax, Sociální teror, PNS, SAS

Pi 30.5.2008 20:00 Bardejov @ Castella
Kamufláž, Mucha puk, Padla na hlavu

So 31.5.2008 Brezová pod Bradlom @ U Belana
Mišý šramot, D´babs

So 31.5.2008 12:00 Skrýchov u Opařan @ KD
N.V.Ú., Houba, Svině!, Ilegality, Dezinfekce, Exni! To, Sociální Teror, Pipes and Pints, RV-4, J.Z.L.F., Marná Snaha, K.Z.O., Němá Výčitka, Despaires, Hodně Podně

Pi 6.6.2008 Hoste @ DK
C4, Stainless, Boicot!, The Shit, Sprostá otázka

Pi 6.6.2008 19:00 Prievidza @ Divadlo
Ema Camelia, Time of my life, Feed the vulture, Breed, Die without sins

Pi 6.6.2008 20:00 Prešov @ City club PLAGÁT
Madcult , Turtle Fighters, April Bias

So 7.6.2008 Šašovské podhradie
Totální nasazení (CZ), Skapala, ŠHT, Sitňan, Jediná možnosť, Karavana, Oheň 2, Vec verejná, Mimo prevádzky, Panta rei, Agáta, Respect vibration + prekvapenie

So 7.6.2008 Lučenec @ Slimák
ČAD, Yack (Maďarsko), Jakubysko, Paskuda

Ut 10.6.2008 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Gomora (crust beat, CZ), Ginnungagap (crust punk, CZ)

St 11.6.2008 Spišská nová ves @ Semafor PLAGÁT
Gomora (CZ), Ginnungagap (CZ)

Pi 13.6.2008 Ostrava @ Tančírna
NVÚ, Čertůf punk, Družba, Načo názov, The Neunikneš, Backflipping dog, ČSTV

Pi 13.6.2008 Banská Bystrica @ klub 77
Twinkles (Taliansko), DPH, Bullboxers

Pi 13.6.2008 Rožňava @ Kúpalisko
Konflikt,Romeó Vérzik,Devil Street 13, Phoenix

Pi 13.6.2008 19:00 Revúca @ Sklenár
Na smiech (oslava 5 rokov fungovania)

So 14.6.2008 Banská Bystrica @ Tartaros
Operace artaban (CZ), Hovorkovi chuligani (CZ), Street fight

So 14.6.2008 Brezová pod Bradlom @ Belan pub
Anonym Kids, Algena, Antivirus, Zdanie Klame

So 14.6.2008 13:00 Zruč nad Sázavou @ Palasit
Tass, Do řady, RV4, Pray for death, Dezinfekce, Rachot strojů, Ježíšovi pivo nelej, Vostuda společnosti, Life Possession (možnosť stanovania a kúpania)

So 14.6.2008 13:00 Zruč n. Sázavou PLAGÁT
Do řady!, Life possession, Dezinfekce, Rachot strojů, Tass, Ježišovi pivo nelej, Pray for death, RV4, Vostuda společnosti

Po 16.6.2008 Bratislava
Looser life (USA), the Rats

Ut 17.6.2008 Brno
Looser life (USA), the Rats

Ut 17.6.2008 Banská Bystrica @ klub 77
Carburetors (Nórsko)

St 18.6.2008 Rožňov @ Vrah
Looser life (USA), Discarga (Brazília)

Pi 20.6.2008 - 21.6.2008 Martin @ Amfiteáter
UNDERGROUND FEST:
Plexis (CZ), Šanov 1 (CZ), SPS (CZ), Rozpor, Ilegality, Ska2tonics, Čertůf punk (CZ), The riot (CZ), Hasiaci prístroj, Punk floyd, The fialky (CZ), VAP (CZ), Aqva silentia (CZ), Fast food (CZ), Jaksi taksi (CZ), Heebie-jeebies (CZ), Seven crowns (UK), Dimenzia X, Pandemia sistema (PL), Vandali, Bačova fujara, Sakumprásk (CZ), Demarche (CZ), Soukromey pozemek (CZ) , Cenzúra, Apple juice (CZ), Zhoda náhod, Minimálna trvanlivosť, Street spirit, Zotrwačnosť, Zakázaný ovoce (CZ), ..

Pi 20.6.2008 20:00 Bratislava @ Garáže PLAGÁT
Ema camelia (CZ), River for sale (CZ), RBNX, Q3OJ666222

So 21.6.2008 Prievidza @ Divadlo
D.O.R.A.

So 21.6.2008 Strážske @ Park pub
Perversity, St. Black

So 21.6.2008 17:00 Čadca @ Klub 69 PLAGÁT
Quiritatio (Nórsko), Ema Camelia (CZ), River for sale (CZ), Breed, Sheeva yoga (CZ), Good reason, Thesus, Vocatio interna + afterparty

Pi 27.6.2008 Nové mesto nad Váhom @ Zelená voda
TOPVAR ROCK FEST: Slayer (USA), Konflikt, Zóna A, HT, Tleskač (SK), ..

Pi 27.6.2008 16:30 Žiar nad Hronom @ MSKC Zrkadlovka
ŠHT, Pivnica, Agata, Na smiech, Výpadok prúdu, Paranoja

Pi 27.6.2008 19:00 Humenné @ Meteora PLAGÁT
To be continued (Rakúsko), Lost in mind

So 28.6.2008 Hlohovec @ Amfiteáter
Nekultúra, Rozpor, HT, Street Spirit, Zdanie Klame, Vandali, Sitňan...

So 28.6.2008 14:00 Bardejov
Life possession (CZ), Ortodox (PL), H 407 (PL), Time of my life, Ram1´s, Paskuda, Kumuru, Dátum výroby, Mucha puk, Dj Bandaska

So 28.6.2008 20:00 Košice @ Khoi khoi
To be continued (emo screamo, Rakúsko), Feed the vulture (ex Firestars, KE)

So 28.6.2008 22:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Tequila ska reggae oldies párty (tequila za dvacku!)

Pi 4.7.2008 - 5.7.2008 Piešťany @ Letisko
HODOKVAS 2008:
Sex pistols (UK), Mäso, HT, Slobodná Európa, Karpina, Punkreas, ..

Pi 4.7.2008 19:00 Bratislava @ Obluda (ex Hopa) PLAGÁT
Sakatat (Turecko), Another way (Maďarsko), Onanizer (CZ), Radiation

Po 7.7.2008 Pécs
Demented are go (UK), The locos, Konflikt, ..

Št 10.7.2008 - 12.7.2008 Trutnov @ Na bojišti
OBSCENE EXTREME:
Agathocles (Belgicko), Alehammer (UK / USA), Discarga (Brazília), Extreme Noise Terror (UK), Pisschrist (Austrália), Splitter (Švédsko), Voetsek (USA), Ass To Mouth (Poľsko), Blood Phoenix (USA), Death Toll 80k (Fínsko), Disturbance Project (Španielsko), Jesus Cröst (Holandsko), Namek (Portugalsko), Le scrawl (Nemecko), Cock and ball torture (Nemecko), Gride, Abortion, ..

Pi 11.7.2008 - 12.7.2008 Trnava @ Záhrada v múzeu
EKOFEST:
Konflikt, Smola a hrušky, ZWC, Sakumprásk (CZ), Plus mínus , Editor, Golden vein, ToXYkácia, Chronická únava, Bloodcase4

So 12.7.2008 Jablonica
Mišý šramot, The Hat, Back Pain, Cranium, Zašitá Diera, Zdanie Klame

So 12.7.2008 20:00 Bratislava @ Obluda
Faak am See (Chorvátsko), Kriva Istina (Chorvátsko), I hope you suffer (Chorvátsko) + DJ Sickboy

Ut 15.7.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ MKC Zrkadlovka PLAGÁT
Voetsek (USA), Bloody Phoenix (USA), Alehammer (USA / UK), Vintaer

Ut 15.7.2008 19:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
Annotation of an autopsy (UK), Acacia strain (USA), Knights of the Abyss (USA), Eternal bleeding, Turtle fighters

Pi 18.7.2008 - 19.7.2008 Olší u Tábora
MIGHTY SOUNDS:
Anyway, Born To Lose (USA), Bukkake Karaoke, Buzzkill (UK), Crazy Arm (UK), Dr. Ring Ding & Sharp Axe Band (D), Fast Food Orchestra, Failsafe (UK), Howards Alias (UK), Love And a .45 (UK), Mouthwash (UK), Obrint Pas (Španielsko), The Palookas (Holandsko), Prague Ska Conspiracy, Random Hand (UK), The Resignators (Rakúsko), Skaos (D), Sonic Boom Six (UK), Sto Zvířat, The Real McKenzies (Kanada), The Toasters (USA), The Turbo A.C.\'s (USA), The Upsessions (Holandsko), Vice Squad (UK), Voodoo Glow Skulls (USA), Yellow Umbrella (DE)

Pi 18.7.2008 - 19.7.2008 Dohrohosť PLAGÁT
PUNK ISLAND:
Anti nowhere league (UK), Polemic, Konflikt, HT, Slobodná Európa, HétköznaPICSAlódások (Maďarsko), N.V.Ú. (CZ), Načo Názov, Zeměžluč (CZ), Rozpor, DPH, Odpad, Sitňan, Ska-Pécs (Maďarsko), Hasiací Prístroj, Tri Groše, Devil Street 13, Gauneři (CZ), Barackca (Maďarsko), Clockwork Rebels (CZ), Psycho Killers (Rakúsko), Ilegality, Punkreas, Fegyelmező Részleg (Maďarsko), Wergljuv Pjos (CZ), BSC, The Fialky (CZ), Grobiani, Zotrwačnosť, Cenzúra, Vyčurát a spát (CZ), Last Voice (Rakúsko), Street Spirit, Prípad pre Samantu, Antivirus, Škandál, Editor, 17 (Maďarsko)

Pi 18.7.2008 Prešov @ City pub PLAGÁT
Time of my life, the Escapist

So 19.7.2008 18:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Tri groše, Los puercos, Hopsasala, Ad acta, Nils Holgersson, Kapeta zedels, Tma, Untermesch delux

Pi 25.7.2008 - 26.7.2008 Martin @ Amfiteáter
INFERNO BOOM FEST:
Sham 69 (UK). Tleskač (CZ), Visací zámek (CZ), Slobodná Európa, ..

Pi 25.7.2008 - 26.7.2008 Rokycany
FLUFF FEST:
Raein (Taliansko), Herodishonest (Fínsko), Bane (USA), Lack (Dánsko), Meneguar (USA), Death By Stereo (USA), SSS (UK), Discarga (Brazília), True Colors (Belgicko), Daitro (Francúzsko), Black Friday 29 (Nemecko), Anchor (Švédsko), Voetsek (USA), No Turning Back (Holandsko), Cataract (Švajčiarsko), Something Inside (Nemecko), Trainwreck (Nemecko), Julith Krishun (Nemecko), Deal With It (UK), Lakmé, Nidal, Gride, ..

So 26.7.2008 14:00 Vodňany @ Sokolovská louka PLAGÁT
Gride, Problém 5, Uštkni, Dezinfekce, Svině!, Ilegality, PNS, See you in hell, Illegal ilusion, Michaels uncle, Sociální teror, H.USA

St 30.7.2008 Bratislava @ Obluda
The fight (Poľsko), Anchor (Poľsko)

St 30.7.2008 20:00 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
Syn error (Nemecko), Experiment 17, Mitch Buchannon

Št 31.7.2008 20:30 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Pisschrist (Austrália), Disney, Evidence smrti

Pi 1.8.2008 - 2.8.2008 Brezová pod Bradlom @ Belan pub
PUNKÁČI DEŤOM:
Street Spirit, Zdanie Klame, Nekultára, Kaktus, Exni! to, Načo Názov, Odpad, Punkreas, Sitňan, Zhoda Náhod, ŠHT, Ilegality, Zašitá Diera, Sakumprásk (CZ), Dimenzia X, Cenzúra, Zotrwačnosť

Pi 1.8.2008 - 2.8.2008 Praha @ Džbán
SUBCULTURE FEST:
Misfits (USA), Lurkers (UK), Agitators (Belgicko), Mouthguard (Austrália), The corps (Austrália), Rico Rodriguez (Jamaika), Hotknives (UK), Deadline (UK), Los fastidios (Taliansko), Evil conduct (Holandsko), 999 (UK), Astro zombies (Francúzsko), Riddimstix (Rakúsko), Gangnails, Konflikt, Les skalopes (Francúzsko), Charge 69 (Francúzsko), Church of confidence (Nemecko), Spicy root (Nemecko), Sto zvířat, Spankers, Ultimo asalto (Španielsko), Skampararas (Poľsko), Discoballs, Pipes and pints, The fialky, Die outsiders, Last minute (Maďarsko), Vespa (Poľsko), Riot company (Nemecko), NVÚ, Streetmachine, Totální nasazení, Holly B. (Nemecko), Degradace, Clockwork rebels, Krawal brueder (Nemecko), Sakra (Poľsko), Nežfaleš, Proti směru, Volant, Green smatrol, Carlos and his howling coyottes

Pi 1.8.2008 - 2.8.2008 14:30 Oravská priehrada
ORAVA ROCK FEST:
Karpina, Sanatorium, Vec verejná, Zóna A, HT, Konflikt, Emor, Hospital bukra, ..

Pi 1.8.2008 19:00 Bratislava @ Obluda (ex Hopa) PLAGÁT
Pisschrist (Austrália), Sotatila (Rakúsko / Fínsko), Mänsklig ladugard

So 2.8.2008 18:00 Michalovce @ U Flinstona PLAGÁT
KSS, KSČ, No future, Na smiech, Poďme do práce

Pi 8.8.2008 - 9.8.2008 Šurany @ Rekreačný areál Tona
STREETROCK FEST:
Antivirus, Padla na hlavu, Beerstreet Boi!s, ZNT, Kaktus, Vandali, Spínací špendlík (CZ), Pipes and Pints (CZ), Rozpor, Sewer rats (Nemecko), Sham 69 (UK), Konec hry (CZ), Zatrest (CZ), Munícia, Die hards, Rebel Assholes (Francúzsko), Charlie Fiasco (Francúzsko), Conspiracy Failed, Saprophyte, Proti směru! (CZ), Climax (CZ), Analogs (Poľsko), Krawallbrüder (Nemecko), Perkele (Švédsko), DPH, Skampararas (Poľsko)

Pi 8.8.2008 20:00 Trenčín @ ESO pub PLAGÁT
Tomorrows hell (CZ), Mansklig ladugard

Pi 8.8.2008 20:00 Bratislava @ Obluda
Killanation (Taliansko), Steh, MC Štvanec & SkunkFunk crew

So 9.8.2008 14:00 Trnavá hora
Houba, Punkfloid, Sakumprask, Načo Názov, Hospital Bukra, Editor, Tri Groše, Punkreas, Sitňan, ŠHT, PPS, Grobiani, Agáta, Definičný Obor, Skapela

So 9.8.2008 20:00 Poprad @ Rock fabric
Ex tip, Pink panther
ZRUŠENÉ!

Ne 10.8.2008 19:00 Turzovka @ Depo
The rebel assholes (Francúzsko), Charly fiasco (Francúzsko), Anti-climax (CZ), Ex lex (CZ)

Ne 10.8.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor PLAGÁT
Tomorrows hell (CZ), Mansklig ladugard

Po 11.8.2008 Banská Bystrica PLAGÁT
Tomorrows hell (CZ), Mansklig ladugard

St 13.8.2008 Banská Bystrica @ Irish pub
Escaress (Francúzsko), Time of my life, Mitch Buchannon,

St 13.8.2008 Tisovec @ Školský dvor
Zóna A, Ploštín punk, Protesta, ..

Št 14.8.2008 - 15.8.2008 Jaslovské Bohunice
HARD FEST:
the Casualties (USA), Vandali, Polemic, Karpina, Houba (CZ), Punkreas, X-Core, Editor, Lunatic Gods, Ska2Tonnics, ..

Ne 17.8.2008 - 18.8.2008 Moravská Třebová
FEST POD PAROU:
the Casualties (USA), UK Subs (UK), Total chaos (USA), Aurora (HU), Barackca (HU), Leftover, Crack (UK), Znouzectnost, SPS, Konflikt, NVÚ, Ilegality, Tleskač, Totální nasazení, Čertůf Punk, Volant, Slobodná Európa, Šanov 1, The Chancers, Werglův Pjos Punk Floid, Ska\'N\'Daal, Benjaming Band, Mad Pigs, Hoten Toten, Vision Days, Red Insect, Houba, Heebie Jeebies, Vyčůrat a spát, Green Smatroll, MHD, Kulturní Zřízenost, In public ill, Bella Fica, Družba, Soukromey Pozemek, Bojkot, Biblbroxx, MDT, Mentálně narušená moucha, Zakázaný ovoce, ..

Št 21.8.2008 Banská Bystrica @ Irish pub PLAGÁT
Depresy mouse (CZ), Komatos (Rusko)

Pi 22.8.2008 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Depresy mouse (grind mince core v štýle Agathocles, CZ), Paskuda (mladá fast core krv z Banskej Bystrice)

So 23.8.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor PLAGÁT
Depresy mouse (CZ), Paskuda

So 23.8.2008 19:00 Dubnica nad Váhom @ Doors pub
D.O.R.A., Dark Side, ReWmA

So 23.8.2008 21:00 Trenčín @ Eso pub PLAGÁT
Komatoz (Rusko), Mitch Buchannon, Rotten ass

St 27.8.2008 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Total chaos (USA), Deformácia (Prešov)

Št 28.8.2008 - 30.8.2008 20:00 Kranj @ Izbruhov kulturni bazen
BALKANIKA CORE:
Mob 47 (Švédsko), Konflikt, Aktivna propaganda (Slovinsko), F.P.O. (Macedónsko), Kurwa aparata (Rakúsko), Drek u pest (Slovinsko), Driller killer (Švédsko), Wolfbrigade (Švédsko), Instinct of survival (Nemecko), Hell patrol (Slovinsko), Paviolonul (Rumunsko), Gelo (Taliansko), Agathocles (Belgicko), Extreme noise terror (UK), True (Chorvátsko), Dislike (Chorvátsko), Vision of war (Belgicko), Nulla osta (Chorvátsko)

Št 28.8.2008 20:00 Ostrava @ U Pecivála
Malignant tumour

Št 28.8.2008 21:00 Ostrava @ Club Bogotá
Slavebreed (Grécko), Rubufaso mukufo, Praseliser

Pi 29.8.2008 - 30.8.2008 Bernardov U Chvaletic
PUNX PICNIC 6:
Pogotowie Seksualne (PL), Pray for Death, SayWhy?, Gomora, Messerschmitt 109, Life Possession, Niemand, Bestia Triumphans

Pi 29.8.2008 Banská Bystrica @ Tartaros
Zóna A, DPH, Konflikt, Robo Mikla s Projekt náhoda, Orchester nového primitivizmu, Sakumprásk (CZ), ČAD, Konec Konců (CZ), Mystery Of 19th October, Ilegality, Paskuda, Tichý Bordel, Prípad pre Samantu, Pivnica

So 30.8.2008 Trebišov @ MsKS
Konflikt, MF, S.N.P., Fall Back, Amoniak, Turtle Fighters, Alternatiwe, Retarded Fish, No Future

So 30.8.2008 12:00 Tatranská Lomnica @ Jazdecký areál
PARK´S NOT DEAD: ČAD, Time of my life, Másfél, S.A.T.A.N., H407, Turtle Fighters, Dalla Mattina Alla Sera, Olgoj Chorchoj, The Pillows

So 30.8.2008 15:00 Oravská priehrada @ Terasa Ametyst
Ilegality, Šrouby (CZ), The Coccots (CZ), Propaganda, Panta rei, Hell driver, Dream, Kadaverozny proces, Fastback, Vagris, Kristov bachor, ..

Št 4.9.2008 Viedeň @ Tüwi
Vivisick (Japonsko), See you in hell, Ruidosa inmundicia (Rakúsko)

Pi 5.9.2008 - 6.9.2008 Hradec Králové
PLAY FAST OR DON´T 5:
Wolfbrigade (Švédsko), Cockroach (Holandsko), Unholy grave (Japonsko), Vivisick (Japonsko), Looking for a answer (Španielsko), Agents of abhorrence (Austrália), Quattro stagioni (Nemecko), Mass grave (Kanada), Fubar (Holandsko), Kontatto (Taliansko), Krush (Holandsko), Giuda (Taliansko), Warvictims (Švédsko), Los dolares (Venezuela), Joe Pesci (UK), Potop (Moldavsko), Pavilionul (Rumunsko), Gride, Festa desperato, Hibakusha, ..

Pi 5.9.2008 Čertovo údolí (Háj) PLAGÁT
MUSICART: Akurat (PL), Sultan soliman, Gentlemens club, All skapones, Surové zneužití panenky, Empty pipen, Ostravska band, ..

Pi 5.9.2008 Brno @ RC Brooklyn PLAGÁT
Pitbull Diesel, Translunaria, Ingrowing

Pi 5.9.2008 19:00 Handlová @ District PLAGÁT
Mitch Buchannon, Experiment 17, Paskuda

Pi 5.9.2008 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
Vivisick (Japonsko), See you in hell, Gride, Dezinfekce, Climax, Last call for peace

Pi 5.9.2008 20:00 Dobšiná
Slobodná Európa, Živé kvety, Interpunkcia

So 6.9.2008 Žilina @ Smerr pub PLAGÁT
Pivnica, Proti Srsti, Disident, Zhoda náhod, Kaktus

So 6.9.2008 Košice @ Collosseum
Slobodná Európa (rock, Bratislava), Živé kvety

Ne 7.9.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKC - Zrkadlovka PLAGÁT
Unholy grave (Japonsko), Agents of abhorrence (Austrália), ČAD, Potop (Moldavsko), Idiots parade

Ne 7.9.2008 19:00 Praha @ 007
Vivisick (Japonsko), See you in hell, Hjertestop (Dánsko), Night fever (Dánsko)

Pi 12.9.2008 Bratislava @ Obluda
Phantoms in fire (CZ), Devil street 13 + DJ Joey 67, DJ Chichiman (CZ)

So 13.9.2008 18:00 Bratislava @ Obluda
Pavilionul 32 (Rumunsko), Nihilistic (Rumunsko), Toy pištoľs, Ježišovi pivo nelej + premietanie filmu LOOSE CHANGE: Final cut + afterpárty

So 13.9.2008 19:30 Prešov @ Bunker PLAGÁT
Poďme do práce (krst CD), Babayaga ojo (PL), Cena pravdy, Dr. Zetor

So 13.9.2008 20:00 Poprad @ Rock fabric
Street spirit, The Bullboxers, Nasmiech

So 13.9.2008 20:00 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
Vogue (Belgicko), Saprophyte (POxHC)

Pi 19.9.2008 Brno @ Yacht
Destruct (USA), Mad pigs, Demarche, Intruderss, Roxor

Pi 19.9.2008 19:00 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Stepaside

Pi 19.9.2008 19:00 Trnava @ Country PLAGÁT
Zóna A, Lord Alex

So 20.9.2008 Bratislava @ Obluda
Destruct (USA), Mad pigs (CZ)

So 20.9.2008 19:00 Žilina @ Smerr pub PLAGÁT
Zóna A, Vandali, Proti srsti

So 20.9.2008 20:00 Bratislava @ Sub club
Czismáskandúr (Maďarsko), Ska2tonics, Skafander, Skapela + DJ Respect vibration, DJ Conqueror

So 20.9.2008 20:00 Prešov @ Bunker PLAGÁT
Crosscheck (CZ), Saprophyte, slave 4 you

So 20.9.2008 20:00 Ružomberok @ Korzo
Whisper of a lie, Die for all

So 20.9.2008 21:00 Košice @ Collosseum
Disco reggae párty (ovocníčkovia za 15,-SK!)

Ne 21.9.2008 Łodz
Adicts (UK), Zóna A

Ne 21.9.2008 18:30 Košice @ Collosseum
Zubrowska (psychocore z Francúzska), Obliterate (domáca grind smečka), April bias (post HC, KE), Fading tommorow (emo, KE)

Št 25.9.2008 Košice @ Colloseum
Totální Nasazení (punk rock, CZ), Bez Súhlasu! (punk, BB), Sitňan (alko pank/pop, Žiar nad hronom), Padla na hlavu (ultra fast core, KE)

Pi 26.9.2008 15:00 Stará Turá @ KD Dunajovec
D.P.K, Zotrwačnosť, Peter Nat, Zdanie klame, Anonym kids, Nekultúra, Fuera fondo, HT, Vandali, Ska2tonics, Tri groše, Stavebný materiál, TZB, How?no!cuc

Pi 26.9.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor PLAGÁT
Roxor, Turtle fighters

Pi 26.9.2008 20:00 Ostrava @ Tančírna
Slobodná Európa. Degradace, Kohout plaší smrt, Prikázaný smer

So 27.9.2008 Ostrava @ Prostor - Tančírna
Ziggie Piggie (PL), Dub Artillery, Vysoké napětí

So 27.9.2008 18:00 Turzovka @ Depo
Tomorrows hell (CZ), Evidence smrti (CZ), Kriminalitat (CZ), Festa desperato (CZ), The coccots (CZ), Roxor

Ne 28.9.2008 19:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Lvmen (CZ), Depresy (CZ)

Št 2.10.2008 19:30 Praha @ Rock café PLAGÁT
Loikaemie (Nemecko), Rozpor

Pi 3.10.2008 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Hibakusha (crust grind commando rychlé ako tsunami, ČR), ČAD (temný ripcore, ex Vandali), Vandali (rock n roll ze Svatého Jura, ex ČAD)
ZRUŠENÉ

Pi 3.10.2008 20:00 Brno @ Yacht
Armagedom (Brazília), Lycantrophy, Zeměžluč, Roxor, Evidence smrti

So 4.10.2008 Trenčín @ Lúč
Načo Názov, Náhodný výskyt, Street spirit, Peter Nať, Anonym kids

So 4.10.2008 Praha @ klub Gaštan
Napalmed, Do shaska!

So 4.10.2008 15:00 Nové sady (pri Nitre) @ Doctors pub
Konflikt, Chiki liki tu-a, Karpatské chrbáty, ..

So 4.10.2008 19:00 Bratislava @ Obluda
Armagedom (Brazília), Morkhimmel (CZ), Ad acta, Roxor

So 4.10.2008 19:00 Prešov @ City pub
Fallen into ashes (Maďarsko), Birthmark, My blood unchained

So 4.10.2008 20:00 Trenčín @ Eso pub PLAGÁT
Hibakusha (CZ), ČAD, Vandali

So 4.10.2008 20:00 Banská Bystrica @ Tartaros
Zopsahlava, Slobodná voľba, Prikázaný smer

Ut 7.10.2008 20:00 Bardejov
Mondo Gecko (Izrael), Chrumkies

St 8.10.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor PLAGÁT
Mongo Gecko (Izrael), Time of my life

Pi 10.10.2008 19:00 Prešov @ Véčko
Mladé rozlety, Strecha, Karpina

Pi 10.10.2008 20:00 Přelouč @ Cosa Nostra PLAGÁT
Inner Terrestrials (UK), Mac Gyver, PNS

Pi 10.10.2008 20:00 Ostrava @ Marley PLAGÁT
Tleskač, Moskvič

So 11.10.2008 Svidník @ Holíčstvo
Mladé rozlety, Strecha, Karpina

So 11.10.2008 19:00 Žilina @ Fancy Molock club PLAGÁT
Inner Terrestials (UK), Macgyver (CZ), Turtle fighters, Škoda reči

So 11.10.2008 20:00 Púchov @ Queen´s pub
D.O.R.A.

Ne 12.10.2008 20:00 Brno @ Muzak
Active minds (UK), Stolen lives, Průmyslová smrt, Tummo, Risposta

St 15.10.2008 20:00 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
Inner terrestrials (energický punk rock s prvkami ska a reggae s bubeníkom z kapely Conflict, Londýn UK), Innoxia corpora (DIY punk, CZ)

St 15.10.2008 20:00 Kežmarok @ Ponorka PLAGÁT
The 4 sivits (Nemecko), Tangled lines (Nemecko), Time of my life
ZRUŠENÉ

Št 16.10.2008 20:00 Nitra @ Naozzay PLAGÁT
Inner terrestrials (UK), Innoxia corpora (CZ)

Pi 17.10.2008 Košice @ Collosseum
Twinkles (77 z Talianska), the Fialky (ďalší punk rock strihu 77, Čechy)
ZRUŠENÉ

Pi 17.10.2008 Brno @ RC Brooklyn PLAGÁT
Malignant tumour, 6 is the gods number, Škoda 120

Pi 17.10.2008 19:00 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
Flowers for whores (CZ), Feed The Vulture (KE), Turtle Fighters (KE)

Pi 17.10.2008 20:00 Prešov @ City club
Odpad, Problém, Deformácia

So 18.10.2008 Staré město pod Sněžníkem @ KD
The Fialky, Propaganja, Oranžovej Vykřičník, Brycanyl Turbuhaler

So 18.10.2008 Michalovce @ Flinston
Odpad, Problém, Deformácia, Turtle fighters,

So 18.10.2008 Lačnov @ Chata PLAGÁT
Depresy mouse (10 rokov!), ČAD, Veto, Hibakusha, Konfident

So 18.10.2008 19:00 Poprad @ Irish pub
Horrorshow (PL), Bullboxers

So 18.10.2008 20:00 Bratislava @ Randal club PLAGÁT
The Clash tribute: Clash City Rebels (Maďarsko), Joe67 Dance Craze Soundsystem + hostia

Ne 19.10.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKC - Zrkadlovka PLAGÁT
P.L.F. (USA), Cyness (Nemecko), Krupskaya (UK), Jakubysko

Ne 19.10.2008 19:00 Prešov @ City club
Flowers for whores (CZ), Feed the vulture, April bias

Ne 19.10.2008 20:00 Trnava @ Art klub PLAGÁT
Flowers for whores (CZ), Feed the vulture, Birthmark
ZRUŠENÉ!

Po 20.10.2008 19:00 Žilina @ Smerr PLAGÁT
Flowers for whores (CZ), Feed the vulture, Birthmark, Whisper of a lie

St 22.10.2008 20:00 Pardubice @ RC Ponorka
Pretty little flower (USA), Cyness (Nemecko), Filth of mankind (Poľsko) + support

Št 23.10.2008 19:00 Žilina @ Smerr PLAGÁT
Krupskaya (UK), Vocatio interna, Rotten äss, Hopeless youth

Pi 24.10.2008 18:00 Martin @ Kocka rock café
3 brats (CZ), SPZ 06-05 (CZ), Kali-yuga, How?no!cuc, Das projekt kokot,

Pi 24.10.2008 18:00 Polná u Jihlavy @ Zámecká Rychta PLAGÁT
Tisíc let od ráje, Bed sores, Synergy, Scound, From beyond, Renewal

Pi 24.10.2008 19:30 Stará Turá @ Country and Rock bar Hasičáreň PLAGÁT
Punk floid, Stavebný Materiál, Fatal Error, Dr.Zetor

Pi 24.10.2008 20:00 Bytča @ Bristol café
D.O.R.A.

Pi 24.10.2008 20:00 Brno PLAGÁT
Dysmorfic (Taliansko), Lycantrophy, Profesor lefebve, Spineless fuckers

So 25.10.2008 Košice @ Collosseum
Problém 5 (starý punk rock opäť na scéne s gitaristom Davovej pschózy), Oddplan (alternatíva, Košice), Domino efekt (neokinder, Košice)

So 25.10.2008 18:00 Žilina @ Smerr
Sitňan, 3 brats (CZ), SPZ 06-05 (CZ), How?no!cuc, Das kokot projekt, Delikvent

So 25.10.2008 19:00 Brezno @ Bombura
Toy pištoľs, Na smiech, Display

So 25.10.2008 19:00 Velké Meziříčí @ Rock Depo club PLAGÁT
Bed sores, Synergy, Scound

So 25.10.2008 20:00 Trenčín @ Eso pub PLAGÁT
Kobra XI (CZ), Paskuda, Crusade of fanatism

Po 27.10.2008 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Family man (Nemecko), Colera (Brazília), Bu By (Litva)

Ut 28.10.2008 19:00 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
To kill (Taliansko), Liferuiner (Kanada), Recon (NY, USA)

Pi 31.10.2008 19:00 Sačurov pri Vranove @ Krčma pri ihrisku
Risposta (CZ), Evidence smrti (CZ), Roxor

So 1.11.2008 Hurbanovo @ U Aničky
legality, Sprostá otázka, ZSO, Tranz, Passenger

So 1.11.2008 18:00 Martin @ Kocka Rock café PLAGÁT
Degradace, Načo názov, Street spirit, Jelly babies

Št 6.11.2008 Brno @ Skúšobňa SYIH
Yakuza horror (Španielsko), Blood in our wells

So 8.11.2008 Vsetin @ Semetín
Sick on the bus (UK), Zeměžluč, Malignant tumour, D.E.I., ..

So 8.11.2008 20:00 Poprad @ Rock fabric
Princovia, Kaktus

So 8.11.2008 21:30 Banská Bystrica @ Klub 77
Punk floid, Agáta

Po 10.11.2008 Bratislava @ Randall
the Casualties (USA), Riot brigade (Nemecko)

Ut 11.11.2008 20:00 Košice @ Collosseum
the Casualties (chaos punkovci z NYC), Riot brigade (hard core / punk, Nemecko)

Pi 14.11.2008 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Petula Clarck (Belgicko), Macgyver

Pi 14.11.2008 19:00 Bánovce nad Bebravou @ Msks
Nikdy viac, Tri groše, Odpad, ŠHT, Sayrayt, Hypnóza, Orgazma

So 15.11.2008 Šumperk @ H - klub
Ilegality, Mentally corrupted, Cutting embrio, BBT, Disbeatless, 380V, the Neunikneš

So 15.11.2008 17:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
Dimenzia X, Antipatia, Verejná bezpečnosť, Prípad pre Samantu

So 15.11.2008 19:00 Michalovce @ U Flinstona
Toy pištoľs, No future, S.N.P.,Žumpa

St 19.11.2008 20:00 Praha @ Retro music hall PLAGÁT
Apple juice (8. narodeniny a krst nového CD), PS, Evelynne

Pi 21.11.2008 18:00 Banská Bystrica @ Tartaros
the Kľemones, Pivnica, Na smiech, Strata vkusu

Pi 21.11.2008 20:00 Košice @ Collosseum
Alternatiwe (alternatívny punk rock, Košice), Kotúče DM (punk rock, Bratislava)

Pi 21.11.2008 20:00 Banský Bystrica @ klub 77
For the fallen dreams (USA), The Warriors (USA), The Banner (USA), Abhorrence

So 22.11.2008 Banská Bystrica @ Klub 77
Hospital bukra, Grobiani, Sitňan, Prípad Pre Samantu

So 22.11.2008 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Napszyklat (Poľsko), Mancuso

So 22.11.2008 Michalovce @ Enjoy IT
Alternatiwe, Kotúče DM

So 22.11.2008 18:00 Turzovka @ Depo
Gride (CZ), Risposta (CZ), Reakce na změnu (CZ), Mad pigs (CZ), Idiots parade, Ilúzia, Únikový východ

So 22.11.2008 19:30 Košice @ Collosseum - Békstejdž PLAGÁT
See you in hell (pekelný trash hard core, Brno), Roxor (raw japan nakládačka, ex Hippie killer, Vränov), Kumuru (experimentálny uvriešťaný prasopal)

Po 24.11.2008 19:00 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
Verse (USA), Anchor (Švédsko), I rise (USA)

Pi 28.11.2008 Stará Turá @ Hasičáreň
Hospital bukra, Stavebný materiál, Grobiani, Sitňan

Pi 28.11.2008 20:00 Ostrava @ Marley klub PLAGÁT
Stará dobrá ruční práce, Electrick mann

So 29.11.2008 Sládkovičovo @ starý DK Sládkovičovo
Hospital bukra, Grobiani, Sitňan, The Storms

Po 1.12.2008 Banská Bystrica @ Klub 77
Krum bums (USA)

Pi 5.12.2008 19:00 Banská Bystrica @ Tartaros
Ad acta, die Hards, Paskuda, Crusade of fanatism
ZRUŠENÉ!

Pi 5.12.2008 19:00 Košice @ Collosseum
Nekultúra, Jediná možnosť, Minimálna trvanlivosť

So 6.12.2008 Púchov @ XXX
Loikaemie (Nemecko), Thunderbirds (CZ), Načo názov, D.N.S.J. crew, Munícia

So 6.12.2008 18:00 Plzeň @ Neutral PLAGÁT
PNS, Assassins, PLH, Taras Bullba, Barrel, Azid

So 6.12.2008 19:00 Žilina @ Smerr PLAGÁT
Edda (Poľsko), !ÚL.. (CZ), Mitch Buchannon, Boiling point

So 6.12.2008 19:00 Bratislava @ Sub club PLAGÁT
ČAD, Majster kat, Vandali, Kaktus, Anonym kids

So 6.12.2008 19:00 Michalovce @ U Flinstona
Padla na Hlavu, Zo psa hlava, Žumpa

So 6.12.2008 20:00 Šaľa @ Metroclub PLAGÁT
Kazamate (Taliansko), Dogma inc., Idiots parade, D.N.S.J. crew

So 6.12.2008 20:00 Trenčín @ Eso PLAGÁT
Morkhimmel (CZ), Jonestown (CZ), Ad actra, Mansklig ladugard

Pi 12.12.2008 Svidník @ Holíčstvo
Konflikt

Pi 12.12.2008 19:00 Havlíčkův Brod @ Effeckt klub PLAGÁT
Prague ska conspiracy, HFD, Libor Ctibor, Mimo ritmus, Parantampareil

So 13.12.2008 Prievidza @ Divadlo
Hospital bukra, Grobiani, Sitňan, Jediná Možnosť

So 13.12.2008 Kralupy nad Vltavou @ klub Kréta
Družba, Rozpor, Svoloč, the Neunikneš

So 13.12.2008 18:30 Havlíčkův Brod @ Effect klub PLAGÁT
X-core, Fourth face, Projekt-X, Headache (krst CD), Positive mind, Noostrak

So 13.12.2008 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
KILLED BY BRNO 6.: Resurgo, Kulma, Needful things, Korubo, See you in hell, Svině!, Thema 11, Rádiolokátor, Firewalk with me
(benefit na Nesehnutí, od 17:00 spoločná vegánska / vegetariánska večera)

Pi 19.12.2008 Nové Zámky @ IMC
Katéter (Maďarsko), Zo psa hlava, Prikázaný smer, Odpad, Zákon spoločného osudu

Pi 19.12.2008 19:00 Žilina @ Fancy molock PLAGÁT
Degradace (CZ), the Kľemones, Disident, Brmbolce, Škoda reči

So 20.12.2008 Košice @ Collosseum
Punkreas, Podfuck

So 20.12.2008 Uherské Hradiště @ Mír
Skampararas (Poľsko), The Eccos (Rakúsko), Soukromey pozemek, Zdanie klame, Averse

So 20.12.2008 19:00 Prievidza @ klub Divadlo PLAGÁT
DPH, Die hards, Kade ľahšie, Černobil children

So 20.12.2008 20:00 Přelouč @ Cosa nostra PLAGÁT
Stolen lives, Caximba, Bestia triumphans, Rapsod, Komplex viny

Ut 23.12.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor
ZoPsaHlava, Na Smiech, Cliftons

Št 25.12.2008 Svidník @ Holíčstvo
CBA, Gate, Khaj dyas

Pi 26.12.2008 Spišská nová ves @ Semafor
Jakutin, Prezident klaun, ..

So 27.12.2008 Košice @ Collosseum
Absinth párty (ska / reggae / oldies / dnb párty, púšťajú DJ Deneš, Waddup, Citronela, Simon, Muro, MSK, Telephone)

So 27.12.2008 18:00 Oravská Lesná @ bar LNGY PLAGÁT
Panta rei, Vec verejná, Fast back, Vagris, 4example, Memento mori, Dream

So 27.12.2008 19:00 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
If there is a hope, Heartbeat, Mitch Buchannon, Boiling point, Experiment 17

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.05. 19:07 Elramon:


ja som spoko. prva verzia chaos, toto nie je extra vzhladne, ale ucelove, takze ok.
(novinka)

05.05. 18:10 Lichtle - B.I.T.CH.:


https://bitchxzine.blogspot.com/2021/05/obrana-bicova-pozdravujem-necitatelov.html
(novinka)

05.05. 08:19 punkerxxx:


Super, drzim palce, takyto kseft s doskami by som uvital aj v BA. (otvoril uz konecne Klaus ten kseft na Medenej po tych rokoch??)
(novinka)

04.05. 20:47 Pissmaster:


Odvazna vec. Drzim vam palice a tesi sa ked dojdem na nakup!! (a pivo)
(novinka)

04.05. 20:28 Dead:


Tento zin som si ešte nezaobstaral ale keď sa mi dostane do rúk čo dúfam že hej!tak prednú stranu určite prelepím,z jednoduchého dôvodu, mám deti ktoré majú niečo pod desať rokov a nec ..
(novinka)

02.05. 23:23 Večne nespokojný:


A to ste videli ešte len prednú stranu :D
(novinka)

02.05. 21:46 aids:


Aspon použil kondóm.
(novinka)

02.05. 15:21 Marek:


To Zintaer, trocha pobouření neuškodí. Kdysi punk dokázal šokovat a rozvádět debaty, nyní se tu děsíme v pseudokorektnosti jako křesťani satana. Kdybych dal na obálku masakr z Vietnamu s ..
(novinka)

02.05. 14:02 zintaer:


Ja som na to išiel jednoduchšie trocha. Tým že celé číslo je o kresličoch a fotografoch, tak som to tak bral, že to je take pankove porno, všetky tie motívy dizajny fotografie. To, že to n ..
(novinka)

02.05. 03:23 Prasiak:


ešte taka myšlienka na zaver - nekorektny vtip sa ma hovoriť potichu :D
(novinka)